lek. dent.

Beata Ziętek-Saja

Ortodonta

6 opinii +dodaj

Umów wizytę
100 odwiedzin w ciągu 30 dni

Absolwentka wydziału stomatologii warszawskiej Akademii Medycznej. Specjalizację z ortodoncji uzyskała w 2009 roku. Od 16 lat zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

3.5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Nowogrodzka 45

  pani miła, ale po trzech latach leczenia musiałam zmienić lekarza. Okazuje się, że niepotrzebnie kazano mi usunąć trzy zęby i teraz będę musiała wstawić w brakujące miejsca implanty. Łuk zębów nadal brzydki, wszystko nierówne. Nie wiem, czy pani była już zmęczona wykonywaną pracą czy po prostu źle oceniła sytuacjè... oczekiwałabym informacji o tym, że nie bardzo ma pomysł na dalsze leczenie dużo wcześniej, oszczędziłabym sobie frustracji i tysięcy złotych wydanych na wizyty. No i teraz implanty.

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Polecam w 100%. Podejście do pacjenta w bardzo profesjonalnym stylu. Leczenie przebiega sprawnie a po każdej wizycie u Pani Beaty jestem zadowolony postępami w leczeniu mojego uzębienia.

 • F
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Bardzo miły i sympatyczny personel. Jestem pod wrażeniem wykonanej pracy pani doktor. Został założony aparat, dzięki któremu już po 8 miesiącach widzę dużo poprawę. Po wizytach oceniam Panią doktor bardzo pozytywnie. Konkretna, rzeczowa i cierpliwa osoba. Spokojnie tłumaczyła kolejne kroki i działania.
  Martyna

 • E
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Do Pani doktor trafiłam z polecenia kuzynki. Rzeczowa, przejrzysty plan leczenia, obyło się bez ekstrakcji którą proponowano mi w innym gabinecie. Leczenie trwało 2 lata, przebiegło bez komplikacji. Wizyty comiesięczne na Pięknej również w przystępnej cenie. Doradzono mi zamki kryształowe które przez całe leczenie wyglądały super estetycznie. Polecam wszystkim serdecznie i pozdrawiam Panią doktor:)

 • Ja mam jak najlepsze doświadczenie. Od dwóch lat p. Doktor zajmuje się moim wnukiem, który miał bardzo poważne problemy z uzębieniem i cofniętą szczęką. Prowadzi mi wnuka nienaganie, rezultaty sa wręcz niesamowite. Widać pełem profesjonalizm w jej pracy i klimacie jaki stawrza pacjentowi.. Jest lekarzem, który nie tylko potrafi przekonać pacjenta (wnuka), ale i opiekunów. Smypatyczna i miła w obsłudze klienta. Jednak dla mnie liczył się najbardziej efekt, a on jest po prostu widfoczny gołym okiem. POLECAM!!! Andrzej Kozłowski

 • M

  nie polecam - nie bardzo zna się na tym co robi, jest niezdecydowana i mało przekonująca. Początkowo twierdzi, że zajmie się leczeniem a na kolejnej wizycie zmienia zdanie i odmawia leczenia. Może się boi? takie sprawia wrażenie.
  Gerry

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka wydziału stomatologii warszawskiej Akademii Medycznej. Specjalizację z ortodoncji uzyskała w 2009 roku. Od 16 lat zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych. Oprócz tradycyjnych aparatów stałych stosuje aparaty samoligaturujące w systemie Damon. Jest certyfikowanym lekarzem metody Invisalign. Pod jej kierunkiem kształcili się stażyści w trakcie specjalizacji z ortodoncji.

Specjalizacje

 • Ortodoncja

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Znajomość języków

 • polski

Choroby

więcej