dr hab. n. med.

Dagmara Klasa-Mazurkiewicz

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

34 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
49 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista położnictwa i ginekologii, specjalista ginekologii onkologicznej. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku (1998), specjalizacja z położnictwa i ginekologii (2006),… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
34 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Niesamowite, że istnieją ludzie którzy są empatyczni, profesjonalni i tak niezwykle skromni przy tak odpowiedzialnej funkcji jaką pełnią. Moja wizyta odbyła się w atmosferze szacunku, bez osadów. Pani dr udziela intuicyjnie rzeczowe odpowiedzi na pytania, ktore ja jako pacjentka balam sie zadac. Malo tego, odpowiada na telefony i cierpliwie tlumaczy, uspakaja. Boże w dzisiejszych czasach...pacjentce z kasy chorych? Mało tego, wystarcza jej tylko słowo dziękuję a uratowała mi przeciez życie...

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Gdańsk

  Pacjentką doc. Klasy- Mazurkiewicz jestem od ponad 10 lat. Prowadziła moje dwie ciąże. Jestem jej wierna, ze względu na ogromną wiedzę, profesjonalizm, empatię. Jest bardzo dobrym specjlista i człowiekiem.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Gdańsk

  Pani doktor bardzo miła i sympatyczna. Indywidualnie podchodzi do pacjentki. Wysłuchała uważnie mojego problemu i zrobiła dokładne badanie usg. Pani Dagmara bardzo rzeczowo odpowiada na każde pytania. Polecam wszystkim panią doktor:)

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział GdańskUsługa: kontrola ginekologiczna

  Cudowna Pani Doktor! Odpowiada rzetelnie i wyczewyczerpująco na wszystkie pytania pacjenta. Potrafi uspokoić i wesprzeć. Polecam z całego serca.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Gdańsk

  Najlepszy ginekolog u jakiego byłam. Pani doktor jest bardzo rzeczowa, sympatyczna, wyczerpująco odpowiada na zadane pytania. Błyskawicznie postawiła trafną diagnozę i jednocześnie uspokoiła, bardzo polecam

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Gdańsk

  Pani doktor bardzo profesjonalna, rzeczowa. Badanie dokładne, wszystko wyjaśnia. Polecam szczególnie pacjentkom borykającym się z endometriozą.

 • H
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział GdańskUsługa: badanie ginekologiczne

  Brak mi słów które mogłyby wyrazić moje zadowolenie .Konsultacja i badania przeprowadzone w serdecznej i rzeczowej atmosferze pomogły mi uwierzyć ze operacje i chemia pomogły mi powrócić do zdrowia i teraz mogę spokojnie poddać się zabiegowi wymiany stawu biodrowego.Polecam dr hab.Dagmare Klasę -Mazurkiewicz szczególnie chorym na nowotwory . Dziękuje ! Jest Pani wspaniałym lekarzem.
  Z powazaniem
  Henryka Lisiecka

  Dagmara Klasa-Mazurkiewicz2018-05-21

  Dziękuje

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Gdańsk

  Była to moja pierwsza wizyta u Pani Doktor. Czasem trudno jest opisywać słowami problemy, z którymi przychodzimy z lekarza, czasem są to problemy, które po części siedzą gdzieś w naszej głowie... Tak było trochę w moim przypadku. Pani Doktor wysłuchała mnie uważnie, dokładnie mnie zbadała, w ramach wizyty było wykonane również badanie usg oraz pobierana cytologia. Po wizycie u Pani Doktor i przepisanym leczeniu czuje się bardzo dobrze, a moje dolegliwości ustąpiły.
  Polecam innym pacjentkom Panią Doktor oraz portal "znanylekarz.pl", który umożliwia rejestrację w kilka sekund.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział GdańskUsługa: wizyta odpłatna

  Pełen profesjonalizm, miłe podejście i świetna opieka. Wizyta jak zawsze w pełni satysfakcjonująca mianowicie: opieka konkretna, po badaniu zawsze wyjaśnienie. Bardzo dziękuję i polecam.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Gdańsk

  Najlepszy lekarz u którego byłam do tej pory. Doktor Klasa bada bardzo dokładnie. Można uzyskać odpowiedź na każde zadane pytanie. Ogromnie polecam Panią Doktor.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista położnictwa i ginekologii, specjalista ginekologii onkologicznej.
  Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku (1998), specjalizacja z położnictwa i ginekologii (2006), specjalizacja z ginekologii onkologicznej (2011), doktorat (2003), habilitacja (2012).

  Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej, European Society of Gynecology Oncology (ESGO), European Organisation for Treatment of Cancer (EORTC), International Gynecological Cancer Society (IGCS), American Society of Oncology (ASCO)
  Adiunkt i wykładowca w Katedrze i Klinice Ginekologii, Ginekologii Onkologicznej i Endokrynologii Ginekologicznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz English Division Medical University of Gdansk,

  Doświadczenie: wykonywanie zabiegów operacyjnych objętych programem specjalizacji w zakresie ginekologii i położnictwa, badania ultrasonograficzne w ginekologii i położnictwie, kolposkopia, kolposkopia w ciąży.


  Certyfikaty: Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Wojewódzkiego Ośrodka Koordynującego Populacyjne Programy Wczesnego Wykrywania Raka Piersi oraz Profilaktyki i Wczesnego Wykrywania Raka Szyjki Macicy, Polskiego Towarzystwa Kolposkopii oraz Patologii Szyjki Macicy, certyfikaty potwierdzające uczestnictwo w licznych szkoleniach dotyczących wykonywania zabiegów endoskopowych w ginekologii, leczenia nietrzymania moczu, leczenia endometriozy.

Specjalizacje

 • Ginekologia onkologiczna
 • Położnictwo i ginekologia

Edukacja

 • Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku (1998)

Publikacje

 • Autor i współautor ponad 90 publikacji w czasopismach polskich i zagranicznych z zakresu ginekologii i położnictwa, ginekologii dziecięcej oraz ginekologii onkologicznej.

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Adiunkt i wykładowca w Katedrze i Klinice Ginekologii, Ginekologii Onkologicznej i Endokrynologii Ginekologicznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz English Division Medical University of Gdansk,

Certyfikaty

Choroby