Mgr

Bożena Wujec-Ziółkowska verifiedCreated with Sketch.

Terapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M
  Lokalizacja: Terapia Par i Małżeństw - Gabinet SpecjalistycznyUsługa: zaburzenia osobowości

  Konkretna specjalistka stosująca ciekawą metodę aby pomóc pacjentowi. Mimo, że była to moja pierwsza wizyta u Pani Bożeny to już nawiązaliśmy swego rodzaju więź. Serdecznie polecam !

 • Szukasz terapeuty? Pacjenci polecają:

  Aleksandra Naumowicz-Kucharska
  Aleksandra Naumowicz-Kucharska
  Psycholog, Terapeuta
  ul. Zator-Przytockiego 2B/11A,, Gdańsk
  Do niedawna nie bardzo wyobrażałam sobie jak opowiadanie o sobie obcym ludziom może w czymkolwiek pomóc. Okazało… więcej

  Marzena Reszczyńska-Owczarek
  Marzena Reszczyńska-Owczarek
  Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta
  Lendziona 3a/2, Gdańsk
  Na terapię do Pani Marzeny trafiłam po kilku miesiacach leczenia. W moim przypadku lekarstwa były niezbędne, ale… więcej

  Izabela Korytkowska
  Izabela Korytkowska
  Psychoterapeuta, Psycholog, Terapeuta
  Klonowa 1, Gdańsk
  Ciepła, wyrozumiała, cierpliwa, mądra .. achhhhhhh no i ratuje Naszą rodzinę . Bez niej nie było by jej. Wiem że… więcej

  Jakub Pawłowski
  Jakub Pawłowski
  Fizjoterapeuta, Terapeuta
  ul. Sienkiewicza 5a/2a, Gdańsk
  Bardzo profesjonalnie, miło a co najważniejsze bardzo skutecznie, już po pierwszej wizycie jest poprawa i duża… więcej

  Agnieszka Kozińska
  Agnieszka Kozińska
  Fizjoterapeuta, Terapeuta, Diagnostyk
  ul. Sienkiewicza 5a/2a, Gdańsk
  Polecam w szczególności dla dzieci. Profesjonalne podejście, dobre rady, uczciwość. Cała wizytę oceniam na 5! więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Ukończyłam I i II stopień terapii krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniach w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Warszawie, a także Racjonalną Terapię Zachowania (RTZ). Obecnie w trakcie studiów psychologicznych o kierunku psychologia kliniczna na Uniwersytecie SWPS.
   Swoje doświadczenie zdobywałam stażując w Organizacjach pozarządowych min. w Organizacji Rodzice Razem w Warszawie, roczny staż w Ośrodku Specjalistycznym SOS CTSR w Sopocie, oraz staż w Organizacji Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego w Warszawie. Pracowałam również jako terapeuta dla Centrum Pedagogiki Praktycznej w Warszawie oraz od trzech lat dla Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego w Warszawie realizując dla nich różnego rodzaju projekty wyjazdowe. Od 3 lat również prowadzę prywatną praktykę terapeutyczną pracując stale pod superwizją.

  Choroby

  więcej

  Usługi

  Terapia Par i Małżeństw - Gabinet Specjalistyczny

  Bolesława Chrobrego 36A, Wrzeszcz Dolny, 80-423 Gdańsk, pomorskie

  Terapia indywidualna 100 zł
  Terapia par z jednym specjalistą 130 zł
  Terapia par z dwoma specjalistami 160 zł

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  20 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M
   Lokalizacja: Terapia Par i Małżeństw - Gabinet SpecjalistycznyUsługa: zaburzenia osobowości

   Konkretna specjalistka stosująca ciekawą metodę aby pomóc pacjentowi. Mimo, że była to moja pierwsza wizyta u Pani Bożeny to już nawiązaliśmy swego rodzaju więź. Serdecznie polecam !

  • M
   Lokalizacja: Terapia Par i Małżeństw - Gabinet SpecjalistycznyUsługa: terapia indywidualna

   Gdy trafiłam do Pani Bożeny byłam jak wrak człowieka. Nienawidziłam siebie, przepełniał mnie smutek i brak chęci do życia.
   Mimo czytania książek, w których opisywano moje problemy oraz wsparcia przyjaciół nie czułam ulgi. Dopiero spotkania z Panią Bożeną zmieniły mój światopogląd. Zaczęłam rozumieć samą siebie i otaczający mnie świat. Dziękuję za ogromny profesjonalizm i wsparcie :)

  • S

   Pani Bożena jest bardzo profesjonalnie pracującą osobą, zadaje trafne pytania dzięki czemu odpowiedzi i tego, czego się potrzebuje, szuka się w samym sobie. Pomaga racjonalnie spojrzeć na swoje problemy. Jest naprawdę bardzo konkretna, podczas sesji każde działanie jest uzasadnione. Bardzo polecam

  • H
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Terapia Par i Małżeństw - Gabinet SpecjalistycznyUsługa: terapia indywidualna, kryzys

   Pani Bożena jest super profesjonalistą. Podeszła do mnie z pełnym zrozumieniem i pomogła mi wyjść z kryzysu i rozpaczy. Pokazała mi bardzo różne punkty widzenia i dzięki temu byłam w stanie spojrzeć inaczej na aktualną sytuację. Słucha bardzo uważnie, pomaga wyciągnąć potrzebne wnioski i robi to w taki sposób, że dodaje otuchy i pacjent zaczyna widzieć światełko w tunelu. Dziękuję za bardzo dużą pomoc.

  • P
   Lokalizacja: Gabinet Terapeutyczny

   Spotkania były połączeniem dobrze zadawanych pytań i cennych informacji. Dzięki temu nie tylko można było odnaleźć w sobie najlepsze dla siebie rozwiązanie, ale też dowiedzieć się czegoś ponad to i otrzymać trochę rzeczowego i psychicznego wsparcia. Ogromny plus za uczciwe podejście do problemu - wystarczyło dosłownie kilka spotkań. Odczucia jak najbardziej pozytywne.

  • A
   Lokalizacja: Gabinet TerapeutycznyUsługa: terapia indywidualna

   Pani Bożena podeszła do mnie z dużym zrozumieniem i pomogła mi wyjść z kryzysu. Jest wsłuchana w pacjenta, dodaje otuchy, Potrafi sprawić, że zaczyna się trzeźwo patrzeć na swoją sytuację.

  • A

   Super specjalista. Bardzo szybko i pewnie potrafi stwierdzić w czym tkwi sedno problemu. Prowadzone warsztaty są z określonym planem, ale też z możliwością zmiany uzależnionej od potrzeb grupy.

  • Polecam warsztaty z Panią Bożeną na temat poczucia własnej wartości. Bezcenne doswiadczenie! Bardzo dziękuję i proszę o więcej :-)

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Pani Bożena to osoba bardzo kompetentna, posiadająca dużą wiedzę psychologiczną, potrafiąca w bardzo przystępny sposób ją przekazać. Ponadto jest bardzo komunikatywna i umie słuchać swojego klienta. Zajęcia prowadzi ciekawie, proponując ćwiczenia, które uświadamiają źródło pochodzenia problemów natury psychologicznej. Z całego serca polecam współpracę z Panią Bożeną!

   Bożena Wujec-Ziółkowska2016-12-21

   Dziękuje. Powodzenia życzę! Pozdrawiam :)

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Polecam! Terapeutka otwarta, rzeczowa, empatyczna i profesjonalna. Na sesjach czułam się bezpieczna i wysluchana. Dzięki p. Bożenie ponownie zaczynam wierzyć w siebie. Mam wrażenie, że postawiła mnie na nogi. Serdecznie polecam! A swojej terapeutce pieknie dziękuję!

   Bożena Wujec-Ziółkowska2016-12-21

   Dziękuje. Powodzenia życzę. Pozdrawiam:)

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG