Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

10 Lutego 33/511, Śródmieście, Gdynia
SUKURS Anna Stankiewicz Gabinet Psychologiczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Przelew na konto

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Anna Stankiewicz jest psychologiem i dyplomowanym psychoterapeutą, pracuje w nurcie Integratywnym. Ukończyła Profesjonalną Szkołę Psychoterapii IPZ w ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Nerwica
 • Nerwica natręctw
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


10 Lutego 33/511, Gdynia

od 200 zł

SUKURS Anna Stankiewicz Gabinet Psychologiczny10 Lutego 33/511, Gdynia

od 200 zł

SUKURS Anna Stankiewicz Gabinet Psychologiczny

Pozostałe usługi


10 Lutego 33/511, Gdynia

SUKURS Anna Stankiewicz Gabinet Psychologiczny10 Lutego 33/511, Gdynia

200 zł

SUKURS Anna Stankiewicz Gabinet Psychologiczny

29 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Profesjonalne, ciepłe i pełne empatii podejście.
Pani Ania jest świetnym specjalistą, potrafiła pokierować rozmową tak, abym nie czuła się przyciśnięta i skrępowana, co bardzo dużo mi dało i pomogło się otworzyć. Czułam się zaopiekowana, zrozumiana, wysłuchana i wreszcie nauczyłam się dobrze analizować to co pojawiało się w mojej głowie. Okres trwania naszych rozmów to był bardzo dobrze wykorzystany czas na ułożenie sobie wszystkiego. Dostałam narzędzia, które pomagają mi dalej nad sobą pracować. Bardzo dziękuję za współpracę :)


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Z początku myślałam, że rozmowa z psychoterapeutą nic mi nie da, ponieważ mam przecież osoby, które mnie wysłuchają. Jednak poczułam, że jest ze mną na tyle źle psychicznie, że nie szkodzi spróbować.
Trafiłam na Panią Anię i na okres, że nasze rozmowy musiały odbywać się przez telefon (co mi odpowiadało). Pierwsze zdziwienie, gdy Pani Ania poprosiła mnie o zwrócenie uwagi na jej głos, na sposób w jaki ze mną rozmawia i prowadzi terapie - czy to mi odpowiada, czy nie czuje dyskomfortu, bo wszystkie czynniki mogą wpływać na terapię. Poczułam profesjonalizm i troskę o mój komfort.
Pani Ania naprawdę słucha, doradza (nie narzuca swojego zdania) i nie osądza.
Nie naciska. Otworzysz się - super.
Nie otworzysz się - też ok, może z czasem przyjdą na to siły.
Cotygodniowe rozmowy na różne tematy związane z moim życiem i małe zadanka (głównie na przemyślenia) napewno poprawiły moją wewnętrzną sytuacje. Rozjaśniło mi to pewne kwestie. Jednak wiem, że muszę i chcę dalej nad sobą pracować. Nigdy nie jest za późno, żeby zadbać o samego siebie :)

Anna Stankiewicz

To wzruszające, że tak miło mnie Pani odebrała. Dziękuję i trzymam kciuki za dalsze sukcesy w byciu dobrym dla siebie.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Ania okazała się nie tylko wspaniałą psychoterapeutką, ale również wspaniałym empatycznym człowiekiem. Jej wiedza, doświadczenie w połączeniu z charyzmą, wyczuciem który temat „drążyć” i gdzie jest centrum problemu sprawia ze jest świetnym fachowcem i lekarzem duszy. A to wszystko przekłada się na zdrowie fizyczne i chęć życia. Podpisuje się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami innych osób. Zazdroszczę jej następnym pacjentom jak poczują ze może być lepiej i zmiana jest możliwa

Anna Stankiewicz

Dziękuję Pani Ewelino za te słowa i gratuluję wszystkich zmian, jakie za Panią oraz trzymam kciuki za te, które jeszcze przed Panią.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Ania jest świetną psycholog. Od pierwszej rozmowy czułam zrozumienie, a z każda kolejna wizyta coraz bardziej wierzyłam w siebie, a w tym momencie mogę powiedzieć ze sama potrafię o siebie zadbać. Dziękuje Pani Aniu jeszcze raz za współpracę.

Anna Stankiewicz

Proszę już więcej nie przestawać dbać o siebie :) Powodzenia i wszystkiego dobrego.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Anna towarzyszyła mi w okresie wzmożonego stresu. Rozmowy były pomocne. Była empatia i konkretne narzędzia do pracy nad sobą za co dziękuję. Mimo że terapia była dość krótka to myślę że dzięki tym rozmowom polepszyło mi się za co dziękuję.

Anna Stankiewicz

Dziękuję Panie Pawle za wspólną pracę i zaangażowanie. Powodzenia!


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SUKURS Anna Stankiewicz Gabinet Psychologiczny psychoterapia indywidualna

Do Pani Ani trafiłam w stanie silnego załamania nerwowego – diagnoza: depresja lękowa. Myślę jednak, że całe moje dotychczasowe życie to były zmagania z większymi lub mniejszymi stanami przygnębienia i napięcia nerwowego.
Po zakończonej terapii – nareszcie czuję radość z życia!!! :)
Podczas terapii Pani Ania była cała dla mnie i ze mną. Potrafiła wysłuchać i pomóc w bieżących problemach i zawieruchach emocjonalnych, potrafiła pomóc w sprawach zawodowych i wspaniale pokierowała moją terapią, dzięki której odkryłam destrukcyjne schematy w mojej głowie. Pomogła mi nauczyć się siebie, poznać potrzeby, odkryć emocje i poczuć się wyjątkową i wartościową osobą mającą prawo do bycia sobą. Wszystko to w atmosferze komfortu, bezpieczeństwa i poczucia, że jestem w dobrych rękach. Od Pani Ani zawsze wychodziłam z głową pełną przemyśleń, pełna optymizmu i satysfakcji z odkrycia czegoś nowego o sobie i dla siebie. Czuję się jakbym rozpoczęła życie od nowa. Pani Aniu – dziękuję z całego serca! :)

Anna Stankiewicz

I ja dziękuję za ciepłe słowa Pani Ewo! Zarobiła Pani "kawał dobrej roboty" i nie zmarnowała Pani ani jednej sesji.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Jest Pani niesamowitą terapeutką, wspaniałą, mądrą osobą.
Nie umiem wyrazić całej wdzięczności, nie uda mi się jej opisać w wystarczającym stopniu.
Słowa i nauki z terapii mam teraz z tyłu głowy i zamierzam o nie dbać, aby zostały ze mną na długo.
Jestem teraz lepszą wersją siebie.
Umiem panować nad emocjami, myślę rozsądnie.
Radzę sobie.
Czuję się wartościowa, dumna, silna.
Moje życie stało się lepsze. Mam niesamowite szczęście, że trafiłam na Panią.
Serdecznie dziękuję i polecam.

Anna Stankiewicz

Bardzo się cieszę. Ja również dziękuję Pani za to, że mogłam Pani towarzyszyć w tej drodze :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Nie przypuszczałam, że terapia może się tak bardzo przyczynić do wewnętrznych zmian zachodzących w człowieku. Okazuje się, że każdy z nas posiada zasoby, których nie wykorzystuje, bo nie jest ich świadomy! Dzięki Pani Ani ja swoje odkryłam i staram się wykorzystywać. Cudowny człowiek, psychoterapeuta posiadający ogromne doświadczenie, indywidualne podejście do pacjenta, wprowadzający do ponurego życia powiew świeżości. Polecam z całego serca każdemu. Ja na pewno jeszcze nie raz skorzystam...

Anna Stankiewicz

Pięknie dziękuję i przypominam, że to my sami kolorujemy nasze życie ;)


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Anna pomogła mi przejść przez żałobę. Przez prawie rok, tydzień w tydzień słuchała mojego płaczu, pocieszała, pomagała się podnieść, zrozumieć i zaakceptować, że moja rzeczywistość zmieniła się na zawsze, ale wcale nie musi być gorsza od poprzedniej. Zaufałam pani Ani w tym czasie w 100%, nigdy mnie nie oceniała, za to niejednokrotnie była głosem rozsądku. Zawsze cierpliwie słuchała, zachęcała bardzo delikatnie do stawiania kolejnego kroku w przód, chociaż nigdy do niego nie zmuszała. Nie chcę sobie nawet wyobrażać, gdzie w tym momencie byłabym bez pomocy pani Ani. Wdzięczność jest tak ogromna, że ciężko mi ją wyrazić słowami. Bardzo bardzo polecam zwrócenie się o pomoc do pani Ani w trudnych chwilach.

Anna Stankiewicz

Bardzo dziękuję, że pozwoliła mi Pani sobie towarzyszyć. Dziękuję za te piękne słowa i Pani ogromny wkład w pracę.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SUKURS Anna Stankiewicz Gabinet Psychologiczny psychoterapia indywidualna

Pani Anna to wspaniały terapeuta, mądry człowiek i ktoś, kto bardzo pomógł mi przejść przez trudny okres w życiu Pełen profesjonalizm w podejściu do pacjenta oraz ogromne zaangażowanie. Polecam w 100%

Anna Stankiewicz

Bardzo dziękuję i życzę powodzenia :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

36 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Jestem specyficzna osoba... przed 30. Pięć lat temu wkroczyłem w nowy rozdział w życiu.. zamieszkaliśmy razem, początkowo u moich rodziców, jednak po roku udało nam się wyprowadzić na swoje mieszkanie. Po dwóch latach zaczęła się istna emocjonalna katorga . Zdrady kłamstwa brak szacunku do mnie jak i samej siebie. Problem z którym się borykam ... Nie potrafię odejść by nie wrócić .. kocham ją pomimo tego ile zła w moje życie wprowadzila. Ostatnio jednak serdeczny mój przyjaciel powiedział mi że tylko rozmowa ze specjalistą mi pomoze, bo jestem (jego zdaniem)zabawka która jest na każde skinienie .." omotała wokół palca " .
Jestem stały w uczuciach i oddam wiele by ona taka tez osoba byla, jednak los chciał inaczej .. różnica wieku ? 5 lat to raczej nie duzo..a po za tym tłumaczenia że chce się wybawić jest raczej nie trafnym gdy baluje się od 16 roku życia .
Nie chcę jej stracić ale nie chce być oszukiwany i poniżany cała reszte życia. Zwłaszcza że chciałbym już zostać ojcem ... a ten temat to już chyba idzie się domyslec.


Jak poradzić sobie z tym ? Bo ja już nie mam pomysłu żadnego ... "Wszystkiego" próbowałem..

Dzień dobry,
zachęcam gorąco do spotkania się z psychoterapeutą, aby omówić to, czego Pan potrzebuje i jak może Pan realizować swoje potrzeby. W przypadku terapii par miałby Pan natomiast szansę pracować nad tym czego oboje chcecie, potrzebujecie i możecie sobie nawzajem zapewnić z partnerką.
Pozdrawiam
Anna Stankiewicz

Anna Stankiewicz

Czy jest psycholog który oferuje konsultacje online?

Zapraszam do wyszukania mojej strony www oraz kontaktu.

Anna Stankiewicz

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Anna Stankiewicz jest psychologiem i dyplomowanym psychoterapeutą, pracuje w nurcie Integratywnym. Ukończyła Profesjonalną Szkołę Psychoterapii IPZ w ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Nerwica
 • Nerwica natręctw
Pokaż wszystkie leczone choroby

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna

Powiązane wyszukiwania