lek.

Benjamin Efurhievwe

Okulista

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 117 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista chorób oczu prowadzi prywatną praktykę okulistyczną nieprzerwanie od 1993 roku. Należy do Polskiego Towarzystwa Okulistycznego i jest uczestnikiem licznych krajowych i ... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista chorób oczu prowadzi prywatną praktykę okulistyczną nieprzerwanie od 1993 roku. Należy do Polskiego Towarzystwa Okulistycznego i jest uczestnikiem licznych krajowych i międzynarodowych konferencji okulistycznych.

  Gabinet - BESAF wyposażony jest w najnowocześniejszą aparaturę medyczną umożliwiającą kompleksową diagnozę chorób oka oraz ich leczenie. Znakomita większość badań oka jest wykonywana na miejscu, uwalniając pacjenta od konieczności udawania się na dodatkowe badania do różnych placówek.

Specjalizacje

 • Okulistyka

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet medyczny we Wrocławiu 1980

Nagrody i wyróżnienia

 • Certyfikat zaufania pacjentów 20140raz 2015

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej

Ocena pacjentów:

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo sympatyczny lekarz. Badania przeprowadzone bardzo dokładnie. Jeżeli trzeba powtórzyć badania to je powtarza.Dokładnie wszystko tłumaczy. Pan doktor to człowiek-cierpliwy, kompetentny z wielkim uśmiechem na twarzy i w oczach. Jestem przekonana, że trafiłam w odpowiedne ręce.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  POLECAM-Pan Doktor to bardzo sympatyczny, kontaktowy,kulturalny,człowiek,uśmiechnięty i bardzo uczciwy.Badanie przebiegło sprawnie i bardzo profesjonalnie.Jest osobą spokojną,odpowiada na każde zadane pytanie cierpliwie i z uśmiechem.Na dodatkowe badania wystawia skierowanie.Polecam.

  Jakub

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo fajne podejście do dzieci. Mój 6letni syn który bardzo się bał przed wizytą, po niej stwierdził że super Pan doktor :) Jeśli chodzi o wizytę trwała dostatecznie długo. Oczka zbadane dokładnie i rzetelnie. Okazało się że synek ma wadę wzroku, której poprzednia okulistka nie zauważyła! Dzięki Panu doktorowi pół roku okularków i wada być może się cofnie. Niedługo sama planuję wizytę aby sprawdzić wzrok. Polecam każdemu. Również małym dzieciom.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem zadowolona z wizyty, lekarz dokładnie przebadał oczy i wyjaśnił wszystkie moje wątpliwości. Dostałam skierowanie na dodatkowe badania.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Sympatyczny człowiek, kompetentny lekarz. Dobrane przez Pana Benjamina szkła świetnie mi służą. Jeszcze nie wiem jaki skutek będą miały leki, które mi zalecił. Liczę na dobre efekty.

 • M

  Lekarz od kilu miesięcy zajmuje się moją babcią. W poprzedniej przychodni wykonano szybkie badanie, straszono operacją i ew. oślepnięciem. Znalazłam Pana doktora przez ten portal, Pan doktor od razu zajął się moją babcią, pokierował na odpowiednie badanie do innej placówki aby potwierdzić swoje przypuszczenia, podał dokładne namiary na placowkę tak aby nie trzeba było samemu szukać. Diagnoza potwierdzona, leczenie wdrożone, babcia bardzo szybko odczuła bardzo dużą poprawę, została uspokojona że żadna operacja nie jest na tym etapie konieczna, wzrok się nie pogarsza a nawet poprawia. Babcia czuje, że jest w dobrych rękach i się tak nie martwi.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan Doktor ma profesjonalne podejście do swojej pracy, poświęcił mi wystarczająco dużo czasu, żeby dokonać właściwej diagnozy oraz pomógł w dalszych krokach leczenia.
  Bardzo uprzejmy, kompetentny i umiejący słuchać pacjenta.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz jest dobry co do jego fachowości brak zastrzeżeń, ale mógłby lepiej tłumaczyć i mówić wyraźniej bo z tym ma problem.

 • E

  Wspaniały lekarz, spokojnie wszystko tłumaczy, dokładnie przeprowadza badania. Nie czuć pośpiechu za to czuć, że pacjent jest tam najwazniejszy.

 • P

  Kompleksowa wizyta . Konkretnie i na temat. Cena nie jest wygórowana a lekarz miły i przystępny widać, że zależy mu na pacjencie. Polecam.