Adresy (2)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza
Powstańców Warszawy 29, Piaseczno
Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna - Piaseczno

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Usługi i ceny

Konsultacja internistyczna


Nowa 4a, Stara Iwiczna

od 160 zł

Centrum Medyczne Grupa LUX MED Stara Iwiczna - Nowa 4A


ul. Nowa 4A, Stara Iwiczna

od 160 zł

Centrum Medyczne LUX MED Stara Iwiczna - Nowa 4A

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Stara Iwiczna - Nowa 4A

Mialam przyjemność trafic do Pana Doktora i potwierdzam poprzednie opinie. Bardzo miła atmosfera, poczucie humoru.
Pan Doktor podczas wizyty przeprowadził dokładny wywiad.. zbadał, osluchal, zmierzył cisnienie. Uspokoił bo oczywiście ponosila mnie "fantazja".
Otrzymałam zalecane leki i informacje jak przyjmować każdy z nich. Do tego wszystkiego otrzymalam skierowanie na dalsze badania ktore nalezy zrobic po przyjęciu leków i ustąpieniu dolegliwości oraz informacje ze należy zgłosić się z wynikami.. co uczynię z przyjemnością :)


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Piaseczno, ul. Powstańców Warszawy 29

Polecam.. każda wizyta jest dokładną analizą dolegliwości i przebiegu chorób przewlekłych bez upominania czy pouczenia pacjenta za błędy co często ma miejsce u innych lekarzy.. do tego miła atmosfera.. rzetelność.. i uśmiech..


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna - Piaseczno, ul. Powstańców Warszawy 29

Miałam przyjemność (mimo powodu:) być już trzeci raz u Pana Doktora. Jest przesympatyczny ma świetne poczuciem humoru:) Jako specjalista jest skrupulatny, konkretny i zaangażowany. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba - dając pacjentowi poczucie, że jest w naprawdę dobrych rękach. Polecam w 100%


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Piaseczno, ul. Powstańców Warszawy 29 przeziębienie w ciąży

Do Pana doktora trafiłam w ciąży z infekcją górnych dróg oddechowych. Bałam się o ew komplikacje zwarzywszy na mój stan więc popędziłam jak tylko pojawił się stan gorączkowy i ból gardła. Pan doktor wysłuchał, zbadał dokładnie i uspokoił. Poradził co wolno mi brać i zalecił powrót jeśli objawy się nasilą. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Polecam!


J
Użytkownik zweryfikowany

Pan doktor Strus jest wręcz zjawiskowy! Wzbudza pełne zaufanie w sekundę - jest jedynym lekarzem, któremu mogłam najzupełniej otwarcie powiedzieć o różnych kłopotliwych kwestiach.
Jest bardzo wnikliwy, zaangażowany i niezwykle profesjonalny pod każdym względem - jestem naprawdę pod wrażeniem od lat i absolutnie polecam!!! Ponadto: w bonusie zawsze unikatowo celne poczucie humoru :)


D
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry i dokładny lekarz. Nie lekceważy żadnych objawów, przy każdej wizycie osłucha, zmierzy ciśnienie. Podczas jednej z takich wizyt podczas rutynowego osłuchiwania wychwycił jakieś szmery w sercu i po konsultacji z pediatrą (nie miałam wtedy jeszcze 18 lat) zlecił by wykonać dla pewności EKG. Jako jedyny, zlecił mojej mamie dokładne zbadanie powiększone "węzła chłonnego", który wielu (naprawdę wielu) innych lekarzy bagatelizowało przez ponad rok - okazało się, że to nowotwór. Nie spotkałam jeszcze lekarza, który badał by człowieka tak dokładnie. Nie zapisuje się do żadnego innego internisty :) Do tego Pan Doktor jest bardzo sympatyczny i miły, wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na wszystkie pytania, rozwiewa wątpliwości. Z całego serca polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie


Specjalizacje

  • Choroby wewnętrzne

Znajomość języków

Angielski

Jesteś tym lekarzem?

Edytuj lub przejmij profil