dr n. med.

Dariusz Gołąbek

Ginekolog

69 opinii +dodaj

Umów wizytę 808 odwiedzin w ciągu 30 dni

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Znajomość języków

 • angielski

Zdjęcia

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
69 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Scanmed S.AUsługa: antykoncepcja

  Nigdy w życiu nie wybiorę się do Pana Doktora po raz drugi. Był bardzo arogancki, raz się uśmiechał, raz ganił. Dostałam reprymendę za to, że mam 23 lata i nie jestem jeszcze w ciąży, a to przecież najlepszy wiek biologiczny dla kobiety, po czym namawiał mnie na zaaranżowanie wpadki, jak to stwierdził "schowa Pani tabletki do szuflady, tak, żeby chłopak się nie domyslił". Odniosłam niesamowicie złe wrażenie i nie czułam się komfortowo.

 • B
  Lokalizacja: Scanmed S.AUsługa: zmiana skórna

  Zdecydowanie polecam, doktor Gołąbek jako pierwszy z lekarzy na którego trafiłam okazał mi właściwą uwagę, zaangażowanie i poświęcił tyle czasu ile potrzebowałam. Wyjaśnił mi na czym może polegać mój problem i poinstruował szczegółowo o dalszych krokach jakie powinnam podjąć. Ponadto wizyta przebiegła bezstresowo i w miłej atmosferze.Jestem bardzo zadowolona z wizyty, polecam.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - KrakówUsługa: Inny

  Doktor Gołąbek jest najlepszym ginekologiem u jakiego kiedykolwiek byłam. Wykazuje się dużą wiedzą, cierpliwościa i zaangażowaniem w sprawę pacjenta. Doktor się nie spieszy wykorzystując każda minute przeznaczona na daną wizytę w stu procentach. Oprócz wywiadu i szczegółowego poinformowania pacjentki o dalszym postępowaniu lekarz przeprowadza równie szczegółowe badanie, zawierające badanie piersi czy usg dopochwowe, na które inni lekarze wystawiają tylko skierowania i kierują na oddzielne wizyty. Lekarz utrzymuje atmosferę ciepła i komfortu. Polecam z czystym sumieniem i zupełnie się nie dziwię, że grafik tego lekarza jest tak oblegany. Każda pacjentka chciałaby zostać potraktowana w ten sposób :)

 • M
  Lokalizacja: PROFEMED KrakówUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Zdecydowanie polecam tego lekarza. Do dr trafiłam z polecenia i zdecydowanie nie zawiodłam sie. Pan dr prowadzi moja pierwsza ciąże. Jestem juz na końcówce wiec mój pogląd odnosi sie do wielu wizyt, a właściwe całej ciazy. Bardzo rzetelny i kompetentny specjalista. Dokładnie odpowiada na pytania i wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Skrupulatny przy prowadzeniu ciazy, jednak nie wprowadza niepotrzebnego stresu. Do tego zawsze uśmiechnięty i uprzejmy.

 • N
  Lokalizacja: Scanmed S.AUsługa: Inny

  Konkretny, uprzejmy i rzeczowy lekarz. Tłumaczy i odpowiada na pytania, w scanmedzie terminy dosyć szybkie.

 • Pan Doktor świetnie prowadzi mnie na PCOS. Polecił super endokrynologa. Profesjonalny, miły dla pacjentów. Jedynym minusem są długie terminy oczekiwania na wizytę w LuxMedzie.

 • O

  Nie polecam Pana Doktora. Chciałam prowadzić u niego pierwszą ciążę. Pierwsze wrażenie bardzo dobre, ale później tylko gorzej. Bardzo emocjonalny (od euforii po niemiłe komentarze), lekko arogancki. Na pewno bardzo dobry specjalista, ale podejście do pacjentki niestabilne - tak bym to ujęła.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalny, ciepły, z poczuciem humoru. Dr Gołąbek prowadzi już moją drugą ciążę. Jest bardzo rzeczowy, skrupulatny, dokładnie wszystko tłumaczy, nawet jeśli nie pytam.

 • M

  Pan doktor bardzo uśmiechnięty, życzliwy i przede wszystkim kontaktowy. Odpowiada na pytania, tłumaczy cale USG, jestem zadowolona. Zleca badania, nie wciska od razu leków. Pelna profeska

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Najlepszy lekarz u jakiego byłam. Od razu widać, że zna się na rzeczy. Do tego bardzo miły w kontaktach z pacjentem.
  Szczegółowo odpowiada na pytania oraz przekazuje ważne informacje o które nawet bym nie zapytała.
  Jedyny minus- długi czas oczekiwania z pakietu luxmed (na szczęście przyjmuje też prywatnie jak potrzeba pilnej konsultacji) - ale przy pakiecie niewielkie szanse, aby doktor prowadził ciąże właśnie ze względu na terminy.