Adres

Aleja Piastów 28A, Szczecin
Ars Dentica - Gabinety Stomatologiczne (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • braki zębowe
 • choroby przyzębia
 • choroby miazgi
Pokaż wszystkie leczone choroby

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
25 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ars Dentica - Gabinety Stomatologiczne leczenie chorób dziąseł

Profesjonalne leczenie, indywidualne podejście do pacjenta. Diagnoza okazała się trafna, a zaproponowane leczenie bardzo skuteczne. Jestem zadowolona i szczerze polecam Panią dr. Barbarę Galińską.


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ars Dentica - Gabinety Stomatologiczne wizyta kontrolna

Jestem wieloletnią pacjentką Pani Doktor Barbary Galińskiej. Pani Doktor jest profesjonalistką w każdym calu. Każdy mój problem dentystyczny, z którym się zwracałam był rozwiązany szybko, bezboleśnie i z uśmiechem na tważy Pani Doktor. Naprawdę szczerze polecam Panią Doktor Barbarę Galińską.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ars Dentica - Gabinety Stomatologiczne

Ryszard Wrona 11.09.2018 r.
Gabinet stomatologiczny Pani Doktor został mi polecony przez koleżankę z pracy, i z tej oferty skorzystałem czego nie żałuję.Największym problemem mojego stanu uzębienia jest choroba przyzębia. Od kilku już lat jestem pod stałą opieką stomatologiczą Pani doktor Barbary Galińskiej. Wykonywane zabiegi usuwające skutki tego schorzenia tzw kiretaże w wykonaniu Pani Doktor jest to po prostu "Bajka". Są to zabiegi wykonywane w sposób profesjonalny a przy tym można rzecz prawie bezboleśnie, co dla pacjenta jest rzeczą bardzo ważną. Przy każdej wizycie Pani doktor spokojnie i w sposób zrozumiały dla pacjenta feferuje pojawiające się zagrożenia w uzębieniu, które na bieżąco są usauwane. Zwraca uwagę aby w sposób prawidłowy dbać o higienę jamy ustnej oraz uzębienia - stosowanie prawidsłowej metody szczotkowania zębów (metoda wymiatająca). Przy każdej wizycie na twarzy Pani doktor zawsze gości uśmiech, co wprowadza atmosferę uspokojenia i zaufania ze strony pacjenta.Jestem bardzo zadowolony z metod i sposobu leczenia moich schorzeń stomatologicznych. Pozdrawiam

dr n. med. Barbara Galińska

Panie Ryszardzie! Serdecznie dziękuję za opinię!
Sukces w leczeniu to również Pana zasługa! Zawsze stosuje się Pan do moich zaleceń i zawsze pamięta Pan o wizytach kontrolnych!
Tak trzymać!!! :-)))


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ars Dentica - Gabinety Stomatologiczne

Witam. Do gabinetu trafiłem po nieprzespanej nocy z ostrym bólem zęba. Zostałem błyskawicznie przyjęty przez Panią Doktor i równie szybko zdiagnozowany. Okazało się, że konieczne jest leczenie kanałowe. Pani Doktor pewną ręką i w przyjaznej atmosferze przeprowadziła kompleksowe leczenie. Warto dodać, że po każdym etapie leczenia byłem dość precyzyjnie informowany co zostało zrobione i na czym polegał zabieg. Podsumowując uważam, że Pani Doktor Barbara jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Serdecznie polecam ;)

dr n. med. Barbara Galińska

Mam nadzieję, że już nigdy nie zazna Pan nieprzespanej nocy.... z powodu zęba, oczywiście!:-)))


J
Użytkownik zweryfikowany

Pani Barbara Galińska to stomatolog, u której strach, obawy i tzw. syndrom białego fartucha, związane z wizytą u dentysty nie występują. Pani doktor z empatią, uśmiechem i wielkim wyczuciem odnosi do „skazańca” na fotelu, które to miejsce zwykle kojarzy się ze strefą tortur  . Zawsze też: potrafi zaproponować sensowne rozwiązanie dotyczące leczenia i w zrozumiałej formie przekazać wiedzę na temat możliwości wykorzystania najnowszych technologii w swojej dziedzinie i zakresie leczenia, jak również w obszarze profilaktyki zachowawczej.
Jestem wierną pacjentką Pani doktor niemal od momentu rozpoczęcia jej kariery zawodowej. Szczerze więc polecam i rekomenduję gabinet przesympatycznej Pani dr Galińskiej – Jolanta Tomkowiak.

dr n. med. Barbara Galińska

Dziękuję za zaufanie, jakim obdarzyła mnie Pani u progu mojej kariery zawodowej. Cieszę się, że mogę opiekować się Pani zębami!
Pozdrawiam serdecznie!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ars Dentica - Gabinety Stomatologiczne

Do Pani dr Barbary Galińskiej trafiłem przypadkowo, peregrynując po szczecińskich klinikach stomatologicznych z chorymi dziąsłami. Dopiero w gabinecie u dr Barbary Galińska wyprowadziła moje dziąsła i zęby z choroby wykonując, jak się okazało niezbędne i dość skomplikowane zabiegi.
Wszystkie te czynności wymagały czasu, co pozwoliło mi zrozumieć na czym faktycznie polega leczenie chorób jamy ustnej i opieka stomatologiczna.
Byłem zaskoczony cierpliwością i wielką fachowością jaką Pani doktor wykazywała podczas całego procesu leczenia. Udzielała mi też wskazówek co do dalszego etapu leczenia, wykazując ogromną życzliwość i troskliwość nad całym procesem poprawy mego stanu zdrowia. Już nie bardzo wierzyłem, że jest to możliwe ale moje dziąsła zaczęły stopniowo wracać do normy.
Po kolejnym etapie, który polegał na wyprostowaniu w mojej buzi tego co zdołałem przez lata wykrzywić, Pani doktor dokonała kolejnej niebywałej, w mojej ocenie, operacji. Oto w artystyczny wręcz sposób wyrównała moje zęby uzupełniając braki, uszczerbki, powypadkowe nadkruszenia i nierówności w moim uzębieniu. Moje zęby wyglądają dziś jak artystyczne dzieło rzeźbiarza i są równiutkie jak klawiatura fortepianu.
Mam świadomość, że moje leczenie nie należało do łatwych i wymagało czasu i fachowej ręki, ale dzięki doskonałemu wręcz profesjonalizmowi Pani doktor nie był to czas stracony.
I jeszcze jedna sprawa.
Pragnę wyrazić swój podziw dla postawy Pani dr Barbary Galińskiej jako lekarza. W jej ocenie każdy drobiazg jest w leczeniu ważny (w czym właśnie przejawia się troska o pacjenta). Jej wiedza, zdolności i umiejętności w zakresie stomatologii są ogromne a moja wdzięczność - nieskończona. Pani Doktor - Dziękuję z całego serca.
Gorąco polecam wszystkim niezdecydowanym chorym, też kiedyś do nich należałem.
Andrzej Aksamitowski

dr n. med. Barbara Galińska

Drogi Panie Andrzeju! Ja dziękuję Panu z całego serca za cudowną atmosferę i troskę, jaką otacza Pan swojego dentystę: jest Pan jedynym pacjentem (wyłączając mojego męża:-))), który sugeruje lekarzowi, by mniej pracował;-)
Szkoda, że Pana „Peregrynacje po szczecińskich klinikach stomatologicznych” nie mogą zostać opublikowane... Napisane z niezwykłym polotem, skrzące charakterystycznym dla Pana dowcipem, mogłyby stać się prawdziwym bestsellerem!
Pozdrawiam baardzo serdecznie i czekam na kolejne odcinki;-)))
dr n. med. Barbara Galińska


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ars Dentica - Gabinety Stomatologiczne leczenie chorób dziąseł

Do Pani Doktor trafiłam po usilnych i długotrwałych namowach mojej córki, pacjentki pani doktor Galińskiej.
Bałam się ogromnie; strach po przejściach u lekarzy miernych kompetencji robił swoje!
Gdy nadszedł czas pierwszej wizyty, noc poprzedzającą ją, nie spałam.
Bałam się.Wiedziałam przecież, że stan moich zębów jest naruszony.
Ja, która tak bardzo dbałam kiedyś o zęby i która idąc przez życie złamałam jednak tą swoją zasadę!
Nadszedł ten dzień, dzień pierwszej wizyty!
Pani doktor witając mnie, zauważyła moją "bardzo ładną torebkę"! Zaczęłyśmy rozmawiać..Opowiadałam o sobie i o moich chorych dziąsłach.
Pani doktor nie ukrywała problemu, ale też nie obwiniala mnie.
Kiedy już stan moich dziąseł i zębów został dokładnie zbadany, przyszła kolej na planowanie leczenia, przy tym szczegółową, dogłębną i baaaardzo obrazową informację jak będzie przebiegało!
Byłam pod wrażeniem!
Po pierwszej wizycie, przyszły kolejne...
Jeszcze potrafiłam zarwać nockę, ale ...szłam i idę wciąż bez strachu!
Dziękując za leczenie, którego podjęła się pani doktor, pragnę również podziękować mojej córce ... Ona oddała swą mamę w czułą opiekę cudownych rąk pani doktor! ❤
Polecam panią doktor która z niezwykłą troską zajęła się mną!
Jej wiedza, staranność, delikatność (nawet podczas trudnych zabiegów)to cechy, które pozwoliły ratować moje zdrowie!
Gdy idę na kolejną wizytę, doświadczam uczucia radości!
Pani doktor leczy z miłością do pacjenta!
Miłość ta wznosi duszę!
- wdzięczna pacjentka
Danuta Sosińska

dr n. med. Barbara Galińska

"Dziękuję"- to jedyne słowo, jakim mogę odpowiedzieć na tak piękną opinię...


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ars Dentica - Gabinety Stomatologiczne

Pani dr Barbara Galińska leczy moje zęby ponad 10 lat. Uratowała mi górną jedynkę, która nadawała się jedynie do usunięcia z powodu perforacji korzenia. Ząb trzyma się już kilka lat i za każdym razem, kiedy się widzimy, dziękuję jej za ten cud :)
Pani doktor jest wybitną specjalistką, a jej cudowny spokój i empatia powodują, że nawet najcięższe zabiegi znoszę bardzo dobrze. A ja jestem trudną pacjentką.
Mówię o niej, że jest artystką, bo oprócz tego, że znakomicie leczy, to jeszcze ma wielki talent plastyczny. Moje zęby mają piękny kształt i idealnie dobrany kolor.
Miła, ciepła i kompetentna osoba, serdecznie polecam.
Z wyrazami podziwu i szacunku - wdzięczna pacjentka, Ewa Ruszała.

dr n. med. Barbara Galińska

To wielka radość czytać takie opinie od pacjentów. Dzięki takim słowom motywacja do pracy i rozwoju jest jeszcze większa…
Pozdrawiam, Barbara Galińska


M
Użytkownik zweryfikowany

Pierwszy stomatolog, któremu zaufałam. U Dr Galińskiej leczę zęby już 8 lat. Dr Galińską cechuje pełen profesjonalizm, nieustanne poszerzanie wiedzy, cierpliwość i spokojne podejście do pacjenta. Dziękuję.

dr n. med. Barbara Galińska

Bardzo dziękuję za zaufanie.
Pozdrawiam serdecznie!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ars Dentica - Gabinety Stomatologiczne leczenie chorób dziąseł

Pani doktor Barbara to prawdziwy lekarz, który leczy w całym spectrum znaczenia tego słowa, niesamowita wiedza, pewna i niezwykle precyzyjna ręka, dbałość o stan pacjenta (systematycznie potwierdzanie dobrego samopoczucia i ogólnej kondycji w trakcie przeprowadzanego zabiegu. Przyszedłem do Pani Barbary z przykrym bagażem bólu - przeżywanego w trakcie i często po zabiegu, być może to wina mojej wyczulonej wrażliwości związanej z uzębieniem- tutaj, dzięki odpowiednio dobranym metodom - unikamy tego. Doświadczenie to kolejna domena Pani Barbary - gdy zacznę rozpamiętywać raczkujących stomatologów w Wojskowej Przychodni Stomatologicznej, "uczących" się na moich zębach, budzi to moje przerażenie. Ktoś powie żołnierz musi wytrzymać - zapraszam na zimowy poligon kiedy przy temp. -20 stopni trzeba realizować godzinami zadania itp., żołnierze też czują ból (zwłaszcza u dentysty) Więc jeszcze raz podkreślam doświadczenie to ogromna zaleta Pani Doktor. Wobec mojego zaawansowanego stanu choroby otrzymałem natychmiastowe rozwiązanie, a co być może ważniejsze, wsparcie mojej zrozpaczonej duszy. Teraz idąc do gabinetu wręcz się uśmiecham, tak to możliwe! Dziękuję Andrzej Adamiak

dr n. med. Barbara Galińska

Panie Andrzeju, muszę przyznać, że w Pana planie leczenia nie uwzględniłam wsparcia zrozpaczonej duszy:-)), ale jak to pisał Juwenalis: "mens sana in corpore sano", czyli "w zdrowym ciele zdrowy duch".
Pozdrawiam serdecznie!


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
25 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ars Dentica - Gabinety Stomatologiczne leczenie chorób dziąseł

Profesjonalne leczenie, indywidualne podejście do pacjenta. Diagnoza okazała się trafna, a zaproponowane leczenie bardzo skuteczne. Jestem zadowolona i szczerze polecam Panią dr. Barbarę Galińską.


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ars Dentica - Gabinety Stomatologiczne wizyta kontrolna

Jestem wieloletnią pacjentką Pani Doktor Barbary Galińskiej. Pani Doktor jest profesjonalistką w każdym calu. Każdy mój problem dentystyczny, z którym się zwracałam był rozwiązany szybko, bezboleśnie i z uśmiechem na tważy Pani Doktor. Naprawdę szczerze polecam Panią Doktor Barbarę Galińską.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ars Dentica - Gabinety Stomatologiczne

Ryszard Wrona 11.09.2018 r.
Gabinet stomatologiczny Pani Doktor został mi polecony przez koleżankę z pracy, i z tej oferty skorzystałem czego nie żałuję.Największym problemem mojego stanu uzębienia jest choroba przyzębia. Od kilku już lat jestem pod stałą opieką stomatologiczą Pani doktor Barbary Galińskiej. Wykonywane zabiegi usuwające skutki tego schorzenia tzw kiretaże w wykonaniu Pani Doktor jest to po prostu "Bajka". Są to zabiegi wykonywane w sposób profesjonalny a przy tym można rzecz prawie bezboleśnie, co dla pacjenta jest rzeczą bardzo ważną. Przy każdej wizycie Pani doktor spokojnie i w sposób zrozumiały dla pacjenta feferuje pojawiające się zagrożenia w uzębieniu, które na bieżąco są usauwane. Zwraca uwagę aby w sposób prawidłowy dbać o higienę jamy ustnej oraz uzębienia - stosowanie prawidsłowej metody szczotkowania zębów (metoda wymiatająca). Przy każdej wizycie na twarzy Pani doktor zawsze gości uśmiech, co wprowadza atmosferę uspokojenia i zaufania ze strony pacjenta.Jestem bardzo zadowolony z metod i sposobu leczenia moich schorzeń stomatologicznych. Pozdrawiam

dr n. med. Barbara Galińska

Panie Ryszardzie! Serdecznie dziękuję za opinię!
Sukces w leczeniu to również Pana zasługa! Zawsze stosuje się Pan do moich zaleceń i zawsze pamięta Pan o wizytach kontrolnych!
Tak trzymać!!! :-)))


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ars Dentica - Gabinety Stomatologiczne

Witam. Do gabinetu trafiłem po nieprzespanej nocy z ostrym bólem zęba. Zostałem błyskawicznie przyjęty przez Panią Doktor i równie szybko zdiagnozowany. Okazało się, że konieczne jest leczenie kanałowe. Pani Doktor pewną ręką i w przyjaznej atmosferze przeprowadziła kompleksowe leczenie. Warto dodać, że po każdym etapie leczenia byłem dość precyzyjnie informowany co zostało zrobione i na czym polegał zabieg. Podsumowując uważam, że Pani Doktor Barbara jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Serdecznie polecam ;)

dr n. med. Barbara Galińska

Mam nadzieję, że już nigdy nie zazna Pan nieprzespanej nocy.... z powodu zęba, oczywiście!:-)))


J
Użytkownik zweryfikowany

Pani Barbara Galińska to stomatolog, u której strach, obawy i tzw. syndrom białego fartucha, związane z wizytą u dentysty nie występują. Pani doktor z empatią, uśmiechem i wielkim wyczuciem odnosi do „skazańca” na fotelu, które to miejsce zwykle kojarzy się ze strefą tortur  . Zawsze też: potrafi zaproponować sensowne rozwiązanie dotyczące leczenia i w zrozumiałej formie przekazać wiedzę na temat możliwości wykorzystania najnowszych technologii w swojej dziedzinie i zakresie leczenia, jak również w obszarze profilaktyki zachowawczej.
Jestem wierną pacjentką Pani doktor niemal od momentu rozpoczęcia jej kariery zawodowej. Szczerze więc polecam i rekomenduję gabinet przesympatycznej Pani dr Galińskiej – Jolanta Tomkowiak.

dr n. med. Barbara Galińska

Dziękuję za zaufanie, jakim obdarzyła mnie Pani u progu mojej kariery zawodowej. Cieszę się, że mogę opiekować się Pani zębami!
Pozdrawiam serdecznie!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ars Dentica - Gabinety Stomatologiczne

Do Pani dr Barbary Galińskiej trafiłem przypadkowo, peregrynując po szczecińskich klinikach stomatologicznych z chorymi dziąsłami. Dopiero w gabinecie u dr Barbary Galińska wyprowadziła moje dziąsła i zęby z choroby wykonując, jak się okazało niezbędne i dość skomplikowane zabiegi.
Wszystkie te czynności wymagały czasu, co pozwoliło mi zrozumieć na czym faktycznie polega leczenie chorób jamy ustnej i opieka stomatologiczna.
Byłem zaskoczony cierpliwością i wielką fachowością jaką Pani doktor wykazywała podczas całego procesu leczenia. Udzielała mi też wskazówek co do dalszego etapu leczenia, wykazując ogromną życzliwość i troskliwość nad całym procesem poprawy mego stanu zdrowia. Już nie bardzo wierzyłem, że jest to możliwe ale moje dziąsła zaczęły stopniowo wracać do normy.
Po kolejnym etapie, który polegał na wyprostowaniu w mojej buzi tego co zdołałem przez lata wykrzywić, Pani doktor dokonała kolejnej niebywałej, w mojej ocenie, operacji. Oto w artystyczny wręcz sposób wyrównała moje zęby uzupełniając braki, uszczerbki, powypadkowe nadkruszenia i nierówności w moim uzębieniu. Moje zęby wyglądają dziś jak artystyczne dzieło rzeźbiarza i są równiutkie jak klawiatura fortepianu.
Mam świadomość, że moje leczenie nie należało do łatwych i wymagało czasu i fachowej ręki, ale dzięki doskonałemu wręcz profesjonalizmowi Pani doktor nie był to czas stracony.
I jeszcze jedna sprawa.
Pragnę wyrazić swój podziw dla postawy Pani dr Barbary Galińskiej jako lekarza. W jej ocenie każdy drobiazg jest w leczeniu ważny (w czym właśnie przejawia się troska o pacjenta). Jej wiedza, zdolności i umiejętności w zakresie stomatologii są ogromne a moja wdzięczność - nieskończona. Pani Doktor - Dziękuję z całego serca.
Gorąco polecam wszystkim niezdecydowanym chorym, też kiedyś do nich należałem.
Andrzej Aksamitowski

dr n. med. Barbara Galińska

Drogi Panie Andrzeju! Ja dziękuję Panu z całego serca za cudowną atmosferę i troskę, jaką otacza Pan swojego dentystę: jest Pan jedynym pacjentem (wyłączając mojego męża:-))), który sugeruje lekarzowi, by mniej pracował;-)
Szkoda, że Pana „Peregrynacje po szczecińskich klinikach stomatologicznych” nie mogą zostać opublikowane... Napisane z niezwykłym polotem, skrzące charakterystycznym dla Pana dowcipem, mogłyby stać się prawdziwym bestsellerem!
Pozdrawiam baardzo serdecznie i czekam na kolejne odcinki;-)))
dr n. med. Barbara Galińska


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ars Dentica - Gabinety Stomatologiczne leczenie chorób dziąseł

Do Pani Doktor trafiłam po usilnych i długotrwałych namowach mojej córki, pacjentki pani doktor Galińskiej.
Bałam się ogromnie; strach po przejściach u lekarzy miernych kompetencji robił swoje!
Gdy nadszedł czas pierwszej wizyty, noc poprzedzającą ją, nie spałam.
Bałam się.Wiedziałam przecież, że stan moich zębów jest naruszony.
Ja, która tak bardzo dbałam kiedyś o zęby i która idąc przez życie złamałam jednak tą swoją zasadę!
Nadszedł ten dzień, dzień pierwszej wizyty!
Pani doktor witając mnie, zauważyła moją "bardzo ładną torebkę"! Zaczęłyśmy rozmawiać..Opowiadałam o sobie i o moich chorych dziąsłach.
Pani doktor nie ukrywała problemu, ale też nie obwiniala mnie.
Kiedy już stan moich dziąseł i zębów został dokładnie zbadany, przyszła kolej na planowanie leczenia, przy tym szczegółową, dogłębną i baaaardzo obrazową informację jak będzie przebiegało!
Byłam pod wrażeniem!
Po pierwszej wizycie, przyszły kolejne...
Jeszcze potrafiłam zarwać nockę, ale ...szłam i idę wciąż bez strachu!
Dziękując za leczenie, którego podjęła się pani doktor, pragnę również podziękować mojej córce ... Ona oddała swą mamę w czułą opiekę cudownych rąk pani doktor! ❤
Polecam panią doktor która z niezwykłą troską zajęła się mną!
Jej wiedza, staranność, delikatność (nawet podczas trudnych zabiegów)to cechy, które pozwoliły ratować moje zdrowie!
Gdy idę na kolejną wizytę, doświadczam uczucia radości!
Pani doktor leczy z miłością do pacjenta!
Miłość ta wznosi duszę!
- wdzięczna pacjentka
Danuta Sosińska

dr n. med. Barbara Galińska

"Dziękuję"- to jedyne słowo, jakim mogę odpowiedzieć na tak piękną opinię...


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ars Dentica - Gabinety Stomatologiczne

Pani dr Barbara Galińska leczy moje zęby ponad 10 lat. Uratowała mi górną jedynkę, która nadawała się jedynie do usunięcia z powodu perforacji korzenia. Ząb trzyma się już kilka lat i za każdym razem, kiedy się widzimy, dziękuję jej za ten cud :)
Pani doktor jest wybitną specjalistką, a jej cudowny spokój i empatia powodują, że nawet najcięższe zabiegi znoszę bardzo dobrze. A ja jestem trudną pacjentką.
Mówię o niej, że jest artystką, bo oprócz tego, że znakomicie leczy, to jeszcze ma wielki talent plastyczny. Moje zęby mają piękny kształt i idealnie dobrany kolor.
Miła, ciepła i kompetentna osoba, serdecznie polecam.
Z wyrazami podziwu i szacunku - wdzięczna pacjentka, Ewa Ruszała.

dr n. med. Barbara Galińska

To wielka radość czytać takie opinie od pacjentów. Dzięki takim słowom motywacja do pracy i rozwoju jest jeszcze większa…
Pozdrawiam, Barbara Galińska


M
Użytkownik zweryfikowany

Pierwszy stomatolog, któremu zaufałam. U Dr Galińskiej leczę zęby już 8 lat. Dr Galińską cechuje pełen profesjonalizm, nieustanne poszerzanie wiedzy, cierpliwość i spokojne podejście do pacjenta. Dziękuję.

dr n. med. Barbara Galińska

Bardzo dziękuję za zaufanie.
Pozdrawiam serdecznie!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ars Dentica - Gabinety Stomatologiczne leczenie chorób dziąseł

Pani doktor Barbara to prawdziwy lekarz, który leczy w całym spectrum znaczenia tego słowa, niesamowita wiedza, pewna i niezwykle precyzyjna ręka, dbałość o stan pacjenta (systematycznie potwierdzanie dobrego samopoczucia i ogólnej kondycji w trakcie przeprowadzanego zabiegu. Przyszedłem do Pani Barbary z przykrym bagażem bólu - przeżywanego w trakcie i często po zabiegu, być może to wina mojej wyczulonej wrażliwości związanej z uzębieniem- tutaj, dzięki odpowiednio dobranym metodom - unikamy tego. Doświadczenie to kolejna domena Pani Barbary - gdy zacznę rozpamiętywać raczkujących stomatologów w Wojskowej Przychodni Stomatologicznej, "uczących" się na moich zębach, budzi to moje przerażenie. Ktoś powie żołnierz musi wytrzymać - zapraszam na zimowy poligon kiedy przy temp. -20 stopni trzeba realizować godzinami zadania itp., żołnierze też czują ból (zwłaszcza u dentysty) Więc jeszcze raz podkreślam doświadczenie to ogromna zaleta Pani Doktor. Wobec mojego zaawansowanego stanu choroby otrzymałem natychmiastowe rozwiązanie, a co być może ważniejsze, wsparcie mojej zrozpaczonej duszy. Teraz idąc do gabinetu wręcz się uśmiecham, tak to możliwe! Dziękuję Andrzej Adamiak

dr n. med. Barbara Galińska

Panie Andrzeju, muszę przyznać, że w Pana planie leczenia nie uwzględniłam wsparcia zrozpaczonej duszy:-)), ale jak to pisał Juwenalis: "mens sana in corpore sano", czyli "w zdrowym ciele zdrowy duch".
Pozdrawiam serdecznie!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • braki zębowe
 • choroby przyzębia
 • choroby miazgi
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Periodontologia
 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
 • Stomatologia ogólna