Informacje o placówce

Gabinety

JK MEDICAL Sp.j.

Generała Jankego 145

40-617, Katowice, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Izabela Ulman-Włodarz

  Ginekolog, dr hab. n. med.

  • M
   Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Położniczo-Ginekologiczny dr.hab.n.med. Izabela Ulman-WłodarzUsługa: prowadzenie ciąży

   Polecam Panią profesor z czystym sumieniem. Jej profesjonalizm, wiedza, zaangażowanie a zarazem wspaniałe podejście do pacjenta tworzą obraz wspaniałego lekarza! Dzięki pani profesor mam dwójkę wspaniałych dzieciaków 5 latke i 9mies.-wcześniaków. Lekarz z powołania, przewidującą, sympatyczna, czułam się bezpiecznie pod jej opieką. Można by wiele jeszcze napisać ale Panią prof Izabelę Ulman Włodarz należy po prostu polecac.

  • A

   Ze względu na problemy zdrowotne odwiedziłam wielu lekarzy i mam porównanie, Z czystym sumieniem polecam dr Ulman-Włodarz jako najlepszego specjalistę. Doktor prowadziła także moją ciążę. To bardzo profesjonalny, delikatny lekarz, który nie bagatelizuje nawet najmniejszych problemów, a do tego niezmiernie sympatyczny i kulturalny człowiek.

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Grzegorz Cwynar

  Ginekolog, dr n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: JK MEDICAL Sp.j.

   Ambitny lekarz z dużą wiedzą i niemałym doświadczeniem. Zaangażowany całym sercem w diagnostykę i leczenie. Poświęca wystarczająco dużo czasu na badanie i rozmowę z pacjentem. Polecam.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Przychodnia Diomed

   Długo zwlekałam z przedstawieniem swojej opinii, gdyż nie chciałam, żeby była efektem jednej wizyty (jestem pacjentką Dra od niespełna dwóch lat). Aktualnie Dr Cwynar prowadzi moją ciążę. Do największych zawodowych atutów Dra należą: rzeczowość, wysoka kultura osobista, przyjemne usposobienie i anielska cierpliwość (a wiadomo, że pacjentki, dbając o dobrostan rozwijającego się płodu, potrafią być nadgorliwe). Polecam Dra Cwynara serdecznie (zważywszy na fakt, że sama pracuje w branży medycznej - zarówno w komercyjnej jak i publicznej służbie zdrowia).

  Zobacz wszystkie opinie (215) o tym lekarzu


 • Nikodem Przybyłko

  Neurochirurg, lek.

  • E
   Lokalizacja: JK MEDICAL Sp.j.Usługa: konsultacja neurochirurgiczna

   To moja druga wizyta u Pana Doktora. Przebiegła w miłej atmosferze, sprawy zdrowotne , rokowania, Pan Doktor przedstawił w sposób przystępny dla laika. Zaproponował również leczenie, które poprawi mój stan zdrowia.

  • P
   Lokalizacja: LEXMED KlinikaUsługa: konsultacja neurochirurgiczna

   To kolejna wizyta teraz po zabiegu operacyjnym.Profesjonalne podejście do pacjenta,szczegółowo omówiony zakres dalszego leczenia i rehabilitacji.Lekarz godny polecenia

  Zobacz wszystkie opinie (112) o tym lekarzu


 • Elżbieta Pisula-Klar

  Stomatolog, lek. dent.

  • K
   Lokalizacja: Prywatny Gabinet Stomatologiczny ElaDentUsługa: przegląd

   Zdecydowanie polecam! Do dr. Pisuli chodzę od najmłodszych lat i dopiero teraz, po latach, widzę, z jakim profesjonalizmem ma się do czynienia. Sprawnie, szybko, bezboleśnie i w przyjemnej atmosferze. Stomatologia na najwyższym poziomie.

  • T
   Lokalizacja: Prywatny Gabinet Stomatologiczny ElaDent

   super, bardzo polecam;) milo i profesjonalnie. znieczulenie podane bezproblemowo. do tego 1000 tematów do zagadania pacjente, fantastyczne wsparcie ;) wizyta punktualna.

  Zobacz wszystkie opinie (62) o tym lekarzu


 • Arkadiusz Jastrzębski

  Ginekolog, dr n. med.

  • N
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: odebranie porodu

   Świetny lekarz z dobrym podejściem do pacjentki. Cięcie cesarskie przebiegło bez komplikacji.
   Polecam serdecznie

  • A
   Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Arkadiusz JastrzębskiUsługa: prowadzenie ciąży

   Panie doktorze 5 to za mało, naprawdę bardzo gorąco polecam p. Doktora ????????
   Najlepszy lekarz u jakiegokolwiek byłam, Wytłumaczy powie wszystko, naprawdę odpowie na każde pytanie.. każdego pacjenta traktuje indywidualnie i nie trwa to 5 min i dowodzenia tylko jest dopięte wszystko na ostatni guzik, bardzo się cieszę że trafiłam na p. Doktora ????????aż chce się wracać do Pana ????????????

  Zobacz wszystkie opinie (59) o tym lekarzu