Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Tymiankowa 9, Piotrków Trybunalski
Fizjobar profesjonalna rehabilitacja domowa

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem fizjoterapeutą, absolwentem studiów magisterskich kierunku fizjoterapia na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach ...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Neurologia
  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Znajomość języków

  • Angielski

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

3 opinie pacjentów

Ogólna ocena

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjobar profesjonalna rehabilitacja domowa Inny

Przez dłuższy czas zmagałem się z wyskakiwanie dysku, nikt nie umiał mi pomóc na dobre. Jednak gdy trafiłem na pana Bartosza okazało się to łatwe i przyjemne w usuwaniu bulu kręgosłupa i skuteczne na dłuższy czas. Serdecznie polecam znakomita diagnostyka jak i samo wykonanie oraz cena całego zabiegu przystępna. Pozdrawiam Daniel

P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pogodny, wrażliwy, pracowity i skuteczny w swoim działaniu fizjoterapeuta. Zawdzięczamy mu powrót do sprawności fizycznej naszej mamy. Jest osobą, której zależy na dobrze wykonanej pracy. Serdecznie polecamy, Aga i Mirek

W
Użytkownik zweryfikowany

Byłam pacjentką Pana Bartosza z powodu uciążliwych bólów kręgosłupa w odcinku piersiowym. Pomógł mi jak nikt inny, już po jednej wizycie poczułam się dużo lepiej. Zalecone ćwiczenia spowodowały, że od dłuższego czasu czuję się w pełni sprawna. Do tego nie sposób pominąć życzliwości i uśmiechu, jakimi emanuje w bezpośrednim kontakcie. Szczerze polecam!

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

7 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Pytanie dotyczące rwa kulszowa


Wczoraj w nocy miałam wrażenie że boli mnie brzuch promieniujące aż do pleców dolny odcinek lędźwiowy. Wzięłam tabletkę przeciwbólowa i przeszło do rana. Rano wzięłam tez tabletkę i dobrze się czułam. Teraz od czterech godzin ból jest tak silny że już wiem że boli mnie tylko dolny od niej pleców. Żadne tabletki nie działają. Nie mogę się nachylić bo ból się zwiększa. Nie mogę usiąść ani spać. Nie wiem co robić. Poproszę o poradę czy mam jechać lub wzywać pogotowie?

Czy ból narastał powoli, czy był to nagły strzał, np przy zajmowaniu pozycji leżącej, czy przy przekręcaniu się z boku na bok? przyczyny takich silnych bóli wymagają przeprowadzenia dokładnego wywiadu, jak i diagnostyki różnicowej zarówno funkcjonalnej, jak i obrazowej. Przyczyn może być wiele, zarówno związanych z samym kręgosłupem i układem nerwowym, jak i narządami wewnętrznymi.

mgr Bartosz Jagodzki

Jakie zabiegi z zakresu fizykoterapii mogą zostać wykonane przy kręgozmyku?

Wszystkie zabiegi z zakresu fizykoterapii mogą zostać wykonane przy kręgozmyku. Trzeba się jednak zastanowić co miałyby na celu? Zabiegi pobudzają naturalne procesy regeneracji tkanek, niwelują napięcie mięśni, jednak nie "nastawiają" kręgosłupa na miejsce, ani nie zapobiegną dalszym ruchom kręgów. Polecałbym udać się do dobrego Terapeuty Manualnego; uzbroić się w długotrwały proces treningowy, wzmacniający mięśnie głębokie, przykręgosłupowe. Według mnie tylko profesjonalne, dobrane ćwiczenia i systematyczny trening pozwolą uniknąć problemów w przyszłości.

mgr Bartosz Jagodzki

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem fizjoterapeutą, absolwentem studiów magisterskich kierunku fizjoterapia na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach ...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Neurologia
  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Znajomość języków

  • Angielski

Powiązane wyszukiwania