lek.

Benjamin Efurhievwe

Okulista

Specjalista chorób oczu prowadzi prywatną praktykę okulistyczną nieprzerwanie od 1993 roku. Należy do Polskiego Towarzystwa Okulistycznego i jest uczestnikiem licznych krajowych i ... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Wiek a korekcja wzroku

  Mam 61 lat, czy mogę wykonać korekcję wady wzroku. Obecnie noszę okulary progresywne o mocy (L+3,0 + 2,25 i P +2,5 +2,25), które są bardzo uciążliwe. Gdzie wykonać taki zabieg i ile kosztuje?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Benjamin Efurhievwe

  Może Pan się zgłosić na badanie kwalifikacyjne do centrum gdzie wykonują laserowe korekcje wzroku.Koszt zależy od ośrodka około 2000 złotych na jedno oko.

 • Dziwne zaburzenia wzroku

  Witam serdecznie. Zajmuję się stylizacją rzęs, co wiąże się z wytężeniem wzroku. Podczas pracy w pewnym momencie zaczęławm widzieć podwójny rozmyty obraz i bardzo boli mnie głowa. Stało sie tak ponad dwa miesiące temu i widzę tak cały czas. Byłam ponad tydzień w szpitalu na neurologii, miałam tomografię… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Benjamin Efurhievwe

  Jest ponad 10 przyczyń podwójnego widzenia.Z wynikami trzeba się udać do okulisty.
  Okulista

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Specjalista chorób oczu prowadzi prywatną praktykę okulistyczną nieprzerwanie od 1993 roku. Należy do Polskiego Towarzystwa Okulistycznego i jest uczestnikiem licznych krajowych i międzynarodowych konferencji okulistycznych.

  Gabinet - BESAF wyposażony jest w najnowocześniejszą aparaturę medyczną umożliwiającą kompleksową diagnozę chorób oka oraz ich leczenie. Znakomita większość badań oka jest wykonywana na miejscu, uwalniając pacjenta od konieczności udawania się na dodatkowe badania do różnych placówek.

Specjalizacje

 • Okulistyka

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet medyczny we Wrocławiu 1980

Nagrody i wyróżnienia

 • Certyfikat zaufania pacjentów 20140raz 2015

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię

Ogólna ocena
97 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Okulistyczny "BESAF" Benjamin EfurhievweUsługa: zwykła wizyta

  Bardzo sympatyczny, życzliwy lekarz, profesjonalne podejście do pacjenta. Przeznacza tyle czasu, ile rzeczywiście potrzeba na wywiad, wykonanie wszystkich potrzebnych badań, dobranie szkieł, odpowiedzi na różne pytania i wątpliwości, wypisanie recept. Człowiek się czuje "zaopiekowany", a wszystko w bardzo miłej atmosferze.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobre podejście do pacjenta, wszystkie badania zostały wykonane, a stosowanie przepisanych leków dokładnie wyjaśnione. Bardzo miły lekarz!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor jest niezwykle sympatyczny i profesjonalny. Poświęca pacjentowi dużo czasu, wszystko dokładnie wyjaśnia. Poza tym posiada świetny, nowoczesny sprzęt. Polecam!

 • Lokalizacja: Prywatny Gabinet Okulistyczny "BESAF" Benjamin EfurhievweUsługa: Zwykła wizyta

  Lekarz bardzo miły ale mam wątpliwości czy mając takie doświadczenie i wiedzę nie powinno się przeprowadzić podstawowego badania dna oka podczas wizyty, tu niestety takiego badania nie wykonano a to jest według mnie nie do końca profesjonalne podejście do pacjenta.

  lek. Benjamin Efurhievwe2017-06-12

  Pan właśnie miał badanie dno oka przy wąskiej żrenicy.Ma Pan prawo pytać jakie badania były wykonane jeśli czegoś Pan nie rozumie.
  Okulista

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz z powołania. Pan Doktor to Profesjonalista. Ufam tylko Jemu. Zaproponowane leczenie już przynosi rezultaty. Czuję się zdecydowanie lepiej. Polecam. Małgorzata

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Okulistyczny "BESAF" Benjamin EfurhievweUsługa: Zwykła wizyta

  Pan Benjamin przeprowadził szereg badań oczu, wysłuchał pacjenta, przypisał odpowiednie środki (efekt jeszcze nie nastąpił, wizytę miałem zaledwie kilka dni temu). Wszystko w bardzo przyjaznej i pozytywnej atmosferze. Polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Zbadał mnie i zaordynował leki, które po wykupieniu (ceny jak nie dla emeryta) już po paru zakropieniach pomogły. dzięki, że istniejecie bo już bym była ślepa. ala

 • G

  Lekarz miły, bardzo dokładnie zbadał oczy, dostarczył wszelkich informacji oraz odpowiedział na wszystkie nurtujące mnie pytania. Atmosfera w gabinecie także bardzo przyjemna.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Okulistyczny "BESAF" Benjamin EfurhievweUsługa: Zwykła wizyta

  Bardzo miły i konkretny lekarz, badanie wzroku przeprowadzone bardzo sprawnie. Wszystkie moje pytania otrzymały jasne i zrozumiałe odpowiedzi. Serdecznie polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Okulistyczny "BESAF" Benjamin EfurhievweUsługa: Zwykła wizyta

  Zmuszony jestem edytować swoją opinię i zmienić ocenę z bardzo dobry na słaby.
  Cierpliwy lekarz. Łatwo nawiązuje kontakt z dzieckiem. Wizyta bardzo kompleksowa. Całość trwałą ponad półtorej godziny wraz z zakrapianiem. Rzeczowo tłumaczy wyniki pomiarów.
  Niestety. Przepisane przez niego szkła dla dziecka są prawie dwukrotnie zbyt silne. Po ich wykonaniu syn nie widział w okularach prawie nic. Lepiej już czytał bez nich. Zweryfikowaliśmy jego diagnozę u trzeciego już specjalisty i wynik był zbliżony do pierwszego, który Pan Doktor podważył.

  lek. Benjamin Efurhievwe2017-04-28

  Trzeba było przyjść sprawdzić u mnie czy dziecko widzi w nowych okularach czy nie.Wina móże polegać na wykonaniu okularów.Zapraszam na bezpłatną wizytę po uzgodnieniu telefonicznym- 601766060
  Pozdrawiam
  Okulista