dr n. med.

Cezary Szymański

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog, Seksuolog, Biegły sądowy

119 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
930 odwiedzin w ciągu 30 dni

Doktor nauk medycznych Cezary Zbigniew Szymański, ginekolog. Centrum Medyczne VIP medical, Lublin, ul. Chodźki 17 lok. 8. Dobry dojazd, parking. Specjalista z wieloletnim doświadczeniem… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • VIP medical

  Chodźki 17 lok. 8
  20-093 Lublin, lubelskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

  Kolposkopia od 90 zł
  Wymazy bakteriologiczne z pochwy od 30 zł
  Zwykła wizyta od 100 zł
  Biopsja szyjki macicy, leczenie ektopii szyjki macicy, biosja endometrium, wyłyżeczkowanie jamy macicy, marsupializacja gruczołu bartholina, inne zabiegi diagnostyczne i lecznicze. od 200 zł
  Cytologia od 30 zł
  Badanie ph pochwy od 20 zł
  Antykoncepcja - tabletki, plastry, zastrzyki, pierścienie dopochwowe, wkładki wewnątrzmaciczne ("spiralki" - mirena i inne). antykoncepcja awaryjna (tabletka "po"). leczenie zaburzeń erekcji u mężczyzn. leczenie bolesnego miesiączkowania. od 100 zł
  Testy predyspozycji genetycznych do hemochromatozy, • test predyspozycji genetycznych do mukowiscydozy, • badanie predyspozycji genetycznych do niedoboru alfa 1-antytrypsyny.

  więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
119 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VIP medicalUsługa: Wizyta kontrolna

  Jestem pacjentką pana doktora od czterech lat.Pan doktor to profesjonalista,a każda wizyta jest przeprowadzona na wysokim poziomie.Polecam.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VIP medical

  wysoki profesjonalizm, wiedza i zrozumienie Pana doktora, sama placówka czysta, wysoki standard wyposażenia,

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VIP medicalUsługa: antykoncepcja

  Przemiły pan doktor, szczegółowo odpowiada na wszystkie pytania, bardzo dokładny, przed wszystkim słucha, sam dopytuje, wyszłam bardzo zadowolona.

 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Lekarz bardzo profesjonalny i pomocny. Widać, że dba o dobro pacjentek, dostosował lek do potrzeb, dbając o to, by był najbezpieczniejszy. Wizyta przebiegła pomyślnie. Polecam.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VIP medical

  Pełen profesjonalizm i fachowość Pana Doktora. Usługi medyczne świadczone na najwyższym poziomie. Polecam !

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VIP medical

  Pan doktor jest konkretny i bardzo profesjonalny. Odpowiedział na wszystkie dręczące mnie pytania i doradzil w sprawie dalszego postepowania. Polecam bardzo serdecznie

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VIP medical

  Wizyta rzeczowa, konkretna, Pan doktor poświęca czas na zapoznanie się z problemem, bez pośpiechu. Odnosi się z szacunkiem, nie zadaje zbędnych pytań jak to się spotkałam u innego specjalisty. Krótko mówiąc polecam jeśli oczekujesz profesjonalizmu i konkretnej diagnozy i rozwiązania problemu.

 • O
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VIP medical

  To była moja pierwsza wizyta i jestem bardzo zadowolona. Mila atmosfera. Pan Doktor odpowiadał dokladnie na każde nurtujące mnie pytanie. Polecam!

 • N
  Lokalizacja: VIP medical

  Lekarz taktowny, niezwykle empatyczny, rzeczowy i konkretny.
  Wizyty przebiegają w przyjemnej atmosferze, zawsze uzyskuję odpowiedź na wszelkie nurtujące mnie pytania. Leczenie profesjonalne i przede wszystkim skuteczne. Z całego serca polecam.

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VIP medical

  Wizyta jak najbardziej pozytywna P. Doktor jak zawsze miły uprzejmy i delikatny podczas badania. Jak najbardziej polecam.

Pytania pacjentów (407)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Doktor nauk medycznych Cezary Zbigniew Szymański, ginekolog. Centrum Medyczne VIP medical, Lublin, ul. Chodźki 17 lok. 8. Dobry dojazd, parking. Specjalista z wieloletnim doświadczeniem zarówno w ramach opieki ambulatoryjnej jak i w warunkach leczenia szpitalnego. Były wieloetni pracownik, adiunkt I Kliniki Ginekologii Operacyjnej w Lublinie przy ulicy Staszica 16. Uczeń wybitnego operatora, profesora Henryka Źrubka. Bogate doświadczenie zawodowe w pracy za granicą, w tym w Wielkiej Brytanii, Irlandii i na Gibraltarze. Lekarz Sądowy www.ginekolog-lublin.pl

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Seksuologia

Choroby

więcej