O nas

Zakres usług:
- centrum okulistyczne – konsultacje i badania specjalistyczne
- konsultacje, badania diagnostyczne i laboratorium
- stomatologia dzieci i dorosłych, ortodoncja, chirurgia, implantologia, protetyka, periodontologia


Centrum medyczne enel-med oddział Widok Towers mieści się przy al. Jerozolimskich 44, w samym sercu Warszawy, tuż za rotundą. Oddział zlokalizowany jest na 1 piętrze, a główne wejście znajduje się od al. Jerozolimskich. Oddział powstał w 2023 roku i jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Do oddziału można dojechać środkami komunikacji miejskiej:
- metro: linia M1 (stacja: Centrum)
- autobusem: linie 107, 109, 111, 116, 117, 127, 128, 131, 158, 171, 175, 180, 222, 501, 503, 507, 517, 519, 520, 521, 522, 525
- tramwajem: linie 4, 7, 9, 15, 22, 24, 25, 35, 78

Dla Pacjentów enel-med przeznaczyliśmy 16 miejsc parkingowych w parkingu podziemnym, gdzie można bezpłatnie zaparkować po aktywacji biletu parkingowego recepcji. Wjazd do parkingu znajduje się od ul. Widok.

Na powierzchni 1 300 m2 oferujemy naszym pacjentom:
- 6 gabinetów specjalistycznych, w których przyjmują: internista, chirurg, endokrynolog, ginekolog, ginekolog-endokrynolog, kardiolog, nefrolog, pulmonolog, dermatolog, alergolog, laryngolog, ortopeda,
- 6 gabinetów stomatologicznych, w których przyjmują: higienistka stomatologiczna, stomatolog zachowawczy, chirurg stomatolog, implantolog, periodontolog, stomatolog estetyczny, gdzie wykonujemy: pantomogram, oraz dodatkowy gabinet, w którym wykonujemy RTG stomatologiczne, RTG wewnątrzustne, telerentgenogram oraz tomografię stożkową (CBCT),
- Gabinet zabiegowy i gabinet do przeprowadzania USG, gdzie wykonujemy badania diagnostyczne, takie jak: EKG, USG Doppler i USG ogólne, Holter, USG ginekologiczne,
- 2 punkty pobrań, w których wykonujemy: zabiegi pielęgniarskie, badania laboratoryjne, pobranie krwi i szczepienia,
- 4 gabinety dedykowane psychologii, psychoterapeutyce oraz psychiatrii,
- W oddziale Widok Towers mieści się również Wysoko Specjalistyczne Centrum Okulistyczne, gdzie w 8 gabinetach przeprowadzamy konsultacje dla dzieci i dorosłych, specjalistyczną diagnostykę okulistyczną, USG Oka oraz zabiegi okulistyczne zarówno laserowe jak i chirurgiczne.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Autorefraktokeratotonometr
 • Pentacam
 • IOL Master
 • Laser Plasma Jet
 • Laser YAG/SLT
 • Laser siatkówkowy
 • Analizator powierzchni oka
 • Aparat do terapii IPL
 • Przenośne ERG
 • EKG
 • USG
 • EKG holter
 • RTG pantomogram
Dowiedz się więcej
Języki
 • Polski
 • Angielski
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (93)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Justyna Badurak-Skibińska Konsultacja neurologiczna

  Pani Justyna to niesamowicie empatyczna i profesjonalna lekarka. Zdiagnozowała mnie ekspresowo i trafnie od razu! Przepisała odpowiednie leki i od razu zapisała na kolejną wizytę, żeby sprawdzić po tygodniu jak się czuję. Pani doktor umie spojrzeć nie tylko na objawy medyczne, ale również psychosomatyczne czy na tle stresowym/nerwowym. Pani Justyna z dużą dokładnością wyjaśnia procesy, które dzieją się w organizmie co pozwala zrozumieć zaistniały stan zdrowia. Przyszłam do gabinetu bardzo roztrzęsiona, a Pani doktor uspokoiła mnie i potraktowała jak człowieka, a nie jak przypadek medyczny jakich wiele. Oby było więcej takich lekarzy!

  M
  Profil zweryfikowany
  Justyna Badurak-Skibińska Konsultacja neurologiczna

  Polecam Panią Doktor z całego serca - prawdziwy lekarz z powołania. Wizyta przebiegła w bardzo miłej i spokojnej atmosferze a wywiad przeprowadzony był bardzo wnikliwie i szczegółowo. Ogromna wiedza, wyjątkowe, holistyczne podejście, pełne zaangażowanie, wsparcie, życzliwość i troska. Cieszę się, że trafiłam do Pani Doktor, czuję się w 100% zaopiekowana.

  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Małgorzata Sikora-Polak konsultacja diabetologiczna

  Pani doktor bardzo miła i szczegółowa. Profesjonalne podejście.


  I
  Profil zweryfikowany
  mgr Joanna Maciejewska Inny

  Wybrałam się do Pani Joanny na wizytę w celu wykonania testu/diagnozy. Pani Joanna na początku spotkania nie poinformowała mnie jak prowadzi diagnozę pomimo jasnego przedstawienia celu wizyty, tylko od razu rozpoczęła dialog/wywiad. Ogromne braki w umiejętności komunikacji medycznej w przypadku osoby, która nie jest zainteresowana długoterminową współpracą. Dodatkowo Pani Joanna całą wizytę przez swoją mimikę twarzy wyglądała na zdziwioną i skonsternowaną, co zdecydowanie wybijało z rytmu. Pani Joanna nie daje swobodnej przestrzeni i wywiera ogromną presje podczas spotkania. Zdecydowanie nie wrócę na kolejne spotkanie do Pani Joanny.

  mgr Joanna Maciejewska

  Szanowna Pani,
  Dziękuję za podzielenie się opinią na temat przeprowadzenia wywiadu wstępnego w diagnostyce ADHD. 
  Przede wszystkim, pragnę podkreślić, że moim celem jest dbanie o dobro Pacjenta poprzez zapewnienie profesjonalnego poziomu wsparcia oraz wiedzy. 
  Rozumiem, że Pani celem było przeprowadzenie testu na pierwszym spotkaniu, bez wcześniejszego wywiadu i rozmowy. Jednakże, muszę podkreślić, że takie podejście jest niedopuszczalne i byłoby nieprofesjonalne z mojej perspektywy. 

  W diagnostyce, nie tylko ADHD, ważne jest uzyskanie pełnego obrazu sytuacji Pacjenta, dlatego przeprowadzenie szczegółowego wywiadu jest nieodzowne. Rozumiem, że mogła się Pani poczuć zdezorientowana, kiedy spotkanie nie przebiegało zgodnie z Pani założeniami. 
  Jako diagnosta, zawsze na początku spotkania omawiam podejście diagnostyczne oraz narzędzia, których używam. Podczas wyjaśniania procesu diagnostycznego, szczególnie podkreślam również konieczność wykluczenia innych chorób, jeśli istnieją jakiekolwiek wskazania. 

  Moim nadrzędnym celem jest stworzenie bezpiecznej, wspierającej, ale przede wszystkim - profesjonalnej przestrzeni dla Pacjentów. Skupienie i analiza są nieodłącznymi elementami pracy diagnostycznej, dlatego mimika twarzy może być wynikiem skoncentrowania się na analizie informacji, a nie reakcją na Pani osobę, co zresztą podkreślałam wielokrotnie podczas naszego spotkania. 
  Dodatkowo, jeśli Pacjent informuje mnie, iż korzystał wcześniej z usług innych specjalistów i nie był z nich zadowolony, to moim zadaniem jest wykorzystać zgromadzone informacje, aby lepiej zrozumieć sytuację i zaproponować odpowiednie podejście, ale nadal- profesjonalne. 

  Jednakże, najważniejsze jest zrozumienie, że diagnoza ADHD opiera się na bardzo wielu czynnikach, a nie tylko na odpowiedziach uzyskanych z kwestionariusza wykonanego własnoręcznie w domu.

  Doceniam Pani opinię, ponieważ daje mi możliwość spojrzenia na problematykę z Pani perspektywy. Pani opinia dodatkowo umocniła moje przekonanie, że droga oparta na przeprowadzeniu dokładnego wstępnego wywiadu, jest nie tylko odpowiednia, ale najlepiej chroni dobro Pacjenta.

  Jeśli ma Pani dodatkowe pytania lub wątpliwości dotyczące diagnozy ADHD, zapraszam do kontaktu. 

  Z wyrazami szacunku, Joanna Maciejewska 


  I
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Michał Piłka konsultacja kardiologiczna

  Polecam serdecznie pana doktora.Bardzo dokładny,konkretny,sympatyczny,miło trafiać na takich lekarzy....Polecam wszystkim.Ogromne zaangażowanie w pacjenta ,super lekarz .


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Nelson Ramiro Aponte Navas konsultacja urologiczna

  Przesympatyczny,rzeczowy,a przede wszystkim tematy tabu przestają budzić wstyd ,gorąco polecam


  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Tomasz Kulawik konsultacja kardiologiczna

  Jestem bardzo zadowolona z wizyt u lekarza kardiologa. Pan dr wnikliwie sprawdza stan zdrowia pacjenta, ustala leki i omawia z pacjentem wszystkie problemy, poświęcając mu tyle czasu ile wymaga wizyta.


  R
  Profil zweryfikowany
  mgr Patrycja Soroko Piaskowanie + fluoryzacja

  Świetna wizyta. Usługa przeprowadzona bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze. Oprócz zabiegu otrzymałem również wiele przydatnych informacji dotyczących utrzymania codziennej higieny jamy ustnej oraz wskazówki, które na pewno zastosuję. Polecam!

  Centrum Medyczne Enel-Med - Oddział Widok Towers

  Bardzo dziękuję za wizytę i zapraszam ponownie :)


  Profil zweryfikowany
  Justyna Badurak-Skibińska Konsultacja neurologiczna

  Wspaniały lekarz! Pani Doktor zaangażowana, empatyczna. Zwraca szczególną uwagę na to co mówi pacjent i stara się odpowiednio podejść do sprawy przy tym tłumacząc wszystkie nieścisłości. Naprawdę cieżko znaleźć tak dobrego lekarza!!!


  K
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Grzegorz Wiktorowski Konsultacja stomatologiczna

  Specjalista godny polecenia, szczególnie dla tych którzy mają złe doświadczenia z przeszłości. Kompleksowy plan leczenia, świetna pamięć do historii pacjenta i przede wszystkim pewność swoich umiejętności. Pacjent może czuć się bezpiecznie.

  Centrum Medyczne Enel-Med - Oddział Widok Towers

  Bardzo dziękuję za miłe słowa i zapraszam!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania