dr n. med.

Artur Stefanowicz

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

22 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
217 odwiedzin w ciągu 30 dni

dr n. med. Artur Stefanowicz specjalista ginekolog Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. W ramach stypendium europejskiego programu Sokrates-Erasmus studiował… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
22 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: BORAMEDUsługa: ciąża

  Najlepszy lekarz u jakiego byłam. Przeznacza na wizytę odpowiednio dużo czasu, wysłucha, doradzi, jest zaangażowany i cierpliwy. Nigdy więcej innego lekarza - zdecydowanie polecam.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BORAMEDUsługa: prowadzenie ciąży

  Prowadzę u Pana Doktora ciążę i jestem bardzo zadowolona. Rzeczowy i skrupulatny. Odpowiada na wszytskie pytania. Atmosfera w gabinecie bardzo przyjazna a dzidzius i ja na każdej wizycie dokładnie zbadani. Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora.

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Świetny lekarz, cierpliwy, rzeczowy, jasno przekazujący informacje dot. stanu zdrowia i leczenia. Nie trzyma się kurczowo najprostszych rozwiązań, ale sugeruje te, które nie będą niwelować planów pacjentki (dzięki temu wciąż mam obydwa jajniki). Poświęca czas - wyczerpująco opowiada o procesie leczenia, plusach i minusach rozwiązań, zagrożeniach, rokowaniach, etc. Delikatny! Na oddziale podczas badań czułam się bezpiecznie.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BORAMEDUsługa: konsultacja

  Rzeczowy, uprzejmy z doskonałym podejściem do pacjentek, dokładny. Nie czułam dyskomfortu podczas wizyty

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BORAMED

  Bardzo kompetentny i budzacy zaufanie lekarz. Podczas wizyty otrzymalam odpowiedzi na wszystkie nurtujace mnie pytania. Co warto podkreślić podczas wizyty nie ma mowy o zadnym pośpiechu (mimo sporej ilości pacjentek). Atmosfera w gabinecie naprawdę jest bardzo przyjazna. Jestem bardzo zadowolona.

 • W
  Lokalizacja: BORAMEDUsługa: Konsultacja

  Wspaniały, wyrozumiały lekarz. Badanie ginekologiczne było przeprowadzone w miłej, komfortowej atmosferze. Doktor ma bardzo rzetelna wiedzę i chętnie odpowiada na pytania. Serdecznie polecam.

 • M
  Lokalizacja: BORAMEDUsługa: Wizyta położnicza (pacjentki będące w ciąży)

  Świetny lekarz - prowadziłam u niego swoją pierwszą ciążę. Rewelacyjne podejście do pacjenta. Odpowiada na wszystkie pytania, rozwiewa wątpliwości, służy radą i pomocą. Poza tym ma poczucie humoru, potrafi rozluźnić atmosferę w gabinecie dzięki czemu wizyty nie są krępujące. Lekarz jakich mało :)

 • Lokalizacja: BORAMEDUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Sympatyczny, kompetentny lekarz, uważnie słucha i sam dużo pyta. Z czystym sumieniem mogę go polecić każdej pacjentce :-)

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Doktor jest świetnym fachowcem , ma świetne podejście do pacjenta i zawsze bada bardzo dokladnie i naprawde przykłada sie do kazdego pacjenta . Jeden z najlepszych ginekologów u jakiego byłam.

 • O

  Prowadziłam u dr Stefanowicza drugą ciąże. To świetny lekarz, profesjonalny, rzetelny, a przy tym sympatyczny i zawsze uśmiechnięty. Na wszystkie pytania udziela wyczerpujących odpowiedzi. Podejście do pacjentek zdecydowanie wyróżnia go na tle innych lekarzy ginekologów.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • dr n. med. Artur Stefanowicz specjalista ginekolog

  Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. W ramach stypendium europejskiego programu Sokrates-Erasmus studiował medycynę na Uniwersytecie w Duesseldorfie w latach 2004-2005.
  Karierę zawodową rozpoczął w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie, gdzie zdobył pierwsze doświadczenia z zakresu położnictwa oraz patologii ciąży. W 2009 r. rozpoczął pracę w Katedrze i Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
  Po czteroletnich studiach doktoranckich na II Wydziale Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w 2014 uzyskał stopień doktora nauk medycznych.
  W 2015 z najlepszym wynikiem w Polsce zdał egzamin specjalizacyjny i uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie położnictwa i ginekologii.
  Od stycznia 2016 roku jest pracownikiem Oddziału Ginekologii i Położnictwa Szpitala Praskiego w Warszawie, gdzie rozpoczął specjalizację z Ginekologii Onkologicznej.
  Od początku kariery zawodowej interesuje się ginekologią onkologiczną. Pracując przez kilka ostatnich lat w poradni uroginekologicznej zdobył doświadczenie w leczeniu zachowawczym i operacyjnym nietrzymania moczu oraz wypadania narządu rodnego.
  Dewizą w pracy zawodowej jest połączenie dużej dozy empatii z profesjonalną pomocą opartą na najnowszej wiedzy.

  Wiek przyjmowanych pacjentek: od 16 roku życia

  BORAMED (informacja dla pacjentów firm ubezpieczeniowych):

  Klientów towarzystw ubezpieczeniowych pragnących umówić się na wizytę w ramach ubezpieczenia prosimy o kontakt telefoniczny z Przychodnią, bądź z infolinią towarzystwa ubezpieczeniowego (zgodnie z zasadami zapisów danego ubezpieczyciela).

  Zapisanie się przez portal Znany lekarz dotyczy wyłącznie pełnej wizyty, USG lub wizyty i USG. Przez portal nie dokonuje się zapisów na konsultację z wynikami, cytologię, receptę itp.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Nagrody i wyróżnienia

 • Praca doktorska : "Ocena częstości występowania stanów przednowotworowych i nowotworów złośliwych endometrium w grupie pacjentek z nieprawidłowymi wynikami badania ultrasonograficznego” (2014).