dr n. med.

Artur Kłósek

Ginekolog

Przejdź do strony http://www.ginekologwroc.pl/ Studia: Akademia Medyczna we Wrocławiu, dyplom lekarza w 1986 roku. Praca: od 1987 roku Klinika Ginekologii, Położnict... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Przejdź do strony http://www.ginekologwroc.pl/
  Studia: Akademia Medyczna we Wrocławiu, dyplom lekarza w 1986 roku.
  Praca: od 1987 roku Klinika Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii Akademii Medycznej we Wrocławiu. Wieloletni ordynator Oddziału Patologii Ciąży, Bloku Porodowego i Endoskopii Operacyjnej Kliniki.
  Specjalizacja: II stopień z zakresu położnictwa i ginekologii. Od 2000 roku - tytuł Doktora Nauk Medycznych na podstawie pracy dotyczącej patologii ciąży.
  -Główne kierunki działalności:
  -diagnostyka i leczenie niepłodności.
  W prowadzonych gabinetach prowadzę kompleksową diagnostykę ginekologiczno- położniczą ze szczególnym uwzględnieniem problemów niepłodności. Wykonuję inseminacje domaciczne i przygotowuję niepłodne pary do procedur in vitro. Każdy gabinet wyposażony jest w specjalistyczny sprzęt ultrasonograficzny.
  -diagnostyka ultrasonograficzna wewnątrzmacicznego stanu płodu /usg genetyczne/
  - leczenie operacyjne i laparoskopowe narządu rodnego
  - leczenie operacyjne wysiłkowego nietrzymania moczu
  Autor i współautor ponad 38 prac z zakresu położnictwa i ginekologii opublikowanych w kraju i za granicą. Tłumaczenia na język polski książek i podręczników z zakresu położnictwa i ginekologii.
  W 1998 roku staż w Klinice Ginekologii i Położnictwa w Kolonii (Niemcy). Uczestnik zjazdów naukowych krajowych i zagranicznych (m.in. Japonia, Chiny, Anglia, Czechy, Holandia, Stany Zjednoczone).

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna Wrocław, Śląska Akademia Medyczna

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Szpital Ginekologiczny Kolonia-Niemcy

Choroby

więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów:

129 opinii

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Witam, jestem pacjentką doktora od roku i jestem zachwycona. Pełen profesjonalizm, zrozumienie i empatia, a przy tym zawsze konkretny i wszystko tłumaczy tak, aby było zrozumiałe. Cierpliwość na medal. Doktor prowadzi moją ciążę bliźniaczą. Nie jest to łatwa ciąża i w trakcie trwania było dużo różnych kłopotów, które doktor rozwiązał i zawsze był w pełni zaangażowany.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor jest bardzo dociekliwy i zleca wszystkie możliwe badania, ponadto tłumaczy i odpowiada cierpliwie na każde pytanie. Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz z powolaniem dokladny sumienny i bardzo szczegolowy.Mogę u niego sie leczyc w ciemno bo wiem ze mozna mu zaufac.Polecam w 100%.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  W moim odczuciu Pan Doktor bardzo dobrze poprowadził moją ciążę od pierwszego usg do samego rozwiązania. Byłam spokojna o maleństwo. Wiedziałam, że zajmuje się nami profesjonalista, nie tylko mający gabinet, ale też praktykujący w szpitalu, w którym urodziłam dziecko. Polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Nigdy żaden lekarz nie przeprowadził takiego wywiadu. Polecam!

 • Doktor Kłósek to jedyny lekarz, którego z pełną odpowiedzialnością mogę w 100% polecić wszystkim Paniom. Ogromna wiedza, doświadczenie, poczucie humoru i świetne podejście do pacjentek. Pan Doktor prowadził 3 moje ciąże i jestem bardzo zadowolona z opieki w tym wyjątkowym czasie. Także po ciążach z każdym problemem ginekologicznym zwracam się o pomoc do Doktora i zawsze mogę liczyć na profesjonalne leczenie. Naprawdę godny polecenia specjalista.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Aby ocena była rzetelna wstrzymałam się z nią do zakończenia ciąży która prowadził doktor. Z czystym sumieniem mogę polecić doktora jako czlowieka kompetentnego, dokładnego i opanowanego. Szczegółowo monitoruje i omawia przebieg ciąży oraz ryzyka z ktorymi zetknelismy się w moim przypadku. Wzbudza zaufanie i je utrzymuje :) dzięki czemu byłam spokojniejsza zarówno podczas przebiegu ciąży jak i pobytu w szpitalu. Dodatkowe atuty: w miejscu w którym dr przyjmuje można skorzystać z zapisu ktg nawet gdy w dany dzień dr nie ma na miejscu, ponadto ściągnac szwy możemy również w Gant. Szczerze polecam!
  MP

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jest to lekarz który najpierw wykorzysta wszystkie znane mu metody leczenia zanim zdecyduje się za zabieg chirurgiczny. Wyciąć najłatwiej ale wyleczyć to już domena profesjonalisty.

 • Polecam z calego serca. :) lekarz odpowie na kazde pytanie, pelen profesjonalizm. Dzisiaj bylam pierwszy raz i napewno wroce :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Chodzę do Pana doktora od kilku miesięcy, prowadzi moją pierwszą ciążę. Zawsze miły, wszystko dokładnie wyjaśnia i opisuje to co widzi. Zleca wszystkie potrzebne badania, udziela odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Wizyty odbywają się zazwyczaj punktualnie, czasem z małym poślizgiem, maksymalnie 10 minutowym. Wiem też, że gdyby się coś działo mogę do Niego dzwonić o każdej porze.
  Polecam Pana doktora !