lek. dent.

Anna Pensiek

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

7 opinii +dodaj

Umów wizytę
100 odwiedzin w ciągu 30 dni

Studia na Warszawskiej Akademii Medycznej ukończyłam w 2005 roku. Po zakończeniu rocznego stażu, rownież na tej uczelni, rozpoczęłam pracę jako lekarz dentysta. Pracowałam w kilku placówkach… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna Prestige Dental - Warszawa ŻoliborzUsługa: rootcanal

  Excellent skills, very gentle and in good English to explanation what she does. My compliments and recomendable.

 • D
  Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna Prestige Dental - Warszawa ŻoliborzUsługa: endodoncja - leczenie kanałowe

  Pani doktor bardzo miła, świetnie i dokładnie tlumaczy wszytsko. Jestem bardzo zadowolony, wszystkim polecam bez wahania

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna Prestige Dental - Warszawa ŻoliborzUsługa: stomatologia zachowawcza

  Bardzo kompetentna, profesjonalna i sympatyczna pani doktor, leczę zęby u pani doktor już kilka lat i szczerze polecam
  (odwiedziłem wcześniej wielu lekarzy stomatologów, trochę szkoda ze do pani doktor trafiłem tak późno, teraz muszę leczyć kilka zębów ponownie, ponieważ poprzedni „lekarze” wykonywali „leczenie” na ilość, niestarannie i popełniane były duże błędy)

 • K
  Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna Prestige Dental - Warszawa ŻoliborzUsługa: ostra bol zeba

  Polecam lekarza i dla doroslych i dla dzieci. Bardzo dokladna i sympatyczna Pani. Bylam u niej rowniez z dziecmi (2-letniej i 8-letniej).

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam Panią Doktor, która jest osobą kontaktową a przede wszystkim bardzo kompetentną. Profesjonalne podejście do zawodu, profesjonalne podejście do pacjenta, profesjonalnie wykonana usługa.

 • E

  Wizyta przebiegła bardzo miło i rzeczowo. Pani doktor była bardzo pomocna i udzieliła mi wszystkich rad, których potrzebowałem. Serdecznie polecam.

 • K

  Młoda, ale staranna i kulturalna pani doktor stomatolog. Po skończonym zabiegu z buzi nie zostaje pobojowisko (watki, skrzepy, pasty) jak to się często zdarza u innych stomatologów. Polecam serdecznie!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Studia na Warszawskiej Akademii Medycznej ukończyłam w 2005 roku. Po zakończeniu rocznego stażu, rownież na tej uczelni, rozpoczęłam pracę jako lekarz dentysta. Pracowałam w kilku placówkach medycznych, obecnie przyjmuję pacjentów w 2 miejscach w Warszawie. Zajmuję się leczeniem zachowawczym, endodoncją oraz rekonstrukcjami protetycznymi ze szczególnym uwzględnieniem szeroko rozumianej stomatologii estetycznej. Regularnie uczęszczam na szkolenia i kursy z interesujących mnie obszarów stomatologii. Staram się żeby wizyta w gabinecie nie była stresującym przeżyciem, bardzo ważny jest dla mnie dobry kontakt z pacjentem i wzajemne zrozumienie zarówno na etapie planowania leczenia jak i w jego trakcie. Moim osobistym sukcesem jest duża liczba pacjentów przychodzących z polecenia, a zadowolenie z uśmiechu po kolejnych wizytach to dodatkowa nagroda :)

Ukończone szkoły

 • Warszawska Akademia Medyczna