Edyta Leszczyńska

Terapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Na spotkania z panią Edytą chodzi się z przyjemnością, jak na kawę do dobrej przyjaciółki. Pani Edyta to osoba przesympatyczna, natychmiast wzbudzająca zaufanie, przyjacielska. Aż szkoda, że udało jej się na tyle szybko uporządkować moje myślenie, że już nie potrzebuję terapii. Polecam każdemu takiego psychologa.

  Edyta Leszczyńska2016-06-08

  Witam. Bardzo się cieszę że wszystko układa się dobrze, jestem dumna z tego , że tak szybko poradził Pan sobie z dużymi przeciwnościami! pozdrawiam serdecznie

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Ukończyłam Psychologię na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego.Wiedzę z zakresu psychologii zdobywałam w Katedrze Psychologii Pracy i Stresu. Aktualnie jestem w trakcie szkolenia z Technik Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Szkole Psychoterapii Centrum CBT.
   Swoje kompetencje w zakresie świadczenia pomocy psychologicznej poszerzałam podczas zajęć praktycznych w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, w Zakładzie Psychologii i Fizjologii Instytutu Transportu Samochodowego w Warszawie oraz prowadząc prywatną praktykę. Odbyłam liczne szkolenia z zakresu Diagnozy Psychologicznej oraz Opiniowania Psychologiczno-Pedagogicznego. Swoje kompetencje w dalszym ciągu poszerzam uczestnicząc w specjalistycznych kursach , szkoleniach i seminariach. Ukończyłam również studia podyplomowe na kierunku Psychologia Transportu oraz Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.

   W swojej codziennej pracy zajmuję się udzielaniem wsparcia psychologiczno-terpeutycznego osobom znajdującym się w trudniej sytuacji życiowej, doświadczającym nadmiernego stresu, lęku, niepokoju, smutku, problemów rodzinnych, wychowawczych, w relacji z partnerem, osób doświadczającym mobbingu w pracy, mających poczucie wypalenia zawodowego i wielu innych.
   Specjalizuję się w diagnozie przyczyn zaburzeń zachowania u dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzę także badania psychologiczne kierowców zawodowych oraz tych, którzy popełnili przestępstwo przeciwko bezpieczeństwu drogowemu. Współtworzę programy edukacyjne mające na celu poprawienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Przeprowadzam również badania psychotechniczne dla medycyny pracy. Posiadam uprawnienia psychologa - orzecznika. Wydaję zaświadczenia do sądów, szkół, szpitali i in. instytucji.

  Specjalizacje

  • Psychoterapia

  Choroby

  • nerwica
  • depresja
  • stres
  • kryzys życiowy
  • lęki
  • zaburzenia zachowania
  • terapia indywidualna dzieci i dorosłych
  • terapia par
  • i inne
  więcej

  Usługi

  Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, Dietetyk

  Marszałkowska 58 lok. 56, 00-545 Warszawa, mazowieckie

  Konsultacja psychologiczna od 100 zł
  Terapia par od 135 zł
  Zwykła wizyta
  Zwykła wizyta

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  44 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • P
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Na spotkania z panią Edytą chodzi się z przyjemnością, jak na kawę do dobrej przyjaciółki. Pani Edyta to osoba przesympatyczna, natychmiast wzbudzająca zaufanie, przyjacielska. Aż szkoda, że udało jej się na tyle szybko uporządkować moje myślenie, że już nie potrzebuję terapii. Polecam każdemu takiego psychologa.

   Edyta Leszczyńska2016-06-08

   Witam. Bardzo się cieszę że wszystko układa się dobrze, jestem dumna z tego , że tak szybko poradził Pan sobie z dużymi przeciwnościami! pozdrawiam serdecznie

  • A

   Panią Edytę polecę każdemu potrzebującemu wsparcia w trudniejszych chwilach. Dzięki naszym spotkaniom, w zaledwie kilka tygodni posprzątałam swoje problemy i rozpoczęłam zupełnie inne, cudowne życie. Pomimo drobnych trosk, pojawiających się czasem w sercu lub w głowie, nigdy nie czułam się tak wolna i szczęśliwa. Pani Edytko, jeszcze raz serdecznie dziękuję za pomoc!

   Edyta Leszczyńska2016-06-08

   dziękuję, wszystkiego dobrego!

  • M

   Bardzo przyjemne sesje, sympatyczny terapeuta, z którym się miło prowadzi rozmowę, ciekawe testy i ćwiczenia dotyczące osobowości i psychiki. Szczerze i uprzejmie polecam.

  • N

   U Pani Edyty byłam już jakiś czas temu, na początku zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie, osoba ciepła i miła. Gabinet duży, estetyczny, przestronny. Byłam zadowolona z pierwszej wizyty, określiłyśmy jasno problemy i cele naszych spotkań, poczułam się trochę lepiej. Jednak później nie byłam już aż tak zadowolona, wizyty były częste i sprowadzały się do bieżących problemów, mało nawiązując do tego z czym właściwie przyszłam i z czym miałam największy problem. Miałam wrażenie, że Pani Edyta nie ma żadnego planu jak pomóc mi z kwestiami, z którymi przyszłam. Wizyty były jedynie po to, żebym się wygadała, a Pani Edyta mi współczuła- nie do końca o to mi chodziło, gdybym oczekiwała tylko tego poszłabym do przyjaciela, a nie szukała pomocy u Pani psycholog. Jeśli przychodziłam na wizytę "nieprzygotowana" tzn bez bieżących kwestii do wygadania się, to wydawało mi się że wizyta nie ma sensu i rozmawiamy właściwie o niczym żeby jakoś zapełnić czas. Nie czułam żeby terapia była jakkolwiek ułożona czy miała jakiś plan. Bardzo często wychodząc od Pani Edyty miałam poczucie, że mam coraz więcej problemów, wręcz że mnie one przygniatają, bo cały czas znajdowało się coś nowego, albo rozgrzebanego z przeszłości. Dodatkowo Pani Edyta bardzo szybko zaproponowała mi środki farmakologiczne, zamiast najpierw spróbować pomóc mi z problemem. Po konsultacjach z innymi lekarzami okazało się, że środki te są zbędne. Po prostu miałam akurat w życiu gorszy okres, z którym w efekcie poradziłam sobie sama, okazało się, że nie mam aż tak dużo problemów jak mogłoby się wydawać. Uważam, że jeśli ktoś szuka zrozumienia, współczucia i po prostu ma generalną potrzebę rozmowy, a nie ma osoby, z którą może na dany temat porozmawiać, bez jakiś innych celów do osiągnięcia czy oczekiwań to może być usatysfakcjonowany.

  • P

   Pani Edyta to profesjonalistka w każdym calu,wybitny psycholog i przesympatyczny człowiek.Z czystym sumieniem polecam!!!

   Edyta Leszczyńska2016-01-27

   Dziękuję serdecznie :-)

  • A
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Współpraca z panią Edytą to wspaniała przygoda w głąb siebie. Dzięki niej poradziłam sobie z dręczącymi mnie przez długi czas problemami. Oby więcej było tak empatycznych i kompetentnych psychologów!

   Edyta Leszczyńska2016-01-27

   wielkie dziękuję za miłe słowa!

  • A
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Prawie dwa lata temu trafiłam do Pani Edyty. Od tego czasu wiele się zmieniło, odzyskałam pewność siebie, pogodziłam się z przeszłością. Przez ten czas Pani Edyta była moim wsparciem. Zgadzam się z poprzednimi opiniami, jest bardzo ciepłą, sympatyczną i mądrą osobą i polecam Panią Edytę z całego serca

   Edyta Leszczyńska2015-12-05

   Cieszę się, że mogłam pomóc. dziękuję i pozdrawiam Pani Agato!

  • P
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Jestem po pierwszym spotkaniu. Wrażenie bardzo pozytywne, wizyta rozpoczęła się o czasie, zaproponowano mi ciepły napój oraz wodę z czego chętnie skorzystałam bo jestem kawoszem ;) Gabinet bardzo estetyczny i przytulny, można się poczuć w nim swobodnie, nic nie rozprasza :) Odnośnie samej Pani Psycholog również mogę wypowiedzieć się pozytywnie , cechuje ją duża kultura osobista, empatia i łatwość nawiązywania relacji z pacjentem. To co usłyszałam bardzo do mnie pasowało. Poczułam się dobrze zrozumiana i utwierdziłam się w przekonaniu, ze moj problem jest rzeczywisty a nie wymyslam sobie jak twierdzi mąż. Podczas spotkania ustaliłysmy " plan " dalszej terapii i częstotliwość spotkań. Wyszłam z gabinetu z dużym uśmiechem na ustach . Plus za pomysł z karnetem terapeutycznym, wychodzi duzo taniej. Jak tylko mogę to chętnie zaoszczędzę :) Jednym słowem całość zasługuje na 5 gwiazdek, pozdrawiam

  • S
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Komentarze nie kłamią, takiej osoby szukałam , otwartej, miłej i z która szybko można nawiązać dobry kontakt. Młoda juz nie jestem i trudno mnie zmienić ale liczę na pomoc, pierwsze spotkanie bardzo owocne. Czuć, że warto podjąć u tej Pani terapię. Pozdrawiam

  • R
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Ma fach w rękach ! co prawda nie mam depresji ani nic podobnego ale potrzebowalam porady odnośnie nieciekawej sytuacji w pracy. Sytuacja była na tyle nerwowa, ze od 2 nocy nie mogłam spać :/ Rozmowa wiele mi naświetliła i uświadomiła jak powinnam postąpić. Na prawdę jestem zdumiona efektami spotkania. ogromny szacunek za sympatie, podejscie do klienta i wyczucie problemu.