mgr

Edyta Pytlak

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Seksuolog, Psychoterapeuta

54 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
46 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Zapraszam na moją stronę www.SEKSUOLOGLUBLIN.COM na której prezentuje moje rozumienie terapii. Pozdrawiam Edyta Pytlak. więcej

Pacjenci cenią mnie za

Delikatność
Życzliwość
Psychoterapię

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
54 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pytlak Edyta. GABINETY PSYCHOTERAPIIUsługa: konsultacje psychologiczne

  Do gabinetu Pani Edyty trafiłam wiosną zmęczona swoim ciągłym przygnębieniem, destrukcyjnymi myślami, brakiem chęci do wszystkiego i niskim poczuciem własnej wartości. Dzisiaj jestem szczęśliwa, mam mnóstwo energii, lubię wychodzić do ludzi i jestem otwarta na nowe doświadczenia! :D Znalazłam nowe hobby i wróciłam do dawnych zainteresowań, o wiele lepiej również mi się pracuje. W ogóle trudno mi uwierzyć w to co czułam zaledwie parę miesięcy temu. Nie jestem też już tak bardzo skoncentrowana na sobie, co pozwoliło mi zbliżyć się bardziej do bliskich mi osób.

  Gorąco polecam Panią Edytę jako specjalistę! Jest bardzo wyrozumiałą, życzliwą, miłą i przede wszystkim kompetentną osobą. Jestem bardzo zadowolona z efektów terapii. Samemu naprawdę trudno odnaleźć źródło swoich problemów i można się tak męczyć latami, a tymczasem szczęście jest gdzieś obok . Pozdrawiam, Kasia

 • K
  Lokalizacja: Pytlak Edyta. GABINETY PSYCHOTERAPII

  Jestem w trakcie terapii u Pani Edyty i jestem bardzo zadowolona. Korzystałam już kiedyś z pomocy psychologa, ale dopiero Pani Edyta uświadomiła mi, że jestem chora i przekonała mnie, żebym dała sobie pomóc terpią psychologiczną i farmakoterapią. Jest bardzo delikatna, spokojna, nienachalna i szczególnie cenię sobie to, że nie narzuca swoich porad, a pozwala na samodzielną pracę nad sobą i wysnuwanie własnych wniosków. Dzięki Pani Edycie zrobiłam ogromne postępy w pracy nad sobą, poprawiłam też swoje relacje małżeńskie. Polecam, jest świetną profesjonalistką.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pytlak Edyta. GABINETY PSYCHOTERAPIIUsługa: konsultacje seksuologiczne

  Dzięki Pani Edycie moje życie stało się o wiele łatwiejsze, znalazła przyczynę mojego problemu, pomogła go zrozumieć i teraz cały czas pracuje nad sobą i robię postępy. Jest bardzo serdeczna i zaangażowana. Zdecydowanie polecam :)

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Przyjechałem do Pani Edyty z uzależnieniem na tle seksualnym. Byłem pogubiony, pełen obaw. Wątpiłem, że coś się zmieni choć wewnętrznie bardzo tego chciałem. Pani Edyta mnie uspokoiła. Była względem mnie bardzo cierpliwa. Nigdy nie naciskała. Zwróciła moją uwagę na rzeczy istotne i pomogła mi poznać mechanizmy, które mną kierują. Następnie pokazała mi jak sobie z nimi radzić. Moja rada: nie oczekiwać i nie zakładać sobie jakiś sztywnych ram czasowych wyzdrowienia. Poddać się i rzetelnie, uczciwie pracować a efekty serio zaskoczą. Dziś jest super i bardzo się ciesze, że do niej trafiłem. Serdecznie polecam Panią Edytę!

 • G
  Lokalizacja: Pytlak Edyta. GABINETY PSYCHOTERAPII

  Trafiłam do Pani Edyty początkowo sama. Załamana i w wielkim kryzysie małżeńskim. Później poprosiłam męża, aby poszedł ze mną. Oczywiście, jak większość facetów, powiedział, że jemu żadna terapia nie jest potrzebna. Poszedł na wizytę, mówiąc, że robi to tylko jeden raz i tylko dlatego że go o to prosiłam.... I tak zostaliśmy na terapii ponad rok, a Pani Edyta zmieniła nasze myślenie o sobie wzajemnie i o naszych problemach. Dzisiaj nie ma tygodnia, abyśmy nie wspominali Pani Edyty, bo wiele Jej zawdzięczamy. Można powiedzieć, że teraz przeżywamy małżeństwo na nowo, jesteśmy bardziej dojrzali, na problemy patrzymy z innej perspektywy a kochamy się o wiele bardziej niż przed ślubem. Jeśli ktoś oczekuje cudów po 2 czy 3 spotkaniach to możecie sobie darować, bo Pani Edyta nie jest cudotwórcą tylko profesjonalnym Terapeutą (my chodziliśmy raz w tygodniu na 1-2 godziny). Z całego serca dziękujemy Pani Edyto za udzieloną pomoc. Już zawsze będzie Pani w naszych sercach i będzie częścią naszej rodziny, bo dzięki Pani, ona się nie rozpadła! Pozdrawiamy Aga i Grzesiek!

 • J
  Lokalizacja: Pytlak Edyta. GABINETY PSYCHOTERAPII

  Pani Edyta jest bardzo zyczliwa,otwarta,widać prawdziwa cheć pomocy pacjentowi. Jak dla mnie to anioł. Dzieki niej stanelam na nogi. Bardzo dobry specjalista. Prawdziwy terapeuta z powołania.Serdecznie polecam . Joanna

 • O
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Poznałam Edyte kiedy przyjmowała pacjentow jeszcze na hKrochmalnej.Od początku ujęła mnie życzliwoscią i empatią.Przychodziłam na terapię i siedziałyśmy przy piecyku ,bo zima wtedy nie odpuszczała.Terapia trwała rok ,chodziłam na nią chętnie.Choć nie przyniosła oczekiwanych przeze mnie rezultatów,to nie mogę powiedzieć,że nic mi nie dała -bo to byłoby niesprawiedliwe wobec Edyty.Myślę,że ja też nie byłam gotowa.Dlatego postanowiłam zabrać głos.Chodzi mi o to,że to nie zawsze terapeuta jest ,,niekompetentny",czasem-jakkolwiek to zabrzmi-pacjent nie jest gotowy.Czasem najpierw potrzebna jest farmakoterapia ,a potem przychodzi czas na psychoterapie.Nie oceniajmy pochopnie terapeutów,nie sa cudotworcami .Ja jestem wdzięczna Edycie za pomoc w sferze duchowej,pożyczała mi książki i tłumaczyła wiele spraw.WSzystko to robiła bardzo subtelnie,niczego nie narzucając.Reasumujac-polecam z calego serca,bo to naprawdę fajna osoba.Edyto-pozdrawiam-Ola.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pytlak Edyta. GABINETY PSYCHOTERAPIIUsługa: konsultacje psychologiczne

  Gorąco polecam, bardzo serdeczna osoba,z właściwym podejściem do człowieka. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor bardzo pomogła mi zrozumieć problem i podejść do jego rozwiązania w inny nich dotychczas sposób. Teraz moja kolej na zmiany, natomiast Pani Edyta na pewno będzie mnie w tym wspierać. Dziękuję.

 • M
  Lokalizacja: Pytlak Edyta. GABINETY PSYCHOTERAPIIUsługa: konsultacje seksuologiczne

  Polecam Panią Edytę Pytlak. Jest bardzo ciepłą i wyrozumiałą osobą. Sesja odbywa się w przyjaznej i kulturalnej atmosferze. Zawsze wychodzę podbudowany i dowartościowany. Posiada fachową literaturę i listę wartościowych tytułów filmowych godnych obejrzenia. Mimo, że jestem mężczyzną można zawsze spytać się o sprawy z dziedziny seksuologii bez żadnych obaw i skrępowania. Jest osobą punktualną i elastyczną co do wizyt. Gorąco polecam. Marek.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zapraszam na moją stronę www.SEKSUOLOGLUBLIN.COM na której prezentuje moje rozumienie terapii.
  Pozdrawiam Edyta Pytlak.

Specjalizacje

 • Seksuologia
 • Psychoterapia

Edukacja

 • Studia w KUL na kierunku psychologia
 • Czteroletnie szkolenie podyplomowe w zakresie psychoterapii atestowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego pod merytorycznym nadzorem Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie,
 • Ukończone studia podyplomowe: seksuologia kliniczna w WSPS

Certyfikaty

 • Edyta Pytlak, psycholog w mieście Lublin - Certyfikaty

Choroby

więcej