Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Swobodna 1

Swobodna 1

50-088 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jacek Martynkiewicz

  Ortopeda, Ortopeda Dziecięcy, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacje

   Dr operował mnie kilka razy. Człowiek z dużym doświadczeniem i jeszcze większą wiedzą. W relacji z pacjentem, Miły i cierpliwy. Jeden z najlepszych!

  • A

   Wspaniały doktor i bardzo wartościowy człowiek! Specjalista na najwyższym poziomie, bardzo kompetentny, ambitny i pomocny. Uległem poważnemu wypadkowi, lekarze z mojej okolicy rozłożyli ręce. Doktor Martynkiewicz przeprowadził operację, dzięki której dziś mogę stanąć na nogi. Niesienie pomocy wymaga odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Pan Doktor skutecznie przywraca zdrowie, nie tylko to fizyczne ale i psychiczne. Wierzę, że Pana aktywność zawodowa będzie nadal służyć najbardziej potrzebującym a osiągnięcia zawodowe będą motywowały do dalszej ciężkiej i trudnej pracy. Życzę dużo zdrowia i wielu sukcesów. Dziękuje bardzo za pomoc i szczerze polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Krzysztof Staszewski

  Laryngolog, Internista, lek.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Bardzo pomocny i profesjonalny lekarz. Zawsze szczegółowy wywiad i dobrze dobrane leczenie.Szczerze polecam.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Oławska 27/29

   Pan Doktor przyjął przed czasem co dla mnie bardzo na plus +. Uprzejmy,sympatyczny. Wizyta przebiegła sprawnie, wszystkio zostało wytłumaczone.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Dominika Klimkiewicz-Blok

  Ginekolog, dr n. med.

  • D
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Oławska 27/29Usługa: kontrola ciąży

   Bardzo serdecznie polecam! Wizyta przebiegła bardzo konkretnie, dokładny wywiad i rzetelne badanie. Pani doktor nie bagatelizuje żadnych obaw i wątpliwości pacjentki. Jestem bardzo usatysfakcjonowana profesjonalizmem Pani Doktor.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Swobodna 1Usługa: wizyta kontrolna

   Doktor bardzo przyjemna :) Byłam u niej w 6 tygodniu ciąży, spokojnie objaśniła wszystko, wiedziałam na czym stoję. Jakbym miała polecić to do prowadzenia ciąży jak najbardziej tak :)

  Zobacz wszystkie opinie (27) o tym lekarzu


 • Eliza Roszkowska

  Internista, Reumatolog, lek.

  • L
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Legnicka 51/53Usługa: RZS

   Zanim postawiono diagnoze, byłam u 2 reumatologów. Kazdy z nich patrzył na mnie jaka na kosmite jak mówiłam o dolegliwościach i pokazywałam zmiany. Pani dr Roszkowska jako jedyna zajęła sie dogłębnie moim przypadkiem. Wysłuchałam, wydotykała, zleciła mnóstwo badan . Diagnoza trwała długo, by trafnie ocenić mój stan i nie dawać leków "na zaś". Jest lekarzem o ogromnej empatii, świetnej merytoryce i doskonałej znajomości swojej dziedziny. To przyjemność móc leczyć sie u Pani doktor. Z całego serca polecam!

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Swobodna 1Usługa: konsultacja reumatologiczna

   Ze swoim problemem byłam u wielu reumatologów ale to Pani Doktor uważnie mnie wysłuchała,zaleciła kolejne badania i zdiagnozowała . Jest lekarzem uważnym i dociekliwym. Polecam bo warto.

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Agnieszka Szczytkowska

  Internista, lek.

  • T
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Swobodna 1Usługa: konsultacja wyników

   Odwiedziłem panią doktor będąc w trakcie leczenia anemii, żeby skonsultować wyniki i dostać skierowania na kolejne badania wyjaśniające jej źródło. Pani Agnieszka wypytała o wszystko, wysłuchała mnie z pełną uwagą i skupieniem, potraktowała moją sprawę poważnie i zaleciła, co robić dalej. Nie ograniczyła się do badań zaproponowanych przez hematolog, a "dorzuciła" kolejne tłumacząc, po co one są, jakie są możliwości, a przy tym uspokajając. Cały czas miałem jasny obraz sytuacji i czułem się traktowany bardzo profesjonalnie. Pani doktor zdobyła moje zaufanie, dlatego mogę ją śmiało polecić.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Swobodna 1Usługa: ból kręgosłupa

   Byłam pod ogromnym wrażeniem Pani Agnieszki. Pomimo późnej godziny była niezwykle uprzejma i poświęciła mi dużo uwagi. Przyszłam z bólem kręgosłupa, a zostałam na wszelki wypadek sprawdzona również pod kątem nerek, zebrała dokładny wywiad (włącznie z doprecyzowaniem przyjętej wcześniej dawki środka przeciwbólowego) i przeprowadziła kilka testów. Podała również zalecenia odnośnie dalszego postępowania. Serdecznie polecam tę lekarkę :)


 • Katarzyna Banek-Kocela

  Internista, lek.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med - Arkady Wrocławskie

   Pani lekarz nie sympatyczna. Przy złym samopoczuciu i widocznym przeziębieniu nie przeprowadza dokładnego badania, a jedynie standardowe osłuchanie, po którym stwierdza, że pacjent jest zdrowy, mimo, że wyraźnie zaznacza gdzie odczuwa ból i jakie ma objawy. Lekarz uważa ma inne zdanie i uważa, że ze zdrowiem pacjenta nie jest tak źle i przepisuje standardowe leki bez recepty, które wcale nie pomogły w leczeniu, mimo do zastosowania się do zaleceń lekarza.

  • C
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Swobodna 1Usługa: zaświadczenie

   Pani doktor bardzo miła z dobrym podejściem do pacjenta bardzo dokładna w badaniach, jak najbardziej godna polecenia :)

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Zbigniew Woźnicki

  Internista, Alergolog, Pulmonolog, lek.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Swobodna 1Usługa: konsultacja alergologiczna

   Bardzo przychylne zaangażowanie, dogłębny wywiad i precyzyjne wyjaśnienia. Punktualność i dostepność usług na drodze elektronicznej.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Swobodna 1Usługa: konsultacja pulmonologiczna

   Znakomity lekarz, wysłucha, doradzi i napewno pomoże.
   W trudnych sprawach zdrowotnych potrafi doradzić.
   Lekarz godny polecenia
   Józef

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Beata Bednarczyk-Dwojak

  Internista, Lekarz Rodzinny, lek.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, Plac Dominikański 3Usługa: konsultacja internistyczna

   Wszystko w jak najlepszym porządku, wywiad, badanie i diagnoza:) Polecam Panią doktor wszystkim potencjalnym pacjentom:)

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, Plac Dominikański 3

   Bardzo konkretna Pani doktor, przemila i bardzo pomocna. Dala mi wiele dobrych rad, ktore sie sprawdzaja. Jestem zadowolona z wizyty i serdecznie polecam tego lekarza.


 • Andrzej Staniszewski

  Chirurg, dr n. med.

  • D
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Swobodna 1Usługa: konsultacja chirurgiczna

   Bardzo dobry specjalista chirurg. Po ugryzieniu przez psa i założeniu szwów, nadal pieta mnie bolała. Po konsultacji z lekarzem wiem jak postępować i pielęgnować ranę, czego nie dowiedziałam się od lekarza NFZ...

  • D
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Swobodna 1

   Bardzo polecam Pana Doktora. Sympatyczny, kontaktowy, dokładnie wyjaśnił skąd się wziął problem i co najważniejsze uwolnił mnie od bólu przed samymi świętami. Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Leszek Morasiewicz

  Ortopeda, dr n. med.

  • E
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Swobodna 1Usługa: konsultacja ortopedyczna

   Niestety muszę zgodzić się z negatywnymi opiniami. Doktorowi brakuje empatii. Przyszłam że skierowania od internisty, które miałam jeszcze w momencie występowania bólu barku, ponieważ byłam przekonana, że to jest powiązane z występującymi parestezjami całego ciała. Podczas gdy chciałam opowiedzieć historie choroby od początku do obecnego momentu, żeby niczego nie zapomnieć, doktor wyraził niecierpliwość i chciał, żebym zmierzała do puenty. Usilnie, w pośpiechu powiedziałam co mi jest, ale ze stresu zapomniałam wspomnieć o paru kwestiach. Doktor stwierdził, że dramatyzuje i że to może być problem z głową - nerwica lub stwardnienie rozsiane. Stwierdził tak tylko po mojej wypowiedzi bez badania! Później kazał poruszać głową i nogami i stwierdził, że on tu problemu nie widzi. Dał mi skierowanie do neurologa (to na plus, jednak również internista mógł to zrobić, a zmarnowałam 160 zł na tę niby wizytę), po czym po zgłoszeniu prośby o wystawienie zwolnienia lekarskiego odmówił, uznając że z jego strony nie widzi tu żadnego problemu..... Na skierowaniu nie było żadnej informacji o moich parestezjach tylko ból karku, gdzie wspomniałam o bólu barku... Tak lekarz słucha pacjenta. Wyszłam z gabinetu z płaczem i cudem udało mi się umówić do neurolog na drugim końcu Wrocławia. Czasu miałam malo, musiałam jechać uberem, żeby zdążyć... Także koszty znów wzrosły. Teraz jestem na początku wszystkich badań, parestezje nadal trwają, jestem na zwolnieniu 10 dni, a będę jeszcze kolejny miesiąc. Co się okazało po konsultacjach z innymi lekarzami i MR? Podejrzenie nowotworu - guza rdzenia kregowego....nie żadna nerwica czy stwardnienie rozsiane... Doktor postąpił skrajnie nieodpowiedzialnie rzucając diagnozy bez żadnych badań... Przestrzegam...

  • M

   Udałem się do P. Morasiewcza ze złamaniem kości promieniowej w 1/2 trzonu z przemieszczeniem o szerokość warstwy korowej celem uzyskania skierowania na dodatkowe zabiegi magnetoterapii. Wizyta odbywała się niecałe 2 miesiąca po złamaniu. Na ręce nosiłem wtedy ortezę zegarową z unieruchomieniem nadgarstka, mogłem już natomiast ruszać stawem łokciowym w prawie pełnym wymiarze (wg zaleceń innego lekarza ortopedy). Na widok RTG i mojej ortezy P. Morasiewicz stwierdził "Co to za machanie ręką? Nie ma rehabilitacji w trakcie złamania, to powinno być w gipsie na 6 tygodni i wtedy może się zrośnie". Odnośnie magnetoterapii skwitował "Jak tak bym wrzucił 2 zł do automatu i mi się zrosło - każdy by tak chciał". Z gabinetu wyszedłem podłamany; na szczęście tego samego dnia miałem wizytę kontrolną u swojego lekarza prowadzącego. Z zaproszenia na kolejną konsultację P. Morasiewicza nie skorzystałem, a ręka ma się świetnie - właśnie zakończyłem leczenie zachowawcze z zastosowaniem ortezy. Odradzam zdecydowanie.

  Zobacz wszystkie opinie (39) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania