dr n. med.

Emilia Pawłowska-Krajka

Urolog, Chirurg

73 opinie +dodaj

Umów wizytę 1 257 odwiedzin w ciągu 30 dni

W 2002 r. ukończyłam z wyróżnieniem Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku, a w 2013 r. otrzymałam stopień doktora nauk medycznych. W trakcie specjalizacji pracowałam w Klinice… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
73 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: badania hormonalne

  Wspaniała Pani Doktor, przede wszystkim bardzo cierpliwa, pełna empatii i zrozumienia. Pacjent jest zawsze u Niej na pierwszym miejscu. Każda wizyta to solidna dawka energii i nadziei, że wszystko będzie ok.

 • K
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: chirurgia estetyczna (obrzezanie high & tight)

  Pani dr profesjonalnie przedstawiła czy pełne obrzezanie w stylu high & tight z pobudek estetycznych jest zasadne w moim przypadku, jak przebiega sam zabieg i co dalej. Pani dr odradziła mi zabieg, ale uzyskałem informację, że na moje życzenie może on być przeprowadzony. Miłe podejście do pacjenta. Polecam!

 • K
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Najlepszy lekarz u jakiego byłem. Spokojnie, dokładnie, z uwagą i dużą empatią oraz cierpliwością przy niekończących się pytaniach ze strony pacjenta. Po wizycie byłem również na zabiegu chirurgicznym u p. Doktor - świetna atmosfera i profesjonalizm. Problem, z którym odwiedzałem różnych lekarzy przez poalnad rok rozwiązany w ciągu dwóch tygodni.

  Emilia Pawłowska-Krajka2018-04-23

  Bardzo serdecznie dziękuję. Dla takich chwil warto jest uczyć się i pracować.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dr. Emilia Pawłowska jest świetnym specjalistą. Profesjonalna i konkretna, a przy tym jest ciepłą, otwartą osobą, która świetnie wysłucha pacjenta. Pani doktor szuka źródła problemu, a nie jedynie zwalcza jego objawy. Oby więcej takich specjalistów nas otaczało.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMed

  Pani doktor bardzo miła i kompetentna. Szczegółowo wyjaśniła na czym polega problem i jakie jest rozwiązanie. Polecam

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMed

  bardzo dobry lekarz, trafna diagnoza, wyczerpujące odpowiedzi, w czasie wizyty nie patrzy na zegarek - fachowiec przez duże "F" - szczerze polecam wszystkim Panom a szczególnie po 50 bo wiem jak w tym wieku idzie się do lekarza a szczególnie do urologa

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMed

  Pani doktor to bardzo sympatyczna osoba, słucha uważnie oraz szybko stawia diagnozę. Bardzo uspokoiło mnie to gdyż miałem pewne obawy że mogę mieć poważne problemy że zdrowiem :)

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMed

  Rzeczowa, kompetentna, sprawna i efektywna wizyta. Bardzo polecam. Wyszedłem wiedząc jaki jest plan leczenia.
  Tomasz Matuszewski

 • T
  Lokalizacja: VeritaMed

  Pani Doktor to bardzo miła osoba. Diagnoza którą postawiła, była szybka i trafna. Po zastosowaniu się do zaleceń dolegliwości ustąpiły.

 • S
  Lokalizacja: VeritaMed

  A world class professional who truly understands the human body. She cleared me of a traumatic misdiagnosis by another doctor. Recommended 100%, and I will consider her as my urologist from now on.

Pytania pacjentów (1)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W 2002 r. ukończyłam z wyróżnieniem Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku, a w 2013 r. otrzymałam stopień doktora nauk medycznych. W trakcie specjalizacji pracowałam w Klinice Urologii Akademii Medycznej w Gdańsku. Odbyłam liczne staże i kursy w prestiżowych ośrodkach urologicznych, między innymi w Klinice Urologii Charite w Berlinie oraz w Klinice Nefrologii i Urologii w Mansoura. Praktyczne umiejętności chirurgiczne i urologiczne w zakresie operacji klasycznych, endoskopowych i laparoskopowych zdobyłam w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Szpitala Specjalistycznego w Wejherowie, w Oddziale Urologicznym Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach oraz w Oddziale Urologii i Urologii Onkologicznej Szpitala Praskiego p.w. Przemienienia Pańskiego w Warszawie
  W 2010 roku z powodzeniem zdałam egzamin specjalizacyjny Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego uzyskując tytuł specjalisty urologa - Fellow of the European Board of Urology (FEBU).
  Posiadam Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego w zakresie USG urologicznego.
  Obecnie pracuję w Klinice Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Czynnościowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus przy ulicy Lindleya 4) na stanowisku starszego asystenta.

Specjalizacje

 • Urologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Gdańsku