Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Armii Krajowej 34 lokal 4, Płock
Centrum Medyczne "NASZE ZDROWIE"

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych endokrynologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Osteoporoza
  • Choroby tarczycy
  • Choroby ginekologiczne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia
  • Endokrynologia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Szpitalna 46, Kutno

SalusSzpitalna 46, Kutno

SalusSzpitalna 46, Kutno

SalusSzpitalna 46, Kutno

SalusSzpitalna 46, Kutno

SalusSzpitalna 46, Kutno

Salus

10 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Salus

naprawdę bardzo dobry lekarz, wszystko przeprowadzone higienicznie, sterylnie. Pani doktor zapewnia pacjentom 100% opieki medycznej. Pierwszy raz spotkałam się z tak świetną Panią doktor! Zero wstydu, zero krempacji. Widać, ze Pani dba o swoje pacjentki, ma dla nich czas.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Salus

Bardzo dobry lekarz. Prowadziła moja ciążę z problemami endokrynologicznymi w której wiecznie coś było nie tak. Zawsze mogłam na nią liczyć i nigdy nie zostawiła mnie kiedy było coś źle. Zawsze odbierała telefony i pomagała. Trochę mnie zestresowala guzkiem w piersi kierując na biopsje Ale lepiej dokladnie zbadać. Polecam serdecznie. Zawsze miła i uśmiechnięta.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Salus prowadzenie ciąży

Polecam Pania doktor. Prowadzi moja pierwsza ciążę, zawsze doradzi, wysłucha, zapyta poprostu co słychać. Dokładnie zbada. Jestem zadowolona :))


Użytkownik zweryfikowany

mnie pani doktor prowadzi od 16 roku życia, dziś mam 31, dzięki niej wspaniałego syna, prowadziła wzorcowo cała ciążę, mimo że łatwa nie była, polecam ją zawsze i wszystkim, wspaniały lekarz, cudowna jako osoba, nie dam powiedzieć o niej złego słowa POLECAM!!!!!!


D
Użytkownik zweryfikowany

super lekarz, bardzo polecam. Leczę się u Pani doktor od ponad 10 lat. Chorobę zdiagnozowała, odesłała na leczenie, chociaż leki będę musiała przyjmować do końca życia.


A
Użytkownik zweryfikowany

Nie, nie i jeszcze raz nie. Odradzam tą Panią każdej kobiecie. Nie poznała się na moich włókniakach piersi i podczas pierwszej wizyty, kiedy miałam 17 lat powiedziała mi, że w obydwu piersiach mam komórki nowotworowe i, że natychmiast muszę mieć robioną biopsję. Oczywiście poszłam do innego lekarza, który tą diagnozę absolutnie odrzucił i poznał się, że to są włókniaki, a w zasadzie tylko 1 włókniak w 1 piersi, a pozostałe guzki to gruczołowa budowa, a nie nowotwory. Pani Doktor, radzę się douczyć, a nie stresować pacjentki i to na pierwszej i zarazem ostatniej wizycie u Pani.


M
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz z powołania, pełen profesjonalizm, bardzo konkretna i ciepła osoba. Pani doktor ma ogromną wiedzę i widać, że ciągle ją pogłębia, gdyż zawsze jest na bieżąco ze wszystkimi nowościami w medycynie. Byłam pacjentką Pani doktor przez ok. 15 lat (mój pierwszy ginekolog), niestety od kilku lat mieszkam w innym miejscu i nie mogę znaleźć tak wspaniałego lekarza, dodam, że teraz mieszkam w bardzo dużym mieście, byłam na wizytach u ordynatorów tutejszych szpitali i jestem bardzo rozczarowana poziomem tych wizyt. Pani doktor prowadziła też moją ciążę, nie obyło się bez komplikacji, bo zaraziłam się toksoplazmozą w 14 tygodniu ciąży. Pani doktor nie ukrywała jakie konsekwencje tego zarażenia mogą być, zaleciła brać Rovamycynę i pocieszała mnie, że miała pacjentki będące w takiej samej sytuacji, które urodziły zdrowe dzieci. Dla mnie było to pierwsze zetknięcie z toksoplazmozą i dlatego było to tak niebezpieczne dla mojego dzieciątka.Na szczęście urodziłam zdrową córeczkę i dziękuję Pani doktor za tak wspaniałą opiekę. Strasznie żałuję, że dzieli mnie tak ogromna odległość od gabinetu Pani doktor. Wszystkim bardzo polecam tego lekarza, to po prostu skarb.


B
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz jeśli chodzi o publiczną praktykę to boże spraw byśmy byli zdrowi i nigdy do Pani dr nie trafili. Potrafi 2godziny się spóźnić, wiecznie niezadowolona, prywatne pacjentki przyjmowane po za kolejnością, nie miły kontakt i chyba mało się przejmuję swoimi nie prywatnymi pacjentami. Brak jakiejkolwiek ludzkiej empatii...


S
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz dobry gdy nic się z ciążą nie dzieje. W czwartym miesiącu ciąży dostałam silnych bóli brzucha i dzwoniąc do pani doktor i pytając czy nie przeszkadzam usłyszałam: "niedziela jest.'' Następnego dnia trafiłam do szpitala z ogromną nadżerką i podejrzeniem sepsy. Ledwo zostałąm odratowana. Dodadm, że będąc pięć dni wcześniej na kontroli podobno było wszystko w jak njalepszym porządku....NIE POLECAM!!!!


M
Użytkownik zweryfikowany

Fantastyczna, empatyczna, lekarz z powołania. Pojechałam do niej po kolizji samochodowej, nie byłam zarejestrowana ani nie jestem jej pacjentką, natychmiast podłączono mnie pod ktg, nie można było złapać tętna dziecka. Pani doktor wyprosiła pacjentkę, natychmiast zrobiła usg, okazało się, że wszystko ok, potem zaleciła ponowne ktg, ale dalej nie udało się złapać tętna dziecka, ponownie wyprosiła pacjentkę, zrobiła usg, zaleciła obserwację szpitalną i wypisała skierowanie do CZMP. Zareagowała szybko, fachowo. Podała też kilka zaleceń odnośnie porodu, gdzie najlepiej zrobić cc, bo mam całkowicie przodujące łożysko, cukrzycę ciążową, ułożenie dziecka pośladkowe. Dzięki Pani doktor trafiłam do wykwalifikowanej kliniki na kilkudniową obserwację, i co potwierdzają tutejsi lekarze, decyzja Pani doktor była jak najbardziej słuszna. Jesteśmy jej z mężem bardzo wdzieczni. Polecam wszystkim, którzy chą mieć opiekę medyczną w najlepszym wydaniu.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Osteoporoza
  • Choroby tarczycy
  • Choroby ginekologiczne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia
  • Endokrynologia