mgr

Edyta Olczak-Kaczoń

verifiedCreated with Sketch.

Psychoterapeuta, Psycholog, Terapeuta

13 opinii +dodaj

Jestem psychologiem/psychoterapeutką z wieloletnim doświadczeniem, absolwentką Uniwersytetu SWPS, dyplomowaną oraz certyfikowaną psychoterapeutką. Uzyskałam certyfikat psychoterapeuty… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Lokalizacja: Gabinet Pomocy Psychologicznej

  Pani Edyta podchodzi do ludzi z empatią i zrozumieniem. Potrafi się wczuć się w trudności drugiej osoby. Pomaga lepiej zrozumieć sytuację, w której znajduje się pacjent. Potrafi też pomóc w zmianie spojrzenia na swoje życie, za co bardzo cenię sobie współpracę z Panią Edytą! Dziękuję Pani Edyto za Pani ciepło i wysiłek!

  Edyta Olczak-Kaczoń2018-02-13

  Serdecznie dziękuję i pozdrawiam

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Pomocy PsychologicznejUsługa: pierwsza wizyta 50 minut

  Pani Edyta to profesjonalna i rzetelna pomoc, którą szczerze polecam. Logiczna, spokojna i ciepła atmosfera w której można inaczej przeanalizować swoje problemy.

  Edyta Olczak-Kaczoń2017-09-16

  Dziękuję serdecznie

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Pomocy Psychologicznej

  Jestem po ponad 2-letniej terapii u Pani Edyty. Zawsze czułam się wysłuchana i traktowana z szacunkiem. Ponadto, co dla mnie ważne, czułam się bezpiecznie mówiąc o sobie. Pani Edyta rozmawia z pacjentem jasnym i przystępnym językiem, na wizytach panuje ciepła i bezstresowa atmosfera.
  Wspólna praca wymagała czasu, lecz w trakcie i po terapii w moim życiu zadziało się dużo pozytywnego :)
  Moim zdaniem Pani Edyta jest bardzo dobrym i skutecznym terapeutą. Polecam serdecznie.

  Edyta Olczak-Kaczoń2017-08-09

  Dziękuję. Zawsze możesz liczyć na moje wsparcie

 • S
  Lokalizacja: Gabinet Pomocy Psychologicznej

  Spotkanie z panią​ Edytą i terapia, którą odbyłam ogromnie zmieniło jakość mojego życia. To niesamowity czas, który pozwolił mi spojrzeć na siebie i innych bez oceniania. Pomoc, zrozumienie i wsparcie jakim mnie obdarzyła pani Edyta są nie do opisania i są bezcenne. To wspaniała,ciepła a przede wszystkim profesjonalna osoba, którą polecam i będę polecać osobom potrzebującym profesjonalnej opieki i pomocy. Pani Edyta.. dziękuję bardzo!!

  Edyta Olczak-Kaczoń2017-07-17

  Jestem Ci bradzo wdzięczna za ciepłe słowa. Powodzenia, wiesz w czym :)

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Decydując się na psychoterapię nie zdawałem sobie jeszcze sprawy jak bardzo moim życiem kieruje lęk. Byłem bardzo rozchwiany, napełniony nienawiścią do siebie i bez nadziei na lepsze jutro. A tu zaskoczenie, bo dzięki spotkaniom wszystko ułożyło się w logiczną całość. Lęk ustąpił miejsca chęci działania i radości z życia :) Nie da się opisać słowami ogromnej wdzięczności pani Edycie za gruntowne zmiany postrzegania siebie i wszystkiego co mnie otacza. Pozdrawiam

  Edyta Olczak-Kaczoń2017-07-04

  Jestem wdzięczna za te słowa. Pozdrawiam

 • E
  Lokalizacja: Gabinet Pomocy Psychologicznej

  Poznałam Panią Edytę blisko rok temu i zdecydowanie było to kluczowe dwanaście miesięcy w moim życiu. Dzięki profesjonalnemu podejściu, zrozumieniu i ciepłu, które bije z tej osoby, krok po kroku zaczynam lepiej siebie rozumieć i czuć sama ze sobą. Pomoc Pani Edyty pozwala mi przezwyciężać stany lękowe i ataki paniki, z którymi się borykam, a także funkcjonować lepiej w życiu codziennym - nie wyobrażam sobie, że mogłabym to osiągnąć bez takiego wsparcia. Jeżeli ktoś szuka specjalisty - nie ma lepszego wyboru.

  Edyta Olczak-Kaczoń2017-07-04

  Dziękuję pani Ewo. Pozdrawiam serdecznie

 • J
  Lokalizacja: Gabinet Pomocy PsychologicznejUsługa: Zaburzenia lękowe

  Z Panią Edytą spotkałam się w bardzo trudnym momencie mojego życia.Miałam depresję, zaburzenia lękowe i napady paniki. Dzięki serdecznej i bardzo fachowej pomocy Pani Edyty udało mi się przeżyć oraz wiele zmienić w swoim myśleniu i życiu. To otwartość, ciepło i empatia z jaką spotkałam się z jej strony, pozwoliły mi przetrwać.Tak naprawdę, zawdzięczam jej życie. Moje cudowne życie. Bardzo dziękuję.

  Edyta Olczak-Kaczoń2017-06-27

  Dziękuję za ciepło słowa :)

 • Lokalizacja: Gabinet Pomocy PsychologicznejUsługa: Psychoterapia Depresji

  Panią Edytę znam od 12 lat. Jest zawsze gdy potrzebuje pomocy. Wysoko profesjonalne podejście do pacjenta oraz przy tym wielkie serce i entuzjazm do pracy. Szczerze polecam każdemu kto chce popracować nad sobą.

  Edyta Olczak-Kaczoń2017-06-26

  Dziękuję. Wiele razem przeszliśmy. Serdecznie pozdrawiam

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Pomocy Psychologicznej

  Pani Edyta to kompetentny, doświadczony i profesjonalny lekarz. Polecam z całego serca. Pomogla bardzo mi i mojej rodzinie. Pacjent moze czuc sie przy niej bezpiecznie. Wiele jej zawdzięczam!

  Edyta Olczak-Kaczoń2017-06-22

  Dziękuję pani Magdo. Życzę Pani wszytkiego dobrego.

 • Lokalizacja: Gabinet Pomocy Psychologicznej

  Pani Edyta jest znakomitą tetapeutką i do tego fantastyczną, ciepłą osobą. Cieszę się że towarzyszy mi w odkrywaniu siebie.

  Edyta Olczak-Kaczoń2017-06-22

  Pozwoliłaś mi na towarzyszenie Ci w swoim życiu. Dziękuję

Pytania pacjentów (156)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychologiem/psychoterapeutką z wieloletnim doświadczeniem, absolwentką Uniwersytetu SWPS, dyplomowaną oraz certyfikowaną psychoterapeutką. Uzyskałam certyfikat psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej Stowarzyszenie Intra (PTIPDiES SI) nr: 18/T/2016) oraz certyfikat psychoterapeuty PCE EUROPE Network of the European Associations for Person-Centred and Experiential Psychotherapy and Counselling.

  Zajmuję się psychoterapią indywidualną osób dorosłych w konwencji humanistyczo-doświadczeniowej. Pomagam w rozwiązywaniu problemów związanych ze stresem, walką z negatywnymi nawykami, wsłuchiwaniem się we własne wnętrze, wspieraniem rozwoju osobistego oraz umacnianiem poczucia własnej wartości. Pomagam osobom dotkniętym depresją, zmagającymi się z lękami, nerwicą oraz potrzebującym wsparcia w rozwijaniu umiejętności psychologicznych i życiowych.
  Najważniejsza w mojej pracy jest wartościowa relacja z drugim człowiekiem oparta na empatii, zrozumieniu, autentyczności i współpracy przy trudnych, osobistych problemach.
  Jestem cierpliwą, życzliwą i rozumiejącą terapeutką, która nie boi się wyzwań.

  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej Stowarzyszenie Intra oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Pod stałą opieką superwizora. www.edytaolczak-kaczon.pl .

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna

Edukacja

 • Uniwersytet SWPS
 • Czteroletnie studium psychoterapii Ośrodek Pomocy i Edukacji Intra

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl