Ten specjalista oferuje konsultacje online

Jeśli możesz, skonsultuj się ze specjalistą online. Otrzymaj pomoc w bezpieczny sposób, bez wychodzenia z domu.

Jak to działa?

Adresy (2)

Kraszewskiego 17/2, Zwierzyniec, Kraków
Gabinety Rozwoju i Psychoterapii


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Przelew na konto
12 201.....Konsultacja online • 180 zł

Interwencja kryzysowa online • 180 zł

Konsultacja psychoterapeutyczna dla par • 250 zł


Przyjmuję: dorosłych
12 201.....

Sposób płatności: Przelew na konto

Zapłacisz podczas umawiania konsultacji online. Czekamy na Twoją płatność 30 minut – jeśli w tym czasie nie zostanie zrealizowana, będziemy musieli odwołać Twoją rezerwację.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


1. Pobierz komunikator video Skype/Messengere/WhatsApp,
2. Proszę mnie znaleźć pod nickiem Edyta Kilian/Edyta Kilian Grudnik,
3. Proszę się połączyć ze mną 2 min przed umówioną godziną,
4. w razie problemów proszę o kontakt pod telefonem *** *** ***.* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Moje doświadczenie

O mnie

Psychoterapeuta. Jestem certyfikowanym Specjalistą Terapii Środowiskowej Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, certyfikowanym asystentem psychod...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • psychoza
 • mania
 • lęki
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Jagielloński

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Zdjęcia


Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja online


180 zł

Konsultacja online


Konsultacja psychoterapeutyczna (pierwsza wizyta)


Kraszewskiego 17/2, Kraków

180 zł

Gabinety Rozwoju i Psychoterapii


Psychoterapia indywidualna


Kraszewskiego 17/2, Kraków

140 zł

Gabinety Rozwoju i Psychoterapii

Pozostałe usługi

Interwencja kryzysowa online


180 zł

Konsultacja online


Konsultacja psychoterapeutyczna dla par


250 zł

Konsultacja online


Konsultacja psychoterapeutyczna online


Kraszewskiego 17/2, Kraków

180 zł

Gabinety Rozwoju i Psychoterapii


Poradnictwo terapeutyczne


Kraszewskiego 17/2, Kraków

180 zł

Gabinety Rozwoju i Psychoterapii


Psychoterapia indywidualna (kolejna wizyta)


Kraszewskiego 17/2, Kraków

140 zł

Gabinety Rozwoju i Psychoterapii


Psychoterapia partnerska


Kraszewskiego 17/2, Kraków

250 zł

Gabinety Rozwoju i Psychoterapii


Psychoterapia rodzinna


Kraszewskiego 17/2, Kraków

250 zł

Gabinety Rozwoju i Psychoterapii

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
30 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Do Pani Edyty chodziłam przez półtora roku. Pani Edyta pomogła mi odkryć emocje, które tłumiłam w sobie od zawsze i przerobić wiele z nich. Gdy moje problemy zaczęły wykraczać poza Pani Edyty kompetencje, spokojnie o tym powiedziała i zaproponowała bym poszła na terapię do osoby nakierowanej na ten konkretny problem. Bardzo taką szczerość cenię. Mam nadzieję, że moi przyszli psychoterapeuci będą tak profesjonalni jak Pani Edyta.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinety Rozwoju i Psychoterapii psychoterapia indywidualna

Decyzja o wybraniu Edyty Kilian-Grudnik jako mojego psychoterapeuty była bez wątpienia jedną z najlepszych, jakie podjęłam w życiu. Dzięki pomocy pani Edyty udało mi się zwalczyć szkodliwe nawyki i z sukcesem pracować nad własnym rozwojem emocjonalnym. Spotkania odbywały się w bardzo komfortowej i jednocześnie bardzo profesjonalnej atmosferze i dzięki temu czułam, że bez problemu mogę się otworzyć i nie zostać negatywnie osądzona. Życzę wszystkim, aby mieli okazję współpracować z tak świetnym profesjonalistą!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinety Rozwoju i Psychoterapii psychoterapia indywidualna

Pani Edyta uratowała moje życie, przywróciła mi wewnętrzny spokój i uświadomiła mi jak można radzić sobie z różnymi sytuacjami - zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym! Na samym początku kiedy dotarło do mnie że potrzebuję specjalistycznej pomocy miałam kilka spotkań z inną psychoterapeutką, i te spotkania przebiegały na zasadzie pogadanki o niczym, dlatego bardzo doceniam że Pani Edyta od początku wskazała mi konkretne i jasne zasady naszych spotkań, uświadomiła mi czym w ogóle jest psychoterapia i pozwoliła mi wskazać cele które ja sama chcę osiągnąć. Później Pani Edyta wprowadza w proces psychoterapeutyczny, który dla osób tak wrażliwych jak był niejednokrotnie bardzo trudny, ale pozwolił mi też lepiej poznać siebie, moje potrzeby i uświadomił mi jak bardzo można odmienić swoje życie - zmieniając podejście do różnych spraw i ludzi. Każda kolejna sesja to rozkładanie konkretnych sytuacji i problemów na czynniki pierwsze, a później składanie wszystkich tych elementów jak puzzle. I muszę przyznać że wszystkie moje cele zostały zrealizowane! Na każdą wizytę czekałam z utęsknieniem, był to ważny element mojego tygodnia. Pani Edyta bardzo mi pomogła, za co będę dozgonnie wdzięczna. Osobom szukającym specjalisty serdecznie polecam - oprócz fachowego wsparcia w gabinecie spotyka się ciepłą i życzliwą Osobę! Bardzo dziękuję!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinety Rozwoju i Psychoterapii

Polecam, pani doktor godna zaufania, miła serdeczna i z ogromną wiedzą I zaangażowaniem wykonuje swoją pracę!

mgr Edyta Kilian-Grudnik

Pani Mateuszu, dziękuję za miłą opinię. Powodzenia w podejmowaniu dobrych dla Pana decyzji! Pozdrawiam serdecznie. Edyta Kilian-Grudnik


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinety Rozwoju i Psychoterapii poradnictwo terapeutyczne

Pani Edyta jest świetnym specjalistą, trafnie zdjagnozowała i później podczas licznych wizyt rozwiązała mój problem. Bardzo ciepła, miła osoba, rozumiała wiele przypadków, często odbywałyśmy rozmowy przez Skype mimo to jakość terapii nie spadała. Serdecznie polecam :)

mgr Edyta Kilian-Grudnik

Pani Klaudio. Bardzo się cieszę, że mogłam pomóc w rozwiązaniu problemu. W wyjątkowych sytuacjach gdy Pani nie mogła być osobiście w gabinecie pracowałyśmy online aby była regularność w procesie psychoterapeutycznym. Życzę powodzenia w życiu! Pozdrawiam Edyta Kilian-Grudnik


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinety Rozwoju i Psychoterapii

Pani Edyta jest nie tylko świetnym specjalistą, ale również bardzo ciepłą i mądrą kobietą. Przyszłam do Niej w rozsypce, sama o tym do końca nie wiedząc. Dzięki kolejnym wizytom zaczynałam rozumieć lepiej siebie i że ogromne mury, które widzę dokoła siebie mogą okazać się małymi przeszkodami, które da się bez problemu ominąć. Pani Edyta świetnie potrafi słuchać, a w razie potrzeby - pokazać sprawę z innej strony. Przy Niej jakoś magicznie myśli się układają, a kręte drogi - prostują. Polecam każdemu, kto ma mętlik w głowie, duszy i sercu. Agnieszka

mgr Edyta Kilian-Grudnik

Pani Agnieszko. Dziękuje za miłe słowa. Dzięki zaufaniu jakim mnie Pani obdarzyła mogłam towarzyszyć Pani w procesie poznawania siebie i wprowadzaniu zmian, aż kręte drogi się wyprostowały. Życzę aby mętlik w głowie, duszy i sercu szybko dało się rozwiązywać. pozdrawiam serdecznie Edyta Kilian-Grudnik


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinety Rozwoju i Psychoterapii

Pani Edyta jest fantastyczną specjalistką w swojej dziedzinie. Bardzo wyrozumiała i wspierająca, potrafi słuchać i nie ocenia. Stara się zapewnić pacjentowi poczucie bezpieczeństwa, dzięki czemu łatwiej jest się otworzyć i zacząć rozmawiać o swoich problemach bez skrępowania. Pomogła mi przetrwać bardzo trudny czas, a z każdą kolejną sesją nabierałam sił i wiary, że uda mi się pokonać własne ograniczenia i lęki. Decyzja o rozpoczęciu terapii u Pani Edyty była jedną z najlepszych w moim życiu. Dziękuję za wszystko i szczerze polecam.

mgr Edyta Kilian-Grudnik

Pani Joanno. Dziękuję za polecenie i miłą opinię. Cieszę się, że atmosfera w czasie sesji psychoterapeutycznych dawała Pani poczucie bezpieczeństwa i sprzyjała otwarciu. Życzę jak najmniej ograniczeń i lęków, a jak najwięcej siły i wiary w siebie. pozdrawiam serdecznie Edyta Kilian-Grudnik


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinety Rozwoju i Psychoterapii załamanie nerwowe

Bardzo jestem wdzięczny za poświęcony czas. Pełen profesjonalizm, poczucie bezpieczeństwa, przede wszystkim perspektywa i nadzieja na ułożenie sobie życia i rozwiązania problemów.

mgr Edyta Kilian-Grudnik

Dziękuje za pozytywną opinie. Teraz dla Pana czas psychoterapii - rozumienia tego co się wydarzyło i jak w sobie to poukładać aby nie było przeszkodą w dalszym życiu. pozdrawiam serdecznie Edyta Kilian-Grudnik


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinety Rozwoju i Psychoterapii

Pani Edyta jest bardzo profesjonalną i ciepłą osobą. Wszystko co mi powiedziała po wcześniejszym wysłuchaniu mnie było trafione w punkt. Bardzo pomogły mi rozmowy z Panią Edytą. Teraz czeka mnie psychoterapia u Pani Edyty i już nie mogę się doczekać jej efektów.


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinety Rozwoju i Psychoterapii

Pani doktor jest świetnym specjalistą, odnoszącym się do pacjenta z szacunkiem i zrozumieniem. W gabinecie potrafi stworzyć atmosferę, która ułatwia rozmowę na niejednokrotnie bardzo trudne tematy. Przez 9 miesięcy terapii ani razu nie pomyślałam o zmianie specjalisty, a efekty pracy z Panią Kilian przeszły moje najśmielsze oczekiwania.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

7 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • witam
  mam krótkie i treściwe pytanie do jakiego specjalisty muszę sie zgłosić jeśli chciałbym uzyskać pomoc w nawiązywaniu kontaktu z ludźmi na żywo głównie mam na myśli płeć przeciwną?

  Szanowny Panie,
  w kwestii uzyskania pomocy w nawiązywaniu kontaktu z innymi ludźmi pomocny będzie psychoterapeuta.
  pozdrawiam serdecznie

  mgr Edyta Kilian-Grudnik

 • witam serdecznie. borykam się z GAD. jestem trzeźwym narkomanem i zapewne przez to moje lęki się nasilają. uprzedzając pytania, sama wyszłam z nałogu (bagatela, mówiąc wprost osiągnęłam dno poprzez strzykawki i udało m się z tego wyjść)., lecz przez jego brak jak sądze mam problemy z odpowiednim dostosowaniem emocji do danej sytuacji, łapią mnie ataki paniki. lęku ostatnio do tego stopnia że mnie dusi (zastanawiałam się czy to nie jest na tle nerwowym). chciałabym być od tego wolna. nie być uciążliwa ani dla siebie ani dla otoczenia. miałam przepisaną regabalinę 75mg lecz po niej lęki się nasilały, więc nie chciałabym w razie leczenia nic farmakologicznego. gdzie powinnam się udać aby móc opanowac moje zaburzenia? dodam ze mam zaburzenia snu, jedzenia i czasem postrzegania rzeczywistości. dziękuję za każdą odpowiedź

  Szanowna Pani,
  Gratuluję siły i wyjścia samodzielnie z nałogu. Objawy jakie Pani opisuje mogą być powiązane z zaprzestaniem używania substancji psychoaktywnej. Zaprzestanie zażywania często nie powoduje natychmiastowego ustąpienia różnych problemów psychicznych. Pani problemy emocjonalne mogą być konsekwencją zaburzania równowagi neurobiochemicznej w wyniku przyjmowania substancji psychoaktywnych.
  Uważam, iż konieczna jest konsultacja z lekarzem psychiatrą, który specjalizuje się w pracy z osobami uzależnionymi aby doradził Pani na ile farmakoterapia może Pani pomóc w złagodzeniu objawów i utrzymaniu abstynencji. Same leki nie pomogą rozwiązać przyczyn jakie wpłynęły na sięgnięcie po substancje psychoaktywne – w tym celu pomocny będzie psychoterapeuta również specjalizujący się w pracy z osobami uzależnionymi.
  Aby znaleźć tych specjalistów może Pani skontaktować się z Poradnią Zdrowia Psychicznego lub Poradnią Leczenia Uzależnień w swoim mieście.
  Życzę wytrwałości!
  Pozdrawiam
  Edyta Kilian-Grudnik

  mgr Edyta Kilian-Grudnik

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Psychoterapeuta. Jestem certyfikowanym Specjalistą Terapii Środowiskowej Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, certyfikowanym asystentem psychod...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • psychoza
 • mania
 • lęki
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Jagielloński

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Klinika Psychiatrii, 2003
 • Szpital im. Babińskiego 2004
 • Oddział Dzienny Kliniki Psychiatrii 2002-2009

Certyfikaty


Zdjęcia


Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły


Artykuły (1)

Powiązane wyszukiwania