Elżbieta Iwaszkiewicz

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta

31 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
16 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Psycholog, Psycholog Kliniczny, Psychoterapeuta z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym! Ukończyłam psychologię kliniczną w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
31 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Elżbieta jest osobą, która od razu wzbudza zaufanie, nie bałam się przed nią otworzyć i porozmawiać o problemach. Z pewnością wrócę na kolejną wizytę jeśli zajdzie taka potrzeba. Polecam.

 • P

  Pierwsza wizyta - dobre wrazenie. Wszystko wytlumaczone. Wiem na czym stoję. To ze terapeutka nie robi notatek w ogole mi nie przeszkadza. Ale jest z pacjentem w rozmowie i to jest najwazniejsze.

 • O
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, DietetykUsługa: psychoterapia indywidualna

  Bardzo długo wybierałam psychologa, skrupulatnie czytalam opinie i sądziłam, że mój wybór będzie trafny. Niestety od progu poradni poczułam, że to miejsce nie dla mnie. Już na pierwszej wizycie zostałam przytłoczona propozycjami wykupienia korzystnych pakietów terapii, co nie wzbudziło we mnie zaufania. Podobnie sama osoba Pani psycholog. Wydała mi się chłodna, lekko zdystansowana i krążąca myślami wokół swojego życia. Dałam szansę tym spotkaniom i umówiłam się jeszcze parokrotnie. Z marnym skutkiem. Miałam problem, aby opowiadać o swoim życiu, bałam się tego, czułam się negatywnie oceniana. Zupełnie inaczej niż na obecnych sesjach z lekarzem, który w ramach dużo krótszej wizyty jest w stanie ukoić większość moich leków i wychodzę z nich odmieniona, z chęcią do życia. Nie muszę, też z nim przepracowywać tego, że czuję się przytłoczona wizytami, bo po prostu jest inaczej. Od Pani psycholog Iwaszkiewicz wychodziłam przybita, z ogromnym poczuciem winy. Kiedy skarżyłam się na złe relacje z mężem, np. jego niedojrzałość i brak wsparcia na każdym szczeblu, także w obowiązkach domowych, Pani radziła mi... zakasać rękawy i działać samemu. Doprawdy! Czy chcielibyście Państwo usłyszeć, że na banalną naprawę sprzętu, na którą czekałam pół roku, rozwiązaniem jest zaniesieniem jej do specjalisty? I tak zapewne za każdym razem. Licz na siebie. To jak z lekarzem, który leczy objawy, a nie przyczyny choroby. Kiepski jest to zapewne lekarz. Dlatego serdecznie nie polecam.

 • Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Na początku wizyty mi pomagały. Z czasem zauważyłem, że pani Elżbieta się powtarza. Nie notuje tego co mówię, często myli sytuację i pyta o to samo. Zaczęło mnie to irytować . Moje uwagi nie zostały uwzględniane. Zawiodłem się bardzo i mój stan zaczął się pogarsza. Nie wiem co dalej ale zrezygnowałem z terapii.

  Elżbieta Iwaszkiewicz2017-11-27

  Dziękuję za opinię.Zwyczajowo nie notuję bo to mnie rozprasza, a bardzo zależy mi na zrozumieniu problemu i dobrym kontakcie.Szkoda, że uczucie irytacji i zawodu moją osobą nie wypłynęło na sesji terapeutycznej, bo z pewnością byłby to ważny materiał do przepracowania. Pozdrawiam

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, DietetykUsługa: wizyta partnerska -90 minut (wyłącznie rezerwacja telefoniczna tel.732 877 004)

  Do Pani Elżbiety Iwaszkiewicz uczęszczam wspólnie z partnerem na terapię dla par. Byliśmy dopiero dwa razy, ale jesteśmy bardzo zadowoleni. Co najważniejsze, po tych spotkaniach nie skaczemy sobie do oczu, (tak jak miało to miejsce poprzednio, tj. po terapii u innego psychologa). Pani Elżbieta jest łagodna, w lot ocenia sytuację i kiedy widzi, że staje się ona zbyt napięta albo rozmowa idzie w złym kierunku, od razu zmienia jej przebieg. Bardzo umiejętnie łagodzi nieporozumienia i prowadzi rozmowę w taki sposób, że sami dochodzimy do wniosku, że w danej kwestii mamy lub nie mamy racji. Delikatnie podsuwa rozwiązania, nie narzucając jednocześnie swojego zdania. Pani Ela jest wesoła, potrafi zażartować, pośmiać się , dzięki czemu sprawia, że wychodzimy od niej z lepszym nastawieniem do siebie. Podchodzi do problemów w bardzo praktyczny i życiowy sposób. Nie wiem czy terapia przyniesie oczekiwany efekt, ale na razie wszystko idzie w dobrym kierunku. Polecam.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem zadowolony z wybory Pani Elżbiety jako psychologa. Na początku myślałem, że będzie jak na wizycie lekarskiej ale bylo zupełnie inaczej. Ciepła, spokojna atmosfera sprzyjająca rozmowie o trudnych sprawach. Wyszedłem podbudowany i gotowy na zmiany. Na pewno będę kontynuował spotkania

 • L

  Była to pierwsza wizyta i trudno jest mi ocenić rzetelnie lekarza Natomiast umówiłam sie na kolejna wizytę co na pewno jest potwierdzeniem faktu ze lekarz wzbudził we mnie zaufanie i chęć do dalszej pracy/leczenia Pełna ocenę bede mogła wystawić dopiero po odbyciu kilku wizyt

 • X
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam serdecznie. Pani Elżbieta jest dobrym słuchaczem i trafnie wyciąga wnioski z pozyskanych informacji. Spotkanie w milej atmosferze.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Weszłam do gabinety roztrzęsiona i zapłakana . Potrzebowałam rozmowy i bycia wysłuchanym a otrzymałam o wiele więcej. Poczułam się zaopiekowana w najlepszym tego słowa znaczeniu. Dziękuje za pomocną dłoń, cenne rady i przywrócenie spokoju ducha.

Pytania pacjentów (29)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Psycholog, Psycholog Kliniczny, Psychoterapeuta z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym!

  Ukończyłam psychologię kliniczną w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Dyplom psychoterapeuty uzyskałam w 4-letniej Szkole Psychoterapii Integratywnej w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA, certyfikowanym przez Towarzystwo Psychiatryczne i Psychologiczne. Studia Podyplomowe ukończyłam na kierunku psychoonkologia w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w Szpitalu Bródnowskim w Warszawie na oddziale psychiatrycznym jak również prowadząc grupy terapeutyczne dla młodzieży w Pogotowiu Opiekuńczym w Warszawie.

  Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej. Prowadzę psychoterapię dorosłych, młodzieży i par. Specjalizuję się w pomocy osobom w depresji, stanach lękowych, zaburzeniach osobowości. Pracuję z osobami z zaburzeniami psychicznymi. Pomagam osobom chorym onkologicznie i ich rodzinom.
  W swojej pracy zawsze kieruję się dobrem pacjenta, szczególny nacisk kładę na budowanie relacji terapeutycznej w poszanowaniu godności i praw osoby .Pracuję zgodnie z etyką zawodową. Swoją pracę poddaję superwizji.

  Udzielane świadczenia:

  - psychoterapia indywidualna dorosłych, młodzieży, partnerska
  - psychoterapia grupowa
  - trening interpersonalny
  - trening asertywności
  - rozwój osobisty
  - radzenie sobie ze stresem
  - terapia osób z zaburzeniami psychicznymi
  - lęk, depresja, zaburzenia osobowości
  - interwencje kryzysowe
  - pomoc osobom chorym onkologicznie i ich rodzinom

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Wyższa Szkoła Psychologii Społecznej - Psychologia Kliniczna
 • Wyższa Szkoła Psychologii Społecznej - Psychoonkologia
 • Szkoła Psychoterapii Integratywnej w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA - Psychoterapia

Znajomość języków

 • angielski
 • polski

Certyfikaty

 • Elżbieta Iwaszkiewicz, psycholog w mieście Warszawa - Certyfikaty

Choroby

więcej