Dr n. med.

Barbara Galińska verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

Adresy i kontakt

 • Ars Dentica - Gabinety Stomatologiczne

  Aleja Piastów 28A, 70-326 Szczecin, zachodniopomorskie

  Sposoby płatności: Gotówka, Karta płatnicza

  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych, dzieci w każdym wieku

Ostatnia opinia

 • W
  Lokalizacja: Ars Dentica - Gabinety StomatologiczneUsługa: wizyta kontrolna

  Jestem wieloletnią pacjentką Pani Doktor Barbary Galińskiej. Pani Doktor jest profesjonalistką w każdym calu. Każdy mój problem dentystyczny, z którym się zwracałam był rozwiązany szybko, bezboleśnie i z uśmiechem na tważy Pani Doktor. Naprawdę szczerze polecam Panią Doktor Barbarę Galińską.

 • Szukasz stomatologa? Pacjenci polecają:

  Marta Nowak
  Marta Nowak
  Stomatolog
  Bohaterów Warszawy 93/1, Szczecin

  Marek Froelich
  Marek Froelich
  Stomatolog
  Panieńska 18, Szczecin
  Dr. Marek. Froelich is a very professional dentist. He takes time for his patients and stills the patients fears.… więcej

  Magdalena Brzeska
  Magdalena Brzeska
  Stomatolog
  Panieńska 18, Szczecin
  Jestem zadowolona z wizyty. Pani doktor jest uśmiechnięta, miła. Bezboleśnie leczy zęby. Na pewno będę do niej… więcej

  Piotr Fuksiński
  Piotr Fuksiński
  Stomatolog
  Panieńska 18, Szczecin
  Wszystkie pozytywne opinie w pełni zasłużone - imponujący i profesjonalny, życzliwy, dokładny, znający się na leczeniu,… więcej

  Małgorzata Makowska
  Małgorzata Makowska
  Stomatolog
  Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 30/1, Szczecin
  Bardzo miła atmosfera, przyjazny personel, Pani Malowała wszystko wyjaśniła, wizyta przebiegła pomyślnie i bez… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  Specjalizacje

  • Periodontologia
  • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
  • Stomatologia ogólna

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem? Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  24 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • W
   Lokalizacja: Ars Dentica - Gabinety StomatologiczneUsługa: wizyta kontrolna

   Jestem wieloletnią pacjentką Pani Doktor Barbary Galińskiej. Pani Doktor jest profesjonalistką w każdym calu. Każdy mój problem dentystyczny, z którym się zwracałam był rozwiązany szybko, bezboleśnie i z uśmiechem na tważy Pani Doktor. Naprawdę szczerze polecam Panią Doktor Barbarę Galińską.

  • R
   Lokalizacja: Ars Dentica - Gabinety Stomatologiczne

   Ryszard Wrona 11.09.2018 r.
   Gabinet stomatologiczny Pani Doktor został mi polecony przez koleżankę z pracy, i z tej oferty skorzystałem czego nie żałuję.Największym problemem mojego stanu uzębienia jest choroba przyzębia. Od kilku już lat jestem pod stałą opieką stomatologiczą Pani doktor Barbary Galińskiej. Wykonywane zabiegi usuwające skutki tego schorzenia tzw kiretaże w wykonaniu Pani Doktor jest to po prostu "Bajka". Są to zabiegi wykonywane w sposób profesjonalny a przy tym można rzecz prawie bezboleśnie, co dla pacjenta jest rzeczą bardzo ważną. Przy każdej wizycie Pani doktor spokojnie i w sposób zrozumiały dla pacjenta feferuje pojawiające się zagrożenia w uzębieniu, które na bieżąco są usauwane. Zwraca uwagę aby w sposób prawidłowy dbać o higienę jamy ustnej oraz uzębienia - stosowanie prawidsłowej metody szczotkowania zębów (metoda wymiatająca). Przy każdej wizycie na twarzy Pani doktor zawsze gości uśmiech, co wprowadza atmosferę uspokojenia i zaufania ze strony pacjenta.Jestem bardzo zadowolony z metod i sposobu leczenia moich schorzeń stomatologicznych. Pozdrawiam

   Barbara Galińska2018-09-30

   Panie Ryszardzie! Serdecznie dziękuję za opinię!
   Sukces w leczeniu to również Pana zasługa! Zawsze stosuje się Pan do moich zaleceń i zawsze pamięta Pan o wizytach kontrolnych!
   Tak trzymać!!! :-)))

  • P
   Lokalizacja: Ars Dentica - Gabinety Stomatologiczne

   Witam. Do gabinetu trafiłem po nieprzespanej nocy z ostrym bólem zęba. Zostałem błyskawicznie przyjęty przez Panią Doktor i równie szybko zdiagnozowany. Okazało się, że konieczne jest leczenie kanałowe. Pani Doktor pewną ręką i w przyjaznej atmosferze przeprowadziła kompleksowe leczenie. Warto dodać, że po każdym etapie leczenia byłem dość precyzyjnie informowany co zostało zrobione i na czym polegał zabieg. Podsumowując uważam, że Pani Doktor Barbara jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Serdecznie polecam ;)

   Barbara Galińska2018-06-29

   Mam nadzieję, że już nigdy nie zazna Pan nieprzespanej nocy.... z powodu zęba, oczywiście!:-)))

  • J

   Pani Barbara Galińska to stomatolog, u której strach, obawy i tzw. syndrom białego fartucha, związane z wizytą u dentysty nie występują. Pani doktor z empatią, uśmiechem i wielkim wyczuciem odnosi do „skazańca” na fotelu, które to miejsce zwykle kojarzy się ze strefą tortur  . Zawsze też: potrafi zaproponować sensowne rozwiązanie dotyczące leczenia i w zrozumiałej formie przekazać wiedzę na temat możliwości wykorzystania najnowszych technologii w swojej dziedzinie i zakresie leczenia, jak również w obszarze profilaktyki zachowawczej.
   Jestem wierną pacjentką Pani doktor niemal od momentu rozpoczęcia jej kariery zawodowej. Szczerze więc polecam i rekomenduję gabinet przesympatycznej Pani dr Galińskiej – Jolanta Tomkowiak.

   Barbara Galińska2018-06-29

   Dziękuję za zaufanie, jakim obdarzyła mnie Pani u progu mojej kariery zawodowej. Cieszę się, że mogę opiekować się Pani zębami!
   Pozdrawiam serdecznie!

  • Lokalizacja: Ars Dentica - Gabinety Stomatologiczne

   Do Pani dr Barbary Galińskiej trafiłem przypadkowo, peregrynując po szczecińskich klinikach stomatologicznych z chorymi dziąsłami. Dopiero w gabinecie u dr Barbary Galińska wyprowadziła moje dziąsła i zęby z choroby wykonując, jak się okazało niezbędne i dość skomplikowane zabiegi.
   Wszystkie te czynności wymagały czasu, co pozwoliło mi zrozumieć na czym faktycznie polega leczenie chorób jamy ustnej i opieka stomatologiczna.
   Byłem zaskoczony cierpliwością i wielką fachowością jaką Pani doktor wykazywała podczas całego procesu leczenia. Udzielała mi też wskazówek co do dalszego etapu leczenia, wykazując ogromną życzliwość i troskliwość nad całym procesem poprawy mego stanu zdrowia. Już nie bardzo wierzyłem, że jest to możliwe ale moje dziąsła zaczęły stopniowo wracać do normy.
   Po kolejnym etapie, który polegał na wyprostowaniu w mojej buzi tego co zdołałem przez lata wykrzywić, Pani doktor dokonała kolejnej niebywałej, w mojej ocenie, operacji. Oto w artystyczny wręcz sposób wyrównała moje zęby uzupełniając braki, uszczerbki, powypadkowe nadkruszenia i nierówności w moim uzębieniu. Moje zęby wyglądają dziś jak artystyczne dzieło rzeźbiarza i są równiutkie jak klawiatura fortepianu.
   Mam świadomość, że moje leczenie nie należało do łatwych i wymagało czasu i fachowej ręki, ale dzięki doskonałemu wręcz profesjonalizmowi Pani doktor nie był to czas stracony.
   I jeszcze jedna sprawa.
   Pragnę wyrazić swój podziw dla postawy Pani dr Barbary Galińskiej jako lekarza. W jej ocenie każdy drobiazg jest w leczeniu ważny (w czym właśnie przejawia się troska o pacjenta). Jej wiedza, zdolności i umiejętności w zakresie stomatologii są ogromne a moja wdzięczność - nieskończona. Pani Doktor - Dziękuję z całego serca.
   Gorąco polecam wszystkim niezdecydowanym chorym, też kiedyś do nich należałem.
   Andrzej Aksamitowski

   Barbara Galińska2018-06-16

   Drogi Panie Andrzeju! Ja dziękuję Panu z całego serca za cudowną atmosferę i troskę, jaką otacza Pan swojego dentystę: jest Pan jedynym pacjentem (wyłączając mojego męża:-))), który sugeruje lekarzowi, by mniej pracował;-)
   Szkoda, że Pana „Peregrynacje po szczecińskich klinikach stomatologicznych” nie mogą zostać opublikowane... Napisane z niezwykłym polotem, skrzące charakterystycznym dla Pana dowcipem, mogłyby stać się prawdziwym bestsellerem!
   Pozdrawiam baardzo serdecznie i czekam na kolejne odcinki;-)))
   dr n. med. Barbara Galińska

  • Lokalizacja: Ars Dentica - Gabinety StomatologiczneUsługa: leczenie chorób dziąseł

   Do Pani Doktor trafiłam po usilnych i długotrwałych namowach mojej córki, pacjentki pani doktor Galińskiej.
   Bałam się ogromnie; strach po przejściach u lekarzy miernych kompetencji robił swoje!
   Gdy nadszedł czas pierwszej wizyty, noc poprzedzającą ją, nie spałam.
   Bałam się.Wiedziałam przecież, że stan moich zębów jest naruszony.
   Ja, która tak bardzo dbałam kiedyś o zęby i która idąc przez życie złamałam jednak tą swoją zasadę!
   Nadszedł ten dzień, dzień pierwszej wizyty!
   Pani doktor witając mnie, zauważyła moją "bardzo ładną torebkę"! Zaczęłyśmy rozmawiać..Opowiadałam o sobie i o moich chorych dziąsłach.
   Pani doktor nie ukrywała problemu, ale też nie obwiniala mnie.
   Kiedy już stan moich dziąseł i zębów został dokładnie zbadany, przyszła kolej na planowanie leczenia, przy tym szczegółową, dogłębną i baaaardzo obrazową informację jak będzie przebiegało!
   Byłam pod wrażeniem!
   Po pierwszej wizycie, przyszły kolejne...
   Jeszcze potrafiłam zarwać nockę, ale ...szłam i idę wciąż bez strachu!
   Dziękując za leczenie, którego podjęła się pani doktor, pragnę również podziękować mojej córce ... Ona oddała swą mamę w czułą opiekę cudownych rąk pani doktor! ❤
   Polecam panią doktor która z niezwykłą troską zajęła się mną!
   Jej wiedza, staranność, delikatność (nawet podczas trudnych zabiegów)to cechy, które pozwoliły ratować moje zdrowie!
   Gdy idę na kolejną wizytę, doświadczam uczucia radości!
   Pani doktor leczy z miłością do pacjenta!
   Miłość ta wznosi duszę!
   - wdzięczna pacjentka
   Danuta Sosińska

   Barbara Galińska2018-05-13

   "Dziękuję"- to jedyne słowo, jakim mogę odpowiedzieć na tak piękną opinię...

  • Lokalizacja: Ars Dentica - Gabinety Stomatologiczne

   Pani dr Barbara Galińska leczy moje zęby ponad 10 lat. Uratowała mi górną jedynkę, która nadawała się jedynie do usunięcia z powodu perforacji korzenia. Ząb trzyma się już kilka lat i za każdym razem, kiedy się widzimy, dziękuję jej za ten cud :)
   Pani doktor jest wybitną specjalistką, a jej cudowny spokój i empatia powodują, że nawet najcięższe zabiegi znoszę bardzo dobrze. A ja jestem trudną pacjentką.
   Mówię o niej, że jest artystką, bo oprócz tego, że znakomicie leczy, to jeszcze ma wielki talent plastyczny. Moje zęby mają piękny kształt i idealnie dobrany kolor.
   Miła, ciepła i kompetentna osoba, serdecznie polecam.
   Z wyrazami podziwu i szacunku - wdzięczna pacjentka, Ewa Ruszała.

   Barbara Galińska2018-02-05

   To wielka radość czytać takie opinie od pacjentów. Dzięki takim słowom motywacja do pracy i rozwoju jest jeszcze większa…
   Pozdrawiam, Barbara Galińska

  • M

   Pierwszy stomatolog, któremu zaufałam. U Dr Galińskiej leczę zęby już 8 lat. Dr Galińską cechuje pełen profesjonalizm, nieustanne poszerzanie wiedzy, cierpliwość i spokojne podejście do pacjenta. Dziękuję.

   Barbara Galińska2017-12-02

   Bardzo dziękuję za zaufanie.
   Pozdrawiam serdecznie!

  • Lokalizacja: Ars Dentica - Gabinety StomatologiczneUsługa: leczenie chorób dziąseł

   Pani doktor Barbara to prawdziwy lekarz, który leczy w całym spectrum znaczenia tego słowa, niesamowita wiedza, pewna i niezwykle precyzyjna ręka, dbałość o stan pacjenta (systematycznie potwierdzanie dobrego samopoczucia i ogólnej kondycji w trakcie przeprowadzanego zabiegu. Przyszedłem do Pani Barbary z przykrym bagażem bólu - przeżywanego w trakcie i często po zabiegu, być może to wina mojej wyczulonej wrażliwości związanej z uzębieniem- tutaj, dzięki odpowiednio dobranym metodom - unikamy tego. Doświadczenie to kolejna domena Pani Barbary - gdy zacznę rozpamiętywać raczkujących stomatologów w Wojskowej Przychodni Stomatologicznej, "uczących" się na moich zębach, budzi to moje przerażenie. Ktoś powie żołnierz musi wytrzymać - zapraszam na zimowy poligon kiedy przy temp. -20 stopni trzeba realizować godzinami zadania itp., żołnierze też czują ból (zwłaszcza u dentysty) Więc jeszcze raz podkreślam doświadczenie to ogromna zaleta Pani Doktor. Wobec mojego zaawansowanego stanu choroby otrzymałem natychmiastowe rozwiązanie, a co być może ważniejsze, wsparcie mojej zrozpaczonej duszy. Teraz idąc do gabinetu wręcz się uśmiecham, tak to możliwe! Dziękuję Andrzej Adamiak

   Barbara Galińska2017-11-03

   Panie Andrzeju, muszę przyznać, że w Pana planie leczenia nie uwzględniłam wsparcia zrozpaczonej duszy:-)), ale jak to pisał Juwenalis: "mens sana in corpore sano", czyli "w zdrowym ciele zdrowy duch".
   Pozdrawiam serdecznie!

  • M
   Lokalizacja: Ars Dentica - Gabinety Stomatologiczne

   Polecam z całego serca. Pani doktor Barbara Galińska, to przesympatyczna osoba, profesjonalna stomatolog i istna czarodziejka, szczególnie jeśli chodzi o stomatologię estetyczną. Ja, mój mąż i dwie nasze córeczki leczymy zęby u Pani Galińskiej od 7 lat.
   Mój mąż, po drobnej kosmetycznej korekcje zębów u doktor Galińskiej, pytany był nieustannie gdzie robił takie piękne porcelanowe zęby? Ja po korekcie zębów za pomocą materiałów kompozytowych (m.in. uszczerbiona jedynka), zabiegu który trwał zaledwie godzinę, odzyskałam pewność siebie a koleżanki nie mogą wyjść z podziwu nad moim nowym uśmiechem.
   Moje córeczki (12 lat i 7 lat) przychodzą do Pani doktor Galińskiej jak do cioci, poszukać po zabiegu skarbów w magicznej szufladzie, w nagrodę za dzielną postawę małego pacjenta.
   Atmosfera panująca w gabinecie, zgrany i profesjonalny zespół, jakość wykonywanych usług, sprawiają, że wybieram się tam niemal jak do spa, a po każdej wizycie wychodzę zrelaksowana i odprężona (tak, parę razy przysnęłam na fotelu) z wyleczonym, odświeżonym garniturem zębów.
   Doktor Barbara Galińska, swoją fachową postawą i pozytywnym nastawieniem do pacjenta, przywraca moją wiarę w lekarzy, a lekarzom przywraca wysoce profesjonalne, a zarazem nad wyraz empatyczne oblicze. Gratuluję, polecam i po stokroć dziękuję.

   Barbara Galińska2017-08-29

   Serdecznie dziękuję za tak miłe słowa! Jak tu nie wyczarować zębów ludziom, którzy się bez przerwy uśmiechają? ;-)))

  Zgodnie z RODO informujemy, że administratorem danych osobowych ujawnionych na profilu Profesjonalisty jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kolejowa 5/7 kod pocztowy 01-217.

  ZnanyLekarz przetwarza dane osobowe Profesjonalisty w celu informowania użytkowników internetu o prowadzonej przez Profesjonalistę działalności leczniczej lub innej podobnej, w tym specjalizacjach, miejscach przyjmowania pacjentów i opiniach na temat jego działalności (art. 6 ust. 1 lit. f RODO)

  Dane osobowe pochodzą z powszechnie dostępnych źródeł, w tym CEIDG. Więcej o danych osobowych na stronie: https://www.znanylekarz.pl/gdpr/landing#tab=professional