mgr

Bartłomiej Czarnecki

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta

2 opinie +dodaj

Swoje doświadczenie zbieram współpracując z kadrą narodową w rugby oraz Mistrzami Polski i zdobywcami Pucharu Polski w rugby "7" Posnania Poznań. Przez 4 lata pomogłem wielu zawodnikom… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
2 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Lokalizacja: VITALIFE

  Zgłosiłem się do pana Bartłomieja z bólami pleców po wysiłku fizycznym. Solidnie przeprowadzony wywiad lekarski, następnie badania pozwoliły odnaleźć przyczynę problemu. Od 4 tygodni stosują leczenie które pan Czarnecki mi zalecił i widzę ogromne zmiany. Ból pleców został zlikwidowany a do tego moja postawa i motoryka została usprawniona. Polecam wszystkim sportowcom profesjonalistom jak i amatorom!

 • M

  Solidny i skuteczny fachowiec. Po przeprowadzeniu wnikliwego wywiadu, analizie wyników badań oraz całościowym (nie ograniczył się tylko do stanowiącego problem odcinka szyjnego) zbadaniu stanu układu ruchowego był w stanie dobrać ćwiczenia oraz zaproponować zmiany w codziennych nawykach, tak że pierwsze efekty poprawy dało się odczuć już po pierwszych dwóch tygodniach. Obecnie jestem nieco ponad miesiąc po wizycie i poprawa jest wyraźna. Widać, że Pan Bartek dobrze wie co robi. Polecam i dziękuję!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Swoje doświadczenie zbieram współpracując z kadrą narodową w rugby oraz Mistrzami Polski i zdobywcami Pucharu Polski w rugby "7" Posnania Poznań. Przez 4 lata pomogłem wielu zawodnikom dyscyplin biegowych w poprawieniu osiągów sportowych i zlikwidowaniu dolegliwości bólowych poprzez poprawę biomechaniki narządu ruchu. Oprócz sportowej strony z przyjemnością pracuję ze strona mentalną i poprawą samopoczucia ciała u swoich pacjentów traktując sferę psychiczną i cielesną jako całość. Biorę czynny udział w projekcie badawczym dotyczącym patofizjologii bólu u zawodników uprawiających wioślarstwo odbywającym się w Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu pod opieką prof. nadzw. dr hab. Małgorzaty Ogurkowskiej.

  Zajmuje

Edukacja

 • Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu
 • Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii w Poznaniu

Znajomość języków

 • angielski