dr n. med.

Artur Kłósek

Ginekolog

Przejdź do strony http://www.ginekologwroc.pl/ Studia: Akademia Medyczna we Wrocławiu, dyplom lekarza w 1986 roku. Praca: od 1987 roku Klinika Ginekologii, Położnict... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Przejdź do strony http://www.ginekologwroc.pl/
  Studia: Akademia Medyczna we Wrocławiu, dyplom lekarza w 1986 roku.
  Praca: od 1987 roku Klinika Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii Akademii Medycznej we Wrocławiu. Wieloletni ordynator Oddziału Patologii Ciąży, Bloku Porodowego i Endoskopii Operacyjnej Kliniki.
  Specjalizacja: II stopień z zakresu położnictwa i ginekologii. Od 2000 roku - tytuł Doktora Nauk Medycznych na podstawie pracy dotyczącej patologii ciąży.
  -Główne kierunki działalności:
  -diagnostyka i leczenie niepłodności.
  W prowadzonych gabinetach prowadzę kompleksową diagnostykę ginekologiczno- położniczą ze szczególnym uwzględnieniem problemów niepłodności. Wykonuję inseminacje domaciczne i przygotowuję niepłodne pary do procedur in vitro. Każdy gabinet wyposażony jest w specjalistyczny sprzęt ultrasonograficzny.
  -diagnostyka ultrasonograficzna wewnątrzmacicznego stanu płodu /usg genetyczne/
  - leczenie operacyjne i laparoskopowe narządu rodnego
  - leczenie operacyjne wysiłkowego nietrzymania moczu
  Autor i współautor ponad 38 prac z zakresu położnictwa i ginekologii opublikowanych w kraju i za granicą. Tłumaczenia na język polski książek i podręczników z zakresu położnictwa i ginekologii.
  W 1998 roku staż w Klinice Ginekologii i Położnictwa w Kolonii (Niemcy). Uczestnik zjazdów naukowych krajowych i zagranicznych (m.in. Japonia, Chiny, Anglia, Czechy, Holandia, Stany Zjednoczone).

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna Wrocław, Śląska Akademia Medyczna

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Szpital Ginekologiczny Kolonia-Niemcy

Choroby

więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię

Ogólna ocena
132 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: 3D/4D USG BADANIA PERINATALNE wtorki i czwartkiUsługa: laparoskopia ginekologiczna

  Najlepszy i to nie podlega dyskusji, na pewno z czystym sumieniem bede polecała dalej Pełen profesjonalizm

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Trafilam do Pana doktora w 28tc na wizyte kontrolna i usg poniewaz chwilowo zmieniłam pobyt zamieszkania. Nie zaluje ze wybralam tego lekarza. Po pierwszej wyzycie mogę powiedziec ze Pan doktor jest mily, wzbudza zaufanie. Odpowiedzial na wszystkie moje pytania, rozwial wątpliwości, przeprowadził dokladny wywiad. Na nastepna wizyte za miesiac tez jestem umowiona.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dr Kłósek prowadził moją drugą ciążę (żałuję, że nie trafiłam do niego również przy pierwszej). Lekarz konkretny i rzetelny. Zawsze w dobrym humorze, odpowiada na wszystkie pytania starannie i bez pośpiechu. Jako pacjentka czułam się bardzo dobrze "zaopiekowana" i bezpieczna. Bardzo polecam tego lekarza!!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Witam, jestem pacjentką doktora od roku i jestem zachwycona. Pełen profesjonalizm, zrozumienie i empatia, a przy tym zawsze konkretny i wszystko tłumaczy tak, aby było zrozumiałe. Cierpliwość na medal. Doktor prowadzi moją ciążę bliźniaczą. Nie jest to łatwa ciąża i w trakcie trwania było dużo różnych kłopotów, które doktor rozwiązał i zawsze był w pełni zaangażowany.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor jest bardzo dociekliwy i zleca wszystkie możliwe badania, ponadto tłumaczy i odpowiada cierpliwie na każde pytanie. Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz z powolaniem dokladny sumienny i bardzo szczegolowy.Mogę u niego sie leczyc w ciemno bo wiem ze mozna mu zaufac.Polecam w 100%.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  W moim odczuciu Pan Doktor bardzo dobrze poprowadził moją ciążę od pierwszego usg do samego rozwiązania. Byłam spokojna o maleństwo. Wiedziałam, że zajmuje się nami profesjonalista, nie tylko mający gabinet, ale też praktykujący w szpitalu, w którym urodziłam dziecko. Polecam!

 • Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Nigdy żaden lekarz nie przeprowadził takiego wywiadu. Polecam!

 • G

  Doktor Kłósek to jedyny lekarz, którego z pełną odpowiedzialnością mogę w 100% polecić wszystkim Paniom. Ogromna wiedza, doświadczenie, poczucie humoru i świetne podejście do pacjentek. Pan Doktor prowadził 3 moje ciąże i jestem bardzo zadowolona z opieki w tym wyjątkowym czasie. Także po ciążach z każdym problemem ginekologicznym zwracam się o pomoc do Doktora i zawsze mogę liczyć na profesjonalne leczenie. Naprawdę godny polecenia specjalista.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Aby ocena była rzetelna wstrzymałam się z nią do zakończenia ciąży która prowadził doktor. Z czystym sumieniem mogę polecić doktora jako czlowieka kompetentnego, dokładnego i opanowanego. Szczegółowo monitoruje i omawia przebieg ciąży oraz ryzyka z ktorymi zetknelismy się w moim przypadku. Wzbudza zaufanie i je utrzymuje :) dzięki czemu byłam spokojniejsza zarówno podczas przebiegu ciąży jak i pobytu w szpitalu. Dodatkowe atuty: w miejscu w którym dr przyjmuje można skorzystać z zapisu ktg nawet gdy w dany dzień dr nie ma na miejscu, ponadto ściągnac szwy możemy również w Gant. Szczerze polecam!
  MP