O nas

„STOMATOLOGIA NA PODZAMCZU” powstała 1997 roku. Tu od 25 lat realizujemy naszą misję „Uśmiechaj się! Śmiało!”. Chcemy mieć dla naszych pacjentów czas i traktować ich indywidualnie — u nas nie ma tłoku! Pacjenci przyjmowani są punktualnie, zawsze mamy zarezerwowany czas na rozmowę o potrzebach i oczekiwaniach pacjenta.

Leczenie u nas oparte jest na porozumieniu. My rozumiemy problemy pacjenta, a pacjent rozumie plan leczenia. Taka jest nasza filozofia. Poczucie wysokiej jakości tego, co robimy, wynosimy z ilości kursów specjalistycznych, w jakich braliśmy udział. Nasi lekarze są absolwentami studiów podyplomowych oraz szkoleń na Uniwersytecie J.W. Goethego we Frankfurcie. To one, wraz z doświadczeniem, dają nam wiedzę potrzebną do leczenia nawet bardzo skomplikowanych przypadków. Ogromną wagę przywiązujemy do rzetelnego planowania oraz diagnostyki — bez niej niemożliwe jest nowoczesne leczenie.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • CBCT - tomograf
 • OPG - pantomogram
 • RTG - cyfrowe
 • Mikroskop x 3
 • Skaner cyfrowy
 • Drukarki cyfrowe x 2
 • Systemy ciepłego wypełniania kanałów korzeniowych
 • Piaskarki
 • Piezosurgery
 • Laser
Dowiedz się więcej
Języki
 • Polski
 • Angielski
 • Niemiecki
 • Szwedzki
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Aktualności

Indywidualny projekt uśmiechu - to nasz autorski program, który pozwala na stworzenie uśmiechu, o którym marzy nasz pacjent. Chcemy aby nasi pacjenci śmiało się uśmiechali !

Dowiedz się więcej

Wielka Odrzańska 31B,Szczecin

Opinie o specjalistach (90)

Ogólna ocena

  I
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Michał Anolik stomatologia estetyczna

  Z sentymentalnym uśmiechem wspominam ostatnie pół roku, które spędziłem w towarzystwie Pana Michała i Pani Ewy. To był czas, który będę jeszcze długo wspominać. To był czas, za który mógłbym znowu zapłacić i to podwójnie.
  Michał Anolik to bardzo profesjonalny stomatolog. To profesjonalne podejście wyczuwa się już na „dzień dobry”. Każdy etap leczenia był szczegółowo wytłumaczony, każda wizyta była przemyślana, a wszystko odbywało się w bardzo przyjaznej atmosferze. Bardzo rzadko spotyka się takich ludzi a jeszcze rzadziej takich specjalistów. Niemniej ważny jest tutaj udział Pani Ewy. Tutaj widać jak każdy dobry stomatolog MUSI współpracować z jeszcze lepszą asystentką. Bez tego to jak jazda na rowerze bez koła albo łowienie ryb z wędką ale bez żyłki. Pani Ewo, poduszkę pod głową będę wspominać już zawsze, serdecznie i gorąco dziękuję :)
  Życzę Wam obojgu samych dobrych chwil w życiu zawodowym jak i prywatnym.
  Jeszcze raz za wszystko bardzo mocno dziękuję.

  lek. dent. Michał Anolik

  Bardzo dziękujemy za tak wspaniałą opinię:) To właśnie nasze cele - przemyślany plan leczenia i dobra atmosfera w gabinecie. I wielka racja - bez Pani Ewy nic z tych rzeczy nie byłoby możliwe. To moja prawa ręka!:)

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Michał Anolik stomatologia estetyczna  Dr.Michał Anolik jest wybitnym specjalistą w dziedzinie stomatologii. Jego profesjonalizm, empatia i troska o pacjenta wyrażają się w każdym z jego działań. Zawsze taktowny i cierpliwy, potrafi uspokoić nawet najbardziej zaniepokojonego pacjenta. Jego zaangażowanie w zapewnienie kompleksowej opieki dentystycznej jest godne podziwu. Dzięki dokładnym wyjaśnieniom dotyczącym procedur, pacjenci czują się komfortowo i dobrze poinformowani. Dr. Michał to nie tylko znakomity dentysta, ale także osoba, której zaufanie można śmiało powierzyć w kwestiach zdrowia jamy ustnej. Jego praktyka jest wyjątkowa dzięki połączeniu doskonałej wiedzy fachowej z serdecznością i troską o dobro pacjenta. Zdecydowanie polecam dr. Michała jako doskonałego specjalistę dentystycznego dla wszystkich poszukujących wysokiej jakości opieki stomatologicznej.

  lek. dent. Michał Anolik

  Bardzo mi miło! Każda wizyta tak przyjaznego pacjenta jak Pani to przyjemność:) do zobaczenia na wizytach kontrolnych:)

  B
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Michał Anolik Inny

  Po moich licznych przygodach z dentystami w Szczecinie mogę śmiało stwierdzić, że żadnemu z nich nie jest nawet blisko do p. Michała i tego tego z jakim zaangażowaniem podchodzi do mojego nietypowego problemu przy którym nawet pozornie wielkie nazwiska w branży się poddały.

  lek. dent. Michał Anolik

  Dziękuję za Pana słowa uznania, jestem szczęśliwy, mogąc pomóc w rozwiązaniu każdego problemu


  J
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Katarzyna Matuszak-Burkowska Inny

  Stomatologia na Podzamczu to miejsce, gdzie zapomina się o lęku przed fotelem dentystycznym. Ciepła atmosfera, elegancki wystrój oraz miłe i życzliwe panie w rejestracji. Z opieki stomatologicznej korzystam w tym miejscu od lat. Obecnie jestem pacjentką dr Katarzyny Matuszak - Burkowskiej. Podczas wizyt u pani doktor zawsze mogę liczyć na profesjonalne leczenie, dużo empatii oraz wyczerpujące informacje na temat kondycji mojej jamy ustnej. Polecam zarówno panią doktor jak i samą klinikę.

  lek. dent. Katarzyna Matuszak-Burkowska

  Pani Julio-to prawda- wiele lat razem. Miło słyszeć że jest Pani cały czas zadowolona z naszej opieki. Liczymy na dalsze lata owocnej współpracy.


  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Katarzyna Matuszak-Burkowska konsultacja protetyczna

  Miałam traumę związaną z wizytami u dentysty, przez to trochę zaniedbałam swoje zęby. Pani doktor nie oceniała, zaproponowała rozwiązanie problemu. Mam korony ceramiczne na przednich zębach, efekt zachwyca, wyglądam dużo młodziej. Bardzo polecam. Leczenie bezbolesne, atmosfera przyjemna. Zapomniałam o poprzednich nieprzyjemnych przeżyciach w gabinetach stomatologicznych.

  lek. dent. Katarzyna Matuszak-Burkowska

  Bardzo nam miło-to znaczy mi i mojej asystentce pani Marcie, że mogłyśmy pomóc oswoić złe doświadczenia i jednocześnie ,,oddać" Pani uśmiech.


  I
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Michał Anolik konsultacja protetyczna

  Dr Michał Anolik jest profesjonalisą w swoim fachu, lekarz naprawdę godny polecenia. W kompetentny sposób zajął się moimi zębami i przywrócił szeroki uśmiech na mojej twarzy. Pani Ewa (asystentka) kobieta o wielkim sercu!! Mój uraz i strach przed dentystą poszedł w zapomnienie. Serdecznie polecam !!! Najlepszy dentysta w Szczecinie !!

  lek. dent. Michał Anolik

  Bardzo dziękuję za tak miłe słowa! Również za Pani mocne zaangażowanie w proces leczenia:) Do zobaczenia w gabinecie:)


  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Dariusz Iwaniak Inny

  "Wizyta na « czyszczenie » zębów, pomyślałam. że to prozaiczna sprawa, choć niezbyt przyjemna . Dr Dariusz dokładnie wytumaczył ważność tego zabiegu (profilaktyka próchnicy i paradontozy) i zaczął pracę, dokładnie i głęboko oczyścił każdy ząb. Po interwencji mialam uczucie jakbym miała nowe zęby, czyste i bielsze. Doktor Iwaniak jest konkretny, dokladny i zwraca uwage na pacjeta. Pełen profesionalizm i przyjazna atmosfera. Polecam serdecznie.

  lek. dent. Dariusz Iwaniak

  Dobra higiena jest fundamentem zdrowia jamy ustnej, prawdziwa higienizacja zaczyna sie od uzmysłowienia jej znaczenia pacjentowi oraz nauki jaka zadbać w domu o zaprowadzoną w gabinecie czystość zębów, czesto niedoceniana i pomijana potrafi przysporzyć pcjentom wiele problemów i wydatków, niezmiernie cieszę się za każdym razem kiedy uda mi się dotrzeć z tą wiadomością do pacjenta, życzę duzo samozaparcia i dyscypliny w dbaniu o "nowe zęby" :)


  J
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Katarzyna Matuszak-Burkowska Konsultacja stomatologiczna pierwsza + zdjęcie pantomograficzne

  Pani Doktor Kasia bardzo mi pomogła w wielce awaryjnej sytuacji, przyjmując mnie - z uwagi na okoliczności - praktycznie bez wcześniejszego umawiania się.
  Od tamtej pory jestem jej fanem i z rękoma zaciśniętymi na poręczach fotela, otwartą buzią i wypiekami na twarzy, kibicuję jej we wszelkich zmaganiach z ubytkami w mojej jamie ustnej. Do chwili obecnej z każdej potyczki wychodzi zwycięsko, co cieszy mnie niezmiernie.

  lek. dent. Katarzyna Matuszak-Burkowska

  Mnie także bardzo cieszy, że mogłam pomóc. Zawsze staramy się w Stomatologii na Podzamczu zaopiekować pacjentem jak najlepiej nawet jeśli nie był umówiony. Pozdrawiamy


  L
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Katarzyna Matuszak-Burkowska konsultacja protetyczna

  Jestem pełen uznania dla Pani Katarzyny jako ekspertki w dziedzinie protetyki. Wystarczyło kilka wizyt i mam uśmiech o jakim zawsze marzyłem. Jeśli ktoś wciąż się zastanawia, z całą pewnością polecam wizytę w Stomatologii na Podzamczu i dr Katarzynę Matuszak-Burkowską.

  lek. dent. Katarzyna Matuszak-Burkowska

  Ogromnie się cieszę, że mogłam spełnić Pańskie marzenie.
  To dla mnie ogromna satysfakcja dawać ludziom taki uśmiech jaki zawsze chcieli mieć-to motywuje mnie do dalszej pracy. Bardzo dziękuję za miłą współpracę.


  P
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Dariusz Iwaniak

  Najpierw uważne słuchanie wszystkiego, dalej analiza i wyjaśnienie. Dzięki temu wszystko poszło skutecznie i minimalnie inwazyjnie. Tak właśnie wyobrażam sobie dobre leczenie, a nie działanie od razu inwazyjnymi środkami i zastanawianie się co dalej. No i jeszcze rzecz nie mniej ważna niż samo leczenie. Pacjent to całość, a nie tylko jego chore zęby. Otrzymałem pomoc kompleksową, uwzględniające ograniczenia w mojej głowie (szczegóły zachowam dla siebie). Wychodziłem z gabinetu spokojny, wyciszony, a nie wymęczony napięciem. Szczerze polecam.

  lek. dent. Dariusz Iwaniak

  Zawsze cieszy mnie możliwość udzielenia pomocy w sposób który w jak najmniej narusza tkanki własne pacjenta czy odbudowy jakie posiada. Warto zaznaczyć, że te mniej inwazyjne metody bardzo często wymagają od pacjenta aby wykazał się nie małą ilością samozaparcia, zrozumienia i systematyczności w podtrzymywaniu skutków leczenia przez przestrzeganie zaleceń, czego jeszcze raz serdecznie Panu życzę.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania