Szpital Położniczo-Ginekologiczny Ujastek

(99+ opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

 • Szpital Położniczo-Ginekologiczny Ujastek

  Ujastek 3, Bieńczyce

  31-752, Kraków, małopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Mateusz Jagła

  Pediatra, lek.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Specjalistyczna Poradnia Medyczna Przylądek ZdrowiaUsługa: USG stawów biodrowych niemowląt

   Dr Jagła to bardzo kompetentny, a do tego uprzejmy, pogodny, otwarty na pytania specjalista. Wizyta co prawda opóźniła się o blisko godzinę, co nie jest komfortową okolicznością, gdy chodzi o niemowlaka, ale po wizycie nerwy odpuściły. Polecamy maksymalną liczbą gwiazdek.

  • U
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Specjalistyczna Poradnia Medyczna Przylądek ZdrowiaUsługa: USG jamy brzusznej

   Świetny, bardzo kompetentny, precyzyjny specjalista, spokojny, rzeczowy. Fantastyczne podejście do dzieci i do rodziców.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Dariusz Gołąbek

  Ginekolog, dr n. med.

  • G
   Lokalizacja: Scanmed S.A

   Znajdując się w potrzebie i przy okazji szukając nowego lekarza ginekologa udałam się do tego pana. Na pewno nigdy do niego nie wrócę, lekarz był niechętny moim potrzebom i niesympatyczny. Przez całą wizytę nie zapytał nawet jak się czuję. Miałam wrażenie traktowania mnie z wyższością , pouczania i braku szacunku. W moim przekonaniu lekarz jest po to by pomóc pacjentce. Byłabym bardzo wdzięczna za wszelkie wskazówki i rady lekarskie gdyby nie arogancki ton i utrudnianie mi kupna antykoncepcji, którą przyjmuje od lat i z którą nie mam problemu, no ale pan doktor wie lepiej nie pytając o nic. Zerowy poziom empatii i wrażliwości na potrzeby pacjentki, zupełnie nie pro kobieca postawa.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, ul. Puszkarska 7HUsługa: ciąża

   Zdecydowanie polecam tego lekarza. Do dr trafiłam z polecenia i zdecydowanie nie zawiodłam sie. Pan dr prowadzi moja pierwsza ciąże. Jestem juz na końcówce wiec mój pogląd odnosi sie do wielu wizyt, a właściwe całej ciazy. Bardzo rzetelny i kompetentny specjalista. Dokładnie odpowiada na pytania i wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Skrupulatny przy prowadzeniu ciazy, jednak nie wprowadza niepotrzebnego stresu. Do tego zawsze uśmiechnięty i uprzejmy.

  Zobacz wszystkie opinie (73) o tym lekarzu


 • Jerzy Krzewiński

  Ginekolog, lek.

  • S
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: trudności z utrztmaniem ciazy

   Pan doktor sprawił że po kilkunastu latach starań i trzech poronieniach urodziłam zdrowa córeczkę, a za dwa lata synka :) celna diagnoza, konsekwencja, dokładność a przy tym wszystkim wyjątkowo Inteligenty i sympatyczny człowiek, czasami grubo się zagadywalismy. Panie doktorze, pozdrawiam! Magda

  • E
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, ul. Puszkarska 7HUsługa: konsultacje ginekologiczne

   Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona Panem doktorem. Bardzo delikatny podczas badania, dokładny, cierpliwy, odpowiada na wszystkie pytania bez pośpiechu. Duża wiedza. Zdecydowanie polecam

  Zobacz wszystkie opinie (30) o tym lekarzu


 • Andrzej Piotr Jaworowski

  Ginekolog, dr n. med.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Jaworowski Ginekologia i PołożnictwoUsługa: konsultacje ginekologiczne

   Pan doktor to prawdziwy lekarz i człowiek
   Jego profesjonalizm i takt sprawił że zrezygnowałam z wizyt u swojego lekarza. Do tego Pan doktor jest baaardzo pomocny ma ogromne poczucie empatii. Bardzo rzeczowy w prosty sposób odpowiada na pytania. Ma ogromna wiedzę i pomimo problemów potrafi pomóc.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Jaworowski Ginekologia i PołożnictwoUsługa: prowadzenie ciąży

   Wspaniały lekarz !zawsze uśmiechnięty ,szczegółowo wszystko tłumaczy naprawdę cieszę się ze ciąże prowadzi właśnie dr.Jaworowski .

  Zobacz wszystkie opinie (150) o tym lekarzu


 • Miłosz Pietrus

  Ginekolog, Onkolog, Endokrynolog, dr n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: UNICARDIA & UNIMEDICA & UNIESTETICA Małopolskie Kliniki SpecjalistyczneUsługa: Konsultacja ginekologiczna

   To moja pierwsza wizyta u p. Pietrusa. Wcześniej byłam u innych ginekologów- endokrynologów, ale nie byłam do końca zadowolona. Po przeczytaniu opinii na portalu, poszłam do niego. Staramy się o dziecko, na razie bez rezultatów, dlatego zaczęliśmy szukać przyczyny. Lekarz dokładnie zapoznał się z wynikami moich badań, odniósł się do nich i poinformował o kolejnych krokach. Przeprowadził szczegółowy wywiad, przebadał i zalecił kolejne badania. Lekarz nie miał problemów z odpowiadaniem na pytania i upewniał się, że wszystko jest dla mnie jasne. Jestem zadowolona z wizyty, dlatego będę kontynuować diagnostykę i ewentualne leczenie u tego lekarza.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: UNICARDIA & UNIMEDICA & UNIESTETICA Małopolskie Kliniki SpecjalistyczneUsługa: Konsultacja ginekologiczna

   To była moja pierwsza wizyta i jestem zadowolona z profeslonalnego podejscia Pana doktora, bardzo dokładnie wszystko wytłumaczył i udzielił wyczerpujących odpowiedzi na każde pytanie oraz zalecił szczegółowe badania w celu dokładnego potwierdzenia diagnozy.

  Zobacz wszystkie opinie (89) o tym lekarzu


 • Maria Ewa Noga

  Lekarz Medycyny Pracy,

  • Bardzo dobry lekarz, bardzo kompetentna, dociekliwa, Bardzo uprzejma dla pacjentów, prowadzi dokładny wywiad. Świetny diagnostyk. Pozdrawiam, Pani Doktor.


 • Anna Pyra-Czernik

  Ginekolog, lek.

  • Ł

   Pani dr Pyra prowadziła ciążę mojej żony, a potem przyjęła poród w szpitalu Ujastek w Krakowie. Wizyty w trakcie ciąży w gabinecie na Brożka bardzo profesjonalne, rzeczowe, z dokładną odpowiedzią na wszystkie pytania i co ważne - zawsze punktualne, o umówionej godzinie. Pani doktor przekazała nawet przy pierwszej wizycie swoje prywatne numery telefonów, aby dzwonić, gdyby działo się coś niespodziewanego - na szczęście nie było potrzeby. Poród przez CC przebiegał sprawnie, a Pani Doktor zaglądała później do sali żony w szpitalu. Serdecznie polecamy Panią dr Pyrę-Czernik, znakomity, doświadczony i uprzejmy lekarz!

  • G

   prowadzila moja ciaze,problem jeden,mowilam,ze caly czas czuje swid pochwy i chyba mam zapalenie,mowi,ze nie widzi nic,nie dostalm leku i dziecko zarazilo sie i wyladowalo w szpitalu po porodzie.ogolnie mila,.

  Zobacz wszystkie opinie (66) o tym lekarzu


 • Marzena Zalewska-Dziuba

  Pediatra,

  • Lokalizacja: Szpital Położniczo-Ginekologiczny "UJASTEK" Sp. z o.o.Usługa: badanie niemowląt i dzieci

   Kobieta Anioł stworzona do tej pracy. Świetny specjalista, ostoja spokoju, ciepła i życzliwości. Bardzo oddana matkom i ich małym pociechom. Niezwykle pomocna w pierwszych godzinach życia małego człowieka, daje poczucie bezpieczeństwa, zrozumienia.

  • K

   Zdecydowanie polecam Pania Doktor!!! Bardzo pomocna, miło sympatyczna i uśmiechnięta potrafi wytłumaczyć problem.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Leszek Juszczyk

  Ginekolog,

  • M
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: prowadzenie ciąży

   Pełen profesjonalizm. Dr. Juszczyk prowadził moją ciążę. Wykonał również cięcie cesarskie. Wiem, że będzie również prowadził moją drugą ciążę. Jest godzien zaufania.

  • C

   Byłam pacjentką pana doktora J.przez okres trwania dwóch ciąży. Same ciąże przebiegały bez komplikacji. Przy pierwszym porodzie zostałam nacięta przez pana doktora, lecz już zszyta przez innego lekarza, gdyż doktor J.się bardzo spieszył. Krocze mi się rozeszło po jakimś czasie od porodu, szwy puściły, a macica była znacznie sie obnizyła. Przez to 'rozerwane krocze" zaczęła coraz bardziej mi wypadać, widać było po rozchyleniu nóg olbrzymia "gulę" między nogami. Kilkakrotnie zwracałam się do doktora J. z prośbą aby skierował mnie na zabieg plastyki pochwy. Najpierw mówił, że jestem zbyt młoda, że ewentualny drugi poród zniweluje efekt operacji. Wobec tego poczekałam 3 lata, urodziłam 2 dziecko, obniżenie znacznie sie pogłębiło. Udałam się do doktora z prośba o wykonanie plastyki w szpitalu, na co on mi powiedział, że plastykę robi się u starszych pań, które już potem nie współzyja, że nie może mi zrobić, gdyż nadal jestem zbyt młoda (37 lat). Zaproponował "cudowny" i kosztowny zabieg laserowego obkurczania pochwy - oczywiście odpłatny. Nie skorzystałam, ponieważ uznałam to za starte pieniędzy. Udalam się do innego ginekologa, który stwierdził, iż mam całkowicie zerwane więzadła krzyżowo-maciczne, zerwaną powieź pęcherza i oczywiście krocze do poprawy. W ciągu kilku tyg. zostałam skierowana na zabieg. Teraz nareszcie mogę się cieszyć zdrowiem. Mam olbrzymi żal do dr J, który bagatelizował mój problem przez kilka lat, twierdzą, iż "nie jest tak źle", a narządy rodne prawie mi wypadły z pochwy. Gdyby od razu mi powiedział, żeby iść do innego lekarza, nie cierpiałabym przez tyle lat.

  Zobacz wszystkie opinie (91) o tym lekarzu


 • Anna Totko

  Ginekolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: SOFIMED Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: kontrolna

   Właśnie wracam z wizyty u Pani Doktor i szczerze jestem zachwycona! Jest to lekarz z powołania! Ma wspaniałe podejście, wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na pytania, nie spieszy się. Tacy właśnie powinni być lekarze! Bardzo serdecznie polecam Panią doktor :) to najlepszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam!

  • E
   Lokalizacja: Volumed

   Pani doktor jest najlepszym lekarzem jakiego kiedykolwiek spotkałam. Jej wiedza, dokładność, zaangażowanie - uratowały mojego synka i mnie. Pani doktor - co jest niestety rzadkością - szanuje pacjenta, informuje rzetelnie i z wyczuciem. Nie traktuje pacjentek jak dzieci, tylko dorosłe osoby, którym przedstawia wszystkie możliwe opcje. Jest delikatna i uważna. Bardzo sympatyczna. Kiedy prowadziła moją ciążę, pod jej opieką po raz pierwszy czułam się bezpiecznie. Nie zapomniała o moim dziecku i o mnie nawet po jego pojawieniu się na świecie. Bardzo cierpliwa, ciepła, mądra jako człowiek i lekarz. Chciałabym żeby inni lekarze byli właśnie tacy jak Pani doktor, za wszystko to co dla nas zrobiła będę Jej zawsze wdzięczna. To niestamowity lekarz i człowiek.

  Zobacz wszystkie opinie (27) o tym lekarzu