dr n. med.

Emilia Pawłowska-Krajka

Urolog, Chirurg

W 2002 r. ukończyłam z wyróżnieniem Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku, a w 2013 r. otrzymałam stopień doktora nauk medycznych. W trakcie specjalizacji pracowałam w Klin... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • W 2002 r. ukończyłam z wyróżnieniem Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku, a w 2013 r. otrzymałam stopień doktora nauk medycznych. W trakcie specjalizacji pracowałam w Klinice Urologii Akademii Medycznej w Gdańsku. Odbyłam liczne staże i kursy w prestiżowych ośrodkach urologicznych, między innymi w Klinice Urologii Charite w Berlinie oraz w Klinice Nefrologii i Urologii w Mansoura. Praktyczne umiejętności chirurgiczne i urologiczne w zakresie operacji klasycznych, endoskopowych i laparoskopowych zdobyłam w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Szpitala Specjalistycznego w Wejherowie, w Oddziale Urologicznym Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach oraz w Oddziale Urologii i Urologii Onkologicznej Szpitala Praskiego p.w. Przemienienia Pańskiego w Warszawie
  W 2010 roku z powodzeniem zdałam egzamin specjalizacyjny Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego uzyskując tytuł specjalisty urologa - Fellow of the European Board of Urology (FEBU).
  Posiadam Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego w zakresie USG urologicznego.
  Obecnie pracuję w Klinice Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Czynnościowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus przy ulicy Lindleya 4) na stanowisku starszego asystenta.

Specjalizacje

 • Urologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Gdańsku

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacje urologiczne

  Nie polecam. Osoba nie profesjonalna. Zgłosiłem się do niej z bólem jądra. Podczas badania mocno je ścisnęła (praktycznie szarpnęła) - mimo iż uprzedzałem, że jest ono nadwrażliwe na dotyk. Kiedy jęknąłem z bólu zaczęła się śmiać. Nie chciała wykonać badania usg, stwierdzając, że ból pochodzi od kręgosłupa jednie po badaniu ręką. Wizytę zakończyła bez żadnych wskazań, co mogę dalej zrobić z moim problemem.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: USG nerek

  Zachęcona licznymi pozytywnymi opiniami udałam się na konsultację do Pani doktor, ku mojemu zaskoczeniu muszę wystawić słabą ocenę. Udałam na się konsultację w sprawie dalszego leczenia stwierdzonej u mnie kamicy nerkowej...Pani doktor po weryfikacji zdjęć z urografii, licznych usg UM, stwierdziła, że to nie jest kamica nerkowa, ba sugerując nawet, że wyniki z urografii podmienili, bo nie pokrywa się to z USG..a te bóle to nie od kamieni... . USG - które było wliczone w cenę wizyty- nie zostało wykonane...bo się zepsuł sprzęt, zostałam odesłana do szpitala aby wykonali USG, udając że mam silne bóle tj. kolkę nerkową (co chyba samo się wyklucza...) tak więc konsultacja odbyła się na sucho, bez USG, z zasianiem miliona niepewności i wątpliwości. Nie polecam

 • J
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacje urologiczne

  Była to moja pierwsza wizyta. Pani doktor jest bardzo dokładna, poświęca wiele czasu pacjentowi, nie spieszy się. Należy do takich lekarzy, którzy "nie owijają w bawełnę", mówi jak jest, raczej nie uspokaja, chce zdjagnozować pacjenta i jak najszybciej zacząć leczyć. Polecam!

 • Pierwsza wizyta. Jeszcze nie mam zdania o skutecznosci Pani Doktor. Zbadała mnie, wysłuchała. Pozytywnie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacje urologiczne

  Bardzo dobry specjalista. Konsultacja konkretna, szybka i trafna. Każdemu serdecznie polecam Panią Doktor.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacje urologiczne

  Bardzo profesjonalna spokojna już mi pomogła choć jestem w trakcie leczenia . Bardzo cieszę sie ze trafiłam na panią doktor. Kobietę w cierpieniu lepiej zrozumie mądra kobieta .

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo mila Pani doktor. Widac , ze autentycznie byla zainteresowana tym co mowie. Zajela sie mna profesjonalnie i delikatnie oraz dyskretnie/badanie u urologa jest krepujace /.Polecam wszystkim Pania doktor. Naprawde warto.

 • F

  Sympatyczna, rzeczowa, cierpliwa, słucha i odpowiada na wszystkie pytania. Nie naciąga na jakieś dodatkowe badania.. a może bo ma w gabinecie jest sprzęt do badań. Duża wiedza. Również zwraca uwagę na inne potencjalne choroby z poza zakresu jej kompetencji.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobre, rzeczowe podejście do problemów pacjenta, szybka analiza, dokładny wywiad, miła atmosfera, a co najważniejsze lekarz z powołania i to daje się odczuć podczas wizyty !!!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jest to lekarz naprawdę godny polecenia i zaufania, jej wiedza oraz podejście do pacjenta zasługuje na wysokie uznanie po prostu jest fachowcem który zna swój fach i wykonuje go na wysokim poziomie, ten lekarz to profesor w swojej dziedzinie, którego gorąco polecam. Pani doktor życzę samych owocnych sukcesów zawodowych w dziedzinie urologi.