Szpital Położniczo-Ginekologiczny Ujastek

Anestezjologia, Chirurgia, Ginekologia, Interna, Medycyna pracy, Okulistyka, Ortopedia, Pediatria, Położnictwo więcej

(99+ opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Szpital

Gabinety

 • Szpital Położniczo-Ginekologiczny Ujastek

  Ujastek 3, Bieńczyce

  31-752, Kraków, małopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jerzy Krzewiński

  Ginekolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: Gabinet Lekarski

   Doświadczony, delikatny, dowcipny. Z wizyty na ogół wychodzę z uśmiechem, a chodzę do niego od dziewięciu lat (nawet po przeprowadzce na drugi koniec miasta - przy próbie zmiany na innego lekarza jeszcze bardziej dr Krzewińskiego doceniłam). Jedyna uwaga: zbyt lekką ręką, tzn. bez prób wątrobowych, przepisuje leki antykoncepcyjne, polecając najnowsze i najdroższe marki; ale jeśli się go poprosi o skierowania na badania i receptę inny lek, nie ma problemu.

  • Dr Krzewiński to bardzo miły i doświadczony lekarz. Bada piersi i zwraca uwagę pacjentek, żeby same też to regularnie robiły. Jest dowcipny, przez co atmosfera na wizycie jest przyjemna. Badania przeprowadza delikatnie i subtelnie. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (28) o tym lekarzu


 • Mateusz Jagła

  Pediatra, lek.

  • A
   Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe MEDICINAUsługa: USG bioderek, USG główki

   W 100% mogę polecić Pana Doktora, pełen profesjonalizm, konkretny, odpowiada na każde pytania młodego rodzica, stoicki sposób opanowanie przyjazny ton głosu i co najważniejsze Syn był zachwycony i zapatrzony w Pana Doktora pomimo badań rewelacja !

  • I
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pan doktor leczył mojego syna na oddziale ITiPN USD w Prokocimiu. W moim odczuciu syn został tam szeroko i dogłębnie zdiagnozowany, pochylono się nad każdym objawem. W trakcie rozmów z nami doktor zawsze był konkretny, życzliwy, chętny do udzielenia odpowiedzi na każde z naszych pytań. Posiada wspaniałe podejście do rodzica, znacznie ułatwiające ciężką sytuację, w jakiej ten się znajduje. Wspaniały specjalista.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Dariusz Gołąbek

  Ginekolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, ul. Puszkarska 7HUsługa: badanie ginekologiczne

   Po raz pierwszy spotkałam tak miłego, konkretnego specjalistę. Wizyta w pełni profesjonalna w miłej atmosferze. Pan doktor udzielił odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania i udzielił fachowej porady.

  • A
   Lokalizacja: Scanmed S.AUsługa: antykoncepcja

   Nigdy w życiu nie wybiorę się do Pana Doktora po raz drugi. Był bardzo arogancki, raz się uśmiechał, raz ganił. Dostałam reprymendę za to, że mam 23 lata i nie jestem jeszcze w ciąży, a to przecież najlepszy wiek biologiczny dla kobiety, po czym namawiał mnie na zaaranżowanie wpadki, jak to stwierdził "schowa Pani tabletki do szuflady, tak, żeby chłopak się nie domyslił". Odniosłam niesamowicie złe wrażenie i nie czułam się komfortowo.

  Zobacz wszystkie opinie (70) o tym lekarzu


 • Miłosz Pietrus

  Ginekolog, dr n. med.

  • E
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIA

   Jestem pacjentką Doktora Pietrusa od około 5 lat, ostatnio Pan Doktor prowadził moją pierwszą ciążę. Jest to lekarz bardzo profesjonalny, z ogromną wiedzą i wspaniałym podejściem do pacjenta. W razie jakichkolwiek obaw zawsze wychodzę z gabinetu uspokojona i upewniona, że jestem w dobrych rękach. Pan Doktor przekazuje informacje w sposób bardzo jasny i konkretny. Nie straszy niepotrzebnie, ale też niczego nie lekceważy. Jest to lekarz, któremu naprawdę można zaufać. Nie wyobrażam sobie żeby ktoś inny mógł prowadzić moją ciążę. Jesteśmy z mężem ogromnie wdzięczni Panu Doktorowi za pomoc i opiekę na najwyższym poziomie.

  • J
   Lokalizacja: Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIA

   Profesjonalista w każdym calu. Szczerze polecam!
   Specjalista który:
   - ma bogate doświadczenie zawodowe
   - posiada aktualną wiedzę, którą z chęcią się dzieli
   - jest serdeczny, miły i uczciwy
   Bardzo dziękuję za cierpliwość i profesjonalną opiekę lekarską dzięki której jestem teraz zdrowa.

  Zobacz wszystkie opinie (76) o tym lekarzu


 • Andrzej Piotr Jaworowski

  Ginekolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Jaworowski Ginekologia i PołożnictwoUsługa: konsultacje ginekologiczne

   Wizyta przebiegła bardzo dobrze w przemiłej atmosferze. Pan Doktor jest niezwykle miłym i otwartym lekarzem. Zawsze wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia, odpowiada na wszystkie pytania szczegółowo. Podczas wizyty zawsze panuje przyjazna dla pacjentki atmosfera. Co dla mnie ważne, nie jest przesadnie pozytywnie nastawiony - tzn. nie mydli oczu, że będzie dobrze jeśli tak nie jest i odwrotnie nigdy nie snuje czarnych scenariuszy. Jest po prostu szczery - mówi jak jest i co ewentualnie może się wydarzyć, co mnie jako pacjentce daje poczucie bezpieczeństwa, że jestem w dobrych rękach i nikt mnie na siłę nie okłamuje czy nie mami. Jestem pacjentką Pana Doktora już od 4 lat i myślę, że nie mogłam lepiej trafić!

  • K
   Lokalizacja: Jaworowski Ginekologia i Położnictwo

   Przyznam szczerze, że po pierwszej wizycie totalnie nie byłam zadowolona. Nie bardzo podobało mi się podejście lekarza do mojej osoby ale dałam mu drugą szansę i nie żałuję. Może miał gorszy dzień jak każdy… Uważam, że jest dobrym specjalistą – ginekologiem i warto wykonywać u niego badania, bo przeprowadza je dokładnie. Co najważniejsze ma naprawdę dobre doświadczenie zawodowe i jest chwalony przez ogrom pacjentek. Jedyne zastrzeżenie to problem z kolejkami i umawianie pacjentek na tą samą godzinę.

  Zobacz wszystkie opinie (130) o tym lekarzu


 • Maria Ewa Noga

  Lekarz Medycyny Pracy,

  • Bardzo dobry lekarz, bardzo kompetentna, dociekliwa, Bardzo uprzejma dla pacjentów, prowadzi dokładny wywiad. Świetny diagnostyk. Pozdrawiam, Pani Doktor.


 • Anna Pyra-Czernik

  Ginekolog, lek.

  • Ł

   Pani dr Pyra prowadziła ciążę mojej żony, a potem przyjęła poród w szpitalu Ujastek w Krakowie. Wizyty w trakcie ciąży w gabinecie na Brożka bardzo profesjonalne, rzeczowe, z dokładną odpowiedzią na wszystkie pytania i co ważne - zawsze punktualne, o umówionej godzinie. Pani doktor przekazała nawet przy pierwszej wizycie swoje prywatne numery telefonów, aby dzwonić, gdyby działo się coś niespodziewanego - na szczęście nie było potrzeby. Poród przez CC przebiegał sprawnie, a Pani Doktor zaglądała później do sali żony w szpitalu. Serdecznie polecamy Panią dr Pyrę-Czernik, znakomity, doświadczony i uprzejmy lekarz!

  • G

   prowadzila moja ciaze,problem jeden,mowilam,ze caly czas czuje swid pochwy i chyba mam zapalenie,mowi,ze nie widzi nic,nie dostalm leku i dziecko zarazilo sie i wyladowalo w szpitalu po porodzie.ogolnie mila,.

  Zobacz wszystkie opinie (66) o tym lekarzu


 • Anna Nikiel

  Położna,

  • P

   To anioł, a nie położna. Ania towarzyszyła mi podczas porodu i choć sam jego przebieg nie był idealny to dzięki Ani wspominam go bardzo dobrze. Empatyczna, pełna energii i troszcząca się o dobro zarówno rodzącej kobiety, jak i malucha. Po urodzeniu, będąc jeszcze w szpitalu, mijałam Anię na korytarzu i widziałam jak biega iędzy salami do rodzących. Życzę każdemu takiej opieki jaką zapewniła mi Ania.
   pozdrawia mama Helenki!

  • A

   Bardzo profesjonalna położna. Ciepła, cierpliwa. Warta polecenia zwłaszcza przy pierwszym porodzie. Doskonale dobiera środki łagodzenia bólu do narastających skurczy.
   Polecamy: Antek i Kasia

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Łukasz Tomczyk

  Pediatra,

  • Najlepszy lekarz moje dzieci bardzo lubią chodzić do niego jest konkretny i to się szanuje u pana doktora :)

  • J

   Ja również uważam jak poprzedniczka,bardzo doby lekarz, każdemu pacjentowi poświęca wiele uwagi, ma bardzo dobre podejście do dzieci. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze sposobu leczenia, jak i sposobu podejścia do pacjentów - moje dzieci przed wizyta pytają czy idziemy do "ulubionego lekarza",w całej przychodni na pięciu lekarzy pediatrów Tylko On ma właściwe podejście do dzieci i takiego lekarza już od dłuższego czasu szukaliśmy dla naszych dzieci ,żeby wizyta u lekarza nie kojarzyła im się z czymś strasznym, gdzie ich ktoś zmusza do badania co miało miejsce do tej pory.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Paweł Wojas

  Ginekolog,

  • N
   Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-PołozniczyUsługa: prowadzenie ciąży

   Z całego serca polecam Pana doktora. Prowadził moją ciąże i wykrył na wczesnym etapie hipotrofię płodu, podjął stosowne kroki żeby dziecko urodziło się zdrowe i silne. Dzięki niemu ciąża została szczęśliwie rozwiązana w 40tc, a Pan doktor osobiście przeprowadził cesarskie cięcie i interesował się mną podczas pobytu w szpitalu - zarówno na patologii ciazy jak i położniczym. Serdecznie polecam

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: prowadzenie ciąży

   Jestem bardzo wdzięczna doktorowi za opiekę jaką mnie obdarzył zarówno na wizytach prywatnych jak i w szpitalu. Na wizytach bardzo szczegółowo omawiał etapy ciąży. W szpitalu zaś odwiedzał mnie i oczywiście przeprowadził cesarkę. Minęło 3 tygodnie,a ja czuję się fantastyczne. Pan doktor jest bardzo konkretnym specjalistą i bardzo zaangażowanym. Dlatego polecam z całego serca wszystkim kobietą pana doktora Pawła Wojasa.

  Zobacz wszystkie opinie (119) o tym lekarzu