• lek. dent. Dariusz Iwaniak
  lek. dent. Dariusz Iwaniak
  Wielka Odrzańska 31B, Szczecin

  Piękny, naturalny kształt koron i licówek porcelanowych dzięki zaawansowanych, cyfrowych technikom leczenia w Stomatologii na Podzamczu w Szczecinie.

 • Adres


  Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

  Pokaż

  Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


  Przyjmuję: dorosłych
  91 351..... Pokaż numer


  NIP

  8513272127

  Adres firmy

  Wielka Odrzańska 31B, Szczecin

  Usługi i ceny

  Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

  Popularne usługi


  Wielka Odrzańska 31B, Szczecin

  350 zł

  Stomatologia Na Podzamczu

  Podczas pierwszorazowej konsultacji stomatologicznej lekarz dokładnie zbada stan jamy ustnej, wykona niezbędną dokumentację fotograficzną ( w cenie) oraz zdjęcie rtg-panoramiczne ( płatne dodatkowo 195 pln). Następnie lekarz omawia z pacjentem stan zdrowia jego jamy ustnej i ustala dalsze postępowanie.  Wielka Odrzańska 31B, Szczecin

  350 zł

  Stomatologia Na Podzamczu

  Podczas konsultacji endodontycznej lekarz dokładnie zbada zęba przyczynowego , wykona niezbędną dokumentację fotograficzną ( w cenie) oraz zdjęcie rtg 2D ( płatne dodatkowo 65 pln) w trudnych przypadkach i bardzo często przy ponownym leczeniu kanałowym zachodzi konieczność wykonania zdjęcia rtg 3D (płatnego dodatkowo 295 pln). Następnie lekarz omawia z pacjentem specyfikę leczenia, którego wymaga dany ząb ze szczególnym uwzględnieniem jego rokowania i wspólnie z pacjentem ustala dalsze postępowanie.  Wielka Odrzańska 31B, Szczecin

  350 zł

  Stomatologia Na Podzamczu

  Podczas konsultacji protetycznej lekarz dokładnie zbada stan jamy ustnej, wykona niezbędną dokumentację fotograficzną konieczną do zaplanowania leczenia(od rekonstrukcji pojedynczego zęba po pełną metamorfozę uśmiechu czy odbudowę rozległych braków zębowych), oraz zdjęcie rtg-panoramiczne ( płatne dodatkowo 195 pln). Przy skomplikowanych przypadkach może zajść konieczność wykonania tomografii komputerowej (płatne dodatkowo zależnie od wskazań 295 - 590 pln) Następnie lekarz rozmawia z pacjentem o jego potrzebach stomatologicznych i oczekiwaniach, na podstawie czego może przygotować indywidualny plan leczenia. ( omówienie złożonych planów odbywa się na kolejnej wizycie za którą pacjent dodatkowo nie płaci).  Wielka Odrzańska 31B, Szczecin

  525 zł

  Stomatologia Na Podzamczu

  Podczas pierwszorazowej konsultacji stomatologicznej lekarz dokładnie zbada stan jamy ustnej, wykona niezbędną dokumentację fotograficzną oraz zdjęcie rtg-panoramiczne. Następnie lekarz omawia z pacjentem stan zdrowia jego jamy ustnej i ustala dalsze postępowanie.  Wielka Odrzańska 31B, Szczecin

  2 450 zł

  Stomatologia Na Podzamczu

  Ważne ! - Przed zabiegiem konieczna jest dodatkowa wizyta celem wykonania tomografii komputerowej ( CBCT) obrazującej położenie zęba zatrzymanego ( najczęściej ósemki) względem wrażliwych struktur anatomicznych ( tętnicy, nerwu). Rzetelna diagnostyka umożliwia bezpieczne i komfortowe dla pacjenta przeprowadzenie zabiegu. ma równie istotny wpływ na proces gojenia.Uwaga! - zdjęcie OPG-panoramiczne jest niewystarczające.

  Moje doświadczenie

  O mnie

  Ukończyłem Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie w roku 2020. W swojej codziennej praktyce zajmuję się stomatologią zachowawczą, endodoncją mikro...

  Zobacz pełen opis


  Edukacja

  • Pomorski Uniwersytet Medyczny

  Zakres porad

  • Stomatologia ogólna
  • Protetyka stomatologiczna
  • Chirurgia stomatologiczna

  Doświadczenie

  • Już podczas stażu podyplomowego moją szczególna sympatię skradła chirurgia stomatologiczna, zarówno ta jej najpowszechniej kojarzona część związana z usuwaniem zębów czy związanych z nimi stanów zapalnych jak również chirurgiczne metody odbudowy utraconych tkanek ( zębów, dziąsła), podczas zgłębiania jej tajników odkrywałem w jak wiele zależności łączy chirurgie z finalną odtwórczą częścią stomatologii czyli protetyką ( korony, mosty, różnego rodzaju protezy ruchome etc.) co w połączeniu ze znajomością praw bezpiecznego zgryzu pozwala mi tworzyć w sposób przewidywalny nowe uśmiechy moich pacjentów.

  Filmy


  Znajomość języków

  • Angielski,
  • Polski

  Profile społecznościowe

  5 opinii pacjentów

  Ogólna ocena

  Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Stomatologia Na Podzamczu Inny

  "Wizyta na « czyszczenie » zębów, pomyślałam. że to prozaiczna sprawa, choć niezbyt przyjemna . Dr Dariusz dokładnie wytumaczył ważność tego zabiegu (profilaktyka próchnicy i paradontozy) i zaczął pracę, dokładnie i głęboko oczyścił każdy ząb. Po interwencji mialam uczucie jakbym miała nowe zęby, czyste i bielsze. Doktor Iwaniak jest konkretny, dokladny i zwraca uwage na pacjeta. Pełen profesionalizm i przyjazna atmosfera. Polecam serdecznie.

  lek. dent. Dariusz Iwaniak

  Dobra higiena jest fundamentem zdrowia jamy ustnej, prawdziwa higienizacja zaczyna sie od uzmysłowienia jej znaczenia pacjentowi oraz nauki jaka zadbać w domu o zaprowadzoną w gabinecie czystość zębów, czesto niedoceniana i pomijana potrafi przysporzyć pcjentom wiele problemów i wydatków, niezmiernie cieszę się za każdym razem kiedy uda mi się dotrzeć z tą wiadomością do pacjenta, życzę duzo samozaparcia i dyscypliny w dbaniu o "nowe zęby" :)

  P
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Stomatologia Na Podzamczu

  Najpierw uważne słuchanie wszystkiego, dalej analiza i wyjaśnienie. Dzięki temu wszystko poszło skutecznie i minimalnie inwazyjnie. Tak właśnie wyobrażam sobie dobre leczenie, a nie działanie od razu inwazyjnymi środkami i zastanawianie się co dalej. No i jeszcze rzecz nie mniej ważna niż samo leczenie. Pacjent to całość, a nie tylko jego chore zęby. Otrzymałem pomoc kompleksową, uwzględniające ograniczenia w mojej głowie (szczegóły zachowam dla siebie). Wychodziłem z gabinetu spokojny, wyciszony, a nie wymęczony napięciem. Szczerze polecam.

  lek. dent. Dariusz Iwaniak

  Zawsze cieszy mnie możliwość udzielenia pomocy w sposób który w jak najmniej narusza tkanki własne pacjenta czy odbudowy jakie posiada. Warto zaznaczyć, że te mniej inwazyjne metody bardzo często wymagają od pacjenta aby wykazał się nie małą ilością samozaparcia, zrozumienia i systematyczności w podtrzymywaniu skutków leczenia przez przestrzeganie zaleceń, czego jeszcze raz serdecznie Panu życzę.

  N
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Stomatologia Na Podzamczu

  Profesjonalne podejście , świetny specjalista ! Bardzo polecam

  lek. dent. Dariusz Iwaniak

  Bardzo dziękuję za zaufanie i rekomendacje !


  M
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Stomatologia Na Podzamczu Inny

  Pierwsza moja wizyta, którą byłam tak pozytywnie zaskoczona. Przyszłam przekonana, że będzie to standardowa wizyta uzupełnienia ubytku w zębie, jednakże zostałam subtelnie wyprowadzona z błędu. Lek. Iwaniak wnikliwie obejrzał ząb i sprawdził pod każdym możliwym kątem za pomocą specjalistycznego i nowoczesnego sprzętu. Na dużym ekranie przedstawił i objaśnił dokładnie różne opcje leczenia, co pomogło mi poznać i zrozumieć mój przypadek. Regularnie odwiedzam gabinety stomatologiczne (niestety) i jeszcze nie spotkałam stomatologa tak zaangażowanego i precyzyjnego podczas całego spotkania. Cała wizyta przebiegła w sympatycznej atmosferze. Zaangażowana asystentka dodawała mi otuchy, gdy tylko pojawiał się stres. Czułam, że trafiłam w dobre miejsce :)

  lek. dent. Dariusz Iwaniak

  Nie zawsze temat leczenia pojedynczego zęba jest sprawą prosta/jednowizytową, czasami takie leczenie może obejmować kilka wizyt i nieść ze sobą pewne ryzyko, naszym zadaniem jest w sposób przejrzysty i rzeczowy przedstawić pacjentowi istotę oraz przebieg leczenia aby mogł świadomie wyrazić na nie zgodę, a przy okazji go nie zanudzić do granic możliwości- co jest niezwykle wymagającym zadaniem. Tym bardziej cieszy mnie to że udaję się sprostać temu zadaniu! Serdecznie dziękuje za opinię.


  A
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Stomatologia Na Podzamczu Inny

  Piękny człowiek niosący pomoc w 100%. Zaangażowany w to co robi, Profesjonalny pomimo swojego krótkiego stażu pracy, Ambitny i dokładny, Sympatyczny jak cały oddział Stomatologii na Podzamczu, Wart sprawdzenia i polecenia. Jak już raz zawitacie do Stomatologii na Podzamczu to na pewno nie będziecie już dalej szukać,

  lek. dent. Dariusz Iwaniak

  W imieniu swoimi i zespołu Stomatologi na Podzamczu, dziękuje za Pani zaufanie, te piękne słowa powyżej i pozytywna energie z którą sumiennie nas Pani odwiedzała w trakcie leczenia.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

  Najczęściej zadawane pytania