mgr

Edyta Leszczyńska

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta

54 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
34 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Psychologię ukończyłam na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Wiedzę z zakresu psychologii zdobywałam w Katedrze Psychologii Pracy i Stresu. Ukończyłam także specjalistyczne… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
54 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, DietetykUsługa: wizyta z partnerką

  Stresowalem sie wizyta gdyz po raz pierwszy mialem odbyc ją z partnerka , obawy okazaly sie byc bezpodstawne a pani psycholog przemiłą i pomocną osobą. Potrafiła wpłynąc na nasze relacje w pozytywny sposób. Po raz pierwszy od dawna na siebie nie krzyczelismy tylko spokojnie rozmawialismy, byla nam zdecydowanie potrzebna ta wizyta aby moc sie porozumiec i zrozumiec osobiste potrzeby. delikatne podejscie do problemu, wyczucie i doswiadczenie w podobnych sprawach przemawiają bardzo na korzyść pani psycholog.

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, Dietetyk

  Dziękuję bardzo, pełen profesjonalizm i cierpliwość. Pierwszy raz od dłuższego czasu poczułam się trochę spokojniejszy.

  Edyta Leszczyńska2018-09-15

  Cieszy mnie to ze moglam pomoc. Pozdrawiam !

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, DietetykUsługa: konsultacje psychologiczne indywidualne

  Wizytę odbyłam w trybie nagłym, zadzwoniłam z prośbą o szybki termin i tak trafilam do Pani Edyty. Po przespanej nocy widze jak dobrze mi zrobila ta wizyta .... pomogla oczyścić myśli i nie rozpamiętywać smutnych zdarzeń z życia małzeńskiego. Powierzyłam pani psycholog swoje najskrytsze myśli a w zamian otrzymalam niezwykłe zrozumienie, wsparcie a przede wszystkim "psychicznego kopniaka " w tym pozytywnym znaczeniu, który szybko mnie ocucił i otworzył oczy na realia w ktorych sie znajduje. niesamowita osoba , pełna ciepła i szacunku dla drugiego człowieka.

  Edyta Leszczyńska2018-09-16

  Dziękuję za równie ciepłe słowa.

 • R
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, DietetykUsługa: terapia uzależnień

  wizyty są o czasie i przebiegają w pozytywnej atmosferze, Pani Psycholog jest skoncentrowana na tym co się mówi i potrafi wyciągać trafne wnioski , proponowac równie trafne rozwiazania , motywuje do pracy nad sobą i do walki o własne zdrowie, zaraza optymizmem .

  Edyta Leszczyńska2018-08-29

  Dziękuję za dobre słowo. Pozdrawiam serdecznie!

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, DietetykUsługa: konsultacje psychologiczne

  U Pani Edyty byłam pierwszy raz i u psychologa również pierwszy raz. Jest to dla mnie nowe doświadczenia, ale wiem ze sama ze zdarzeniami w moim życiu sobie nie poradzę. Z wizyty byłam zadowolona, spełniła moje oczekiwania. Ponieważ sytuacja jest nowa, będę na pewno korzystała z wizyt u Pani Edyty. W jej obecności czułam się swobodnie i uważam, że dobrze rozpoznała istotę problemu.

  Edyta Leszczyńska2018-08-24

  Pani Ewo, dziekuje za mile slowa. Seredcznie pozdrawiam. Zapraszam w kazdej chwili jak tylko bedzie Pani potrzebowac spotkania. Edyta Leszczyńska

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, DietetykUsługa: konsultacja psychologiczna Skype

  Moja terapeutka przebywa na urlopie a ja znalazłam się w bardzo kryzysowej sytuacji noglego ataku paniki i musiałam skorzystać z pilnej pomocy. Pani Edytka okazała się być niezwykle sympatyczna, zrównoważona i pomocną osoba. Podeszła do mnie z dużą delikatnością i zrozumieniem. W sposób racjonalny i zrozumiały wszystko mi objaśniła, co i dlaczego się ze mną dzieje i przekonała mnie,że nic złego mi się nie stanie , nakierowała moje myśli na inne tory, tak skutecznie ze panika nie powróciła . Cudowna osoba i mogę tylko polecić.

  Edyta Leszczyńska2018-08-13

  Bardzo się cieszę że mogłam pomóc. Pozdrawiam. Edyta Leszczynska

 • M
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, DietetykUsługa: wsparcie psychologiczne

  Witam, w moi zyciu pojawilo sie sporo stresujacych sytuacji powodujacych negatywne reakcje organizmu tj bole i zawroty głowy, problemy trawienne , szybkie tętno i uprzykrzające skurcze żołądka , potrzebowalem wsparcia z zewnątrz i przez poleceniem trafilem do pani Edyty . Ma fantastyczne podejscie , krok po kroku wytłumaczyla mechanizmy które oddziaływały na mój organizm i to jak "głowa" i myśli się do tego przyczyniały. Po przeszło miesięcznej terapii czuje ogromna poprawę ! zostosowałem sie do wszystkiego co uslyszalem i to pomogło/ przy okazji poznałem swoje najwieksze obawy i nauczylem się radzic sobie ze stresem. Fantastyczna osoba i mega dobry psycholog godny polecenia dalej.

  Edyta Leszczyńska2018-08-11

  To bardzo miłe słowa. Dziękuję i ciesze się ze mogłam pomóc. Pozdrawiam serdecznie. Edyta Leszczynska

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacje psychologiczne SKYPE

  ze wzgledu na rodzaj i chrakter pracy zdecydowalem sie na terapie u pani Edyty i nie zaluje bo szybko stanałem na nogi po kolejnej załamce, potrafi otworzyc oczy i sprawic ze te male blahe rzeczy ktore zawalaja głowę przestają doskwierać a zycie znowu wydaje sie fajne. Dobre podejscie i szczera empatia.

  Edyta Leszczyńska2018-08-09

  Bardzo dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam. Edyta Leszczynska

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, DietetykUsługa: psychoterapia SKYPE

  Pierwszy raz skorzystalem z takiej opcji rozmowy i jestem zaskoczony jakoscia polaczenia i tym , ze wizyta w niczym nie odbiegala od gabinetowej. Co mi sie podobalo w pani psycholog to niesamowite wyczucie problemu z ktorym sie zglosilem. Mialem wrazenie ze czyta mi w myslach i wie co aktualnie przezywam , doslownie ! Trafnie ocenila sytuacje i z latwoscia wskazala mozliwe rozwiazania nic nie narzucajac. Przy tym jest pogoda i zyczliwa , na prawde fajna osoba i w mojej ocenie dobry psycholog.

  Edyta Leszczyńska2018-06-08

  Bardzo sie ciesze ze moglam pomóc. Seredcznie pozdrawiam.!

 • Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, Dietetyk

  Polecam gorąco Panią Edytę każdemu, kto potrzebuje wsparcia, ma problemy, jest w stresie czy w depresji. Cechuje ją ogromny profesjonalizm, ale jednocześnie podejście pełne empatii, zrozumienia i ciepła. Bardzo mi pomogła, gdy byłam na poważnym zakręcie życiowym, dała mi nie tylko wsparcie, wysłuchała ale również pomogła w znalezieniu dobrych rozwiązań. To osoba wzbudzająca zaufanie i potrafiąca wysłuchać.

  Edyta Leszczyńska2018-02-26

  Bardzo dziękuję za ciepłe słowa. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego !

Pytania pacjentów (3)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Psychologię ukończyłam na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Wiedzę z zakresu psychologii zdobywałam w Katedrze Psychologii Pracy i Stresu. Ukończyłam także specjalistyczne szkolenie dla terapeutów z zakresu Technik Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Szkole Psychoterapii Centrum CBT w Warszawie.

  Swoje kompetencje w zakresie świadczenia pomocy psychologicznej poszerzałam podczas zajęć praktycznych w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, w Zakładzie Psychologii i Fizjologii Instytutu Transportu Samochodowego w Warszawie oraz prowadząc prywatną praktykę. Odbyłam liczne szkolenia z zakresu diagnozy i opiniowania psychologicznego. Wydaję orzeczenia i zaświadczenia (do szkół , szpitali, po wypadkach komunikacyjnych i in.). Ukończyłam również studia podyplomowe na kierunku Psychologia Transportu oraz Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.

  Swoje doświadczenia zdobywałam również zagranicą w Niemczech. Wspierałam tam osoby przebywające na emigracji, które doświadczały problemów z tym związanych. Zdobyłam tam także doświadczenie w pracy w z dziećmi z autyzmem oraz odbyłam praktyki w Kin-Top e.V. Bildungszentrum w Düsseldorfie udzielając wsparcia psychologicznego rodzinom uchodźców mdz.in. z Syrii.

  W dużym skrócie: w swojej codziennej pracy zajmuję się udzielaniem wsparcia psychologiczno-terapeutycznego osobom znajdującym się w trudniej sytuacji życiowej, doświadczającym nadmiernego stresu, traumy, lęku, niepokoju, smutku, problemów rodzinnych, wychowawczych, w relacji z partnerem, osób doświadczającym mobbingu w pracy, mających poczucie wypalenia zawodowego i wielu innych.

  Zapraszam zarówno na wizyty do Gabinetu ale także dla pacjentów spoza Warszawy oraz mieszkających poza granicami Polski oferuję swoją pomoc w formie telekonferencji przez Skype.

  NAZWA SKYPE: live:edyta.leszczynska

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Znajomość języków

 • niemiecki

Choroby

 • nerwica
 • depresja
 • stres
 • kryzys życiowy
 • lęki
 • zaburzenia zachowania
 • terapia indywidualna dzieci i dorosłych
 • terapia par
 • i inne
więcej

Zdjęcia