Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED - Kraków ul. Opolska 110

Opolska 110

31-323 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Renata Kosobucka-Peszat

  Neurolog, lek.

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: bóle głowy, zawroty, mroczki przed oczami, zaburzenie widzenia, złe samopoczucie

   Wizyta trwała może z 5 minut. Nie został przeprowadzony szczegółowy wywiad. Pani doktor przepisała receptę na zasadzie to spróbujmy tych leków. Gdy przyszłam na konsultacje i poinformowałam ze problem nie zniknął a objawy nasilają się to pani doktor postanowiła wypisać inne leki i tyle. Nie zleciła żadnych badań.


 • Tomasz Burzyński

  Chirurg, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Kraków, ul. Wadowicka 6Usługa: USG jamy brzusznej

   Niestety, nie mogę wystawić pozytywnej opinii, badanie trwało 3 min i 45 sek, zbyt krótko, aby można było cokolwiek zdiagnozować, wskazałam bolący obszar brzucha ale tego miejsca nie badał. Niestety muszę iść ponowić badanie gdzie ktoś wykona rzetelniej swoją pracę.

  • K

   Niestety w moim przypadku podejścia do pacjenta nie nazwałabym cudownym a raczej lekceważącym.
   Pan doktor po prostu zignorował mój problem. Kilkuminutowa (6-7 minut?) wizyta prywatna u tego specjalisty kosztowała mnie 120zł. Diagnoza? Skłonność do rozrastania się blizn - stąd według Pana doktora bulwa/narośl po wewnętrznej stronie prawej dłoni. (Bulwa powstała po zranieniu się szkłem, już po zagojeniu się rany).
   Na moje pytanie czy kawałek szkła mógł pozostać w ranie Pan doktor z całą pewnością oznajmił mi, że organizm się oczyszcza i na pewno już tam nic nie ma, nawet, gdy upierałam się, że w pewnym miejscu coś jednak kłuje. Proszę wybaczyć, ale nie zwykłam wmawiać sobie bólu wyłącznie po to, by płacić krocie za nietrafne diagnozy.
   Szanowny Panie, na moje nieszczęście a dla Pana wiadomości spory kawałek szkła jednak UTKWIŁ w ranie a poradził sobie z nim młodszy o połowę lekarz ortopeda. Śmiem rozumieć, że dla Pana była to błahostka niewarta nawet dokładniejszego rozeznania, natomiast dla mnie jest to nadal prawa dłoń!
   Jestem pod wrażeniem ignorancji oraz nieprofesjonalizmu.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Joanna Zawierucha

  Alergolog, Internista, Lekarz Rodzinny, dr n. med.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED ul. Jasnogórska 11, 31-358 KrakówUsługa: konsultacja alergologiczna

   Rzeczowo, konkretnie, leczenie sterydem wraz z lekiem przeciwhistaminowym przyniosło pożądany skutek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED ul. Jasnogórska 11, 31-358 Kraków

   Bardzo polecam Panią doktor. Wizyta przebiegła bardzo miło, profesjonalnie i rzetelnie, objawy alergii ustały po kilku dniach.

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Beata Kruk

  Alergolog, Pediatra,

  • L
   Lokalizacja: Centrum Medyczne iMed24Usługa: alergia

   Pełen profesjonalizm. Skuteczne porady jak ograniczyć alergię (wyszły mi pyłki, roztocza i sierść). Nie zauważyłem nerwowości u Pani doktor a odczulam się od ok. roku. Plusem jest to że przyjmuje mimo spóźnienia. A zdarzało mi się wracać z kwitkiem od innych lekarzy przez kilka minut spóźnienia przez korki.

  • S
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Kraków

   Jestem u pani Dr raz na 2-5 miesięcy z dziećmi. Wizyty są długie, opóźnione i nieco chaotyczne, co wynika ze specyfiki samej alergii która jest schorzeniem bardzo złożonym. Po wielu już wizytach wiem że na każdej zostanę zasypana nowymi informacjami, wskazówkami, zaleceniami na każdą możliwą sytuację jaka może mieć miejsce między wizytami (np w razie kataru dajemy to to to a potem tamto, przy kaszlu to to a potem proszę obserwować, przy wysypce napierw maść A potem krem B itd )
   Z każdą wizytą jestem bogatsza o wiedzę, mam wiele wskazówek jak poprawić stan moich dzieci, proponowane leczenie co najważniejsze-jest skuteczne. Na pierwszą wizytę proponuję zabrać zeszyt w którym zanotować należy nasze kilku tygodniowe/kilkumiesięczne obserwacje stanu dziecka/dieta/kontakt z alergenami, potem podczas wizyty samemu zapisywać na kartce zalecenia-ja tak robię i wychodzę z wizyty zadowolona, chociaż nie raz w przychodni spędzam 2 godziny... Mam do Dr Beaty Kruk zaufanie, ona do mnie też-nie muszę błagać o każdą receptę tylko dostaję takie jakie są/mogą być potrzebne.
   Jeżeli trzeba i można,dzieci mają robione testy , lekarz nie czeka "niewiadomonaco" , nie wystawia skierowań z dziwnym terminem tylko działa od razu.
   Kłopotliwe jest chodzenie w różne miejsca dla podtrzymania ciągłości wizyt ale to już wina NFZ (i moja, że nie chcę za każdą wizytę płacić prywatnie) a nie pani dr...

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Daniel Pilut

  Ortopeda, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Kraków ul. Opolska 110Usługa: ból szyi

   Pan doktor ma fachowe podejście do pacjenta. Od razu zleca badania i widać ze los Pacjenta jest dla niego ważny. Polecam z czystym sumieniem!

  • G
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: opieka pourazowa

   Bardzo kompetentny lekarz. Wszystko dokładnie tłumaczy i objaśnia. W dodatku miły w kontakcie. W razie potrzeby przyjmuje nawet, na "dodatek". Polecam!!!
   Wizyta w Lux med - ul.Opolska

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Jacek Kula

  Ortopeda, lek.

  • K
   Lokalizacja: Klinika Krakowska - Przychodnia Specjalistyczna

   Serdecznie polecam doktora Kulę...fachowy i bardzo kompetentny specjalista, rzetelnie przeprowadza wywiad i badanie, udziela szczegółowej porady odnośnie leczenia urazu oraz dalszego postępowania. Profesjonalne i bardzo zyczliwe, empatyczne podejście do pacjenta.

  • Lokalizacja: Klinika Krakowska - Przychodnia Specjalistyczna

   Pan Doktor był bardzo rzetelny, przeprowadził dokładny wywiad, w trakcie badania informował mnie o jego przebiegu, na koniec dokładnie wytłumaczył jak mam wyleczyć kontuzję i jak dbać o kolana, żeby nie powróciła. Oprócz tego Pan Doktor jest przesympatycznym człowiekiem, który jest zainteresowany pacjentem i potrafi słuchać. Oby jak najwięcej takich Lekarzy!


 • Przemysław Wersocki

  Fizjoterapeuta, mgr

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Kraków ul. Opolska 110Usługa: rehabilitacja pourazowa

   Profesjonalny fizjoterapeuta. Na początku wizyty zrobił dokładny wywiad, dopytał co i jak się stało (złamanie nasady kości promieniowej w obrębie nadgarstka) i na ile moja ręka może wykonywać ruchy. Sprawdził jakie ruchy bolą, a które nie i zaczął rehabilitację. Odpowiadał na każde moje pytanie tłumacząc dokładnie każde zagadnienie. Dodatkowo zalecił mnóstwo ćwiczeń do domu, tak by rehabilitację kontynuować również samemu między rehabilitacjami. Już po pierwszej terapii czuć było zmiany i zwiększony komfort wykonywania poszczególnych ruchów. Rehabilitant z powołania, kreatywnie wymyśla ćwiczenia z użyciem różnych przedmiotów - piłeczka, taśma, butelka wody. Widać, że jego praca to jego pasja. Polecam :)

  • R
   Lokalizacja: PROFEMED KrakówUsługa: entorse aggravée de la cheville

   Très bon kinésithérapeute. Il s’occupe de ma blessure depuis presque deux mois et tout rentre dans l’ordre. Beaucoup de connaissances, très à l’ecoute et très disponible.
   Il n’hesite pas à tout vous expliquer et à changer de technique lorsque cela est nécessaire.
   Je vous le recommande totalement


 • Rafał Leś

  Internista,

  • D
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Kraków ul. Opolska 110Usługa: diagnoza badania

   Polecam P. Dr szybko sprawnie i na temat ! :) Wystawił potrzebne mi skierowania na badania natychmiastowe. Które były konieczne na CITO. Ogólnie Polecam


 • Malwina Sowińska

  Optometrysta, mgr inż.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Kraków ul. Opolska 110Usługa: dobór okularów

   Wizytę wspominam bardzo miło, dużo konkretnych informacji oraz wskazówek dotyczących noszenia okularów. Całe spotkanie przeprowadzone w bardzo miłej atmosferze. Gorąco polecam!

  • D
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Kraków ul. Opolska 110Usługa: dobór soczewek kontaktowych miękkich

   Bardzo polecam!!! wspaniała atmosfera podczas badania, profesjonalne podejście, a co najważniejsze wytłumaczone wszystko w zrozumiałym języku

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Dariusz Gołąbek

  Ginekolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Kraków ul. Opolska 110

   U doktora Gołąbka byłam jak na razie tylko raz, ale już wiem, że w przyszłości będę do niego wracała. To dobry lekarz, cierpliwie słuchał moich problemów, nie bagatelizował tego co mówiłam, dopytywał o szczegóły, widać było, że chciał pomóc. Bardzo kompetentny, empatyczny i-co niezwykle ważne-taktowny.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, ul. Puszkarska 7H

   Jestem pacjentką doktora od kilku lat. Prowadził moje ciąże, byłam pod jego opieką zarowno wtedy, gdy wszystko przebiegało pomyślnie, jak i w trudnych dla mnie chwilach. Serdecznie polecam! To lekarz u którego niezwykle cenię sobie wysokie kompetencje, fachowość, wiedzę, trafność diagnozy i leczenia oraz przyjazne nastawienie do pacjenta - niezależnie od tego jakiego tematu dotyczy wizyta. Lekarz godny zaufania i po prostu fajny człowiek :)

  Zobacz wszystkie opinie (80) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania