Adres

Nowogrodzka 59, Warszawa Przyjmuje na NFZ
Poradnia Nefrologiczno-Transplantacyjna (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem specjalistą chorób wewnętrznych, nefrologii i transplantologii klinicznej. Studia na warszawskiej Akademii Medycznej (obecnie Warszawski Uniwer...

Zobacz pełen opis


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie

Jesteś po wizycie u tego specjalisty?

Podziel się wrażeniami! Przyszli pacjenci pewnie tu zajrzą i będą Ci wdzięczni.

Zostaw swoją opinię

Odpowiedzi na pytania

172 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Piasek w nerkach (od dawna, raczej mały, erytrocyty świeże podwyższone i kreatynina w surowicy): czy dobrym pomysłem jest kupić zapas ROWATINEXu na DŁUGI aktywny urlop w gorącym klimacie, gdzie będę pił dużo lokalnej jakości wody mineralnej, zażywać codziennie aby nie nadbudować sobie "zapasu" na "krajowym" piasku? Znam jeszcze Fitolizynę ale tuby są zbyt ciężkie, żeby nosić jej zapas w plecaku. Proszę o podpowiedzi, jaką taktykę przyjąć.

  W Pana przypadku najwazniejsze jest obfite nawadnianie - Nawet (A zwlaszcza) gdy nie czuje Pan ewidentnego pragnienia - to najważniejsze zalecenie w profilaktyce kamicy układu moczowego. Prosze zabrac ze soba leki rozkurczowe typu No-Spa. Preparaty ziołowe typu Rowatinex Mają znaczenie pomocnicze, nie ma przeciwwskazań by je Pan że sobą zabrał.

  lek. Dorota Joanna Miszewska-Szyszkowska

 • Moja mama nie ma nerek i jest dializowana, przy tym ma niskie ciśnienie, ma 73 lata. Jaką zastosować dietę. Co ma jeść aby móc dobrze funkcjonować i żyć.

  Trudno mi podać zalecenia dietetyczne, gdyż nie mam informacji o wynikach badań laboratoryjnych. Myślę że najlepiej będzie, jeśli Państwo umowie się na rozmowę z lekarzem prowadzącym w stacji dializ.

  lek. Dorota Joanna Miszewska-Szyszkowska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem specjalistą chorób wewnętrznych, nefrologii i transplantologii klinicznej. Studia na warszawskiej Akademii Medycznej (obecnie Warszawski Uniwer...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne
 • Transplantologia kliniczna
 • Nefrologia