dr n. med.

Emilia Pawłowska-Krajka

Urolog, Chirurg

W 2002 r. ukończyłam z wyróżnieniem Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku, a w 2013 r. otrzymałam stopień doktora nauk medycznych. W trakcie specjalizacji pracowałam w Klinice… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Witam serdecznie , od jakiegoś czasu mam problem z wzwodem czy Pani jest w stanie mi pomóc w takiej sprawie czy muszę się udać do innego lekarza ?

  Z góry dziękuję za pomoc
  Pozdrawiam
  Tomasz Zawadzki

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Tak,oczywicie, urolog jest pierwszym lekarzem do którego powinien się Pan udać.
  E.Pawlowska-Krajka

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • W 2002 r. ukończyłam z wyróżnieniem Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku, a w 2013 r. otrzymałam stopień doktora nauk medycznych. W trakcie specjalizacji pracowałam w Klinice Urologii Akademii Medycznej w Gdańsku. Odbyłam liczne staże i kursy w prestiżowych ośrodkach urologicznych, między innymi w Klinice Urologii Charite w Berlinie oraz w Klinice Nefrologii i Urologii w Mansoura. Praktyczne umiejętności chirurgiczne i urologiczne w zakresie operacji klasycznych, endoskopowych i laparoskopowych zdobyłam w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Szpitala Specjalistycznego w Wejherowie, w Oddziale Urologicznym Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach oraz w Oddziale Urologii i Urologii Onkologicznej Szpitala Praskiego p.w. Przemienienia Pańskiego w Warszawie
  W 2010 roku z powodzeniem zdałam egzamin specjalizacyjny Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego uzyskując tytuł specjalisty urologa - Fellow of the European Board of Urology (FEBU).
  Posiadam Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego w zakresie USG urologicznego.
  Obecnie pracuję w Klinice Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Czynnościowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus przy ulicy Lindleya 4) na stanowisku starszego asystenta.

Specjalizacje

 • Urologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Gdańsku

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
59 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMed

  Konkretna babka, odrazu przedstawia wszystkie możliwe rozwiązania problemu kieruje na badania a nie jakieś tam "weźmie pan te pigułki i zobaczymy co się będzie działo "

 • K

  Pani doktor jest bardzo kontaktową i życzliwą osobą. Pełen profesjonalizm i pełna wiedza medyczna. Zaskoczyła mnie diagnozą. Jako pierwsza znalazła przyczynę moich dolegliwości, a lekarze, u których byłem wcześniej, rozkładali ręce.

 • D
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: Operacja stulejki

  Szanowni Państwo ,
  W zeszłym roku ( lipiec 2016 r.)- byłem pacjentem Pani Dr n.med Emilii Pawłowskiej w placówce Verita Med - miałem przeprowadzany przez Panią Doktor zabieg mający na celu : Usunięcie stulejki. Samym tym zabiegiem byłem bardzo zestresowany i w ogóle wpadła we mnie jakaś dziwna panika ! - Hahaha teraz jak sobie przypomnę to mogę się tylko śmiać z samego siebie - Na co był mi ten stres !
  Wracając do sedna sprawy - Szanowni Państwo -> Naprawdę bardzo serdecznie polecam Panią Doktor - gdyż wykazała się naprawdę bardzo profesjonalnym podejściem - Naprawdę lekarz z powołania i widać , że Pani Doktor do swojego zawodu podchodzi z pełnym profesjonalizmem ale i też pasją ! Naprawdę raz jeszcze polecam i przy okazji -> Osobiste podziękowania za pośrednictwem tej strony chciałem złożyć Pani Doktor Emilii Pawłowskiej za bardzo życzliwe i profesjonalne podejście do mnie jako pacjenta. Raz jeszcze - Szanowna Pani Doktor dziękuję i życzę pełni zdrowia i sił oraz wszelkich dalszych sukcesów w Pani karierze zawodowej. Pozdrawiam - Dominik :-) Ps A przyszłym pacjentom poszukującym idealnego lekarza urologa to z całego serca raz jeszcze polecam Panią Doktor.

  dr n. med. Emilia Pawłowska-Krajka2017-06-27

  Bardzo dziękuję za tak miłe słowa! Cieszę się, że efekt długoterminowy jest zadowalający.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacje urologiczne

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani doktor. Była to moja pierwsza w życiu wizyta u urologa i byłem trochę skrępowany, ale naprawdę nie było się czego bać. Było merytorycznie, konkretnie i na temat. Pani doktor przeprowadziła wywiad, badanie, doradziła co mam zrobić dalej. Uzyskałem rzetelne informacje. Szczerze polecam tego lekarza.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacje urologiczne

  Bardzo fachowa i szybka pomoc, efekty widać już po pierwszym dniu, szkoda że nie zapytałem czy Pani doktor nie wykonuje zabiegu wazektomi. Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry lekarz. Na wizytę szedłem z niepokojem ze względu na krępujący charakter mojej wizyty z jakim przychodzi się zmierzyć niejednemu mężczyźnie po pięćdziesiątce.
  Wizyta rozpoczęła się w zaplanowanym czasie. Pani Doktor prowadziła badanie i wywiad w sposób dzięki któremu szybko zapomniałem o krępującym charakterze mojej wizyty. Rozmowa przebiegła rzeczowo i merytorycznie. Zadawane przez Panią Doktor pytania były jasne i zrozumiałe, udzielane na moje pytania odpowiedzi wyczerpujące, Lekarz z powołaniem, atmosfera podczas całej wizyty dawała mi poczucie że jestem człowiekiem a nie kolejnym przypadkiem. Serdecznie polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacje urologiczne

  Nie polecam. Osoba nie profesjonalna. Zgłosiłem się do niej z bólem jądra. Podczas badania mocno je ścisnęła (praktycznie szarpnęła) - mimo iż uprzedzałem, że jest ono nadwrażliwe na dotyk. Kiedy jęknąłem z bólu zaczęła się śmiać. Nie chciała wykonać badania usg, stwierdzając, że ból pochodzi od kręgosłupa jednie po badaniu ręką. Wizytę zakończyła bez żadnych wskazań, co mogę dalej zrobić z moim problemem.

  dr n. med. Emilia Pawłowska-Krajka2017-04-27

  Szanowny Pacjencie. Mam duże doświadczenie i niejednokrotnie bardzo szybko stawiam diagnozę. Jądra, ze względu na ich położenie, podlegają wiarygodnej ocenie w badaniu przedmiotowym (dotykiem). W razie wątpliwości wykonuję badanie USG, które jest jednak dodatkowo płatne. Pacjenci wiedzą, że ja nie "naciągam" na USG, co opisane zostało w jednej z poprzednich opinii. Z pewnością też nie śmieję się z pacjentów, jedynie uśmiechem rozładowuję krępujące sytuacje. Pozdrawiam.

 • Opinia z dnia 03-04-17 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • J
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacje urologiczne

  Była to moja pierwsza wizyta. Pani doktor jest bardzo dokładna, poświęca wiele czasu pacjentowi, nie spieszy się. Należy do takich lekarzy, którzy "nie owijają w bawełnę", mówi jak jest, raczej nie uspokaja, chce zdjagnozować pacjenta i jak najszybciej zacząć leczyć. Polecam!