Barbara Kaźmierczak-Tracz

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog

16 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
27 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi. Pierwszy stopień specjalizacji z dermatologii i wenerologii uzyskałam w 1988 roku natomiast tytuł specjalisty drugiego… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • V
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne SrebrnaUsługa: konsultacja dermatologiczna

  Pani doktor to wpaniala kobieta, wszystkim goraco polecam. Sympatyczna, konkretna, i bardzo pomocna. Schorzenie taty okazalo sie troche powarzniejsze i potrzebne beda kolejne wizyty lekarskie. Pani doktor od razu skontaktowala nas z innym lekarzem rozumiejac nasza specyficzna sytuacje zyciowa. Cudowny czlowiek, dobrze ze jeszcze sa osoby ktore nie tylko "po prostu lecza" ale chca pomagac i pomagaja !!! Pani doktor: bardzo bardzo dziekuje. Goraco polecam Pania doktor.

 • H
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Volver RadomskoUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Pani Dermatolog przesympatyczna. Konkretnie podeszła do sprawy. Wszystko objaśniła i pokazała na przykładzie. Dzięki temu spadł kamień z serca. Była to moja pierwsza wizyta u Pani Doktor, ale jestem zadowolony. Jeżeli ktoś będzie potrzebował pomocy dermatologa, polecam Panią Dermatolog.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne SrebrnaUsługa: konsultacja dermatologiczna

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Była bardzo konkretna a do tego zainteresowala się problemem, którego tak na prawdę nie dotyczyła wizyta. Do tego Pani jest bardzo miła, udzieliła dużo porad jak dbać o swoją cerę. Polecam z całego serca.

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor to osoba przesympatyczna, z poczuciem humoru a co najważniejsze wydaje się być doskonałym fachowcem. Co prawda była to pierwsza wizyta u pani doktor ale obserwując Jej podejście do pacjenta myślę, że leczenie przebiegnie pomyślnie i zakończy się sukcesem. Jeżeli ktoś będzie potrzebował pomocy dermatologa, polecam Panią Doktor.

 • N
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Volver RadomskoUsługa: konsultacje dermatologiczne

  To moja pierwsza wizyta u Pani doktor, jednak pierwsze wrażenie bardzo dobre. Dermatolog z duza wiedza na temat chorób i lekarstw, za co daje duży plus :) Reszta dopiero sie okaże.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor przesympatyczna i bardzo profesjonalna w swojej pracy. Czy leki zadziałają to dopiero się okaże ale szczegółowo wytłumaczyła na czym polega schorzenie i skąd się wzięło. Polecam i jeszcze raz dziękuję.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry kontakt, leczę się od lat. Tym razem miałam 20 minut spóźnienia a mimo to pani doktor poczekała.

 • Z
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Srebrna

  Warto bylo przejechac ponad 100 km na te wizyte. Nareszcie lekarz z wiedza, fachowoscia, doswiadczeniem, checia pomocy i z wielka doza czlowieczenstwa i poczucia humoru. Dziekujemy!

 • C
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Rzeczowe, wnikliwe podejście do mojego przypadku. Zaplanowanie kuracji tak, aby była skuteczna i oszczędzała mój czas, bez zbednych dodatkowych wizyt. Pomoc w umówieniu się do podologa. Ogólna życzliwość. Gorąco polecam!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne SrebrnaUsługa: konsultacja dermatologiczna

  Bardzo sympatyczna, rzeczowa z ogromną dozą empatii. Potrafi słuchać i wytłumaczyć co zrobić by pozbyć się problemu. Trudno jest mi ocenić skuteczność zapisanych leków ponieważ była to pierwsza moja wizyta u Pani doktor i mam nadzieję ,że ostatnia bo zalecone leczenie nie należy do standardowego / maść robiona wg. recepty Pani doktor/ co świadczy o bardzo dużej wiedzy i doświadczeniu. Polecam Marek.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi.
  Pierwszy stopień specjalizacji z dermatologii i wenerologii uzyskałam w 1988 roku natomiast tytuł specjalisty drugiego stopnia otrzymałam po zdanym z wyróżnieniem egzaminie w 1993 roku.
  W 2001 roku uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych broniąc pracę doktorską zatytułowaną "Badania aktywności enzymatycznej i lekowrażliwości grzybów drożdżopodobnych z rodzaju Candida, patogenów nierzeżączkowego zapalenia cewki moczowej ( NGU), izolowanych u mężczyzn".
  W ramach mojej praktyki lekarskiej oferuję wnikliwą diagnostykę (dermatoskopowa ocena znamion barwnikowych, zmian nowotworowych i innych problemów skórnych trudnych do oceny makroskopowej ) oraz leczenie chorób skóry (łuszczyca, trądzik, grzybice skóry, paznokci i błon śluzowych, choroby alergiczne, autoimmunologiczne i inne ) a także przenoszonych drogą płciową. Przez wszystkie lata pracy podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych konferencjach i kursach krajowych a także zagranicznych co gwarantuje prowadzenie pacjenta zgodnie z najnowszymi kanonami wiedzy medycznej.
  "Skóra jest mapą całego organizmu człowieka". Kierując się tą dewizą prowadzę bardzo staranny wywiad z pacjentem szukając przyczyn ogólnoustrojowych występujących zmian skórnych.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia