dr n. med.

Barbara Reniewska

verifiedCreated with Sketch.

Okulista

9 opinii +dodaj

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

3

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • N
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Wołowska 20

  Nie jestem zadowolona z wizyty u Pani Doktor, ponieważ mam wrażenie, że dokładniejsze badanie przeprowadziło tylko dlatego, że nalegałam. Nie słuchała tego, co mówię, tylko powtarzała swoje teorie, które już powstały w czasie pierwszej minuty wizyty, jeszcze przed jakimkolwiek badaniem. Była niemiła, potraktowała mnie bardzo z góry. Na pewno nie wrócę do Pani Doktor.

 • P

  Choć problemy okulistyczne miałam od zawsze, pierwszy raz lekarz tak dokładnie, rzetelnie i fachowo wykonał wszystkie badania i opisał całostronicowo przeprowadzoną konsultację. Z całą stanowczością mogę polecić Panią doktor. Dodatkowo miła uprzejma i naprawdę poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu podczas wizyty.

 • D

  Witam.Jestem pacjentem przychodni Lux Med przy ul.WoŁowskiej we Wroclawiu i ostatnio mialem okazję odbyć wizytę u Pani doktor.Po pierwsze opóźnienie wynoszące ponad 45 minut,po drugie Pani doktor bardzo szybko zajęla sie moją osobą i moim zdaniem poświecila mi zbyt malo czasu(a dodam że mam podejrzenie jaskry)- widocznie chciala moim kosztem nadrobić opoźnienie.Po trzecie wypisala mi informacje!!! dla lekarza pierwszego kontaktu aby ten wypisal mi skierowanie do Poradni Leczenia Jaskry - twierdząc,że doktor Lux Medu nie ma takiej mocy aby wypisywać skierowanie na NFZ!!!Skandal!!!Ogólnie cala wizyta to strata czasu.Tak się teraz leczy ludzi za ich wlasne pieniadze...!!!

 • M

  Leczyła moje oczy skołatane codziennymi maratonami przed monitorem i przewlekłym zapaleniem spojówek. Oczy są juz zdrowe więc jestem szcfzerze zadowolny. Pani Reniewska jest miłą osobą i co mogą potwierdzić moje spojówki dobrym lekarzem.

 • A

  Bardzo sie zawiodlam - prywatnie w LuxMed a takie podejscie do pacjenta. Wlasciwie to ciezko mowic o wizycie skoro Pani Doktor zamiast zbadac oczy zczytala z komputera z poprzedniej wizyty (2 lata temu) wade wzroku i na tej podstawie otrzymalam recepte na okulary. Rozumiem, ze mlodemu pewnie nic nie jest i nie warto zagladac mu do oka, ale 3 minuty na pacjenta to troche malo, skoro ma przewidziane 20min a pacjent przychodzi na czas.Bardzo zla wizytowka dla prywatnej przychodni.

 • T

  Doktor Reniewska prowadziła terapie mojej mamy przez ostani rok. Najlepiej o jej pracy swiadczą jej efekty a nie jak to napisała pani poniżej ubranie czy identyfikator, bo tak szczerze to może mnie leczyć doktor w stroju indiańskiego szamana byle by był skuteczny i kompetentny. Właśnie te dwa słowacechują Panią Reniewską. Polecam serdecznie i dziękuję w imieniu swoim i mamy.

 • O

  Wspaniała Pani Doktor. Bardzo dokładnie przeprowadziła badanie, wszystko wyjasniła. Do tego jest niezwykle miła i pogodna. Szczerze polecam.

 • E

  Pani doktor Reniewska leczyła mnie i absolutnie nie mogę się zgodzić z poprzednią opinią. Jest lekarzem przesympatycznym i bardzo kompetentnym. Poza tym ocenianie profesjonalizmu lekarza po ubiorze jest zwyczajnie śmieszne.
  Ewa Karaś

 • W

  Wizyta sobotnia w centrum Promyk Slonca we Wroclawiu okazala sie strata czasu. Pani doktor, bo nie miala identyfikatora, ubrana byla jakby wrocila z plaży i do tego chora, przyszla zajmowac sie małymi pacjentami. Ogolny brak profesjonalizmu, począwszy od braku odpowiedniego ubioru, az do zachowania i faktu, ze przyszla chora do pracy leczyć dzieci. Nie wzbudza zaufania jako lekarz.

Doświadczenie i kwalifikacje