Bożena Wujec-Ziółkowska verifiedCreated with Sketch.

Terapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M
  Lokalizacja: Terapia Par i Małżeństw - Gabinet SpecjalistycznyUsługa: zaburzenia osobowości

  Konkretna specjalistka stosująca ciekawą metodę aby pomóc pacjentowi. Mimo, że była to moja pierwsza wizyta u Pani Bożeny to już nawiązaliśmy swego rodzaju więź. Serdecznie polecam !

 • Szukasz terapeuty? Pacjenci polecają:

  Marzena Reszczyńska-Owczarek
  Marzena Reszczyńska-Owczarek
  Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta
  Lendziona 3a/2, Gdańsk
  Na terapię do Pani Marzeny trafiłam po kilku miesiacach leczenia. W moim przypadku lekarstwa były niezbędne, ale… więcej

  Izabela Korytkowska
  Izabela Korytkowska
  Psychoterapeuta, Psycholog, Terapeuta
  Klonowa 1, Gdańsk
  Ciepła, wyrozumiała, cierpliwa, mądra .. achhhhhhh no i ratuje Naszą rodzinę . Bez niej nie było by jej. Wiem że… więcej

  Ewa Marianna Soter
  Ewa Marianna Soter
  Seksuolog, Psycholog, Terapeuta
  Leona Miszewskiego 12/13 budynek Zakład Doskonalenia Zawodowego, skrzydło B, Gdańsk
  Przesylam ogromną Pani wdzięczność, od naszego pierwszego spotkania czułam, że już nie jadę po równi pochyłej w… więcej

  Jakub Pawłowski
  Jakub Pawłowski
  Fizjoterapeuta, Terapeuta
  ul. Sienkiewicza 5a/2a, Gdańsk
  Fantastyczny Specjalista! 2-3 wizyty i po problemie, a z bólem karku zmagałem się przez pół roku i nikt nie mógł… więcej

  Agnieszka Kozińska
  Agnieszka Kozińska
  Fizjoterapeuta, Terapeuta, Diagnostyk
  ul. Sienkiewicza 5a/2a, Gdańsk
  Chodzę do Pani Agnieszki z przerwami około 2 lata. Zawsze profesjonalna, zaangażowana w sprawy pacjenta, pomocna… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Ukończyłam I i II stopień terapii krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniach w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Warszawie, a także Racjonalną Terapię Zachowania (RTZ). Obecnie w trakcie studiów psychologicznych o kierunku psychologia kliniczna na Uniwersytecie SWPS.
   Swoje doświadczenie zdobywałam stażując w Organizacjach pozarządowych min. w Organizacji Rodzice Razem w Warszawie, roczny staż w Ośrodku Specjalistycznym SOS CTSR w Sopocie, oraz staż w Organizacji Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego w Warszawie. Pracowałam również jako terapeuta dla Centrum Pedagogiki Praktycznej w Warszawie oraz od trzech lat dla Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego w Warszawie realizując dla nich różnego rodzaju projekty wyjazdowe. Od 3 lat również prowadzę prywatną praktykę terapeutyczną pracując stale pod superwizją.

  Choroby

  więcej

  Usługi

  Terapia Par i Małżeństw - Gabinet Specjalistyczny

  Bolesława Chrobrego 36A, Wrzeszcz Dolny, 80-423 Gdańsk, pomorskie

  Terapia indywidualna 100 zł
  Terapia par z jednym specjalistą 150 zł
  Terapia par z dwoma specjalistami 180 zł

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  20 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M
   Lokalizacja: Terapia Par i Małżeństw - Gabinet SpecjalistycznyUsługa: zaburzenia osobowości

   Konkretna specjalistka stosująca ciekawą metodę aby pomóc pacjentowi. Mimo, że była to moja pierwsza wizyta u Pani Bożeny to już nawiązaliśmy swego rodzaju więź. Serdecznie polecam !

  • M
   Lokalizacja: Terapia Par i Małżeństw - Gabinet SpecjalistycznyUsługa: terapia indywidualna

   Gdy trafiłam do Pani Bożeny byłam jak wrak człowieka. Nienawidziłam siebie, przepełniał mnie smutek i brak chęci do życia.
   Mimo czytania książek, w których opisywano moje problemy oraz wsparcia przyjaciół nie czułam ulgi. Dopiero spotkania z Panią Bożeną zmieniły mój światopogląd. Zaczęłam rozumieć samą siebie i otaczający mnie świat. Dziękuję za ogromny profesjonalizm i wsparcie :)

  • S

   Pani Bożena jest bardzo profesjonalnie pracującą osobą, zadaje trafne pytania dzięki czemu odpowiedzi i tego, czego się potrzebuje, szuka się w samym sobie. Pomaga racjonalnie spojrzeć na swoje problemy. Jest naprawdę bardzo konkretna, podczas sesji każde działanie jest uzasadnione. Bardzo polecam

  • H
   Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Terapia Par i Małżeństw - Gabinet SpecjalistycznyUsługa: terapia indywidualna, kryzys

   Pani Bożena jest super profesjonalistą. Podeszła do mnie z pełnym zrozumieniem i pomogła mi wyjść z kryzysu i rozpaczy. Pokazała mi bardzo różne punkty widzenia i dzięki temu byłam w stanie spojrzeć inaczej na aktualną sytuację. Słucha bardzo uważnie, pomaga wyciągnąć potrzebne wnioski i robi to w taki sposób, że dodaje otuchy i pacjent zaczyna widzieć światełko w tunelu. Dziękuję za bardzo dużą pomoc.

  • P
   Lokalizacja: Gabinet Terapeutyczny

   Spotkania były połączeniem dobrze zadawanych pytań i cennych informacji. Dzięki temu nie tylko można było odnaleźć w sobie najlepsze dla siebie rozwiązanie, ale też dowiedzieć się czegoś ponad to i otrzymać trochę rzeczowego i psychicznego wsparcia. Ogromny plus za uczciwe podejście do problemu - wystarczyło dosłownie kilka spotkań. Odczucia jak najbardziej pozytywne.

  • A
   Lokalizacja: Gabinet TerapeutycznyUsługa: terapia indywidualna

   Pani Bożena podeszła do mnie z dużym zrozumieniem i pomogła mi wyjść z kryzysu. Jest wsłuchana w pacjenta, dodaje otuchy, Potrafi sprawić, że zaczyna się trzeźwo patrzeć na swoją sytuację.

  • A

   Super specjalista. Bardzo szybko i pewnie potrafi stwierdzić w czym tkwi sedno problemu. Prowadzone warsztaty są z określonym planem, ale też z możliwością zmiany uzależnionej od potrzeb grupy.

  • Polecam warsztaty z Panią Bożeną na temat poczucia własnej wartości. Bezcenne doswiadczenie! Bardzo dziękuję i proszę o więcej :-)

  • I
   Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl

   Pani Bożena to osoba bardzo kompetentna, posiadająca dużą wiedzę psychologiczną, potrafiąca w bardzo przystępny sposób ją przekazać. Ponadto jest bardzo komunikatywna i umie słuchać swojego klienta. Zajęcia prowadzi ciekawie, proponując ćwiczenia, które uświadamiają źródło pochodzenia problemów natury psychologicznej. Z całego serca polecam współpracę z Panią Bożeną!

   Bożena Wujec-Ziółkowska2016-12-21

   Dziękuje. Powodzenia życzę! Pozdrawiam :)

  • A
   Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl

   Polecam! Terapeutka otwarta, rzeczowa, empatyczna i profesjonalna. Na sesjach czułam się bezpieczna i wysluchana. Dzięki p. Bożenie ponownie zaczynam wierzyć w siebie. Mam wrażenie, że postawiła mnie na nogi. Serdecznie polecam! A swojej terapeutce pieknie dziękuję!

   Bożena Wujec-Ziółkowska2016-12-21

   Dziękuje. Powodzenia życzę. Pozdrawiam:)

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG