dr n. med.

Emilia Pawłowska-Krajka

verifiedCreated with Sketch.

Urolog, Chirurg

77 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
1 404 odwiedziny w ciągu 30 dni

W 2002 r. ukończyłam z wyróżnieniem Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku, a w 2013 r. otrzymałam stopień doktora nauk medycznych. W trakcie specjalizacji pracowałam w Klinice… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
77 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus - Przykliniczna Poradnia UrologicznaUsługa: Kamica

  Szczerze polecam Panią doktor. Osobiście miałem konsultację jak i zabieg URLS wykonywany przez panią doktor. Profesjonalną wiedzę przekazuje w sposób dostępny i zrozumiały. Dodatkowo Panią doktor cechuje pozytywnie wyróżniający się stosunek do pacjenta. Na tyle ile to możliwe stara się pomóc i doradzić (co niestety należy coraz częściej do rzadkości w tym środowisku). Chciałbym szczerze podziękować za udzieloną mi pomoc, oby takich lekarzy było więcej .....
  Marcin Ch.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: badania profilaktyczne

  Mam bardzo dobre wrażenia po wizycie. Badanie, wywiad inustalenie kolejnych działań przebiegło sprawnie i konkretnie. Jestem pełen uznania dla Pani dr.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: Zwykła wizyta

  Profesjonalne podejście, rzetelnie i w miłej atmosferze przeprowadzone badanie. Wyczerpująca odpowiedz na wszystkie pytania :)

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacje urologiczne

  Jestem bardzo zadowolony z wizyt u Pani doktor. Na początku byłem trochę skrępowany, ale naprawdę nie było się czego bać. Było merytorycznie, konkretnie i na temat. Dr Emilia Pawłowska-Krajka przeprowadziła wywiad, badanie, doradziła co mam zrobić dalej. Wiedziałem gdzie się udać i co mam robić dalej. Gdy ponownie odwiedziłem Panią doktor po dłuższym czasie z wynikami badań od razu umówiliśmy się na zabieg. Na wizytach otrzymałem rzetelne informacje, odpowiedziała na moje pytania. Ku mojemu bardzo miłemu zaskoczeniu zabieg będzie bardzo szybko. Poza tym dr. Pawłowska- Krajka nie "naciąga" na drogie badania czy prywatny zabieg, a mając duże doświadczenie poleca to co najlepsze dla pacjentów . Panowie (i Panie też jeśli trzeba)!, nie wahajcie się korzystać z usług dr Emilii Pawłowskiej-Krajki, jeśli potrzebujecie fachowej pomocy lekarskiej w "delikatnej" dziedzinie jaką jest urologia. Naprawdę warto!. Szczerze polecam!.

 • G
  Lokalizacja: VeritaMed

  Wizyta w luźnej atmosferze, Pani doktor jest niezwykle kompetentną i wykształconą osobą co pomogło jej szybko postawić diagnozę a następnie na moją prośbę potwierdziła to badaniem USG. Szybko i wystarczająco wyjaśniła mi w zrozumiały sposób na czym polega mój przypadek i jak powstał. Na licznie pytania odpowiadała cierpliwie i bez zawahania co tylko potwierdza obszerną wiedzę. Naprawdę w razie jakichkolwiek obaw o zdrowie odradzam szukania na siłę odpowiedzi w internecie, gdyż bez doświadczenia naprawdę łatwo pomylić objawy i niepotrzebnie się zamartwiać a przyczyną może być naprawdę błahy powód. Wizytę jednym słowem polecam.

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: badania hormonalne

  Wspaniała Pani Doktor, przede wszystkim bardzo cierpliwa, pełna empatii i zrozumienia. Pacjent jest zawsze u Niej na pierwszym miejscu. Każda wizyta to solidna dawka energii i nadziei, że wszystko będzie ok.

 • K
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: chirurgia estetyczna (obrzezanie high & tight)

  Pani dr profesjonalnie przedstawiła czy pełne obrzezanie w stylu high & tight z pobudek estetycznych jest zasadne w moim przypadku, jak przebiega sam zabieg i co dalej. Pani dr odradziła mi zabieg, ale uzyskałem informację, że na moje życzenie może on być przeprowadzony. Miłe podejście do pacjenta. Polecam!

 • K
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Najlepszy lekarz u jakiego byłem. Spokojnie, dokładnie, z uwagą i dużą empatią oraz cierpliwością przy niekończących się pytaniach ze strony pacjenta. Po wizycie byłem również na zabiegu chirurgicznym u p. Doktor - świetna atmosfera i profesjonalizm. Problem, z którym odwiedzałem różnych lekarzy przez poalnad rok rozwiązany w ciągu dwóch tygodni.

  Emilia Pawłowska-Krajka2018-04-23

  Bardzo serdecznie dziękuję. Dla takich chwil warto jest uczyć się i pracować.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Dr. Emilia Pawłowska jest świetnym specjalistą. Profesjonalna i konkretna, a przy tym jest ciepłą, otwartą osobą, która świetnie wysłucha pacjenta. Pani doktor szuka źródła problemu, a nie jedynie zwalcza jego objawy. Oby więcej takich specjalistów nas otaczało.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMed

  Pani doktor bardzo miła i kompetentna. Szczegółowo wyjaśniła na czym polega problem i jakie jest rozwiązanie. Polecam

Pytania pacjentów (1)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W 2002 r. ukończyłam z wyróżnieniem Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku, a w 2013 r. otrzymałam stopień doktora nauk medycznych. W trakcie specjalizacji pracowałam w Klinice Urologii Akademii Medycznej w Gdańsku. Odbyłam liczne staże i kursy w prestiżowych ośrodkach urologicznych, między innymi w Klinice Urologii Charite w Berlinie oraz w Klinice Nefrologii i Urologii w Mansoura. Praktyczne umiejętności chirurgiczne i urologiczne w zakresie operacji klasycznych, endoskopowych i laparoskopowych zdobyłam w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Szpitala Specjalistycznego w Wejherowie, w Oddziale Urologicznym Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach oraz w Oddziale Urologii i Urologii Onkologicznej Szpitala Praskiego p.w. Przemienienia Pańskiego w Warszawie
  W 2010 roku z powodzeniem zdałam egzamin specjalizacyjny Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego uzyskując tytuł specjalisty urologa - Fellow of the European Board of Urology (FEBU).
  Posiadam Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego w zakresie USG urologicznego.
  Obecnie pracuję w Klinice Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Czynnościowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus przy ulicy Lindleya 4) na stanowisku starszego asystenta.

Specjalizacje

 • Urologia

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Gdańsku