Anna Naskręt, mgr psycholog, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji www.ipp-alterego.pl W przypadku braku wolnych terminów w kalendarzu istnieje możliwość umówienia terminu indywidualnie… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
27 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna AlteregoUsługa: zaburzenia

  Ciężko oceniać kogoś po pierwszej wizycie ale...nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy. Jestem osobą zamknięta w sobie nie pokazująca zbytnio uczuć i broń Boże mówiąca o nich a tu było wręcz przeciwnie. Od chwili wejścia buzia mi się nie zamykała i mówiłam o takich rzeczach o których jeszcze nikomu nie mowilam. Szok. Zobaczymy jak będzie dalej. Póki co ogromne miłe zaskoczenie. Indywidualne podejście.

  Anna Naskręt2018-04-02

  Dziękuję i pozdrawiam :)

 • S
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna AlteregoUsługa: depresja ,zaburzenia lękowe

  Psychoterapia u tej pani Psychoterapeutki była najlepszą rzeczą jaką mogłam dla siebie zrobić .Bardzo dobra specjalistka ,rzetelna ale przede wszystkim rozumiejąca .Profesjonalne i indywidualne podejście ,zaangażowanie oraz bardzo przyjemna atmosfera sprawia że leczenie przebiega w warunkach konfortowych .Dodam jeszcze że stan w jakim trafiłam do Pani terapeutki był ciężki ,a terapia z Panią Anną była jedyną formą mojego leczenia ,raz jeszcze z całego serca dziękuję i życzę kolejnych sukcesów zawodowych.

  Anna Naskręt2018-04-02

  Dziękuję bardzo za miłe słowa i trzymam kciuki za pani zmianę. Pozdrawiam serdecznie :)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna AlteregoUsługa: terapia

  Bardzo ciepła osoba ze świetnym podejściem do dziecka , bardzo polecam rodzicom , którzy zmagają się z zespolem aspergera u swoich dzieci

  Anna Naskręt2018-04-02

  Dziękuję bardzo i pozdrawiam :)

 • A
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna Alterego

  Zwróciłam się do Pani Ani, ponieważ w moim życiu nagromadziło się wiele sytuacji, z którymi przestałam sobie radzić. Spotkania pomagają mi zrozumieć problemy w moim życiu i uczą jak dążyć do ich rozwiązania.
  Pani Ania to profesjonalna i empatyczna osoba, która potrafi słuchać i stworzyć atmosferę komfortu. Korzysta ze swojej obszernej wiedzy i doświadczenia, aby pomóc drugiemu człowiekowi.
  Polecam

  Anna Naskręt2018-02-24

  Dziękuję pani Agnieszko. Pozdrawiam :)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna AlteregoUsługa: konsultacje psychologiczne

  Rzetelna pomoc, Pani psycholog miła, ciepła i profesjonalna. Już po pierwszej wizycie oceniam bardzo pozytywnie. Serdecznie polecam.

  Anna Naskręt2018-02-17

  Dziękuję i pozdrawiam :)

 • Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna Alterego

  Dla mnie Pani Ania jest genialna. Po chwili czułem jakby rozmawiał z najlepszą przyciólką. Niedługo muszę wznowić terapię.

  Anna Naskręt2017-10-23

  Pani Krzysztofie dziękuję za pozytywną opinię, rozumiem że poczuł się pan bezpiecznie w gabinecie jednakże unikałabym porównania terapii z przyjaźnią. Obie sytuacje mają nieco inny wymiar :) Pozdrawiam!

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna AlteregoUsługa: badania psychologiczne dzieci i młodzieży

  Wizyta u pani Anny pomogła mi zrozumieć błędy jakie popełniam. Wysłuchała i wytłumaczyła jak poprawić relacje z dorastającym synem.Polecam panią Anne .Wizyty przebiegają w miłej i przyjaznej atmosferze.

  Anna Naskręt2017-10-20

  Dziękuję i pozdrawiam :)

 • V
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna Alterego

  Dzieki wizyta u p. Anny zaczelam bardziej wierzyc w siebie ,odzyskalam spokoj i ta co najwazniejsze moja rodzinę. Bardzo dziekuje ????

  Anna Naskręt2017-10-02

  Dziękuje i pozdrawiam :)

 • Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna AlteregoUsługa: dojrzewanie dziecka

  Jesteśmy wraz z mężem nastawieni bardzo pozytywnie . Wizyta w bardzo miłej atmosferze. Pani doktor miła . Wierzymy ze pomoże nam w rozwiązaniu problemu.

  Anna Naskręt2017-09-18

  Dziękuję i pozdrawiam ;)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem nastawiona pozytywnie. Pani doktor bardzo sympatyczna, uśmiechnięta i wykazuje pełen profesjonalizm w tym co robi. Mam nadzieje, że wszystko się ułoży dzięki współpracy i pracy z Panią Anna.

  Anna Naskręt2017-05-22

  Dziękuję :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Anna Naskręt,
  mgr psycholog, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji
  www.ipp-alterego.pl

  W przypadku braku wolnych terminów w kalendarzu istnieje możliwość umówienia terminu indywidualnie poza grafikiem dzwoniąc na numer poradni

  Jestem dla Państwa po to, aby pomóc rozwiązać każdy problem, spojrzeć z właściwej perspektywy na trudną sytuację życiową. Dla mnie nie jest obojętny żaden Twój problem.

  Dyplom magistra psychologii uzyskałam na Wydziale Nauk Historycznych i Pedagogicznych Uniwersytetu Wrocławskiego. Obecnie jestem w trakcie certyfikacji psychoterapeuty systemowego. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. W międzyczasie cały czas pogłębiam swoje doświadczenie poprzez udział w kursach, szkoleniach, warsztatach i konferencjach psychologicznych

  Rzeczywistość to przestrzeń pełna odczuwania zmysłowego. Miejsce, które kształtuje nasze możliwości, ale i ograniczenia. Jesteśmy miejscem, w którym spotkają Państwo spokój, zrozumienie i fachową opiekę psychologiczną.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Wrocławski kierunek Psychologia
 • Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej w Poznaniu

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Staże

 • Oddziały psychiatryczne dla dorosłych oraz dla dzieci i młodzieży