dr n. med.

Emilia Pawłowska-Krajka

Urolog, Chirurg

66 opinii +dodaj

Umów wizytę 1813 odwiedzin w ciągu 30 dni

W 2002 r. ukończyłam z wyróżnieniem Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku, a w 2013 r. otrzymałam stopień doktora nauk medycznych. W trakcie specjalizacji pracowałam w Klinice… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (1)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W 2002 r. ukończyłam z wyróżnieniem Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku, a w 2013 r. otrzymałam stopień doktora nauk medycznych. W trakcie specjalizacji pracowałam w Klinice Urologii Akademii Medycznej w Gdańsku. Odbyłam liczne staże i kursy w prestiżowych ośrodkach urologicznych, między innymi w Klinice Urologii Charite w Berlinie oraz w Klinice Nefrologii i Urologii w Mansoura. Praktyczne umiejętności chirurgiczne i urologiczne w zakresie operacji klasycznych, endoskopowych i laparoskopowych zdobyłam w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Szpitala Specjalistycznego w Wejherowie, w Oddziale Urologicznym Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach oraz w Oddziale Urologii i Urologii Onkologicznej Szpitala Praskiego p.w. Przemienienia Pańskiego w Warszawie
  W 2010 roku z powodzeniem zdałam egzamin specjalizacyjny Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego uzyskując tytuł specjalisty urologa - Fellow of the European Board of Urology (FEBU).
  Posiadam Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego w zakresie USG urologicznego.
  Obecnie pracuję w Klinice Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Czynnościowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus przy ulicy Lindleya 4) na stanowisku starszego asystenta.

Specjalizacje

 • Urologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Gdańsku

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
66 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMed

  Rzeczowa, kompetentna, sprawna i efektywna wizyta. Bardzo polecam. Wyszedłem wiedząc jaki jest plan leczenia.
  Tomasz Matuszewski

 • T
  Lokalizacja: VeritaMed

  Pani Doktor to bardzo miła osoba. Diagnoza którą postawiła, była szybka i trafna. Po zastosowaniu się do zaleceń dolegliwości ustąpiły.

 • S
  Lokalizacja: VeritaMed

  A world class professional who truly understands the human body. She cleared me of a traumatic misdiagnosis by another doctor. Recommended 100%, and I will consider her as my urologist from now on.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMed

  U pani doktor byłam dotychczas na dwóch wizytach.
  Po pierwszej nie byłam do końca przekonana, jednak po kolejnej zmieniłam zdanie.
  Sympatyczna, spokojna, bardzo uważnie słucha, wykazuje się zrozumieniem.
  Ma ogromną wiedzę i doświadczenie - co czuć w czasie rozmowy. Empatyczna - co nie jest znowu takie częste wśród lekarzy, szczególnie tych pracujących także w szpitalach.
  Traktuje pacjenta, jak równego sobie, nie lekceważy ani nie umniejsza objawów, przekazuje konkretne rady i zalecenia, tłumaczy dokładnie i odpowiada na wszystkie pytania.

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacja urologiczna

  Lekarz konkretna, zleciła dodatkowe badania (których do tej pory nie zlecił mi żaden inny lekarz, a leczę się już od roku )

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest bardzo konkretna, rzeczowa i zdecydowana. Szczegółowo odpowiada na pytania i cierpliwie tłumaczy. Polecam

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: zabieg stulejki - obrzezanie

  Witam wlasnie co jestem po zabiegu stulejki u pani doktor. Jedno co moge powiedziec to super podejscie do pacjenta pani doktor jak i pani pielegniarki asystujacej. W czasie zabiegu fajna atmosfera panie z poczuciem chumoru co rozladowuje sytuacje i stres . Serdecznie polecam pania doktor pozdrawia.

  dr n. med. Emilia Pawłowska-Krajka2017-10-23

  Bardzo dziękuję w imieniu swoim i Pani Beaty Konkowskiej :)

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMed

  Konkretna babka, odrazu przedstawia wszystkie możliwe rozwiązania problemu kieruje na badania a nie jakieś tam "weźmie pan te pigułki i zobaczymy co się będzie działo "

 • K

  Pani doktor jest bardzo kontaktową i życzliwą osobą. Pełen profesjonalizm i pełna wiedza medyczna. Zaskoczyła mnie diagnozą. Jako pierwsza znalazła przyczynę moich dolegliwości, a lekarze, u których byłem wcześniej, rozkładali ręce.