Edyta Leszczyńska

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta

46 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
261 odwiedzin w ciągu 30 dni

Psychologię ukończyłam na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Wiedzę z zakresu psychologii zdobywałam w Katedrze Psychologii Pracy i Stresu. Ukończyłam także specjalistyczne… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
46 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani psycholog bardzo mi pomogła rozwiazac moje problemy . Dzięki niej zrozumiałam pewne rzeczy i doszłam do dobrej kondycji psychicznej za co dziękuję i polecam . Dobre i indywidualne podejście Pani Edyty do pacjenta wpływa na przyjemna atmosferę podczas spotkań .

  Edyta Leszczyńska2015-01-19

  Bardzo dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam serdecznie

 • M

  Pani psycholog profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków, bardzo zaangażowana w swoją pracę. Polecam serdecznie, z czystym sumieniem.

  Edyta Leszczyńska2015-01-19

  Dziękuję Panie Macieju. Pozdrawiam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Moim zdaniem jest to jedna z najlepszych i najbardziej kompetentnych psycholożek z jaką miała do czynienia. Postawiła mnie szybko na nogi, wystarczyło raptem 5 spotkań, które mogłam wykupić w atrakcyjnym pakiecie cenowym. Wiele sobie wmawiałam, wyszukiwałam problemy ale dopiero teraz zrozumiałam, ze nigdy one istniały tylko w mojej głowie. Niestety taki mam charakter i temperament i nie będę zachowywała się za każdym razem tak, jakby chciało tego otoczenie. Spotkania zawsze były przygotowana na 100 % a zadania i ćwiczenia przechodziły płynnie w kolejne. Wiele się o sobie dowiedziałam od Pani Edyty ale nigdy nie potrafiłam tego nazwać. Bardzo się cieszę, że trafiłam do tej psycholożki i szczerze wszystkim polecam.

  Edyta Leszczyńska2015-01-19

  Najważniejsza jest chęć zmiany. Pani ją odnalazła, dzięki temu teraz może Pani mieć lepsze samopoczucie . Powodzenia. Dziękuję.

 • K

  Pani Edyta jest przemiłą i kompetentna osobą, wykazuje w swojej pracy morze empatii. Serdecznie polecam Pania Edytę i przychodnię Help-Medical. Jednym słowem profesjonaliści :)

 • J

  Szczerze polecam panią psycholog - zdecydowanie to jeden z najlepszych specjalistów. Jej życzliwość i umiejętne podejście do drugiej osoby pomogło mi przełamać strach przed wizytą. A kilka wizyt wystarczyło aby uporać się z problemami, które gdyby nie terapia pewnie skończyłyby się depresją

 • Podobaja mi sie spotkania z Pania psycholog,która pomaga mi uporać się z trudnościami w relacjach z innymi osobami. Za jej sprawą poczyniłem duże postępy, które wszyscy moi bliscy od razu zauważyli. Każde spotkanie jest inne ale i bardzo interesujące. Panią psycholog cechuje duża życzliwość. Mimo, ze jestem młody to potrafiła znaleźć ze mną wspólny język, co nie udało się wcześniejszym terapeutom. Naprawdę polecam. Radek

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  W dniu wczorajszym odbyłam swoja pierwsza wizyte. Ogólne wrażenie bardzo pozytywne. Wizyta odbyła sie o czasie, zaproponowano mi ciepły napój oraz wode do picia, co jest dla mnie ważne bo przy długotrwałej rozmowie moze zaschnąć w gardle. Faktycznie wczesniejsze opinie nie kłamały.Bardzo łatwo jest nawiązać kontakt z Panią psycholog i co najwazniejsze poczuć zaufanie. Nie czułam się w żaden sposób oceniania, chociaż wiele w zyciu przeskrobałam i stąd moje problemy psychiczne. Pani Edyta nakreśliła plan terapii, była ze mną szczera za co dziękuje. Podoba mi sie pomysł wykupienia pakietu na terapię. Dzięki niemu wizyta wychodzi duzo taniej. Czuję, ze trafiłam do zaufanego i dobrego specjalisty a tylko czas pokaże czy można mnie zmienic ;)

 • Byłam na badaniu psychologicznym, na które skierowano mnie z pracy. Stres przed był ogromny ale zupełnie niepotrzebnie. Jest to miła, kulturalna osoba, która zauwazyla moj stres i dzieki ciekawej rozmowie spowodowała, ze zupelnie o nim zapomnialam. Co napewno odbiło się pozytywnie nie wyniku badania :) Porozmawiałysmy przy okazji o innych sprawach związanych z problemami życiowymi i z całą pewnością podejmę u Pani psycholog terapię. Wzbudza ogromne zaufanie. Polecam

  Edyta Leszczyńska2015-01-19

  Dziękuję Pani Katarzyno. Pozdrawiam i życzę powodzenia w pracy!

 • S

  terapia przyniosla oczekiwane rezultaty za co bardzo dziekuje. caloksztalt na wysoka 5. z czystym sumieniem godna polecenia specjalistka.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo owocne spotkania. Od samego poczatku czulem sie dobrze zrozumiany. z każdą wizytą odczuwam postęp w leczeniu i nerwicy i lęków, które w ostatnich latach przybrały na sile. Pani Psycholog wykorzystuje ciekawe i skutecznie techniki co mi bardzo odpowiada. Stanowczo polecam, gdyz na moim przykładzie widać, że można się zmienić . Odnośnie samej Pani Edyty to komentarze nie kłamią, jest niezwykle sympatyczną, uprzejmą ale i konkretną osobą. Osobiście przyznałbym 10 gwiazdek :D

Pytania pacjentów (2)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Psychologię ukończyłam na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Wiedzę z zakresu psychologii zdobywałam w Katedrze Psychologii Pracy i Stresu. Ukończyłam także specjalistyczne szkolenie dla terapeutów z zakresu Technik Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Szkole Psychoterapii Centrum CBT w Warszawie.

  Swoje kompetencje w zakresie świadczenia pomocy psychologicznej poszerzałam podczas zajęć praktycznych w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, w Zakładzie Psychologii i Fizjologii Instytutu Transportu Samochodowego w Warszawie oraz prowadząc prywatną praktykę. Odbyłam liczne szkolenia z zakresu diagnozy i opiniowania psychologicznego. Wydaję orzeczenia i zaświadczenia (do szkół , szpitali, po wypadkach komunikacyjnych i in.). Ukończyłam również studia podyplomowe na kierunku Psychologia Transportu oraz Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.

  Od półtora roku mieszkam i pracuję w Niemczech. Wspieram tutaj osoby przebywające na emigracji, które doświadczają problemów z tym związanych. Zdobyłam tu także doświadczenie w pracy w z dziećmi z autyzmem oraz odbyłam praktyki w Kin-Top e.V. Bildungszentrum w Düsseldorfie udzielając wsparcia psychologicznego rodzinom uchodźców mdz.in. z Syrii.

  W dużym skrócie: w swojej codziennej pracy zajmuję się udzielaniem wsparcia psychologiczno-terapeutycznego osobom znajdującym się w trudniej sytuacji życiowej, doświadczającym nadmiernego stresu, traumy, lęku, niepokoju, smutku, problemów rodzinnych, wychowawczych, w relacji z partnerem, osób doświadczającym mobbingu w pracy, mających poczucie wypalenia zawodowego i wielu innych.

  W chwili obecnej dla pacjentów z Polski i nie tylko oferuję swoją pomoc w formie telekonferencji przez Skype.

  NAZWA SKYPE: live:edyta.leszczynska

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Znajomość języków

 • niemiecki

Choroby

 • nerwica
 • depresja
 • stres
 • kryzys życiowy
 • lęki
 • zaburzenia zachowania
 • terapia indywidualna dzieci i dorosłych
 • terapia par
 • i inne
więcej