Adres

Plac Konstytucji 3 lok. 83, wejście od Śniadeckich, Vp., Śródmieście, Warszawa
Gabinet Lekarski (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto
22 273.....

Psychoterapia partnerska • 220 zł

Psychoterapia pakiet 5 wizyt • 130 zł

Psychoterapia pakiet 10 wizyt • 120 zł +1 więcej

Konsultacja psychoterapeutyczna • 150 zł

Warszawa
(mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Karta płatnicza, Gotówka, Przelew na konto

Konsultacja psychologiczna • 150 zł

Psychoterapia partnerska • 220 zł

Psychoterapia pakiet 5 wizyt • 130 zł +1 więcej

Moje doświadczenie

O mnie

Psycholog, Psycholog Kliniczny, Psychoterapeuta z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym! Ukończyłam psychologię kliniczną w Szkole Wyższej Psy...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Wyższa Szkoła Psychologii Społecznej - Psychologia Kliniczna
 • Wyższa Szkoła Psychologii Społecznej - Psychoonkologia
 • Szkoła Psychoterapii Integratywnej w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA - Psychoterapia

Znajomość języków

Angielski, Polski

Usługi i ceny

Psychoterapia partnerska

220 zł


Plac Konstytucji 3 lok. 83, wejście od Śniadeckich, Vp., Warszawa

220 zł

Gabinet Lekarski


Warszawa

220 zł


Psychoterapia pakiet 5 wizyt

130 zł


Plac Konstytucji 3 lok. 83, wejście od Śniadeckich, Vp., Warszawa

130 zł

Gabinet Lekarski


Psychoterapia pakiet 10 wizyt

120 zł


Plac Konstytucji 3 lok. 83, wejście od Śniadeckich, Vp., Warszawa

120 zł

Gabinet Lekarski


Konsultacja psychoterapeutyczna

150 zł


Plac Konstytucji 3 lok. 83, wejście od Śniadeckich, Vp., Warszawa

150 zł

Gabinet Lekarski


Konsultacja psychologiczna

150 zł


Warszawa

150 zł


Psychoterapia pakiet 5 wizyt

130 zł


Warszawa

130 zł


Psychoterapia pakiet 10 wizyt

120 zł


Warszawa

120 zł

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
35 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Lekarski konsultacja psychoterapeutyczna

Dzięki wizytom u Pani Elżbiety czuję się lepiej, ze spotkania wychodzę uśmiechnięta, pełna życia, gotowa do działania nad sobą. Gorąco polecam! Dziękuje Pani Elżbieto!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Konsultacja psychoterapeutyczna

Wizyty u pani Elżbiety okazały się rozczarowaniem. Na pierwszej wizycie byłam całkiem zadowolona, pani Elżbieta zadawała pytania i była zainteresowana tym, co mówię, wydawała się osobą kompetentną. Jednak każda kolejna wizyta była taka (przyszłam do pani Elżbiety m in z problemem agresji) - pani Elżbieta - według mnie nieprofesjonalnie - utwierdzała mnie w przekonaniu, że mam prawo się złościć, nie proponując sposobu rozwiazania problemu ani konkretnego pomysłu na pracę ze mną. Mam żal do tej pani za kompletny brak zaangażowania, wykupiłam karnet na kilka wizyt, z ostatniej nie skorzystałam, bo wizyty niczego nie wnosiły i nie pomagały,(po każdej wizycie czułam się jeszcze bardziej „biedna” i „pokrzywdzona”) i mimo, że powinnam się odezwać do tej pani o zwrot kosztów za wizytę, z której nie skorzystałam, odpuściłam, bo rozczarował mnie brak profesjonalizmu, a szczególnie zupełny brak zainteresowania ze strony tej pani. Dopiero inny specjalista mi pomógł, zdiagnozował problem i podjął się leczenia skutecznego. Nie polecam.

Elżbieta Iwaszkiewicz

Serdecznie zapraszam na wizytę, która pozostała w karnecie (ważny bezterminowo). Rozumiem, że pojawiło się wiele negatywnych emocji w kierunku mojej osoby. Dalej podtrzymuję, że ma Pani prawo odczuwać złość. Negowanie, tłumienie czy zaprzeczanie powoduje proces kumulacji (kontenerowania) i sprzyja nagłym, niekontrolowanym wybuchom. Złość jest jedną z naszych podstawowych emocji, więc trudno zanegować jej istnienie.
Wszystkiego dobrego życzę. Pozdrawiam


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Lekarski

Bardzo cenię sobie wizyty u Pani Elżbiety, potrafi wysłuchać, zwrócić uwagę na odpowiednie szczegóły oraz zadać pytania, na które sama bym nie wpadła.

Elżbieta Iwaszkiewicz

Pani Patrycjo, bardzo dziękuję za opinię. Praca z Panią daje mi mnóstwo satysfakcji.
Pozdrawiam


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu stress, stan lekko depresyjny

Początkowym powodem wizyty było przejście na emeryturę i związana z tym zmiana trybu życia. Jestem pacjentem już 11 lat. Bardzo sobie chwalę. Wizyty pomagają w utrzymywaniu lepszych kontaktów z otoczeniem i łagodzą objawy agresji.

Elżbieta Iwaszkiewicz

Bardzo dziękuje za opinię Panie Genadiuszu. To prawdziwy przywilej móc towarzyszyć Panu na różnych etapach życia. Pozdrawiam


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Pani Elżbieta jest osobą, która od razu wzbudza zaufanie, nie bałam się przed nią otworzyć i porozmawiać o problemach. Z pewnością wrócę na kolejną wizytę jeśli zajdzie taka potrzeba. Polecam.

Elżbieta Iwaszkiewicz

Bardzo dziękuję i życzę wszystkiego dobrego.


P
Użytkownik zweryfikowany

Pierwsza wizyta - dobre wrazenie. Wszystko wytlumaczone. Wiem na czym stoję. To ze terapeutka nie robi notatek w ogole mi nie przeszkadza. Ale jest z pacjentem w rozmowie i to jest najwazniejsze.


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: psychoterapia indywidualna

Bardzo długo wybierałam psychologa, skrupulatnie czytalam opinie i sądziłam, że mój wybór będzie trafny. Niestety od progu poradni poczułam, że to miejsce nie dla mnie. Już na pierwszej wizycie zostałam przytłoczona propozycjami wykupienia korzystnych pakietów terapii, co nie wzbudziło we mnie zaufania. Podobnie sama osoba Pani psycholog. Wydała mi się chłodna, lekko zdystansowana i krążąca myślami wokół swojego życia. Dałam szansę tym spotkaniom i umówiłam się jeszcze parokrotnie. Z marnym skutkiem. Miałam problem, aby opowiadać o swoim życiu, bałam się tego, czułam się negatywnie oceniana. Zupełnie inaczej niż na obecnych sesjach z lekarzem, który w ramach dużo krótszej wizyty jest w stanie ukoić większość moich leków i wychodzę z nich odmieniona, z chęcią do życia. Nie muszę, też z nim przepracowywać tego, że czuję się przytłoczona wizytami, bo po prostu jest inaczej. Od Pani psycholog Iwaszkiewicz wychodziłam przybita, z ogromnym poczuciem winy. Kiedy skarżyłam się na złe relacje z mężem, np. jego niedojrzałość i brak wsparcia na każdym szczeblu, także w obowiązkach domowych, Pani radziła mi... zakasać rękawy i działać samemu. Doprawdy! Czy chcielibyście Państwo usłyszeć, że na banalną naprawę sprzętu, na którą czekałam pół roku, rozwiązaniem jest zaniesieniem jej do specjalisty? I tak zapewne za każdym razem. Licz na siebie. To jak z lekarzem, który leczy objawy, a nie przyczyny choroby. Kiepski jest to zapewne lekarz. Dlatego serdecznie nie polecam.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski

Na początku wizyty mi pomagały. Z czasem zauważyłem, że pani Elżbieta się powtarza. Nie notuje tego co mówię, często myli sytuację i pyta o to samo. Zaczęło mnie to irytować . Moje uwagi nie zostały uwzględniane. Zawiodłem się bardzo i mój stan zaczął się pogarsza. Nie wiem co dalej ale zrezygnowałem z terapii.

Elżbieta Iwaszkiewicz

Dziękuję za opinię.Zwyczajowo nie notuję bo to mnie rozprasza, a bardzo zależy mi na zrozumieniu problemu i dobrym kontakcie.Szkoda, że uczucie irytacji i zawodu moją osobą nie wypłynęło na sesji terapeutycznej, bo z pewnością byłby to ważny materiał do przepracowania. Pozdrawiam


E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja:

Do Pani Elżbiety Iwaszkiewicz uczęszczam wspólnie z partnerem na terapię dla par. Byliśmy dopiero dwa razy, ale jesteśmy bardzo zadowoleni. Co najważniejsze, po tych spotkaniach nie skaczemy sobie do oczu, (tak jak miało to miejsce poprzednio, tj. po terapii u innego psychologa). Pani Elżbieta jest łagodna, w lot ocenia sytuację i kiedy widzi, że staje się ona zbyt napięta albo rozmowa idzie w złym kierunku, od razu zmienia jej przebieg. Bardzo umiejętnie łagodzi nieporozumienia i prowadzi rozmowę w taki sposób, że sami dochodzimy do wniosku, że w danej kwestii mamy lub nie mamy racji. Delikatnie podsuwa rozwiązania, nie narzucając jednocześnie swojego zdania. Pani Ela jest wesoła, potrafi zażartować, pośmiać się , dzięki czemu sprawia, że wychodzimy od niej z lepszym nastawieniem do siebie. Podchodzi do problemów w bardzo praktyczny i życiowy sposób. Nie wiem czy terapia przyniesie oczekiwany efekt, ale na razie wszystko idzie w dobrym kierunku. Polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

29 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • jak pomóc 20latce która ciągle jest smutna albo znerwicowana. nie chce rozmawiać z rodzicami
  I mieszka sama w krk... rodzice za granicą...
  chętnie zapiszę ja na prywatne sesje byle jej pomóc... uważam że nie radzi sobie z samotnoscia

  Bardzo dobry pomysł, aby porozmawiała z terapeuta. Tylko jeden istotny warunek: sama musi chcieć. Pozdrawiam

  Elżbieta Iwaszkiewicz

 • Witam. Mam problem ze sobą, z którym już sobie nie radzę i moi najbliżsi także mają mnie już dosyć. Mieszkam z moim narzeczonym zagranicą. Ale niestety przez moje zachowanie wszystko psuje. Mam paniczne lęki, napady stresu przed wyjściem z domu, bo od razu mam w głowie myśli że jak wyjdę to dostane biegunki, albo bedę wymiotować. A jeśli już wyjdę z domu i jestem między ludźmi to potrafie nawet zesłabnąć, zaleją mnie poty a w przełyku czuję jakąś blokadę. Najchętniej nie wychodziłabym z domu ale niestety muszę. Każda kłótnia z moim narzeczonym, nawet taka najmniejsza o jakąś błahostkę kończy sie moim histerycznym płaczem i nie mogę oddychać, a w głowie mam
  myśli ze mnie zostawi, a jeśli by mnie zostawił to wolałabym umrzeć. Czasem nie chce mi się żyć, nie potrafię się cieszyć z życia. Bywają chwile że myślę o moich rodzicach którzy sa w Polsce i boję sie że im sie coś stanie, moją głowę zapełniaja same czarne myśli a ja już nad nimi nie panuję, cały czas chodzę smutna i płacze. Nie radzę sobie, a jak już przyjadę do rodziców to kłócę sie z nimi a wcale tego nie chce... Narzeczony ma dosyć tego że ciagle widzi mnie z posępną miną... Następnym moim problemem jest to że panicznie boję się ciąży i najchętniej w ogóle nie uprawiałabym seksu, ale robię to dla mojego narzeczonego, i pomimo wielu różnych zabezpieczeń i tak mam obawy że może jednak zajdę w ciąże a gdybym zaszła to wolałabym się zabić. Niedługo planujemy ślub a ja na samą myśl mam taki lęk że nie daje sobie z nim rady, boję sie że zesłabnę przy ołtarzu i zniszczę wszystko. Biorę tabletki Hydroxyzynium ale one w ogóle mi nie pomagają, chociaz czasem biore po 2 tabletki. Nie chcę tak żyć, chcę wreszcie cieszyć się z życia i wyjść z domu bez czarnych myśli. Błagam o pomoc.

  Problemy, które Pani opisala wskazują na zaburzenia lękowe z napadami paniki. Wskazana jest psychoterapia, na której będzie mozliwe oswojenie leku i nauczenie się technik, jak sobie z nim radzić. Pozdrawiam

  Elżbieta Iwaszkiewicz

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Psycholog, Psycholog Kliniczny, Psychoterapeuta z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym! Ukończyłam psychologię kliniczną w Szkole Wyższej Psy...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Wyższa Szkoła Psychologii Społecznej - Psychologia Kliniczna
 • Wyższa Szkoła Psychologii Społecznej - Psychoonkologia
 • Szkoła Psychoterapii Integratywnej w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA - Psychoterapia

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Certyfikaty


Znajomość języków

Angielski, Polski