Edyta Gryglas

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog

16 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
16 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem psychologiem z dwudziestoletnim doświadczeniem, absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyłam także Podyplomowe Studium Biegłych Sądowych w Katowicach… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet psychologiczny

  Pomimo początkowo sceptycznego podejścia do wizyty u psychologa, jestem bardzo zadowolona z efektów spotkań z p. Edytą. Już po kilku rozmowach zauważyłam pozytywne zmiany w życiu oraz znaczną poprawę samopoczucia. Pani Edyta jest kompetentnym psychologiem z dobrym podejściem do pacjenta, a przy tym ma dystans do siebie i poczucie humoru. Polecam z czystym sumieniem.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet psychologiczny

  To była moja pierwsza wizyta u takiego specjalisty, więc miałem sporo obaw i wątpliwości, ale w pierwszej minucie zostały one rozwiane. Pani Edyta jest bardzo profesjonalna i rzeczowa, a przy tym równie sympatyczna i ciepła. Nie ocenia, nie narzuca, nie sugeruje, ale skłania do autorefleksji i pomaga zgłębić samego siebie. Pomogła mi rozłożyć problem na czynniki pierwsze i wspólnie ułożyliśmy "plan naprawczy". Polecam każdemu, kto się jeszcze waha :)

 • A
  Lokalizacja: Gabinet psychologicznyUsługa: konsultacje psychologiczne

  Pani Edyta jest świetnym psychologiem. Ma wszystkie cechy niezbędne w tym zawodzie - jest rzeczowa, profesjonalna, przenikliwa, bystra, ma poczucie humoru i budzi ogromną sympatię. Spotkania z nią dla mnie są bardzo twórcze. Wnikliwie słucha każdej wypowiedzi, po czym w mig wyłapuje sedno problemu i razem się z nim rozprawiamy. Służy zawsze cenną i fachową poradą. Jestem bardzo zadowolona z prowadzonej terapii u Pani Edyty.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet psychologicznyUsługa: Zwykła wizyta

  Jestem bardzo zadowolony z wizyt u pani Edyty, gdyż naprawdę umie dotrzeć do pacjenta i otworzyć mu umysł na problemy z którymi się boryka. Polecam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet psychologicznyUsługa: Zwykła wizyta

  Zaczynając spotkania nie wiedziałem czego oczekiwać,ale teraz jestem w pełni zadowolony z wizyt co pokazuje ze strach ma wielkie oczy. Rozmowy dają dużo do myślenia i analizowania siebie.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Spotkanie było efektywne, prowadzone rzeczowo i kompetentnie. Pani psycholog w mojej ocenie jest osobą dyskretną i taktowną, ale też zdecydowaną i konkretną. Zdecydowanie ułatwia to rozmowę.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Edyta dużo słucha i niewiele mówi (acz z sensem!), czyli robi dokładnie to, co psycholog robić powinien. Nie narzuca swojego zdania, zaprasza do poznania własnej osoby. Od razu wzbudziła moje zaufanie. Ma również lekko ironiczne poczucie humoru. Zadaje "prace domowe" do samodzielnego przemyślenia. Zdecydowanie będę kontynuował spotkania z panią Edytą.

 • A

  Pełna profesjonalizmu, bardzo racjonalna i normalna pani psycholog. Cierpliwie wysłucha i nie wydaje osądów, choć jak sama twierdzi nie jest cudotwórcą :)

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor Edyta to prawdziwy psycholog. Łączy w sobie wiele cech potrzebnych w tej specjalności takich jak przenikliwość ale jednocześnie delikatność, która pozwala pacjentowi mówić otwarcie. Wykazuje też w niektórych sytuacjach pewnego rodzaju stanowczość, która, jak mi się wydaje, jest tutaj niezbędna. Mam nadzieję, że uda jej się zmienić moje relacje z otoczeniem, które męczą mnie od lat.

 • K

  Pani Edyta to świetny specjalista! Zna się na rzeczy, jest bardzo wnikliwa a zarazem wykazuje się wysoką kulturą osobistą. Dzięki Pani Edycie zmieniłam swoje podejście do wielu spraw oraz zaczęłam dostrzegać rzeczy o których nigdy wcześniej nie myślałam.
  Ponadto to przesympatyczna osoba, zdecydowanie polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychologiem z dwudziestoletnim doświadczeniem, absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyłam także Podyplomowe Studium Biegłych Sądowych w Katowicach i Studium Indywidualnej i Grupowej Pomocy Psychologicznej w Laboratorium Edukacji i Psychoterapii oraz wiele szkoleń min. na temat postępowania korekcyjno – terapeutycznego wobec sprawców przemocy, projekcyjnych testów rysunkowych czy MMPI Minesocki Wielowymiarowy Inwentarz Osobowości w diagnozie psychologicznej.

  Obecnie zajmuję się udzielaniem pomocy psychologicznej i poradnictwem pacjentom dorosłym, którzy cierpią z powodu lęków, zmagają się z obniżonym nastrojem, mają kłopoty w nawiązywaniu relacji interpersonalnych, nie radzą sobie z własną złością i agresją oraz konfliktami w domu lub pracy, mają niskie poczucie własnej wartości, są dorosłymi dziećmi alkoholików (DDA). Prowadzę także zajęcia grupowe w formie grupy wsparcia dla rodziców, którzy w procesie wychowywania dzieci chcą zadbać także o własny rozwój.
  W przeszłości współpracowałam z Uniwersytetem Warszawskim poprzez prowadzenie zajęć z psychologii penitencjarnej, mam także doświadczenia trenerskie związane z prowadzeniem szkoleń i warsztatów dla klientów biznesowych w zakresie komunikacji interpersonalnej, umiejętności menedżerskich, asertywności, pracy z trudnym klientem, zarządzania stresem, wywierania wpływu. Posiadam doświadczenie w pracy z osobami niedostosowanymi społecznie. Zajmuję się również funkcjonowaniem człowieka w środowisku pracy.

Ukończone szkoły

 • 1993 – Uniwersytet Warszawski, Wydział Psychologii, specjalizacja – Psychologia Kliniczna
 • 2002 – Podyplomowe studium biegłych sądowych – Ośrodek Usług Psychologicznych Anima w Katowicach
 • 2005 – Studium Indywidualnej i Grupowej Pomocy Psychologicznej – Laboratorium Edukacji i Psychoterapii

badge-likeCreated with Sketch. Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl