Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Swobodna 1

Swobodna 1

50-088 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
115 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Anna Adamek Badanie EMG - elektromiografia - Próba ischemiczna (tężyczkowa)

  Wszystko w należytym porządku. Pani doktor sympatyczna, udziela odpowiedzi na każde pytanie a do tego wszystkiego punktualna. Polecam

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Aldona Marczuk konsultacja endokrynologiczna

  Nie chce dawać niższej oceny, bo to nie pomoże. Konsultacja endokrynologiczna to zwykłe leczenie przez TSH (tyle to mogę zrobić sama). Mimo, że ft3 niskie i ft4 wysoko, Pani doktor nie rozumiała czym jest słaba konwersja. Zamiast zauważyć, że wysokie ft4 oznacza, że hormonu syntetycznego jest już dość i zwiększenie dawki może spowodować nadczynność polekową, uparcie szła w leczenie po TSH, które przecież nie jest nawet hormonem tarczycy. No i oczywiście wpadłam w tą nadczynność polekową. Leczenie po TSH, to skakanie z dawki na dawkę zwyczajnie na ślepo, bo na jego wysokość może wpływać dużo innych czynników. Przysadkę może pobudzić zwykły stres. Kolejny lekarz zauważył problemy z insuliną i tarczyca wróciła do normy.

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Adamek Badanie EMG - elektromiografia - Próba ischemiczna (tężyczkowa)

  Pani Doktor precyzyjnie wyjaśniła mi na czym będzie polegało badanie i jak będzie przebiegało. Doktor przeprowadziła również wywiad lekarski, pytając o objawy, symptomy i powód dla którego zdecydowałam się wykonać badanie. Ogromnym plusem był krótki termin umówienia się na wizytę. Wielu lekarzy ma często opóźnienie, Pani Doktor natomiast przyjęła mnie 10 minut wcześniej, ponieważ przyszłam chwilę przed czasem! Gorąco polecam, bardzo profesjonalne podejście do pacjenta!

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Ewa Trafidło Konsultacja telefoniczna - Internista

  Skierowałam się do do danego lekarza w ramach teleporady. Odczuwałam silny ból brzucha. Doktor niestety nie skupiła się na żadnych innych chorobach poza covidem. Dostałam szybką diagnozę, bez szczegółowego wypytania mnie o informację na temat choroby i bólu. Gdybym poszła za radą p. Doktor, czekałabym kilka dni na test na covid oraz wynik. Jest duże prawdopodobieństwo, że obecnie mogłabym leżeć z zakażeniem otrzewnej lub sepsą. Na własną odpowiedzialność nie skierowałam się na badania covid, bo wiedziałam, że to nie to. Udałam się do innego lekarza, który zdiagnozował u mnie ostre zapalenie wyrostka robaczkowego.
  Być może nie jest to tylko wina jednego lekarza, a całego systemu. Jednak uważam, że do takiej sytuacji nie powinno dochodzić, nawet w czasach pandemi, a odpowiedzialność za takie sytuacje powinni ponosić lekarze.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Agnieszka Lewandowska-Patrzyk konsultacja okulistyczna


  Excellent doctor , i felt so comfortable as a friend Not a client Very good communication Thank you :)

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Anna Adamek Badanie EMG - elektromiografia - pourazowe uszkodzenie nerwu

  Pani doktor sympatyczna. Wizyta przebiegła sprawnie i profesjonalnie. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie dzięki temu nie czułem dyskomfortu związanego z badaniem

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Adamek Badanie EMG - elektromiografia - zespół cieśni nadgarstka

  Przede wszystkim punktualność. Otrzymałem od ręki wynik. I otrzymałem wyjaśnienie ustne tego co otrzymałem na piśmie.

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Bożena Kordos konsultacja okulistyczna

  Bardzo przyjazna atmosfera wizyty. Profesjonalne podejście do pacjenta. Pani doktor jest bardzo kontaktową osobą.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Agnieszka Lewandowska-Patrzyk konsultacja okulistyczna

  Pani Agnieszka jest niezwykle ciepłą osobą. Wizyta to szereg rzetelnych informacji i wskazówek. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak dokładnym badaniem, dziękuję

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: Agnieszka Lewandowska-Patrzyk konsultacja okulistyczna

  Pani Doktor naprawdę godna polecenia. Szczegółowo odpowiada na pytania. Jest bardzo otwarta i miła, a przede wszystkim ma ogromną wiedzę. Wszystko jak najbardziej na bardzo wysokim poziomie. Pozdrawiam serdecznie:-)

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania