Szpital Położniczo-Ginekologiczny Ujastek

Anestezjologia, Chirurgia, Ginekologia, Interna, Medycyna pracy, Okulistyka, Ortopedia, Pediatria, Położnictwo więcej

(99+ opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Pokaż numer

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Szpital

Gabinety

 • Szpital Położniczo-Ginekologiczny Ujastek

  Ujastek 3, Bieńczyce

  31-752, Kraków, małopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jerzy Krzewiński

  Ginekolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: Gabinet Lekarski

   Doświadczony, delikatny, dowcipny. Z wizyty na ogół wychodzę z uśmiechem, a chodzę do niego od dziewięciu lat (nawet po przeprowadzce na drugi koniec miasta - przy próbie zmiany na innego lekarza jeszcze bardziej dr Krzewińskiego doceniłam). Jedyna uwaga: zbyt lekką ręką, tzn. bez prób wątrobowych, przepisuje leki antykoncepcyjne, polecając najnowsze i najdroższe marki; ale jeśli się go poprosi o skierowania na badania i receptę inny lek, nie ma problemu.

  • Dr Krzewiński to bardzo miły i doświadczony lekarz. Bada piersi i zwraca uwagę pacjentek, żeby same też to regularnie robiły. Jest dowcipny, przez co atmosfera na wizycie jest przyjemna. Badania przeprowadza delikatnie i subtelnie. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (28) o tym lekarzu


 • Miłosz Pietrus

  Ginekolog, dr n. med.

  • A
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIA

   Jestem pacjentką dr od kilku lat, prowadził moje ciąże. Nie bagatelizuje problemów, na wszystkie pytania rzeczowo odpowiada, również przez telefon gdy pojawiają się wątpliwości i komplikacje. Zakładał mi szew okrężny, pzyjmował porody, wszystko na profesjonalnym poziomie. Wydaje się być bardzo oddany swojej pracy. Chętnie dzieli się wiedzą, posiada bogate doświadczenie i jest po ludzku pomocny kiedy potrzeba. Serdecznie dziękujemy :)

  • K
   Lokalizacja: UNICARDIA & UNIMEDICA Małopolskie Kliniki SpecjalistyczneUsługa: wizyta kontrolna

   Jestem pacjentką dr. Pietrusa od roku. W stu procentach mogę polecić tego lekarza - kompetencja, rzeczowość, szacunek do pacjentki, empatia. Badania wykonuje w sposób profesjonalny i delikatny. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości (a tych zazwyczaj mam sporo). W moim przypadku zawsze mogę liczyć na rzetelną poradę na temat antykoncepcji. Dba o regularne wykonywanie badań - rutynowa wizyta raz do roku obejmuje zwykłe badanie ginekologiczne, usg i badanie piersi. Patrzy na pacjentkę całościowo, zwraca uwagę na różne aspekty, takie jak dieta czy zdrowie psychiczne.

  Zobacz wszystkie opinie (79) o tym lekarzu


 • Mateusz Jagła

  Pediatra, lek.

  • U
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Specjalistyczna Poradnia Medyczna Przylądek ZdrowiaUsługa: USG jamy brzusznej

   Świetny, bardzo kompetentny, precyzyjny specjalista, spokojny, rzeczowy. Fantastyczne podejście do dzieci i do rodziców.

  • A
   Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe MEDICINAUsługa: USG bioderek, USG główki

   W 100% mogę polecić Pana Doktora, pełen profesjonalizm, konkretny, odpowiada na każde pytania młodego rodzica, stoicki sposób opanowanie przyjazny ton głosu i co najważniejsze Syn był zachwycony i zapatrzony w Pana Doktora pomimo badań rewelacja !

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Andrzej Piotr Jaworowski

  Ginekolog, dr n. med.

  • M
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Jaworowski Ginekologia i PołożnictwoUsługa: konsultacja położnicza

   Lekarz bardzo miły,dba o pacjentke i jej zdrowie. Odpowiada szczegółowo na każde pytanie i na pewno jest wart polecenia .

  • X
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Jaworowski Ginekologia i PołożnictwoUsługa: konsultacje ginekologiczne

   Pan doktor jest przesympatyczny, tworzy luźna atmosferę bez skrępowania. Wszystko szczegolowo wyjaśnił i nie spieszył się na wizycie ... Mimo że opóźnienie było spore wyszłam z gabinetu z usmiechem na twarzy i pewniejsza siebiepodsumowując jest pierwszym ginekologiem u którego czułam się tak komfortowo i polecam go 100%

  Zobacz wszystkie opinie (133) o tym lekarzu


 • Dariusz Gołąbek

  Ginekolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, ul. Puszkarska 7HUsługa: prowadzenie ciąży

   Do pana doktora chodziłam bardzo sporadycznie przez kilka lat, jednak zdecydowałam się znaleźć innego lekarza po kontroli we wczesnej ciąży. Pan dr wydaje się być bardzo humorzasty, z jednej strony żartuje, a z drugiej ma się poczucie jego wyższości, traktowania pacjentów z góry. Nie przeszkadzało mi to dopóki nie poszłam na kontrolę w ciąży i akurat trafiłam na zły humor pana dra, był nieprzyjemny, z łaską zrobił usg brzucha, żeby sprawdzić, czy jest tętno dziecka, agresywnie wypytywał, dlaczego to a tamto badanie nie jest jeszcze zrobione (chyba jak się przychodzi na początku pierwszej ciąży, to raczej szuka się porad, co i kiedy zrobić...), bardzo źle się po tej wizycie czułam. Jednak daję ocenę neutralną, gdyż wcześniej za jego namową usunęłam gruczolako-włókniaka z piersi, dzięki czemu pewnie teraz mogę karmić dziecko.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, ul. Puszkarska 7H

   Trafiłam do lekarza w celu potwierdzenia mojej pierwszej ciąży, bardzo chcianej i wyczekanej. Być może dla lekarza takie wizyty są rutyną, ale nie powinien zapominać, że dla kobiety to często wyjątkowa chwila. Niestety, panu doktorowi zabrakło tego wyczucia i empatii, która byłaby na miejscu w tym momencie. Pomimo wczesnej ciąży, lekarz mógł sobie darować pewne oschłe komentarze. Nie otrzymałam od lekarza żadnych zaleceń, skierowań na badania, ani wskazówek do dalszego postępowania. Lekarz nie zwrócił uwagi wyniki badań, które znajdowały się w systemie, a które mogły być istotne dla dalszego leczenia. Nie otrzymałam dokumentacji USG po wizycie.

  Zobacz wszystkie opinie (72) o tym lekarzu


 • Maria Ewa Noga

  Lekarz Medycyny Pracy,

  • Bardzo dobry lekarz, bardzo kompetentna, dociekliwa, Bardzo uprzejma dla pacjentów, prowadzi dokładny wywiad. Świetny diagnostyk. Pozdrawiam, Pani Doktor.


 • Anna Pyra-Czernik

  Ginekolog, lek.

  • Ł

   Pani dr Pyra prowadziła ciążę mojej żony, a potem przyjęła poród w szpitalu Ujastek w Krakowie. Wizyty w trakcie ciąży w gabinecie na Brożka bardzo profesjonalne, rzeczowe, z dokładną odpowiedzią na wszystkie pytania i co ważne - zawsze punktualne, o umówionej godzinie. Pani doktor przekazała nawet przy pierwszej wizycie swoje prywatne numery telefonów, aby dzwonić, gdyby działo się coś niespodziewanego - na szczęście nie było potrzeby. Poród przez CC przebiegał sprawnie, a Pani Doktor zaglądała później do sali żony w szpitalu. Serdecznie polecamy Panią dr Pyrę-Czernik, znakomity, doświadczony i uprzejmy lekarz!

  • G

   prowadzila moja ciaze,problem jeden,mowilam,ze caly czas czuje swid pochwy i chyba mam zapalenie,mowi,ze nie widzi nic,nie dostalm leku i dziecko zarazilo sie i wyladowalo w szpitalu po porodzie.ogolnie mila,.

  Zobacz wszystkie opinie (66) o tym lekarzu


 • Anna Nikiel

  Położna,

  • P

   To anioł, a nie położna. Ania towarzyszyła mi podczas porodu i choć sam jego przebieg nie był idealny to dzięki Ani wspominam go bardzo dobrze. Empatyczna, pełna energii i troszcząca się o dobro zarówno rodzącej kobiety, jak i malucha. Po urodzeniu, będąc jeszcze w szpitalu, mijałam Anię na korytarzu i widziałam jak biega iędzy salami do rodzących. Życzę każdemu takiej opieki jaką zapewniła mi Ania.
   pozdrawia mama Helenki!

  • A

   Bardzo profesjonalna położna. Ciepła, cierpliwa. Warta polecenia zwłaszcza przy pierwszym porodzie. Doskonale dobiera środki łagodzenia bólu do narastających skurczy.
   Polecamy: Antek i Kasia

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Łukasz Tomczyk

  Pediatra,

  • Najlepszy lekarz moje dzieci bardzo lubią chodzić do niego jest konkretny i to się szanuje u pana doktora :)

  • J

   Ja również uważam jak poprzedniczka,bardzo doby lekarz, każdemu pacjentowi poświęca wiele uwagi, ma bardzo dobre podejście do dzieci. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze sposobu leczenia, jak i sposobu podejścia do pacjentów - moje dzieci przed wizyta pytają czy idziemy do "ulubionego lekarza",w całej przychodni na pięciu lekarzy pediatrów Tylko On ma właściwe podejście do dzieci i takiego lekarza już od dłuższego czasu szukaliśmy dla naszych dzieci ,żeby wizyta u lekarza nie kojarzyła im się z czymś strasznym, gdzie ich ktoś zmusza do badania co miało miejsce do tej pory.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Stanisław Leszczyński

  Ginekolog,

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne "Ujastek"Usługa: odebranie porodu

   Wspaniały lekarz, bardzo ciężkie komplikacje po porodzie zostały błyskawicznie zdiagnozowane i zaopatrzone. Pan Doktor zaglądał do mnie kilkakrotnie podczas długiego pobytu w szpitalu, bardzo rzeczowy i profesjonalny ale również niesamowicie ciepły i z poczuciem humoru. Nie będzie przesadą jeśli napiszę że zawdzięczam Panu Doktorowi życie.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne "Ujastek"Usługa: Inny

   Doktor Leszczyński prowadził moja ciażę zakończoną cc. Rzeczowy i konkretny specjalista. Po operacji w ekspresowym tempie wróciłam do formy. Bardzo polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu