lek.

Dorota Stempień

verifiedCreated with Sketch.

Radiolog, Diagnostyk

7 opinii +dodaj

Jestem lekarzem specjalistą radiologiem z II stopniem specjalizacji. Wykonuję badanie USG w szerokim zakresie tj. ogólne, usg/Doppler oraz usg układu mięśniowo-szkieletowego dla… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMed

  Podczas USG piersi znaleziono mi guzka twierdząc, że jest raczej łagodny, ale dla pewności trzeba zrobić biopsję. Podczas biopsji inny lekarz znalazł drugiego guzka, stwierdzając przy tym, że "wygląda jak rak". Po niejednoznacznych wynikach biopsji (skąpa próbka i brak jakiegokolwiek opisu zmiany) i ogromnym stresie trafiłam z polecenia do Pani Doktor na USG, która zdecydowanie stwierdziła, że jestem zdrowa, a wcześniejsze domniemane diagnozy były błędne. W końcu mogę spać spokojnie. Dziękuję Pani Doktor!

 • J
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani doktor Dorota Stempień to bardzo dobry specjalista. Wykonywała mi usg jamy brzusznej. Mam już doświadczenie w wykonywaniu tych badań dlatego z całą pewnością stwierdzam, że badanie wykonywane przez Panią doktor było bardzo dokładne. Z wielką dokładnością badała poszczególne wewnętrzne organy i omawiała ich stan. Jest to lekarz z powołania. Serdecznie polecam.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor wykonywała mi usg jamy brzusznej. Badanie bardzo dokładnie przeprowadzone, wszystko na bieżąco tłumaczyła i udzieliła cennych rad. Jak najbardziej polecam

 • Wizyta była bardzo przyjemna, spokojna, bezstresowa. Pani doktor wytłumaczyła wszelkie niejasności i rozwiała moje wątpliwości oraz lęki. Za kilka miesięcy czeka mnie kolejne badanie i zamierzam przyjść ponownie do Pani doktor. Polecam :)

 • R

  Bardzo dobra Pani doktor. Dokładna w 100 % . bez pośpiechu.Podczas wizyty odczowalem pelny spokoj. U Pani doktor miałem możliwość powtorzenia 3 ktotnie badania w ramach jednej wizyty. Bylem ewenementem a Pani doktor nie wypuściła Mnie bez potwiedzenia. Zdrowy :)Dziekuje.

 • J

  Doskonały lekarz. Rzetelny, dokładny, przy tym bardzo miła i empatyczna Osoba.
  Polecam szczerze. Zarówno przy diagnozie dzieci, jak i dorosłych.
  Oby więcej takich Lekarzy z powołaniem!

 • P

  Świetny radiolog, Specjalista II stopnia z 14-letnim stażem w radiologii i USG.

Pytania pacjentów (1)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem specjalistą radiologiem z II stopniem specjalizacji.

  Wykonuję badanie USG w szerokim zakresie tj. ogólne, usg/Doppler oraz usg układu mięśniowo-szkieletowego dla ortopedów i reumatologów. Wykonywaniem badań zajmuję się od ponad 20 lat.

  Niezmiernie cieszy mnie fakt,że ultrasonografia z biegiem lat i zaawansowaniem technologicznym diagnostyki obrazowej (badania TK i MR) nie traci na aktualności a wręcz przeciwnie zyskuje coraz większe uznanie i poszerza ogromnie swoje zastosowanie. W ostatnim czasie do rutynowych badań usg włączone zostało obrazowanie nerwów obwodowych oraz ultrasonografia klatki piersiowej, która w dużej mierze
  wypiera rutynowe badania RTG.
  W związku z aktywnym zaangażowaniem w odbywające się zjazdy, kursy i sympozja moja wiedza jest bardzo aktualna, wzmocniona długoletnim doświadczeniem.
  Cieszę się uznaniem wiarygodności wykonywanych przeze mnie badań w oczach lekarzy będących ich odbiorcami

  Przyjmuję zarówno dzieci (od 5 r.ż.) jak i osoby dorosłe.

  Wykonywane badania:
  - usg stawów dla ortopedów i reumatologów
  - usg jamy brzusznej
  - usg gruczołu krokowego przez powłoki brzuszne
  - usg układu moczowego
  - usg przepuklin
  - usg piersi
  - usg tarczycy
  - usg ślinianek
  - usg jąder
  - usg węzłów chłonnych
  - usg tkanek miękkich
  - usg mięśni
  - usg Doppler tętnic szyjnych i kręgowych
  - usg Doppler tętnic kończyn
  - usg Doppler żył kończyn
  - usg dzieci od 5 r.ż.

Specjalizacje

 • Radiologia i diagnostyka obrazowa

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Białymstoku