Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED - Kraków ul. Opolska 110

Opolska 110

31-323 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
204 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jerzy Krzewiński Telemedycyna - Porada - Gienkologa

  Wizyta odbyła się za pomocą teleporady, chodziło o przedłużenie antykoncepcji. Lekarz wykazał duże zaangażowanie zapytał o wszelkie badania a te których nie miałam od razu zlecił w placówce. Ta wizytę zaliczam zdecydowanie do udanych.


  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Jerzy Skuciński konsultacja chirurgiczna

  Tragedia. Przy próbie wyciągnięcia szwów za wcześnie rana rozeszła się i musiała być zszywana ponownie. Po tym lekarz powiedział mi prosto w twarz, że blizna będzie dużo brzydsza. Do tej pory, po ponad 7 tygodniach od zabiegu miejsce dookoła rany jest zaczerwienione, blizna otoczona jest paskudnym siniakiem/krwiakiem, który nie znika mimo tego, że smaruję go specjalnymi maściami. Czuję się z tym obrzydliwie i już nie wytrzymuję tego psychicznie. Chciałam uzyskać poradę, co robić dalej, ale lekarz nie odpowiada na żadne moje wiadomości. Nikomu nie życzyłabym tego, co przeszłam.

  dr n. med. Jerzy Skuciński

  Rzadko, ale może się zdarzyć, że występują trudności w goleniu sur rany co zależy indywidualnie od organizmu pacjenta. Została Pani o tym szczegółowo poinformowana przed zabiegiem. Nie oszukałem Pani mówiąc ze blizna będzie nieco brzydsza bo tak się dzieje w takich przypadkach było to moim obowiązkiem. Od 7 tygodni nie pokazała się Pani na kontrolę do gabinetu i stosowała na własną odpowiedzialność jakieś maści bez konsultacji ze mną - więc za rezultaty takiego postępowania nie mogę brać odpowiedzialności. Mogła i zawsze może Pani umówić się na wizytę do mnie do gabinetu. Żadnych infirmacji na temat Pani problemów od Pani nie uzyskałem. Istnieje możliwość że korzystała Pani z formy „zapytaj lekarza” a nie ma Pani opłaconej takiej usługi i wówczas ja nie widzę Pani zapytań i tym bardziej nie mam jak na nie odpowiedzieć. Proszę to najpierw sprawdzić, a potem pisać niesłuszne oskarżenia pod moim adresem że nie odpowiadam na żadne Pani wiadomości. Jeszcze raz zapraszam do gabinetu na wizytę .


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Joanna Zawierucha konsultacja alergologiczna

  Bardzo pomocny i dobry specjalista, polecam :) Pani Doktor zrobiła bardzo szczegółowy wywiad, a następnie wskazała leczenie


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Joanna Zawierucha konsultacja alergologiczna

  Pani doktor bardzo empatyczna, przeprowadziła szczegółowy wywiad. Była to pierwsza wizyta u Pani doktor, otrzymałem stosowne skierowania, na badania i na pewno wrócę. Polecam serdecznie Panią doktor


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Katarzyna Ożga-Piszczek konsultacja endokrynologiczna

  Przesympatyczna Pani Doktor, która szczegółowo wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Zostałam dokładnie przebadana i za każdem razem wychodziłam zadowolona.

  Korzystałam z usług Pani Doktor poprzez Luxmed.

  dr n. med. Katarzyna Ożga-Piszczek

  Bardzo dziękuję za miłe słowa! Cieszę się, że mogłam pomóc.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Agata Stenwak konsultacja neurologiczna

  Pani Doktor jest miła i bardzo empatyczna, wysłuchała moich dolegliwości, natomiast podejrzenie i przyczyny bólu nie zostały poprawnie zdiagnozowane. W sprawach, które poruszałem i u siebie podejrzewałem (półpaśca i neuralgii popółpaścowej) Pani Doktor zaleciła konsultację z innymi specjalistami co oceniam negatywnie.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Joanna Welanyk Konsultacja telefoniczna - Chirurg ogólny

  Pani Doktor jest nie tylko bardzo profesjonalna, ale i też kulturalna i życzliwa. Skrzętnie wykonała drobny zabieg po innym chirurgu i otoczyła troskliwą radą żeby nie wycinać powstałej grubej blizny tylko spróbować dać się jej wchłonąć. Inny chirurg radził wyciąć. I co? Kilka miesięcy po zabiegu blizna się wchłonęła :) Dziękuję Pani Doktor! To ważne, aby lekarze informowali pacjentów jak ważne jest nasze nastawienie psychiczne w leczeniu chorób fizycznych. I Pani Joanna to robi. Pozdrawiam!


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jerzy Skuciński konsultacja chirurgiczna

  Ogromne zaangażowanie Doktora na każdej wizycie, wszystko szczegółowo i jasno przedstawione na samym początku, precyzja i przepięknie usunięte (trudne!) znamię, a przede wszystkim niesamowita kultura osobista oraz punktualność! Polecam z całego serca .

  dr n. med. Jerzy Skuciński

  Jest mi niezmiernie miło przeczytać taką opinię


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Irina Konoshenko USG ginekologiczne transvaginalne

  походом к врачу Ирины Коношенко довольна. Специалист своего дела, все подробно объясняет и нет проблем с общением поскольку врач владеет русским языком


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agata Stenwak konsultacja neurologiczna

  Pełen profesjonalizm. Pani Doktor uważnie słucha pacjenta, wyjaśnia każdy aspekt, również szczegółowo odpowiada na zadanie pytania. W badaniu neurologicznym opowiada jaki kolejny krok będzie wykonywany - bez żadnych zaskoczeń. Bardzo miła i kontaktowa. Polecam!

  lek. Agata Stenwak

  Miło mi, dziękuję!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania