dr n. med.

Emilia Pawłowska-Krajka

Urolog, Chirurg

W 2002 r. ukończyłam z wyróżnieniem Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku, a w 2013 r. otrzymałam stopień doktora nauk medycznych. W trakcie specjalizacji pracowałam w Klin... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • W 2002 r. ukończyłam z wyróżnieniem Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku, a w 2013 r. otrzymałam stopień doktora nauk medycznych. W trakcie specjalizacji pracowałam w Klinice Urologii Akademii Medycznej w Gdańsku. Odbyłam liczne staże i kursy w prestiżowych ośrodkach urologicznych, między innymi w Klinice Urologii Charite w Berlinie oraz w Klinice Nefrologii i Urologii w Mansoura. Praktyczne umiejętności chirurgiczne i urologiczne w zakresie operacji klasycznych, endoskopowych i laparoskopowych zdobyłam w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Szpitala Specjalistycznego w Wejherowie, w Oddziale Urologicznym Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach oraz w Oddziale Urologii i Urologii Onkologicznej Szpitala Praskiego p.w. Przemienienia Pańskiego w Warszawie
  W 2010 roku z powodzeniem zdałam egzamin specjalizacyjny Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego uzyskując tytuł specjalisty urologa - Fellow of the European Board of Urology (FEBU).
  Posiadam Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego w zakresie USG urologicznego.
  Obecnie pracuję w Klinice Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Czynnościowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus przy ulicy Lindleya 4) na stanowisku starszego asystenta.

Specjalizacje

 • Urologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Gdańsku

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry lekarz. Na wizytę szedłem z niepokojem ze względu na krępujący charakter mojej wizyty z jakim przychodzi się zmierzyć niejednemu mężczyźnie po pięćdziesiątce.
  Wizyta rozpoczęła się w zaplanowanym czasie. Pani Doktor prowadziła badanie i wywiad w sposób dzięki któremu szybko zapomniałem o krępującym charakterze mojej wizyty. Rozmowa przebiegła rzeczowo i merytorycznie. Zadawane przez Panią Doktor pytania były jasne i zrozumiałe, udzielane na moje pytania odpowiedzi wyczerpujące, Lekarz z powołaniem, atmosfera podczas całej wizyty dawała mi poczucie że jestem człowiekiem a nie kolejnym przypadkiem. Serdecznie polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacje urologiczne

  Nie polecam. Osoba nie profesjonalna. Zgłosiłem się do niej z bólem jądra. Podczas badania mocno je ścisnęła (praktycznie szarpnęła) - mimo iż uprzedzałem, że jest ono nadwrażliwe na dotyk. Kiedy jęknąłem z bólu zaczęła się śmiać. Nie chciała wykonać badania usg, stwierdzając, że ból pochodzi od kręgosłupa jednie po badaniu ręką. Wizytę zakończyła bez żadnych wskazań, co mogę dalej zrobić z moim problemem.

  dr n. med. Emilia Pawłowska-Krajka2017-04-27

  Szanowny Pacjencie. Mam duże doświadczenie i niejednokrotnie bardzo szybko stawiam diagnozę. Jądra, ze względu na ich położenie, podlegają wiarygodnej ocenie w badaniu przedmiotowym (dotykiem). W razie wątpliwości wykonuję badanie USG, które jest jednak dodatkowo płatne. Pacjenci wiedzą, że ja nie "naciągam" na USG, co opisane zostało w jednej z poprzednich opinii. Z pewnością też nie śmieję się z pacjentów, jedynie uśmiechem rozładowuję krępujące sytuacje. Pozdrawiam.

 • J
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacje urologiczne

  Była to moja pierwsza wizyta. Pani doktor jest bardzo dokładna, poświęca wiele czasu pacjentowi, nie spieszy się. Należy do takich lekarzy, którzy "nie owijają w bawełnę", mówi jak jest, raczej nie uspokaja, chce zdjagnozować pacjenta i jak najszybciej zacząć leczyć. Polecam!

 • Pierwsza wizyta. Jeszcze nie mam zdania o skutecznosci Pani Doktor. Zbadała mnie, wysłuchała. Pozytywnie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacje urologiczne

  Bardzo dobry specjalista. Konsultacja konkretna, szybka i trafna. Każdemu serdecznie polecam Panią Doktor.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacje urologiczne

  Bardzo profesjonalna spokojna już mi pomogła choć jestem w trakcie leczenia . Bardzo cieszę sie ze trafiłam na panią doktor. Kobietę w cierpieniu lepiej zrozumie mądra kobieta .

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo mila Pani doktor. Widac , ze autentycznie byla zainteresowana tym co mowie. Zajela sie mna profesjonalnie i delikatnie oraz dyskretnie/badanie u urologa jest krepujace /.Polecam wszystkim Pania doktor. Naprawde warto.

 • F

  Sympatyczna, rzeczowa, cierpliwa, słucha i odpowiada na wszystkie pytania. Nie naciąga na jakieś dodatkowe badania.. a może bo ma w gabinecie jest sprzęt do badań. Duża wiedza. Również zwraca uwagę na inne potencjalne choroby z poza zakresu jej kompetencji.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobre, rzeczowe podejście do problemów pacjenta, szybka analiza, dokładny wywiad, miła atmosfera, a co najważniejsze lekarz z powołania i to daje się odczuć podczas wizyty !!!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jest to lekarz naprawdę godny polecenia i zaufania, jej wiedza oraz podejście do pacjenta zasługuje na wysokie uznanie po prostu jest fachowcem który zna swój fach i wykonuje go na wysokim poziomie, ten lekarz to profesor w swojej dziedzinie, którego gorąco polecam. Pani doktor życzę samych owocnych sukcesów zawodowych w dziedzinie urologi.