lek. dent.

Elżbieta Małgorzata Kowal

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

20 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
310 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem stomatologiem z ponad dwudziestoletnim stażem.Prowadzę klinikę stomatologiczną, dla której dobro pacjenta jest najważniejsze.Kładę duży nacisk na dostosowanie się do potrzeb… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Ekodent Clinic Elżbieta Kowal

  Super lekarz z super podejsciem
  dziecko bardzo zadowolone.Ogolnie cały zabieg bez łez ( zero znieczulenia) synek już pyta kiedy jedziemy znów do .dentysty.Ceny bardzo normalne.Polecam

 • E

  Doktor jest osobą rzetelną, delikatną oraz bardzo rzeczową w kwestii poruszanych problemów stomatologicznych.
  Z cała pewnością można polecić tego stomatologa zarówno w odniesieniu
  do pacjentów doroslych jak również dzieci.
  Polecam serdecznie !!

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Ekodent Clinic Elżbieta KowalUsługa: Zwykła wizyta

  Umówiłam się do Doktor na pierwsza wizytę w celu usnięcia kamienia. Na dwie godziny otrzymałam telefon, ze Doktor w tym czasie ma innych pacjentów i ze nie ma czasu. Mogę przyjść tylko na przegląd i umówić się na inny termin. Z uwagi na wyjazd zależało mi na wizycie w tym dniu, zaproponowano mi żebym przyszła 30 min wcześniej to Doktor będzie miała chwilkę. W dokładnym tego słowa znaczeniu miała chwilkę, bo w gabinecie byłam 15 min , nie więcej. Doktor w wielkim pospiechu usuwała kamień z zębów, nie zważając na dolegliwości bólowe i mój komfort ( przez cały zabieg wodo i ślina spływały mi na moja sukienkę i wyszłam mokra z gabinetu)
  Doktor usunęła kamień, spytałam się jeszcze o piaskowanie ( Pani Doktor przed zabiegiem nie miała czasu żeby zapytać o moje oczekiwania), Pani Doktor powiedziała nie ma więcej czasu i ma następnych klientów ( pomimo, ze na stronie znany lekarz na wizyte miałam zaplanowane 45 min). Za 15 min zapłaciłam 240 zl - przegląd zębów i usuniecie kamienia. Ja na pewno nie udam się tam ponownie na wizytę. Myślę, ze jest wiele gabinetów, w których wykonałabym ten zabieg dyzo taniej i w lepszej atmosferze i bez pospiechu.

  Elżbieta Małgorzata Kowal2018-07-31

  Pani Katarzyno dziękuję Pani za cenne uwagi odnośnie kliniki lecz pewne spostrzeżenia mijają się z prawdą.Rejestracja w gabinecie prowadzona jest dla wygody pacjentów w kilku formach.I tak pechowo nałożyły się wizyty trzech osób, które rejestrowały się w tym samym czasie. Dwie osoby zgodziły się na przesunięcie wizyty po to aby Pani mogła być przyjęta.Chcę podkreślić,że umówiła się Pani na konkretny zabieg- usunięcie kamienia nazębnego. Piaskowanie po nałożeniu specjalnych preparatów, które u nas są stosowane po scalingu, mijało się z celem.Mają one działanie bakteriobójcze, przeciwzapalne i w związku z tym potrzebny jest czas na ich zadziałanie. Scaling nie należy do długich zabiegów, dlatego ustalono taki czas , by mógł być spokojnie wykonany. Jestem lekarzem z dużym doświadczeniem i stąd być może pewne procedury wychodzą mi sprawniej niż u młodszych kolegów.W swojej pracy nie kieruję się pośpiechem i dla każdego wyznaczam odpowiednią ilość czasu dostosowaną do rodzaju zabiegu.
  Procedury stomatologiczne generalnie nie należą do komfortowych za co bardzo przepraszamy.Zdejmowanie kamienia nazębnego stanowi tzw. zabieg mokry w związku z tym miała Pani założony pokrowiec zabezpieczający oraz trzymała pani ślinociąg.
  Pani Katarzyno zapłaciła Pani zgodnie z cennikiem usług. Poza tym z opinii pacjentów wiem, że ceny w moim gabinecie, w porównaniu do innych, należą do średnich. Mogę zapewnić,że są one wyważone i adekwatne do kosztów, które ponoszę.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Ekodent Clinic Elżbieta Kowal

  Bardzo miła pani doktor, wizyta przebiegła bez problemów. Ceny nie są wygórowane, więc jeśli komuś zależy na dobrym dentyście to polecam.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Ekodent Clinic Elżbieta Kowal

  Pani Elżbieta jest bardzo dobra w tym co robi, delikatna i dokładna. Wstrzyknięcie znieczulenia praktycznie nie czułam co jest dużym plusem. Planuję już kolejne wizyty :)

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani w recepcji przemila kobieta robi dobry klimat w gabiniecie Pani Stomatolog trudno mi jest cos napisac po pierwszej wizycie , ale opisze pierwsze wrazenie, konkretna, stanowcza, opiekuncza.Stara byc sie delikatna, nie ciagnie za glowe ani za żuchwe itp.Co do cen w gabinecie w porownaniu z innymi to troszke wygórowane , ale podobno za dobre sie wiecej placi ja za wyrwanie zeba 225zl bo mialam jeszcze dodatkowo wiercone, jak bede na wizycie gdzie bedzie obróbka zeba napisze cos wiecej . Na dzien dzisiejszy moge polecic

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty ,Pani doktor miła ,profesjonalna ,bardzo dokładna .
  Chyba , w końcu znalazłam swojego stomatologa .

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Polecam, bardzo fachowe podejście.Córka bardzo zadowolona z wizyty do tego bardzo miła i życzliwa obsługa.

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Super fachowe podejscie i bezboleśnie co dla mnie najważniejsze , zawsze będę jeździć do pani doktor polecam

 • Bylem a Pani doktor wyrwać zęba,fajne podejście do pacjenta ,bez boleśnie,bardzo fachowa opieka, polecam w 100%

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem stomatologiem z ponad dwudziestoletnim stażem.Prowadzę klinikę stomatologiczną, dla której dobro pacjenta jest najważniejsze.Kładę duży nacisk na dostosowanie się do potrzeb pacjenta, stworzenie mu komfortowych warunków leczenia oraz na wykonywanie usług na najwyższym poziomie.

  Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe na licznych kursach i szkoleniach.

  W codziennej praktyce korzystam z nowoczesnego sprzętu i sprawdzonych materiałów.

  Staram się poszerzać zakres usług kliniki nawiązujac współpracę z innymi specjalistami [np. chirurgiem stomatologiem, implantologiem, internistą-kardiologiem, pediatrą-immunologiem].

  Stosując nowoczesny sprzęt w połączeniu z profesjonalną obsługą i indywidualnym podejściem do pacjenta zdobywam jego uznanie i zaufanie-a dla siebie satysfakcję i radośc z wykonywanej pracy.

  Dbam równiaż o to, aby atmosfera w klinice była ciepła i przyjazna a pacjent czuł się tu bezpiecznie.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna
 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją

Edukacja

 • np. Universidad de Valencia (Walencja, 2008)
 • np. Universidad de Valencia (Walencja, 2008)

Publikacje

 • np. Wczesna diagnostyka raka płuc (Przegląd Lekarski, 2007)
 • np. Wczesna diagnostyka raka płuc (Przegląd Lekarski, 2007)

Nagrody i wyróżnienia

 • np. Nagroda Okręgowej Izby Lekarskiej (Lublin, 1998)
 • np. Nagroda Okręgowej Izby Lekarskiej (Lublin, 1998)

Staże

 • np. Szpital MSWiA, Oddział Okulistyki (Warszawa, 2007)
 • np. Szpital MSWiA, Oddział Okulistyki (Warszawa, 2007)

Zdjęcia