dr hab. n. med.

Dagmara Klasa-Mazurkiewicz

Ginekolog

26 opinii +dodaj

Umów wizytę 43 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Specjalista położnictwa i ginekologii, specjalista ginekologii onkologicznej. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku (1998), specjalizacja z położnictwa i ginekologii (2006),… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
26 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział GdańskUsługa: wizyta odpłatna

  Pełen profesjonalizm, miłe podejście i świetna opieka. Wizyta jak zawsze w pełni satysfakcjonująca mianowicie: opieka konkretna, po badaniu zawsze wyjaśnienie. Bardzo dziękuję i polecam.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Gdańsk

  Najlepszy lekarz u którego byłam do tej pory. Doktor Klasa bada bardzo dokładnie. Można uzyskać odpowiedź na każde zadane pytanie. Ogromnie polecam Panią Doktor.

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział GdańskUsługa: badania diagnostyczne

  Po 5 latach borykania sie z nietrzymaniem moczu, widze, ze ktos jest w stanie mi pomoc.
  Pani Doktor jest bardzo rzeczowa, wszystko spokojnie tlumaczy.
  Jestem bardzo zadowolona i bede polecac tego lekarza innym.

 • Bardzo miła pani doktor, wzbudzająca zaufanie. Delikatnie przeprowadza badanie. Pobieranie cytologii, też nie wywołuje dyskomfortu. Zdecydowanie polecam. Na pewno nie była to moją ostatnią wizyta.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Gdańsk

  konkretnie i rzeczowo,na pewno skorzystam kolejny raz .Pani doktor ,to bardzo konkretna osoba ,godna polecenia

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Była to moja pierwsza wizyta u ginekologa, bardzo się stresowałam, jednak Pani doktor od razu mnie uspokoiła, że nie ma się czego bać. Wszystko zostało mi wyjaśnione odnośnie badania i wyników. Szczerze polecam Panią doktor!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Gdańsk

  Profesjonalna Pani doktor. Pierwsza wizyta, której się obawiałam przebiegła sprawnie i konkretnie. Polecam!

 • K

  Pani doktor to przede wszystkim kompetentny specjalista jakich malo, lekarz pod którego opieka pacjent czuje się bezpiecznie. Lekarz delikatny, miły i wzbudzający zaufanie. Do Pani Doktor trafiłam gdy zaszłam w pierwsza ciąże i dzięki Niej czuje, ze ja i maluch jesteśmy w najlepszych rękach. Polecam serdecznie wszystkim!

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział GdańskUsługa: USG ginekologiczne

  Pani doktor to profesjonalny specjalista. Potwierdziła obecność ciąży i uspokoiła, iż wszystko przebiega prawidłowo. Otrzymałam fachowe odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania. Z niecierpliwością czekam na kolejną wizytę u Pani doktor. Serdecznie polecam Panią ginekolog wszystkim przyszłym mamom.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Badanie przeprowadzone bardzo dokładnie i bez boleśnie. Pani doktor bardzo miła. Badania omawiane na bieżąco . Postawiona diagnoza i wdrożone leczenie , które mam nadzieje będzie skuteczne. Polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista położnictwa i ginekologii, specjalista ginekologii onkologicznej.
  Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku (1998), specjalizacja z położnictwa i ginekologii (2006), specjalizacja z ginekologii onkologicznej (2011), doktorat (2003), habilitacja (2012).

  Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej, European Society of Gynecology Oncology (ESGO), European Organisation for Treatment of Cancer (EORTC), International Gynecological Cancer Society (IGCS), American Society of Oncology (ASCO)
  Adiunkt i wykładowca w Katedrze i Klinice Ginekologii, Ginekologii Onkologicznej i Endokrynologii Ginekologicznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz English Division Medical University of Gdansk,

  Doświadczenie: wykonywanie zabiegów operacyjnych objętych programem specjalizacji w zakresie ginekologii i położnictwa, badania ultrasonograficzne w ginekologii i położnictwie, kolposkopia, kolposkopia w ciąży.


  Certyfikaty: Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Wojewódzkiego Ośrodka Koordynującego Populacyjne Programy Wczesnego Wykrywania Raka Piersi oraz Profilaktyki i Wczesnego Wykrywania Raka Szyjki Macicy, Polskiego Towarzystwa Kolposkopii oraz Patologii Szyjki Macicy, certyfikaty potwierdzające uczestnictwo w licznych szkoleniach dotyczących wykonywania zabiegów endoskopowych w ginekologii, leczenia nietrzymania moczu, leczenia endometriozy.

Specjalizacje

 • Ginekologia onkologiczna
 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku (1998)

Publikacje

 • Autor i współautor ponad 90 publikacji w czasopismach polskich i zagranicznych z zakresu ginekologii i położnictwa, ginekologii dziecięcej oraz ginekologii onkologicznej.

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Adiunkt i wykładowca w Katedrze i Klinice Ginekologii, Ginekologii Onkologicznej i Endokrynologii Ginekologicznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz English Division Medical University of Gdansk,

Certyfikaty

Choroby