dr n. med.

Bogdan Ostrowski

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

25 opinii +dodaj

32 letnie doświadczenie w zawodzie . Ordynator Oddz. Gin-Poł Centrum Medycznego w Łańcucie od 13 lat. Zastępca Orzecznika Odpowiedzialności Lekarskiej w Okregowej Izbie Lakarskiej w… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

4

Ogólna ocena
25 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • C
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor był miły i uprzejmy. Rzeczowo i dokładnie odpowiadał na każde moje pytanie. Nie spieszy się i poświęcał dużo uwagi.

 • Lokalizacja: GALEN

  Szczerze polecam pełen profesjonalizm Pan doktor wszystko rzetelnie tłumaczy i bardzo delikatnie przeprowadza badania i co najważniejsze ogromna wiedza oby więcej tak wspaniałych lekarzy

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GALEN

  Wybralam się na wizytę kwalifikacyjną do porodu naturalnego po cesarce . Lekarz bardzo przyjemny w kontakcie, konkretny , z aktualną wiedza i dbający o dobro pacjentki . W moim odczuciu super . Polecam.

 • N
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GALENUsługa: Zwykła wizyta

  Jestem bardzo zadowolona z dr Ostrowskiego. Nigdy nie był niedelikatny, zawsze cierpliwie odpowiadał na wszystkie moje pytania. Wszystkie moje obawy co do ciąży, stanu zdrowia dziecka potrafił rozwiać. Również jak byłam na badaniach w szpitalu, podchodził i sprawdzał czy wszystko jest w pozadku. Jak najbardziej polecam.

 • W

  Znam Pana Doktora od kilku lat. Jest to bardzo profesjonalny lekarz. Miałam kilka dolegliwości zawsze były dobrze rozpoznane i wyleczone. Podczas badania był delikatny i wyczerpująco odpowiadał na moje pytania. Ostatnio wyleczył mnie z cysty jajnika. Badanie dopochwowym usg wykonał profesjonalnie i delikatnie. Podjęte leczenie przyniosło spodziewany efekt, jestem wyleczona. Jest to bardzo kulturalny i inteligentny lekarz. Wysokiej klasy specjalista.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miły, profesjonalny Lekarz! Wizyta przebiegła o umówionej porze, świetny kontakt! Serdecznie polecam!

 • M

  Niestety bardzo się zawiodłam. Panu Ostrowskiemu chyba bardzo się spieszyło (wizyta nfz) i dosłownie mnie pozbył. Mimo podwyższonych wyników powiedział, że nic nie może na to poradzić, po czym łaskawie przepisał tabletki nic mi o nich nie mówiąc (jak działają, jak brać, z czym się wiąże branie tych tabletek) pomimo, iż nigdy nie brałam tabletek hormonalnych. Jak na tak długi staż pracy mało kompetentny.

 • X

  Nie polecam, bardzo niemiły, gburowaty, źle ocenił mój stan podczas porodu, co mogło źle się skończyć dla mnie lub dziecka.

 • S

  Prowadzę u niego ciążę, zawsze poświęca mi tyle czasu ile potrzebuję, odpowiada na wszystkie pytania. Nieprawdą jest aby był niedelikatny podczas badania, ja nigdy nie czułam dyskomfortu. Nie jest też gburowaty. Nie krzyczy na nie swoje pacjentki. Rodziłam pierwsze dziecko w 2008 roku i nie prowadziłam ciąży u niego a mimo to nie krzyczał na mnie i nie był niedelikatny podczas badania.

 • P

  Leczyłam sie u Pana Doktora od 2008roku i już wiecej noga moja u niego w gabinecie nie powstanie przez 5 lat doktor nie potrafił zrobic dopochwowego usg a jak rodziłam to wział 400zł i zmył sie zaraz po swoim dyżurze i wiecej sie nie pokazał i musiał dokonczyc inny lekarz odradzam Pana Dokrora bo Pan Doktor to nie wiem czy by potrafił by krowy leczyc a zaznacze teraz mam problemy gin. zwiazane z tym ze nie miałam robionego nigdy u Pana Doktora usg dopochwowego nie wiem czy mu sie nie chciało czy mu nie zalezało na pacjentce

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • 32 letnie doświadczenie w zawodzie . Ordynator Oddz. Gin-Poł Centrum Medycznego w Łańcucie od 13 lat. Zastępca Orzecznika Odpowiedzialności Lekarskiej w Okregowej Izbie Lakarskiej w Rzeszowie. Członek Zarządu PTG i PTL w Rzeszowie. Długoletnie doświadczenie w zakresie ginekologii operacyjnej i onkologicznej i w zakresie położnictwa.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia