dr n. med.

Dominika Klimkiewicz-Blok

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

21 opinii +dodaj

Zdobyte doświadczenie zawodowe pozwala na objęcie opieką ambulatoryjną pacjentek ze wszystkimi problemami ginekologicznymi oraz pacjentek w ciąży. Główne zainteresowania to endokrynologia… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

4

Ogólna ocena
21 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Swobodna 1Usługa: konsultacje ginekologiczne

  Pani doktor bardzo miła i spokojna. Wszystko dokładnie wyjaśniła, rozwiała wszelkie moje wątpliwości. Godna polecenia.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Swobodna 1

  nie polecam nikomu. Byłam na dwóch wizytach. Na pierwszej, akurat byliśmy przy początku starań o dziecko (pierwszy cykl starań), tymczasem Pani doktor chciała od razu odesłać nas na diagnostykę niepłodności do prywatnego gabinetu jej męża...
  Druga wizyta odbyła się w 5 tygodniu ciąży. Pani bardzo się zdziwiła, że test ciążowy wyszedł pozytywny, wręcz nie dowierzała. Następnie jedyne co usłyszałam to, że nie ma echa zarodka. Pani bardzo mnie tym wystraszyła, na dodatek nie tłumacząc za bardzo czym owe echo zarodka jest. Ogólnie zbywała wszystkie moje pytania i trzeba było ciągnąć ją za język. Z wizyty wyszłam cała roztrzęsiona. Tymczasem moje dziecię, którego "echa zarodka" Pani nie mogła wybadać ma się dobrze i ma już 15 miesięcy ;) Niemniej ciążę prowadziłam u innego lekarza, ponieważ Pani doktor tymi dwiema wizytami skutecznie mnie do siebie zraziła.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Oławska 27/29Usługa: konsultacje ginekologiczne

  Pani Dr Dominika prowadziła całą moją ciążę. Zalecała wszystkie badania i cały czas trzymała rękę na pulsie. Słuchała i odpowiadała na wszystkie moje pytania. Jest dokładna i baaaardzo cierpliwa.
  A na wizycie kontrolnej po porodzie zapytała o ogólne samopoczucie i maluszka.
  Z całego serca polecam!

 • J

  Pani doktor prowadziła moją ciążę.
  Jest bardzo dokładna i niczego nie bagatelizuje. Trzyma rękę na pulsie i jak coś ją niepokoi wysyła na dalszą diagnostykę.
  Naprawdę szczerze polecam.

 • T

  Pierwszy raz byłam u pani doktor, i zdecydowanie mogę polecic, usmiechnieta, cierpliwa i rzeczowa, rozwiala wszelkie moje wątpliwości, bez żadnego problemu wydała skierowania na potrzebne badania, przez całą wizytę czułam się komfortowo. Zdecydowanie czuje się zaopiekowana, bardzo ciepła osoba, pełna empatii :)

 • A

  Od początku pani Klimkiewicz prowadzi moją ciąże jestem w 4 miesiącu i jestem zadowolona , na wszystkie pytania udziela odpowiedzi i rozwiewa moje wątpliwości ,gdy coś mnie martwi. Robi wszystkie badania i tłumaczy co i jak. Jedyne moje zastrzeżenie to ,że czasem jest troche boleści przy badaniu ,ale to pewnie tylko moje uczucie ,bo często to spotykałam :) póki co nie wyobrażam sobie zmiany lekarza do końca ciąży :)

 • M

  Byłam u Pani doktor na wizycie kontrolnej po ciąży. Bardzo miła, rzeczowa, zrobiła wszystkie badania. Trochę stawiała opór jak poprosiłam o wyciągnięcie końcówki szwu po cesarskim cięciu ale ostatecznie wyciągnęła. Ogólnie polecam.

 • A

  Pani doktor prowadziła moją ciążę, która niebawem dobiegnie końca :) Wizyty, choć na NFZ jakością nie odbiegały tym prywatnym. Widać było duże skupienie na pacjencie. Nawet jeśli były opóźnienia, nie traciła na tym jakość wizyty. Zawsze bardzo dokładne badanie ginekologiczne, pomiar wagi, ciśnienia, USG. Szczegółowo uzupełniana karta ciąży, regularnie zlecane badania. Polecam i jeśli zajdę w ciążę z kolejnym dzieckiem z przyjemnością wrócę. Dziękuję Pani doktor za opiekę - Ania S.

 • N

  Byłam już na dwóch wizytach i jak do tej pory jestem bardzo zadowolona. Pani doktor jest bardzo miła tłumaczy to co mnie nurtuje. To moja pierwsza ciąża i nie mam porównania ale jak na razie jestem zadowolona.

 • K

  Witam, niestety ja również nie mam dobrego zdania o Pani doktor. Byłam u niej na jednej wizycie i na drugą bym się nie zapisała. Pani doktor nie wykazała żadnej chęci pomocy w problemie jaki jej przedstawiłam, próbowała jedynie dopełnić formalności dotyczące mojej wizyty, nie otrzymałam żadnego skierowania na badania.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zdobyte doświadczenie zawodowe pozwala na objęcie opieką ambulatoryjną pacjentek ze wszystkimi problemami ginekologicznymi oraz pacjentek w ciąży.

  Główne zainteresowania to endokrynologia ginekologiczna, ginekologia dziewczęca, antykoncepcja u młodych kobiet, problem niepłodnej pary, okres klimakterium w życiu kobiety oraz zagadnienia ginekologii estetycznej.

  Pacjentki otrzymują porady dotyczące:
  - doboru właściwej antykoncepcji lub hormonalnej terapii zastępczej
  - diagnostyki leczenia zaburzeń miesiączkowania
  - profilaktyki i leczenia zmian zapalnych i zanikowych pochwy
  - diagnostyki i leczenia niepłodności
  - planowania i prowadzenia ciąży

  Posiadane certyfikaty:
  certyfikat FMF137092, certyfikat Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii (diagnostyka USG w ginekologii i położnictwie z elementami diagnostyki sutka), Certyfikat Śląskiej Szkoły Ultrasonografii (warsztaty praktyczne z zakresu diagnostyki prenatalnej.)

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Edukacja

 • Studia medyczne we wrocławskiej Akademii Medycznej ukończyłam z wynikiem bardzo dobrym otrzymując listy gratulacyjne od Rektora uczelni i Dziekana Wydziału Lekarskiego.
 • W 2008 r. uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych.
 • W 2010 roku uzyskałam dyplom specjlisty w dziedzinie położnictwa i ginekologii.

Publikacje

 • Jestem autorem 24 prac naukowych opublikowanych w recenzowanych czasopismach medycznych.