Dr n. med.

Arkadiusz Jastrzębski

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Ż
  Lokalizacja: JK MEDICAL Sp.j.Usługa: pilna konsultacja ginekologiczna

  Pan Doktor uspokoił moje obawy i przepisał odpowiednie leki. Powiedział co zrobić w razie gdyby nie działały i jeśli zadzialaja to co robimy dalej. Pomimo iż przyszłam z silnym krwawieniem i pobrudzilam i kozetke i fotel,Doktor nie pozwolił mi czuć skrępowania. Jestem bardzo zadowolona z tej jak i poprzedniej wizyty.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Specjalizacja I stopnia 1989
   Specjalizacji II stopnia 1993
   Doktorat 1992

  Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

  Usługi

  JK MEDICAL Sp.j.

  Generała Jankego 145, 40-617 Katowice, śląskie


  Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Arkadiusz Jastrzębski

  Aleja Hugo Kołłątaja 38, 42-500 Będzin, śląskie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  56 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Ż
   Lokalizacja: JK MEDICAL Sp.j.Usługa: pilna konsultacja ginekologiczna

   Pan Doktor uspokoił moje obawy i przepisał odpowiednie leki. Powiedział co zrobić w razie gdyby nie działały i jeśli zadzialaja to co robimy dalej. Pomimo iż przyszłam z silnym krwawieniem i pobrudzilam i kozetke i fotel,Doktor nie pozwolił mi czuć skrępowania. Jestem bardzo zadowolona z tej jak i poprzedniej wizyty.

  • B
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: JK MEDICAL Sp.j.Usługa: cytologia

   Polecam pana doktora!!! .Wspaniały człowiek i lekarz. Godny zaufania ,pełen profezjonalizm,posiada szeroką wiedzę medyczną co dało się już zauważyć podczas pierwszej wizyty gdzie z łatwością została postawiona diagnoza zwiazana z moimi dolegliwościami (mięśniaki macicy,nietrzymanie moczu).Niestety nie obyło się bez operacji,która przebiegła bez komplikacji.blizna prawie niewidoczna. po dolegliwościach ani śladu.Po operacji w razie pytań zawsze mogłam skontaktować się z panem doktorem i otrzymac pomoc.Jestem doktorowi bardzo wdzięczna i niezmiernie go cenię.Dziękuję za wszystko.Polecam na 100% oddana pacientka Basia N.

  • K
   Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Arkadiusz JastrzębskiUsługa: prowadzenie ciąży

   Niestety absolutnie nie mogę polecić tego lekarza wręcz radziła bym trzymać się z daleka, sugerując się dobrymi opiniami chciałam żeby prowadził moją ciąże, okazało się ze pan doktor nie potrafi zinterpretować wyników moczu, w 5 tygodniu ciązy przepisał mi silny antybiotyk ale na szczęście skonsultowałam diagnozę z innym lekarzem który od razu powiedział że źle pobrałam mocz powtórzyłam badania i wszystko było w porzadku na co dr Jastrzębski niestety nie wpadł a pierwszy wynik był nieprawdopodobnie zły zupełnie nie dało mu to do myślenia. Stwierdził też że odkleja mi się kosmówka co w ogóle nie miało miejsca, także gorąco nie polecam!!!

  • Opinia z dnia 13-12-16 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

   Dowiedz się więcej

  • P

   Bardzo dobry specjalista. Pan Doktor - jako pierwszy lekarz ginekolog - wytłumaczył mi dokładnie skąd się biorą u mnie odczuwalne dolegliwości. Poprzedni lekarze nigdy nic nie wyjaśniali. Pełny profesjonalizm. Atmosfera w gabinecie jest bardzo przyjemna i sympatyczna. Jako pacjentka mam poczucie dobrze wysłuchanej i będącej pod dobrą opieką. Polecam Pana doktora.

  • Bardzo dobry lekarz. Prowadził moją ciąże mimo iż na samym początku zaznaczyłam że nie będzie łatwo. A jednak dr. Jastrzębski się nie zniechęcił, prowadził ciąże od początku do końca, i dzięki dr mam zdrową śliczną córeczkę. Czytałam negatywne opinie na temat dr. Jastrzębskiego i bałam się mu zaufać,ale zaufałam. Dziś mogę z ręką na sercu powiedzieć że warto było obdarzyć dr. zaufaniem :-). Moja córcia ma 11 dni, i jest ślicznym zdrowym dzieckiem. Dziękuje Panie doktorze. Anna W.

  • M

   Pan Doktor jest "naszym rodzinnym" ginekologiem - położnikiem, prowadził "wszystkie" ciąże u nas w rodzinie i również prowadzi moją 2 - i tak jak przy pierwszej, jestem bardzo zadowolona (mimo, że pierwsze dziecko mam niestety chore, zdiagnozowane zostało w 5 miesiącu życia - ale są choroby, których nie da się zobaczyć w USG, ponieważ nie są związane z wadami rozwoju płodu i po prostu dziecko wygląda książkowo, ciąża również tak przebiega, a mimo to, po porodzie okazuje się, że dziecko jest chore - TAKIE RZECZY PO PROSTU CZASEM SIĘ ZDARZAJĄ i NIKT NIE MA NA TO WPŁYWU - doskonale to rozumiem, w medycynie nigdy nie ma nic na 100%. Czasem wygrywa 1% szans na 100%, a czasem mimo ogromnych szans, niestety przegrywany z losem).
   A pan doktor jest znakomitym specjalistą, ma doskonały sprzęt, więc USG jest bardzo dokładne, pod telefonem służy radą i pomocą 24h/dobę, badania prenatalne (obecnie) robi na kasę chorych i co ważne - w obydwu ciążach badania prenatalne wykonywał mi inny lekarz, nie Doktor Jastrzębski, co uważam za pozytywne, ponieważ zawsze to konsultacja u innego położnika. Jak najbardziej Doktor kieruje na wszelkie dodatkowe badania, kieruje do swoich kolegów (NFZ) jeśli potrzebna jest konsultacja u innego specjalisty i niezależnie od tego czy sam odbiera poród, czy inny lekarz to robi, Doktor Jastrzębski zawsze interesuje się swoimi pacjentkami przebywającymi na oddziale.Do tego jest sympatyczny, cierpliwy i zawsze wyczerpująco odpowie na każde pytanie.

  • A

   Jestem pacjentką Dr Jastrzębskiego od lat. Prowadził moje dwie ciąże. Uważam, że to dobry fachowiec, cierpliwy, wszystko wytłumaczy - wystarczy zapytać. A to, że jest zawsze serdeczny i uśmiechnięty, to bardzo pozytywna cecha - nie rozumiem komentarzy, że uśmiech to nie wszystko. Oczywiście - nie wszystko, to dodatek do wysokich kompetencji tego lekarza. Urodziłam dwóch synów. Pomimo, że druga ciąża była zagrożona, doktor prowadził ja rozsądnie dawkując leki na podtrzymanie. Co bardzo ważne w takim stanie -zawsze wychodziłam z gabinetu pozytywnie nastawiona. Przez całą ciąże, gdy tylko coś mnie niepokoiło, mogłam przyjść do Niego w każdej chwili, nigdy nie brał pieniędzy za dodatkowe wizyty, zawsze wysłuchał i coś doradził. Dotrwałam tak do 38 tyg. Rodziłam w nocy (podczas dyżuru innych lekarzy) i pierwszą osoba, którą zobaczyłam po porodzie był właśnie Dr Jastrzębski - zaczął dyżur od wizyty w sali pooperacyjnej - przyszedł zapytać o moje samopoczucie!
   Czytałam negatywne opinie Pań, które straciły ciąże, czy urodziły chore dzieci. To straszny cios i na pewno nieopisany ból - z całego serca współczuję, ale czy rzeczywiście jest to wina lekarza? Nie wszystko da się zobaczyć na usg. Co więcej - to tylko sprzęt i tylko człowiek...czy naprawdę uważacie, że skoro ktoś jest lekarzem, to znaczy, że jest istotą nieomylną i wszechwiedzącą?
   Ania O.

  • Opinia z dnia 25-07-13 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

   Dowiedz się więcej

  • C

   Uwielbiam tego lekarza, byłam podczas ciąży u trzech innych (prywatnie) a do dr Jastrzębskiego chodzę do szpitala i przyjmuje mnie o wiele cieplej niż tamta reszta za pieniądze. Jest przesympatyczny, delikatny, wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia, zdecydowanie lekarz na 5! Ciąża jeszcze trwa, i mam nadzieje że doktor będzie u mnie na porodówce :) Pozdrawiam Pana doktora i sympatyczną Panią położną w wiśniowych włoskach która przyjmuje razem z nim w szpitalu na Paderewskiego :)