dr n. med.

Dagmara Klasa-Mazurkiewicz

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 21 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista położnictwa i ginekologii, specjalista ginekologii onkologicznej. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku (1998), specjalizacja z położnictwa i ginekologii (2006),… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Specjalista położnictwa i ginekologii, specjalista ginekologii onkologicznej.
  Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku (1998), specjalizacja z położnictwa i ginekologii (2006), specjalizacja z ginekologii onkologicznej (2011), doktorat (2003), habilitacja (2012).

  Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej, European Society of Gynecology Oncology (ESGO), European Organisation for Treatment of Cancer (EORTC).
  Adiunkt i wykładowca w Katedrze Perinatologii, Klinice Położnictwa Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz English Division Medical University of Gdansk, konsultacje w Wojewódzkim Centrum Onkologii w Gdańsku w zakresie ginekologii onkologicznej.

  Doświadczenie: wykonywanie zabiegów operacyjnych objętych programem specjalizacji w zakresie ginekologii i położnictwa, badania ultrasonograficzne w ginekologii i położnictwie, kolposkopia, kolposkopia w ciąży.


  Certyfikaty: Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Wojewódzkiego Ośrodka Koordynującego Populacyjne Programy Wczesnego Wykrywania Raka Piersi oraz Profilaktyki i Wczesnego Wykrywania Raka Szyjki Macicy, Polskiego Towarzystwa Kolposkopii oraz Patologii Szyjki Macicy, certyfikaty potwierdzające uczestnictwo w licznych szkoleniach dotyczących wykonywania zabiegów endoskopowych w ginekologii, leczenia nietrzymania moczu, leczenia endometriozy.

  Autor i współautor 48 publikacji w czasopismach polskich i zagranicznych z zakresu ginekologii i położnictwa, ginekologii dziecięcej oraz ginekologii onkologicznej.

Choroby

 • anemia w ciąży
 • bóle w ciąży
 • infekcja HPV
 • prowadzenie ciąży
 • antykoncepcja
 • choroby onkologiczne
więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K

  Pani doktor to przede wszystkim kompetentny specjalista jakich malo, lekarz pod którego opieka pacjent czuje się bezpiecznie. Lekarz delikatny, miły i wzbudzający zaufanie. Do Pani Doktor trafiłam gdy zaszłam w pierwsza ciąże i dzięki Niej czuje, ze ja i maluch jesteśmy w najlepszych rękach. Polecam serdecznie wszystkim!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział GdańskUsługa: USG ginekologiczne

  Pani doktor to profesjonalny specjalista. Potwierdziła obecność ciąży i uspokoiła, iż wszystko przebiega prawidłowo. Otrzymałam fachowe odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania. Z niecierpliwością czekam na kolejną wizytę u Pani doktor. Serdecznie polecam Panią ginekolog wszystkim przyszłym mamom.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Badanie przeprowadzone bardzo dokładnie i bez boleśnie. Pani doktor bardzo miła. Badania omawiane na bieżąco . Postawiona diagnoza i wdrożone leczenie , które mam nadzieje będzie skuteczne. Polecam.

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział GdańskUsługa: konsultacja z USG

  Bardzo polecam Pania Doktor, czulam ze jestem pod dobra opieka, godna zaufania od pierwszej wizyty. Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor ogólnie bardzo miła, pacjentka nie czuje przy niej skrępowania, ale brakowało mi wnikliwego wywiadu z pacjentem. Oczywiście zadała "typowe" pytania ginekologiczne, ale o samym problemie nie za wiele się dowiedziałam oprócz stwierdzenia "że to nie ma wpływu". 10 minut wizyty, 200 złotych a tak naprawdę nic poza zwykłym USG nie wyniosłam z wizyty. Obiektywnie - mieszane uczucia. Badanie wykonane delikatnie bez żadnych zastrzeżeń.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam w 100%.Choc byla to dopiero moja pierwsza wizyta to wiem ze na pewno nie ostatnia :-) sama poszukiwalam profesjonalnego ginekologa juz od jakiegos czasu i bardzo cieszy mnie fakt ze trafilam wlasnie na ta Pani doktor.Zdecydowanie polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalizm, kompetencja i serdeczność-te 3 słowa moim zdaniem najlepiej oceniają Panią doc. Klasę-Mazurkiewicz. Polecam wszystkim pacjentkom, dla których ważne jest, aby czuć się, że jest się "w dobrych rękach" lekarza, któremu można zaufać.

 • Wpaniała lekarz, konkretna, starający sie rzeczywiście wyleczyć każdego pacjenta. Ponadto szanuje ludzi i nigdy nie zostawia pytań bez odpowiedzi.

 • Dr Klasa-Mazurkiewicz prowadzi moją ciążę (obecnie 40 tc). Jeżeli ktoś szuka lekarza, który będzie się rozczulał nad rączką czy nóżką dziecka, to pani dr do takich nie należy. ;) Ogólnie nie jest zbyt wylewna, natomiast zawsze rzetelnie i wyczerpująco odpowiada na każde zadane pytanie. Jest osobą, dzięki której nie panikuję będąc w ciąży. Każdą moją rozterkę wytłumaczy w naukowy sposób. Rzetelna i rzeczowa. Przyjmując prywatnie nie robi całego pakietu "badań ciążowych", za które można sporą sumę zapłacić. Ogranicza się do niezbędnego minimum i w przypadku wątpliwości rozszerza zakres badań. Bardzo ją polecam jako ginekologa. Czuję się bezpiecznie, będąc w ciąży, która jest prowadzona przez panią dr. Po ciąży też będę do niej chodziła. Gorąco polecam.

 • LEKARZ O ZŁOTYM SERCU,CIERPLIWA ,MIŁA I ROZUMIEJACA STRACH.OSOBISCIE TO WIEM BO JAKO JEDYNA DALA MI SZANSE NA DONOSZENIE MEJ CIAZY A POZNIEJ OPERACJE GDYZ MAM CIN 3 .POLECAM TA LEKARZ BO LICZY SIE ZE ZDANIEM PACJENTA I NIGDY NIEZBYWA JAK SIE ZADAJE PYTANIA TO SIE MAODPOWIEDZ .NIM PODEJMIE DECYZJE TO POMYSLI 10 RAZY .LICZY SIE Z PACJENTEM I DAJE SZANSE NIENARODZONYM DZIECIATKOM