Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED - Kraków ul. Opolska 110

Opolska 110, Prądnik Biały

31-323, Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Renata Kosobucka-Peszat

  Neurolog, lek.

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: bóle głowy, zawroty, mroczki przed oczami, zaburzenie widzenia, złe samopoczucie

   Wizyta trwała może z 5 minut. Nie został przeprowadzony szczegółowy wywiad. Pani doktor przepisała receptę na zasadzie to spróbujmy tych leków. Gdy przyszłam na konsultacje i poinformowałam ze problem nie zniknął a objawy nasilają się to pani doktor postanowiła wypisać inne leki i tyle. Nie zleciła żadnych badań.


 • Łukasz Kowalczyk

  Ortopeda, lek.

  • B
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Kraków, ul. Frycza-Modrzewskiego 2

   Jestem bardzo zadowolona z opieki Pana Doktora. Rzetelnie tlumaczy, odpowiada na pytania (tylko trzeba pytac:), nie zbywa pacjenta. Widac radosc i pasje w tym co robi.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: rwa kulszowa

   nie lekarz-człowiek przede wszystkim.jak by więcej było takich ludzi świat był by lepszy.cierpliwie wysłuchał.nie przerywał w pól zdania .mądrze diagnozuje.dużo empatii .-bardzo ale to bardzo chciała bym mu podziękować za wizytę raz jeszcze.


 • Tomasz Burzyński

  Chirurg, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Kraków, ul. Wadowicka 6Usługa: USG jamy brzusznej

   Niestety, nie mogę wystawić pozytywnej opinii, badanie trwało 3 min i 45 sek, zbyt krótko, aby można było cokolwiek zdiagnozować, wskazałam bolący obszar brzucha ale tego miejsca nie badał. Niestety muszę iść ponowić badanie gdzie ktoś wykona rzetelniej swoją pracę.

  • K

   Niestety w moim przypadku podejścia do pacjenta nie nazwałabym cudownym a raczej lekceważącym.
   Pan doktor po prostu zignorował mój problem. Kilkuminutowa (6-7 minut?) wizyta prywatna u tego specjalisty kosztowała mnie 120zł. Diagnoza? Skłonność do rozrastania się blizn - stąd według Pana doktora bulwa/narośl po wewnętrznej stronie prawej dłoni. (Bulwa powstała po zranieniu się szkłem, już po zagojeniu się rany).
   Na moje pytanie czy kawałek szkła mógł pozostać w ranie Pan doktor z całą pewnością oznajmił mi, że organizm się oczyszcza i na pewno już tam nic nie ma, nawet, gdy upierałam się, że w pewnym miejscu coś jednak kłuje. Proszę wybaczyć, ale nie zwykłam wmawiać sobie bólu wyłącznie po to, by płacić krocie za nietrafne diagnozy.
   Szanowny Panie, na moje nieszczęście a dla Pana wiadomości spory kawałek szkła jednak UTKWIŁ w ranie a poradził sobie z nim młodszy o połowę lekarz ortopeda. Śmiem rozumieć, że dla Pana była to błahostka niewarta nawet dokładniejszego rozeznania, natomiast dla mnie jest to nadal prawa dłoń!
   Jestem pod wrażeniem ignorancji oraz nieprofesjonalizmu.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Joanna Zawierucha

  Alergolog, Internista, Lekarz Rodzinny, dr n. med.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED ul. Jasnogórska 11, 31-358 KrakówUsługa: konsultacja alergologiczna

   Rzeczowo, konkretnie, leczenie sterydem wraz z lekiem przeciwhistaminowym przyniosło pożądany skutek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED ul. Jasnogórska 11, 31-358 Kraków

   Bardzo polecam Panią doktor. Wizyta przebiegła bardzo miło, profesjonalnie i rzetelnie, objawy alergii ustały po kilku dniach.

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Katarzyna Janocha

  Dietetyk, mgr

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Bardzo polecam!
   Na pierwszej konsultacji Pani Kasia przeprowadziła bardzo szczegółowy wywiad na temat stanu mojego zdrowia, nawyków żywieniowych oraz zleciła badania.
   Opracowana przez Panią Kasie dieta była bardzo smaczna, jadłam pięć posiłków dziennie. W jadłospisie znalazło się wiele produktów, które lubię. Rozkład, rodzaj posiłków byly dostosowane do mojego rytmu dnia. Dzieki diecie w pięć miesięcy schudłam 14 kg i czułam się dużo lepiej.
   Na każdej z wizyt Pani Kasia uważnie mnie słuchała, odpowiadała na wszystkie zadane pytania.

  • U
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: dieta dla dzieci

   Pani Katarzyna podeszła do problemu diety dziecka z autyzmem ze zrozumieniem. Wnikliwie przeprowadziła diagnozę w oparciu o badania ustaliła indywidualną dietę.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Beata Kruk

  Alergolog, Pediatra,

  • L
   Lokalizacja: Centrum Medyczne iMed24Usługa: alergia

   Pełen profesjonalizm. Skuteczne porady jak ograniczyć alergię (wyszły mi pyłki, roztocza i sierść). Nie zauważyłem nerwowości u Pani doktor a odczulam się od ok. roku. Plusem jest to że przyjmuje mimo spóźnienia. A zdarzało mi się wracać z kwitkiem od innych lekarzy przez kilka minut spóźnienia przez korki.

  • S
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Kraków

   Jestem u pani Dr raz na 2-5 miesięcy z dziećmi. Wizyty są długie, opóźnione i nieco chaotyczne, co wynika ze specyfiki samej alergii która jest schorzeniem bardzo złożonym. Po wielu już wizytach wiem że na każdej zostanę zasypana nowymi informacjami, wskazówkami, zaleceniami na każdą możliwą sytuację jaka może mieć miejsce między wizytami (np w razie kataru dajemy to to to a potem tamto, przy kaszlu to to a potem proszę obserwować, przy wysypce napierw maść A potem krem B itd )
   Z każdą wizytą jestem bogatsza o wiedzę, mam wiele wskazówek jak poprawić stan moich dzieci, proponowane leczenie co najważniejsze-jest skuteczne. Na pierwszą wizytę proponuję zabrać zeszyt w którym zanotować należy nasze kilku tygodniowe/kilkumiesięczne obserwacje stanu dziecka/dieta/kontakt z alergenami, potem podczas wizyty samemu zapisywać na kartce zalecenia-ja tak robię i wychodzę z wizyty zadowolona, chociaż nie raz w przychodni spędzam 2 godziny... Mam do Dr Beaty Kruk zaufanie, ona do mnie też-nie muszę błagać o każdą receptę tylko dostaję takie jakie są/mogą być potrzebne.
   Jeżeli trzeba i można,dzieci mają robione testy , lekarz nie czeka "niewiadomonaco" , nie wystawia skierowań z dziwnym terminem tylko działa od razu.
   Kłopotliwe jest chodzenie w różne miejsca dla podtrzymania ciągłości wizyt ale to już wina NFZ (i moja, że nie chcę za każdą wizytę płacić prywatnie) a nie pani dr...

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Daniel Pilut

  Ortopeda, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Kraków ul. Opolska 110Usługa: ból szyi

   Pan doktor ma fachowe podejście do pacjenta. Od razu zleca badania i widać ze los Pacjenta jest dla niego ważny. Polecam z czystym sumieniem!

  • G
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: opieka pourazowa

   Bardzo kompetentny lekarz. Wszystko dokładnie tłumaczy i objaśnia. W dodatku miły w kontakcie. W razie potrzeby przyjmuje nawet, na "dodatek". Polecam!!!
   Wizyta w Lux med - ul.Opolska

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Jacek Kula

  Ortopeda, lek.

  • K
   Lokalizacja: Klinika Krakowska - Przychodnia Specjalistyczna

   Serdecznie polecam doktora Kulę...fachowy i bardzo kompetentny specjalista, rzetelnie przeprowadza wywiad i badanie, udziela szczegółowej porady odnośnie leczenia urazu oraz dalszego postępowania. Profesjonalne i bardzo zyczliwe, empatyczne podejście do pacjenta.

  • Lokalizacja: Klinika Krakowska - Przychodnia Specjalistyczna

   Pan Doktor był bardzo rzetelny, przeprowadził dokładny wywiad, w trakcie badania informował mnie o jego przebiegu, na koniec dokładnie wytłumaczył jak mam wyleczyć kontuzję i jak dbać o kolana, żeby nie powróciła. Oprócz tego Pan Doktor jest przesympatycznym człowiekiem, który jest zainteresowany pacjentem i potrafi słuchać. Oby jak najwięcej takich Lekarzy!


 • Krzysztof Ideć

  Internista, Lekarz Rodzinny, Kardiolog, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Kraków ul. Opolska 110

   Mam wysokie ciśnienie, coraz częściej źle się czuję, bo moje aktualne tabletki nie dają pozytywnych efektów. Doktor polecił mi inne i wierzę w niego że mnie wyprowadzi na dobrą drogę.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Kraków, ul. Lublańska 38Usługa: Choroba wieńcowa

   Na podstawie badań i przedstawionej dokumentacji medycznej mojego stanu zdrowia Lekarz K.Idec stwierdził że nic mi nie dolega i jestem zdrowa. Od 8lat przyjmuję leki na chorobę wieńcową. Opinia lekarzy w szpitalu była jednoznaczna że jestem w stanie przedzawałowym i jesli nie bede przyjmowac lekow mogę umrzeć. Niestety u lekarza K.Idec nie moglam otrzymac zadnej pomocy.

  Zobacz wszystkie opinie (34) o tym lekarzu


 • Przemysław Wersocki

  Fizjoterapeuta, Diagnostyk, Terapeuta, mgr

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Kraków ul. Opolska 110Usługa: rehabilitacja pourazowa

   Profesjonalny fizjoterapeuta. Na początku wizyty zrobił dokładny wywiad, dopytał co i jak się stało (złamanie nasady kości promieniowej w obrębie nadgarstka) i na ile moja ręka może wykonywać ruchy. Sprawdził jakie ruchy bolą, a które nie i zaczął rehabilitację. Odpowiadał na każde moje pytanie tłumacząc dokładnie każde zagadnienie. Dodatkowo zalecił mnóstwo ćwiczeń do domu, tak by rehabilitację kontynuować również samemu między rehabilitacjami. Już po pierwszej terapii czuć było zmiany i zwiększony komfort wykonywania poszczególnych ruchów. Rehabilitant z powołania, kreatywnie wymyśla ćwiczenia z użyciem różnych przedmiotów - piłeczka, taśma, butelka wody. Widać, że jego praca to jego pasja. Polecam :)

  • R
   Lokalizacja: PROFEMED KrakówUsługa: entorse aggravée de la cheville

   Très bon kinésithérapeute. Il s’occupe de ma blessure depuis presque deux mois et tout rentre dans l’ordre. Beaucoup de connaissances, très à l’ecoute et très disponible.
   Il n’hesite pas à tout vous expliquer et à changer de technique lorsque cela est nécessaire.
   Je vous le recommande totalement