Adres

Koźmińska 10, Warszawa
Gabinet Stomatologiczny (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

3

Ogólna ocena
4 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
E
Użytkownik zweryfikowany

Chodziłam do pani Tomczak w 2016 roku za zęby zapłaciłam blisko 3000 zł myślałam że nie są to pieniądze wydane w błoto jednak teraz okazało się inaczej ponieważ jak się okazało już po zmianie stomatologa zęby które powinny być leczone kanałowo były leczone w zupełnie inny sposób . W grudniu 2017 ostatni raz byłam u pani Tomczak zapłaciłam 400 zł miałam mieć wyczyszczone kanały i zaleczone na następnej wizycie miał być zrobiony już całkowicie ząb co wiązało się z następnym kosztem czyli 300 zł dlatego postanowiłam zmienić stomatologa , dziś byłam na wizycie i dowiedziałam się że ząb który robiła pani Tomczak jest zwyczajnie rozwiercony i założone lekarstwo i nic więcej czyli zapłaciłam 400 zł za rozwiercenie i założenie lekarstwa . Zdecydowanie nikomu nie polecam , a poza tym pani bardzo miła i uprzejma


B
Użytkownik zweryfikowany

Polecam wszystkim!!! W zeszłym tygodniu Pani doktor usunęła mi ósemkę , za którą dwóch innych "stomatologów" nie chciało się nawet zabrać. A co do jakości to najstarsza plomba trzyma się już 7lat.
Może (na pewno) znalazłbym tańszego dentystę, ale dla mnie liczy się jakość, czyli trwałość, bo jak prawie każdy facet nie lubię częstych wizyt u stomatologa. Polecam tym, którzy boją się dentysty. Praktycznie bez bólu w miłej atmosferze.


M
Użytkownik zweryfikowany

Pozdrawiam serdecznie Panią Doktor!!! pierwszy raz w życiu mam wszystkie zęby zdrowe! Dziękuję za wyrozumiałość i cierpliwość! Naprawdę nic nie bolało! Plomby luksusowe!


D
Użytkownik zweryfikowany

Miałam przyjemność leczyć zęba u tej Pani. Wszystko niby w porządku, bardzo sympatyczna Pani ale jak przyszło do zapłaty szczęka opadła. 160 zł za podstawowe wypełnienie zęba. Wydało mi się trochę za dużo, ale pomyślałam: wizyta prywatna, tak musi być. Najlepsze okazało się po tym jak dowiedziałam się, że mam założoną najtańszą plombę. Wysoka cena jak za taką jakość :(


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie