dr n. med.

Dominika Tuchendler

Endokrynolog, Internista, Biegły sądowy

148 opinii +dodaj

Umów wizytę
184 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Dr n. med. Dominika Tuchendler jest absolwentką Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Studia lekarskie ukończyła z wyróżnieniem w 2004 roku. Od 2008 do 2016 roku była… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
148 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: niedoczynność tarczycy

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania. Mam poczucie, że zostałam bardzo dobrze przebadana, a Pani doktor poświęciła mi czas i pełne zainteresowanie ze swojej strony. Z pewnością będę kontynuoawał leczeniem u dr Tuchendler.

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T Medical

  Byłam pierwszy raz na wizycie, Pani doktor zebrała wywiad, zrobiła usg, odpowiadała na wszystkie pytania i zleciła dodatkowe badania, bardzo sympatyczna, polecam:)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: problemy z tarczycą

  Pani Doktor dokładnie wypytuje i w przystępny, wyrozumiały sposób tłumaczy co się dzieje, w ramach wizyty miałam wykonane USG tarczycy, a po wizycie otrzymałam kartę z konsultacji z wypisanymi zaleceniami oraz numerem do telefonicznej konsultacji wyników dalszych badań. Znalazłam się u Pani Doktor z polecenia i sama polecam dalej.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Bardzo polecam konsultacje u Pani Doktor. Przede wszystkim nie traktuje pacjenta sztampowo. Każdy jest indywidualną jednostką, co wielokrotnie podkreślała podczas wizyty, i tylko na podstawie wykonanych badań diagnozuje chorobę. Aby się upewnić w postawionej diagnozie zleciła dodatkowe badania, które konsultujemy online. Podejście Pani Doktor spełniło w pełni moje oczekiwania. Na pewno, ze względu na moją chorobę, będę jej stałą pacjentką. Polecam.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Pierwszy raz spotkałam się z endokrynologiem,który jest tak sympatyczny i dokładnie tłumaczy..
  Przestałam się stresować kiedy weszłam do gabinetu a Pani doktor przywitała mnie szerokim uśmiechem .. napewno zostanę na dłużej pacjentka Pani Dominiki; )

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T Medical

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Pierwszy raz spotkałam się z endokrynologiem,który tak dużo tłumaczy.Doktor Dominika jest miła,konkretna,empatyczna,i co najważniejsze słucha pacjenta.Na pewno zostanę pacjentką doktor na stałe.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: Hashimoto insulinoopornosc niedoczynnosc tarczycy

  Jestem właśnie po wizycie u Pani dr. Nie miałam żadnych problemów z terminem. Na wizycie dr obejrzała wyniki jakie przedstawiłam oraz zostało wykonane usg tarczycy w cenie konsultacji. Dr postawiła diagnozę wszystko dokładnie wytłumaczyła i przepisała leki oraz zleciła kontrolne badania. Podoba mi się to ze z dr jest kontakt tel. Można do niej zadzwonić poinformować o wynikach i usłyszeć kolejne instrukcje dotyczące dawkowania jeśli wynik odbiega od normy. Na wizycie mogłam zadawać pytania. Jestem zadowolona. Za 3 mce kontrola. Mam nadzieje ze wyniki się poprawia a waga spadnie :)

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  U Pani Doktor byłam już kolejny raz. Wizyta za każdym razem przebiega w bardzo miłej atmosferze, Pani Doktor zawsze dokładnie wysłuchuje pacjenta, doradza nieograniczając się tylko do problemów endokrynologicznych ale również patrzy całościowo na zdrowie pacjenta. Wszystkim serdecznie polecam.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne T&T MedicalUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Konkretna, rzeczowa, sama wykonuje i ocenia usg, zleca dodatkowe badania. A przede wszystkim cierpliwa i komunikatywna. Odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości. Wszystko zapisane na karcie, która dostaje się po wizycie. Warto sobie przed wizytą przygotować pytania.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalnie i miło, pani doktor wyczerpująco wyjaśnia i odpowiada na pytania,zaczynam leczenie i zobaczymy, to była pierwsza wizyta i jestem zadowolona.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr n. med. Dominika Tuchendler jest absolwentką Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Studia lekarskie ukończyła z wyróżnieniem w 2004 roku. Od 2008 do 2016 roku była związana z Pododdziałem Endokrynologii Kliniki Chorób Wewnętrznych Szpitala Wojskowego we Wrocławiu. W 2012 roku ukończyła specjalizację z chorób wewnętrznych i uzyskała tytuł doktora nauk medycznych w zakresie chorób wewnętrznych. W 2013 roku rozpoczęła specjalizację w dziedzinie endokrynologii, którą ukończyła w 2016 roku zdanym z wynikiem bardzo dobrym egzaminem specjalizacyjnym. Od 2008 roku jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego. Dr Tuchendler jest autorem lub współautorem licznych publikacji w renomowanych czasopismach medycznych.
  W codziennej praktyce klinicznej zajmuje się m. in. diagnostyką i leczeniem chorób tarczycy ( w tym biopsje tarczycy), przytarczyc, nadnerczy, przysadki, cukrzycy i otyłości. Konsultuje w języku polskim i angielskim. 


  Choroby wewnętrzne
  Endokrynologia

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne
 • Endokrynologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna im. Piastów Śląskich we Wrocławiu