Jestem psychologiem z dwudziestoletnim doświadczeniem, absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyłam także Podyplomowe Studium Biegłych Sądowych w Katowic... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychologiem z dwudziestoletnim doświadczeniem, absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyłam także Podyplomowe Studium Biegłych Sądowych w Katowicach i Studium Indywidualnej i Grupowej Pomocy Psychologicznej w Laboratorium Edukacji i Psychoterapii oraz wiele szkoleń min. na temat postępowania korekcyjno – terapeutycznego wobec sprawców przemocy, projekcyjnych testów rysunkowych czy MMPI Minesocki Wielowymiarowy Inwentarz Osobowości w diagnozie psychologicznej.

  Obecnie zajmuję się udzielaniem pomocy psychologicznej i poradnictwem pacjentom którzy cierpią z powodu lęków, zmagają się z obniżonym nastrojem, mają kłopoty w nawiązywaniu relacji interpersonalnych, nie radzą sobie z własną złością i agresją oraz konfliktami w domu lub pracy, mają niskie poczucie własnej wartości, są dorosłymi dziećmi alkoholików (DDA). Prowadzę także zajęcia grupowe w formie grupy wsparcia dla rodziców, którzy w procesie wychowywania dzieci chcą zadbać także o własny rozwój.
  W przeszłości współpracowałam z Uniwersytetem Warszawskim poprzez prowadzenie zajęć z psychologii penitencjarnej, mam także doświadczenia trenerskie związane z prowadzeniem szkoleń i warsztatów dla klientów biznesowych w zakresie komunikacji interpersonalnej, umiejętności menedżerskich, asertywności, pracy z trudnym klientem, zarządzania stresem, wywierania wpływu. Posiadam doświadczenie w pracy z osobami niedostosowanymi społecznie. Zajmuję się również funkcjonowaniem człowieka w środowisku pracy.

Ukończone szkoły

 • 1993 – Uniwersytet Warszawski, Wydział Psychologii, specjalizacja – Psychologia Kliniczna
 • 2002 – Podyplomowe studium biegłych sądowych – Ośrodek Usług Psychologicznych Anima w Katowicach
 • 2005 – Studium Indywidualnej i Grupowej Pomocy Psychologicznej – Laboratorium Edukacji i Psychoterapii

Ocena pacjentów:

 • A
  Lokalizacja: Gabinet psychologicznyUsługa: konsultacje psychologiczne

  Pani Edyta jest świetnym psychologiem. Ma wszystkie cechy niezbędne w tym zawodzie - jest rzeczowa, profesjonalna, przenikliwa, bystra, ma poczucie humoru i budzi ogromną sympatię. Spotkania z nią dla mnie są bardzo twórcze. Wnikliwie słucha każdej wypowiedzi, po czym w mig wyłapuje sedno problemu i razem się z nim rozprawiamy. Służy zawsze cenną i fachową poradą. Jestem bardzo zadowolona z prowadzonej terapii u Pani Edyty.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet psychologicznyUsługa: Zwykła wizyta

  Jestem bardzo zadowolony z wizyt u pani Edyty, gdyż naprawdę umie dotrzeć do pacjenta i otworzyć mu umysł na problemy z którymi się boryka. Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet psychologicznyUsługa: Zwykła wizyta

  Zaczynając spotkania nie wiedziałem czego oczekiwać,ale teraz jestem w pełni zadowolony z wizyt co pokazuje ze strach ma wielkie oczy. Rozmowy dają dużo do myślenia i analizowania siebie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Spotkanie było efektywne, prowadzone rzeczowo i kompetentnie. Pani psycholog w mojej ocenie jest osobą dyskretną i taktowną, ale też zdecydowaną i konkretną. Zdecydowanie ułatwia to rozmowę.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Edyta dużo słucha i niewiele mówi (acz z sensem!), czyli robi dokładnie to, co psycholog robić powinien. Nie narzuca swojego zdania, zaprasza do poznania własnej osoby. Od razu wzbudziła moje zaufanie. Ma również lekko ironiczne poczucie humoru. Zadaje "prace domowe" do samodzielnego przemyślenia. Zdecydowanie będę kontynuował spotkania z panią Edytą.

 • A

  Pełna profesjonalizmu, bardzo racjonalna i normalna pani psycholog. Cierpliwie wysłucha i nie wydaje osądów, choć jak sama twierdzi nie jest cudotwórcą :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor Edyta to prawdziwy psycholog. Łączy w sobie wiele cech potrzebnych w tej specjalności takich jak przenikliwość ale jednocześnie delikatność, która pozwala pacjentowi mówić otwarcie. Wykazuje też w niektórych sytuacjach pewnego rodzaju stanowczość, która, jak mi się wydaje, jest tutaj niezbędna. Mam nadzieję, że uda jej się zmienić moje relacje z otoczeniem, które męczą mnie od lat.

 • K

  Pani Edyta to świetny specjalista! Zna się na rzeczy, jest bardzo wnikliwa a zarazem wykazuje się wysoką kulturą osobistą. Dzięki Pani Edycie zmieniłam swoje podejście do wielu spraw oraz zaczęłam dostrzegać rzeczy o których nigdy wcześniej nie myślałam.
  Ponadto to przesympatyczna osoba, zdecydowanie polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam dopiero raz na wizycie u pani Edyty i jestem bardzo zadowolona. Spadł mi z serca duży ciężar, na wiele rzeczy spojrzałam z innej perspektywy i poczułam się naprawdę lepiej. Pani Edyta jest przemiłą, taktowną osobą, która bardzo trafnie analizuje problem i słucha pacjenta. Z pewnością będę chciała jeszcze skorzystać z porady i spotkać się ponownie, ponieważ każde takie spotkanie to naprawdę duża pomoc.

 • Pani Edyta to rewelacyjny fachowiec. Cierpliwie słucha, pomaga znaleźć źródło problemu i odzyskać wiarę w siebie. Jest ciepła i otwarta, dlatego rozmowa z nią przebiega płynnie i bez skrępowania. To psycholog z powołaniem, polecam.