Szpital Położniczo-Ginekologiczny Ujastek

(844 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Położniczo-Ginekologiczny Ujastek

Ujastek 3, Bieńczyce

31-752, Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Dariusz Gołąbek

  Ginekolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Kraków ul. Opolska 110

   U doktora Gołąbka byłam jak na razie tylko raz, ale już wiem, że w przyszłości będę do niego wracała. To dobry lekarz, cierpliwie słuchał moich problemów, nie bagatelizował tego co mówiłam, dopytywał o szczegóły, widać było, że chciał pomóc. Bardzo kompetentny, empatyczny i-co niezwykle ważne-taktowny.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, ul. Puszkarska 7H

   Jestem pacjentką doktora od kilku lat. Prowadził moje ciąże, byłam pod jego opieką zarowno wtedy, gdy wszystko przebiegało pomyślnie, jak i w trudnych dla mnie chwilach. Serdecznie polecam! To lekarz u którego niezwykle cenię sobie wysokie kompetencje, fachowość, wiedzę, trafność diagnozy i leczenia oraz przyjazne nastawienie do pacjenta - niezależnie od tego jakiego tematu dotyczy wizyta. Lekarz godny zaufania i po prostu fajny człowiek :)

  Zobacz wszystkie opinie (80) o tym lekarzu


 • Jerzy Krzewiński

  Ginekolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, ul. Wadowicka 6Usługa: konsultacja ginekologiczna

   Świetny lekarz, przemiły, kulturalny z dużym poczuciem humoru. Szczegółowo tłumaczy i odpowiada na pytania. Wizyty są prawdziwą przyjemnością.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, ul. Wadowicka 6Usługa: konsultacja ginekologiczna

   Rewelacyjny lekarz z wieloletnim doświadczeniem. Cierpliwy, dokładnie wyjaśnia problem, potrafi słuchać pacjentkę. Wizyta nie jest "taśmowa", na czas. Jeśli trzeba poświęcić osobie więcej czasu, lekarz bez problemu to robi.Punktualny, dokładny z bardzo wysoką kulturą osobistą.

  Zobacz wszystkie opinie (37) o tym lekarzu


 • Grzegorz Jordan

  Ginekolog, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Dr Jordan prowadził moją pierwszą ciążę. Mimo wielu pacjentek, nigdy nie zbywał mnie na wizycie, zawsze wszystko tłumaczył i wyjaśniał.
   Miły, uprzejmy, odpowiada na każde zadane pytanie, i rozwiewa wszelkie wątpliwości.
   W szpitalu, po porodzie, dr Jordan przyszedł nas odwiedzić w sali, żeby zapytać, co u nas słychać.
   Bardzo dziękuję za opiekę, i w 100% polecam Pana Jordana.

   Dodam, że na wizyty chodziłam na NFZ.
   Pozdrawiam.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Leczenia Niepłodności PARENS

   Pan doktor prowadził moja ciążę. Wizyty zawsze przebiegały bez zastrzeżeń. W razie jakichkolwiek pytań odpowiedź szybka, konkretna i przede wszystkim zrozumiała. Następnym razem również planuję opiekę pod okiem doktora.

  Zobacz wszystkie opinie (60) o tym lekarzu


 • Andrzej Piotr Jaworowski

  Ginekolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Jaworowski Ginekologia i PołożnictwoUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Pan doktor jest przemiłym i rzeczowym czlowiekiem.Prowadził moja ciaze ktora byla ciaza wysokiego ryzyka.Wszystkie wizyty wspominam bardzo pozytywnie.Wszystko dokladnie i rzetelnie wyjasnia.Polecam z całego serca

  • A
   Lokalizacja: Jaworowski Ginekologia i PołożnictwoUsługa: USG płodu

   To była moja pierwsza wizyta u Pana Doktora i napewno nie ostatnia. ️ Doktor bardzo sympatyczny, miły, znający się na rzeczy, pomocny. Oby więcej takich lekarzy. Polecam w 100% Pana Doktora.

  Zobacz wszystkie opinie (212) o tym lekarzu


 • Miłosz Pietrus

  Ginekolog, Onkolog, Endokrynolog, dr n. med.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIAUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Bardzo rzeczowy Lekarz bardzo dobre I profesjonalne podejście do pacjenta, potrafi wytłumaczyć i wyjaśnić każda wątpliwość
   Dziękuje

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dr n. med. Miłosz Pietrus w Jaśle, woj. podkarpackieUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Pan doktor jest bardzo profesjonalny, najpierw wywiad, badanie, usg i po wszystkim na spokojnie wytłumaczył w czym leży problem oraz zaproponował metodę leczenia

  Zobacz wszystkie opinie (137) o tym lekarzu


 • Maria Ewa Noga

  Lekarz Medycyny Pracy,

  • Bardzo dobry lekarz, bardzo kompetentna, dociekliwa, Bardzo uprzejma dla pacjentów, prowadzi dokładny wywiad. Świetny diagnostyk. Pozdrawiam, Pani Doktor.


 • Marzena Zalewska-Dziuba

  Pediatra,

  • Lokalizacja: Szpital Położniczo-Ginekologiczny "UJASTEK" Sp. z o.o.Usługa: badanie niemowląt i dzieci

   Kobieta Anioł stworzona do tej pracy. Świetny specjalista, ostoja spokoju, ciepła i życzliwości. Bardzo oddana matkom i ich małym pociechom. Niezwykle pomocna w pierwszych godzinach życia małego człowieka, daje poczucie bezpieczeństwa, zrozumienia.

  • K

   Zdecydowanie polecam Pania Doktor!!! Bardzo pomocna, miło sympatyczna i uśmiechnięta potrafi wytłumaczyć problem.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Łukasz Tomczyk

  Pediatra,

  • M
   Lokalizacja: Szpital Położniczo-Ginekologiczny UjastekUsługa: konsultacje pediatryczne

   Świetny pediatra. Poświecił mi swój czas, wszystko wytłumaczył, przedstawił sposób postępowania z maluszkiem. Był wobec mnie bardzo życzliwy pomimo ogromnego natłoku pacjentek i obowiazkow. Poświecił mi dokładnie tyle czasu ile potrzebowałam i odpowiedział na każde moje pytanie. Rewelacyjny pediatra, dotychczas nie spotkałam lepszego.

  • Najlepszy lekarz moje dzieci bardzo lubią chodzić do niego jest konkretny i to się szanuje u pana doktora :)

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Anna Nikiel

  Położna,

  • P
   Lokalizacja: Szpital Ginekologiczno-Położniczy

   Rodziłam dziecko z krytyczną wadą serca. Pewne było tylko tyle, że będzie wymagało natychmiastowej pomocy. Poród był wywoływany na siłę, bardzo ciężki i musiał nagle zakończyć się CC... Kiedy leżałam już na stole operacyjnym z maseczką na twarzy, Pani Ania postanowiła mi dołożyć: "chciałaś cesarkę - to masz" Do końca życia zapamiętam jej bezduszność.

  • M
   Lokalizacja: Szpital Ginekologiczno-Położniczy Usługa: odebranie porodu

   Położna na początku wydawała się miła - jednak wraz z postępem porodu cały czas upominała mnie, że jestem trudną pacjentką, że nie współpracuje, itp. Na zadane pytanie odpowiedziała: "A co pani przeczytała o porodzie? Jest Pani nieprzygotowana!". W trakcie 2 fazy porodu powiedziała do lekarza prowadzącego poród i drugiej położnej: "ten jej lekarz prowadzący powinien nam być wdzięczny, że zajmujemy się kimś takim".

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Stanisław Leszczyński

  Ginekolog,

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne "Ujastek"

   Z lekarzem miałam nieprzyjemność spotkać się podczas porodu w szpitalu Ujastek. Badanie przeprowadzał bardzo boleśnie, lekceważąc to jak się czuję, o co pytam i o co proszę. Podczas badania przy rozwarciu 4 cm stwierdził, że nie ma sensu przebijać pęcherza płodowego po czym zrobił to bez uprzedzenia, dodatkowo z pretensją "czemu ryczysz? boleć to dopiero będzie". Po kolejnych dwóch godzinach przyszedł i oznajmił, że zgodził się na ZZO, żebym w końcu przestała "kolędować na cały korytarz". Na szczęście po 9 h na porodówce zmienił się lekarz i z racji braku postępu porodu oraz zagrożenia życia dziecka, wykonano cesarskie cięcie. Mam nadzieję, ze nigdy więcej nie trafię na tego człowieka.

  • N
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ciąża

   Bardzo dobry ginekolog. Można o wszystkim porozmawiać, ze wszystkim się dogadac, dowiedzieć szczegółów :) idealny do prowadzenia ciąży jak i odbierania porodu, zaufanie 100%. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (30) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania