prof. dr hab. n. med.

Bernarda Kazanowska

Pediatra, Onkolog, Hematolog

22 opinie +dodaj

Umów wizytę
19 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

JAKO HEMATOLOG I ONKOLOG PRACUJĘ WYŁĄCZNIE Z DZIEĆMI Zajmuję się przede wszystkim diagnostyką chorób krwi oraz szpiku kostnego, takich jak: niedokrwistość, nieprawidłowość krwinek… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
22 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Polimed

  Pani doktor jest bardzo rzeczowa, miła i spokojnie wyjaśniła nam nasz problem. Trzeba również dodać, że ma bardzo dobre podejście do niesfornych niemowlaków. Wizyta była udana- szczególnie, że Pani Doktor uspokoila nas I wyjaśniła wszelkie wątpliwości.

 • L
  Lokalizacja: Specjalistyczna Przychodnia Lekarska PolimedUsługa: konsultacja onkologiczna dzieci

  Wysoka kultura osobista Pani profesor. Odpowiednie podejście do sprawy. Wyczuwa się od razu duże zaufanie do osoby Pani profesor. Bylo to nasze pierwsze spotlanie, ale przebiegło w sposób jak najbardziej odpowiadajacy nam - zagubionym rodzicom.

 • I
  Lokalizacja: Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Polimed

  Pani Profesor widać, że jest bardzo empatyczną osobą. Spokojną. Wszystko tłumaczy i nie straszy pacjentów. Pierwsza wizyta jak najbardziej na plus.

 • J
  Lokalizacja: Specjalistyczna Przychodnia Lekarska PolimedUsługa: Mała krzepliwość krwi

  Pani Profesor szczegółowo wypytała się o powód wizyty i podjęła odpowiednie kroki, zlecając szczegółowe badania krwi u syna. Wszystko dokładnie wyjaśniła.
  Cała wizyta przebiegła w miłej atmosferze.
  Gorąco polecam Panią Profesor, uważam, że to świetny specjalista.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Polimed

  Szczerze polecam za profesjonalizm i podejście do pacjenta. Pani doktor to lekarz z powołania. Bardzo dziękuje za nieocenioną pomoc w leczeniu dziecka.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Polimed

  Pani profesor jest wrażliwa na dobro i zdrowie drugiego człowieka. Pomocna i niezwykle zaangażowana w postawieniu poprawnej diagnozy a przy tym pełna ciepła i uśmiechu dla małych pacjentów. Dziękujemy Panu Bogu, że mieliśmy szczęście trafić na tak wspaniałą Panią profesor. ;)

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani profesor jest osobą bardzo życzliwą, konkretną. Nie mnie, laikowi, oceniać kompetencje profesora bo zakładam, że człowiek z takim doświadczeniem i wiedzą je posiada. Mamy całkowite zaufanie do Pani doktor!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Dr. ma bardzo dobre podejscie do dzieci. Ogromne doswiadczenie. Mnie bardzo uspokoila. Polecam.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Rzeczowo i na temat. Porada onkologiczna syna po mojej myśli więc jestem zadowolony. Polecam serdecznie.

 • Witam zachorowałem gdy miałem 7 lat trafiłem do szpitala na Bujwida okazało się ze mam Białaczkę moim lekarzem prowadzącym była Pani prof. Bernadeta Kazanowska to wspaniała kobieta zawsze uśmiechnięta,życzliwa, dociekliwa i kompetentna. Miałem wiele punkcji,przeszczep,chemię był ciężko ale Pani prof. była przy mnie wspierała,doradzała,pocieszała. Mam teraz 28 lat wspaniałą dziewczynę,dom,prace, a to wszystko zawdzięczam wspaniałej kobiecie Pani prof. Bernadecie Kazanowskiej. Pozdrawiam Bartłomiej Guglas

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • JAKO HEMATOLOG I ONKOLOG PRACUJĘ WYŁĄCZNIE Z DZIEĆMI
  Zajmuję się przede wszystkim diagnostyką chorób krwi oraz szpiku kostnego, takich jak: niedokrwistość, nieprawidłowość krwinek białych, nieprawidłowość płytek krwi, zaburzenia krzepnięcia krwi, zaburzenia odpornościowe.

Specjalizacje

 • Onkologia i hematologia dziecięca