Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Grupa LUX MED to największa sieć prywatnych poradni medycznych w Polsce. Oferujemy konsultacje lekarzy specjalistów oraz badania diagnostyczne. Od 30 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby osoby znajdujące się pod naszą opieką były zadowolone ze świadczonych przez nas usług, czuły się bezpiecznie i wiedziały, że mogą liczyć na pomoc i poradę doświadczonych specjalistów.
Dzięki zaufaniu okazywanemu nam przez Pacjentów przez te wszystkie lata, dzięki naszej codziennej pracy wykonywanej profesjonalnie i z zaangażowaniem dziś Grupa LUX MED może poszczycić się mianem lidera prywatnych usług medycznych w Polsce. Pod naszą opieką znajduje się ponad 1 700 000 Pacjentów, którzy mogą korzystać z naszych usług w przeszło 1700 nowocześnie wyposażonych placówkach (blisko 200 własnych oraz około 1600 współpracujących zlokalizowanych na terenie całego kraju). Do dyspozycji Pacjentów pozostaje blisko 5000 lekarzy kilkudziesięciu specjalności.
Dowiedz się więcej

Sprzęt

 • USG
 • RTG
 • EKG
 • Audiometria
 • Tympanometria
 • Holter
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Swobodna 1
Swobodna 1, 50-088 Wrocław
Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Swobodna 1 logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (236)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  mgr Marcin Klima masaż częściowy

  Trafiłam na rehabilitację po wypadku samochodowym, profesjonalne podejście, ćwiczenia i masaże to coś co pomogło mi wrócić do pełnej formy. Pan Marcin to osoba uśmiechnięta, z przyjemnością się do Niego wraca na fizjoterapię, nie jest osobą, która naciąga Pacjenta na jak największą liczbę wizyt. Skuteczny w swoim zawodzie.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Andrzej Bereza Konsultacja neurologiczna

  Lekarz przyjaźnie nastawiony, bardzo zaangażowany.
  Dokładnie mnie wysłuchał i wszystko wyjaśnił, dopytywał o szczegóły oraz wystawił skierowania na potrzebne badania. Mogę szczerze polecić. Do gabinetu zostałam poproszona z lekkim opóźnieniem, ale patrząc na całokształt wizyty nie stanowiło to dla mnie problemu.

  O
  Profil zweryfikowany
  lek. Agnieszka Lawendowska-Patrzyk konsultacja okulistyczna

  Serdecznie polecam Panią doktor, podczas badania Pani wszystko szczegółowo wyjaśniła. Prawdziwy lekarz z powołania

  Z
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Agnieszka Lawendowska-Patrzyk konsultacja okulistyczna

  Pani Doktor bardzo serdeczna, szczegółowo mnie zbadała i od razu zaleciła konkretne leczenie. Bardzo polecam!

  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Jan Kasiak konsultacja ginekologiczna

  Wystawiam opinię teraz, chociaż wizytę miałam 2,5 roku temu. A czemu teraz? Bo gdyby potraktowano mnie należycie-mogłam mieć zdiagnozowaną endometriozę już dawno temu ( a na profilu Lekarz ma napisane, że się tym zajmuje). Powiedziałam Lekarzowi, że podczas miesiączek krwawię również z odbytu ( całe zycie myslałam, że wszyscy tak mają, więc nigdy wcześniej z tym nic nie robiłam). Było to dla mnie krępujące, a lekarz zasugerował mi, że mylę pojęcia i mi się dziurki mylą i że to jest niemożliwe, żeby takie coś się działo. Okazuje się , że możliwe! I to powinien być pierwszy sygnał dla lekarza świadczący o endometriozie. Czułam się upokorzona i wyśmiana. Do tego lekarz ewidentnie jest mało tolerancyjny dla pacjentek z tatuażami. Naprawdę nigdy się tak nie czułam po wyjściu od ginekologa.

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Marlena Orlik Inny

  Fachowość, empatia i to wszystko okraszone pięknym uśmiechem.
  Polecam zdecydowanie.

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Katarzyna Banek-Kocela Konsultacja telefoniczna - Internista

  Bardzo dawno nie miałam okazji spotkać aż tak empatycznego lekarza. Pani doktor jest przemiła, wypisała mi wszystkie potrzebne skierowania, dokładnie wytłumaczyła jakie badania krok po kroku mam zrobić. Polecam z całego serca i dziękuję Pani doktor za zaangażowanie i empatię!

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Andrzej Staniszewski Konsultacja chirurgiczna

  Puntkualność i zrozumienie, wspaniały lekarz. Opowie co robić, czego nie robić i dlaczego, będąc przy tym konkretnym. Wysłucha od początku do końca i podzieli się wiedzą z życia wziętą. Pacjent może czuć się dobrze zaopiekowanym, co nie zdarza się często. Polecam

  Ł
  Profil zweryfikowany
  lek. Agnieszka Lawendowska-Patrzyk konsultacja okulistyczna

  Pani Agnieszka to świetna specjalistka a zarazem przemiła osoba. Fachowo przeprowadzone badanie oczu, wyczerpujące wyjaśnienia, duży poziom empatii i cierpliwości do marudnych pacjentów ;)

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Agnieszka Lawendowska-Patrzyk konsultacja okulistyczna

  Pod każdym względem niesamowita! - obszerna wiedza, cudowne podejście do pacjenta, szczegółowy wywiad. Będę każdemu polecać!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania