dr n. med.

Artur Kłósek

Ginekolog

148 opinii +dodaj

Umów wizytę 606 odwiedzin w ciągu 30 dni

Przejdź do strony http://www.ginekologwroc.pl/ Studia: Akademia Medyczna we Wrocławiu, dyplom lekarza w 1986 roku. Praca: od 1987 roku Klinika Ginekologii, Położnictwa… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
148 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Lokalizacja: GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY poniedziałki i środyUsługa: patologia ciąży

  Gorąco polecam Pana Doktora! Zaczęłam prowadzić u niego ciążę która też ma swoje komplikacje. Pan doktor zajął się mną, dokładnie bada, czuję, że jestem pod dobrą opieką i mam pełne zaufanie. Do tego Pan doktor jest pozytywnym człowiekiem :-) o co zapytam wytłumaczy, poświęca odpowiedni czas - wizyta nie jest na zasadzie "szybko szybko" . Z resztą do Doktora trafiłam także z polecenia ;-)

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Z ręką na sercu polecam Pana Doktora. Bardzo profesjonalny, kulturalny i kompetentny lekarz. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i polecam umówić się na wizytę. Pan Doktor od razu rozpoznał chorobę i zastosował odpowiednie leczenie,dzięki czemu czuje sie znowu dobrze. Pełen profesjonalizm, bardzo sympatyczny oraz uśmiechnięty, świetny kontakt z pacjentem, konkretny, zawsze wszystko spokojnie wyjaśnia. Polecam.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY poniedziałki i środy

  Jak zawsze wizyta przebiegła bardzo profesjonalnie bez pośpiechu, otrzymalam odpowiedzi na wszystkie pytania i zostały wyjaśnione wszystkie moje wątpliwości. Polecam dr Kłoska z czystym sumieniem

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY poniedziałki i środy

  Bardzo dobrze trafiłam, pierwsza wizyta, wątpliwości rozwijane, szczegółowe badanie wykonanie. To moja pierwsza ciąża i cieszę się że wybrałam właśnie P. Doktora

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY poniedziałki i środy

  Wizyta odbyła się z 20 minutowym opóźnieniem, ale to był jedyny minus. Doktor kompetentny, taktowny, kulturalny, wnikliwy, poświęcił mi dużo czasu. To była moja pierwsza wizyta ale na pewno zostanę jako pacjentka u doktora Kłóska. Wzbudza zaufanie, potrafi słuchać, odpowiada na pytania i wszystko dokładnie tłumaczy. Bardzo wysoko oceniam jego fachowość i podejście do pacjenta.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo polecam pana Kłóska. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Doktor sprawdził naprawdę wszystko, nawet to, czego wcale nie musiał. Z czystym sumieniem polecam :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY poniedziałki i środy

  Bardzo sympatyczny i konkretny lekarz. W sposób profesjonalny i rzetelny podszedł do mojego przypadku. Polecam

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Badanie profesjonalne. Doktor miły, konkretny. Diagnoza postawiona. Jestem bardzo zadowolona. Polecam

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegła bardzo dobrze, pan doktor na początku zebrał ode mnie wszystkie potrzebne dane, wykonał usg podczas którego rownież przepadał wszystko co trzeba, pobrał materiał do badań cytologicznych, dostałam wydruk z usg, zalecenia, wypisał skierowanie na wszystkie potrzebne badania, które trzeba wykonać na początku ciąży. Bardzo miła atmosfera, można sie przestać stresować u takiego specjalisty. Polecam!

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY poniedziałki i środy

  Pan doktor jest moim lekarzem od wielu lat, od kiedy dostałam pierwszą miesiączkę i od kiedy zaczęły się moje różnego rodzaju problemy ginekologiczne. Zawsze profesjonalny, uśmiechnięty i skory do pomocy. Polecam serdecznie, nie zmienię na innego!!! :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Przejdź do strony http://www.ginekologwroc.pl/
  Studia: Akademia Medyczna we Wrocławiu, dyplom lekarza w 1986 roku.
  Praca: od 1987 roku Klinika Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii Akademii Medycznej we Wrocławiu. Wieloletni ordynator Oddziału Patologii Ciąży, Bloku Porodowego i Endoskopii Operacyjnej Kliniki.
  Specjalizacja: II stopień z zakresu położnictwa i ginekologii. Od 2000 roku - tytuł Doktora Nauk Medycznych na podstawie pracy dotyczącej patologii ciąży.
  -Główne kierunki działalności:
  -diagnostyka i leczenie niepłodności.
  W prowadzonych gabinetach prowadzę kompleksową diagnostykę ginekologiczno- położniczą ze szczególnym uwzględnieniem problemów niepłodności. Wykonuję inseminacje domaciczne i przygotowuję niepłodne pary do procedur in vitro. Każdy gabinet wyposażony jest w specjalistyczny sprzęt ultrasonograficzny.
  -diagnostyka ultrasonograficzna wewnątrzmacicznego stanu płodu /usg genetyczne/
  - leczenie operacyjne i laparoskopowe narządu rodnego
  - leczenie operacyjne wysiłkowego nietrzymania moczu
  Autor i współautor ponad 38 prac z zakresu położnictwa i ginekologii opublikowanych w kraju i za granicą. Tłumaczenia na język polski książek i podręczników z zakresu położnictwa i ginekologii.
  W 1998 roku staż w Klinice Ginekologii i Położnictwa w Kolonii (Niemcy). Uczestnik zjazdów naukowych krajowych i zagranicznych (m.in. Japonia, Chiny, Anglia, Czechy, Holandia, Stany Zjednoczone).

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna Wrocław, Śląska Akademia Medyczna

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Szpital Ginekologiczny Kolonia-Niemcy

Choroby

więcej

Zdjęcia