Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Swobodna 1

Swobodna 1, Krzyki

50-088, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Monika Chwojnicka

  Endokrynolog, lek.

  • Doktor w moim przypadku przeprowadzała biopsję. Zabieg przeprowadziła sprawnie i prawie bezboleśnie. Wszystkie informacje przekazała rzeczowo i wyczerpująco. Polecam


 • Magdalena Kitzol

  Psychiatra, lek.

  • T
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: farmakoterapia

   Pani doktor mówiła często podniesionym głosem w czasie wizyty, co mogło być słyszalne nawet na korytarzu. Mimo, że była to moja pierwsza wizyta, zdawała się mieć wyrobione zdanie na temat mojej choroby, podchodziła bardzo dogmatycznie do tematu a jej postawa nie zachęcała do otworzenia się w czasie rozmowy. Często przerywała wypowiedzi, co sprawiło bardziej wrażenie przesłuchania niż wizyty u specjalisty medycznego. Mimo, iż jej porady wydają się trafne z medycznego i terapeutycznego punktu widzenia szkoły klasycznej, odradzam wizytę osobom z niską samooceną, w depresji bądź w innym psychicznym dołku. Po prostu kontakty międzyludzkie, szczególnie w tak delikatnej materii jak problemy psychiczne nie wydają się być jej mocną stroną. To z pewnością była moja pierwsza i ostatnia wizyta.

  • N
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: konsultacja psychiatryczna

   Lekarz nastawiony na leczenie farmakologiczne. Nieumiejętnie stara się stworzyć luźną atmosferę podczas wizyty, co sprawiło, że jako pacjentka nie czułam się komfortowo. Lek został przypisany bez zwrócenia uwagi w jaki sposób może wpłynąć na codzienne funkcjonowanie. Pani lekarz odmówiła wystawienia zwolnienia lekarskiego pomimo uzasadnionych obaw o początkowe działanie leku na organizm.


 • Beata Bednarczyk-Dwojak

  Internista, Lekarz Rodzinny, lek.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, Plac Dominikański 3

   Bardzo konkretna Pani doktor, przemila i bardzo pomocna. Dala mi wiele dobrych rad, ktore sie sprawdzaja. Jestem zadowolona z wizyty i serdecznie polecam tego lekarza.


 • Kamila Korczak-Kucharska

  Ginekolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Swobodna 1Usługa: prowadzenie ciąży

   Prowadziłam ciaze u Pani doktor. Bardzo rzeczowa, kompetentna, przy zlych wynikach przyjęla mnie dodatkowo. Konkretna - odpowiada na pytania. Jak ktos szuka lekarza na pogaduszki i marnowanie czasu to niech znajdzie sobie innego specjaliste. Tu jest Konkret- i o to chodzi.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Swobodna 1Usługa: rutynowa kontrola

   Bardzo miła Pani doktor. Jestem bardzo zadowolona. Atmosfera podczas wizyty bardzo miła i spokojna co udziela się pacjentce. Dostalam skierowania na badania kontrolne, a badanie w gabinecie było wykonane bardzo delikatnie i profesjonalnie. Na pewno wrócę do Pani doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (33) o tym lekarzu


 • Leszek Morasiewicz

  Ortopeda, dr n. med.

  • M

   Udałem się do P. Morasiewcza ze złamaniem kości promieniowej w 1/2 trzonu z przemieszczeniem o szerokość warstwy korowej celem uzyskania skierowania na dodatkowe zabiegi magnetoterapii. Wizyta odbywała się niecałe 2 miesiąca po złamaniu. Na ręce nosiłem wtedy ortezę zegarową z unieruchomieniem nadgarstka, mogłem już natomiast ruszać stawem łokciowym w prawie pełnym wymiarze (wg zaleceń innego lekarza ortopedy). Na widok RTG i mojej ortezy P. Morasiewicz stwierdził "Co to za machanie ręką? Nie ma rehabilitacji w trakcie złamania, to powinno być w gipsie na 6 tygodni i wtedy może się zrośnie". Odnośnie magnetoterapii skwitował "Jak tak bym wrzucił 2 zł do automatu i mi się zrosło - każdy by tak chciał". Z gabinetu wyszedłem podłamany; na szczęście tego samego dnia miałem wizytę kontrolną u swojego lekarza prowadzącego. Z zaproszenia na kolejną konsultację P. Morasiewicza nie skorzystałem, a ręka ma się świetnie - właśnie zakończyłem leczenie zachowawcze z zastosowaniem ortezy. Odradzam zdecydowanie.

  • D

   Najlepszy lekarz w swojej profesji. Ci co mieli ilizarowa wiedzą...Ci,których długo prowadził też wiedzą... zwykły człowiek, a lekarz z powołania. Konkretny-niewrażliwy tak go odebrałam w pierwszej chwili,byłam przerażona po pierwszym spotkaniu, a teraz dziękuję Bogu,że na niego trafiłam! Postawił mnie na nogi, zawsze mogłam na niego liczyć ! Człowiek dusza. Doktorze Leszku dziękuję za wszystko!

  Zobacz wszystkie opinie (38) o tym lekarzu


 • Krzysztof Staszewski

  Laryngolog, Internista, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Oławska 27/29Usługa: konsultacja internistyczna

   Jestem zadowolona z wizyty. Pan Krzysztof Staszewski bardzo miły, wszystko wytłumaczył. Dziękuję bardzo

  • D
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Swobodna 1Usługa: konsultacja

   Bardzo sympatyczny lekarz, dbajacy o komfort pacjenta, zadawal duzo pytan, pozwalajacych lepiej poznac powod wizyty pacjenta.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Krzysztof Wurm

  Ginekolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Oławska 27/29Usługa: Bóle

   Do Pana Doktora trafiłam przez przypadek - ktoś w ostatniej chwili zrezygnował z wizyty i wykorzystałam wolny termin. Od teraz wiem, ze na kolejne wizyty już nie będę umawiać się z przypadku :) Pan Doktor spojrzał na mój problem szeroko - zlecił kolejne badania i szczegółowo wytłumaczył problem. Profesjonalista, po prostu :)

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Oławska 27/29Usługa: USG ginekologiczne transvaginalne

   Polecam wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan doktor bardzo zaangażowany zlecił kolejne badania

  Zobacz wszystkie opinie (46) o tym lekarzu


 • Grzegorz Agopsowicz

  Ginekolog, Urolog, dr n. med.

  • R
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Szewska 3A

   Od wejścia poczułem, że doktor mnie zbywa. Wizyta przebiegła w bardzo nerwowej atmosferze. Kiedy próbowałem opisać swój problem doktor mi ciągle przerywał i ostatecznie nie wysłuchał do końca. Po pobieżnym badaniu dostałem receptę bez jakiegokolwiek komentarza dotyczącego mojego stanu. Kiedy próbowałem się dopytać o szczegóły usłyszałem zdawkową i wymijającą odpowiedź. Zdecydowanie nie polecam.

  • D

   Gorzej niż źle!!! W marcu udałem się prywatnie do "doktora" ponieważ niepokoiło mnie moje prawe jądro - wyczuwałem guz. Po zbadaniu Pan doktor powiedział że on sie tym nie zajmie bo to będzie długo trwało i żebym udał się z tym na Hirszfelda ( wtedy nie wiedziałem że jest tam onkologia) Gdy poprosiłem o USG czy jakieś badania usłyszałem że szkoda czasu itp itd. Na onkologię udałem się bez żadnego papierka czy badania. Lekarze w poradni byli co najmniej zdziwienie że urolog nie podjął się wstępnej diagnozy. Tylko niepotrzebnie straciłem 70 zł za wizytę!! Teraz jest już wszystko ok dzięki lekarzom z prawdziwego zdarzenia!! Zdecydowanie nie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Katarzyna Banek-Kocela

  Internista, lek.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja internistyczna

   Przesympatyczna,konretna i madra Pani doktor,sluchala co mowie i zalecila szereg badan.Oby wiecej takich lekarzy.Polecam

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Bardzo miła, otwarta, ale też konkretna lekarka. Patrzy na problem całościowo, zleca potrzebne badania, aby wykryć przyczynę problemu, nie skupia się tylko na jednym jego aspekcie. O wszystko można pytać i nie pozostanie się bez odpowiedzi.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Bartosz Dołęga-Kozierowski

  Radiolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Biopsja piersi pod rezonansem magnetycznym

   Lekarz godny polecenia. Dokładnie tłumaczy przebieg zabiegu.Rewelacyjny specjalista. Miły i uprzejmy. Dziękuję

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Szczerze polecam pana Doktora. Bardzo dokładnie wyjaśnił mi na czym będzie polegało badanie. Następnie bezboleśnie je przeprowadził, cały czas wszystko wyjaśniając i uspakajając.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu