Adres

ul. Haliny, Nowe Miasto, Poznań
Alterida (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
H
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Sporo lat już żyję i nie pamiętam aby którykolwiek lekarz był tak zainteresowany moją osobą. 1 godzina i 20 minut w gabinecie mówi sama za siebie.


P
Użytkownik zweryfikowany

Odwiedziłem Panią Doktor w Medicover. To co mnie spotkało przerosło moje oczekiwania. Na dzień dobry EKG, bez tego nie ma wejścia :) Później pełen wywiad, nawet o aspekty, które początkowo wydawały mi się nie istotne (później Pani Doktor wszystko wyjaśniła). Zostałem skierowany na dodatkowe badania i przy okazji sprawdzania serca Pani Doktor słusznie skierowała mnie na gastroskopię. Polecam ją bardzo! Zaangażowana i zainteresowana pacjentem. Wcześniej byłem w Medicover u innego kardiologa, który stwierdził: "Nogi Panu puchną? Nie?! To serce w porządku".


Użytkownik zweryfikowany

Pani Dr Anna Tomaszewska to świetny specjalista w dziedzinie kardiologii. Pani doktor ma spore doświadczenie, i ogromną wiedzę medyczna, ale to nie jedyne jej walory, jest niezwykle życzliwą osobą pełna wyrozumiałości i współczucia dla swoich pacjentów. Mimo ze jest bardzo zajęta daje każdemu pacjentowi wrażenie ze to on jest najważniejsza (szy) To niesamowity dar. Istotna jest również odwaga Pani dr i zdolność do szybkiego podejmowania trafnych decyzji. Medycyna jest życiową pasją Pani Anny - Dziękujemy Pani Doktor :)


I
Użytkownik zweryfikowany

Kochani pacjenci pani doktor Anna Tomaszewska to najlepsza "sercowa" lekarka jaką kiedykolwiek spotkałam w swoim od urodzenia chorym życiu.Pani doktór to nie tylko lekarz z powołania lecz osoba obdarzona niesamowitą intuicją i stawiająca trafne diagnozy. Niezmiernie życzliwa i pogodna osoba po prostu ludzki lekarz o których w dzisiejszych czasach bardzo trudno.Obecnie pani doktór robi specjalizację, więc dostęp do leczenia u Niej jest utrudniony, ale Ja osobiście będę dobijać się nadal do pani doktór w sprawie leczenia u Niej kochani POLECAM i nie jest to gołosłowne bla, bla, bla Sprawdziłam na sobie i nie pomyliłam się nigdy.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie


Specjalizacje

  • Kardiologia
  • Choroby wewnętrzne