lek. dent.

Anna Makowska

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Chirurg

29 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
467 odwiedzin w ciągu 30 dni

Wymagam od siebie bardzo dużo w mojej pracy, dlatego oferuję pacjentom leczenie z najwyższą starannością. Skupiam się na potrzebach pacjentów i poświęcam wiele czasu na wysłuchanie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
29 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BIELIK Gabinet StomatologicznyUsługa: ból zęba

  Jestem pierwszy raz i jeszcze nie wiem dokładnie co moge sie spodziewać. Ogólnie jako osoba _ zrobiła na mnie pozytywne wyrażenie. Cena za usługę troszkę wyższa niz w moim poprzednim gabinecie ( ale moj stały lekarz mial urlop a gabinet nie jest w Łodzi.)

 • B
  Lokalizacja: BIELIK Gabinet StomatologicznyUsługa: badanie stomatologiczne

  Widać, że Pani doktor jest bardzo zaangażowana w to co robi i że oddaje się w pełni swojej pracy.
  Bardzo profesjonalne podejście. Zawitam tam jeszcze nie raz ;)
  Pozdrawiam ;)

 • J
  Lokalizacja: BIELIK Gabinet StomatologicznyUsługa: leczenie 4 i 5 dolnej z prawej strony

  W czasie wcześniejszych wizyt wszystkie zęby zostały prześwietlone i dokładnie zbadane. Został z nich usunięty kamień nazębny.mam już wyleczoną dwójkę górną z lewej strony oraz czwórkę i siódemkę górną z prawej. Dzisiaj Pani doktor wraz z asystentką zajęły się 4 i 5 dolną.Z każdego leczenia jestem bardzo zadowolona. Pani doktor jest bardzo miła i widzę ogromne postępy nie tylko w leczeniu uzębienia ale i dziąseł. Bardzo polecam

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BIELIK Gabinet StomatologicznyUsługa: leczenie kanałowe pod mikroskopem

  Bardzo polecam doktor Makowską, leczenie kanałowe dzięki niej przebiega bardzo spokojnie i profesjonalnie, bez żadnego niepotrzebnego bólu i strachu.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BIELIK Gabinet Stomatologiczny

  Plus za sprzęt, którym posługuje się Pani Doktor. Można zobaczyć jak wygląda ząb przed jak i po leczeniu. Profesjonalne podejście do klienta. Jedyny minus to ceny, wysokie jak na kieszeń studenta.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BIELIK Gabinet Stomatologiczny

  Przyjazny gabinet stomatologiczny. Bardzo uprzejma Pani Doktor, jak i asystentka. Kompleksowe badanie, plan leczenia, zalecenia, dbałość o najmniejsze detale oraz komunikacja z pacjentem.
  Polecam serdecznie, pełny profesjonalizm.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BIELIK Gabinet StomatologicznyUsługa: odbudowa zębów

  Pani doktor jest bardzo miła osobą o wysokiej kulturze osobistej.
  Po raz pierwszy od dawna poczułam się pacjentem a nie kolejnym przypadkiem. Pani doktor szczegółowo zbadała chory ząb,( rtg, zdjęcie z kamery ) a następnie dokładnie omówiła ze mną co i w jakiej kolejności będzie robiła.
  Jest delikatna , bardzo dokładna i skrupulatna. Zdobyła moje zaufanie od pierwszej wizyty. Naprawdę czuję że jestem w dobrych rękach. Polecam z czystym sumieniem !

  Anna Makowska2018-02-08

  Dziękuję za opinię,
  Jest to dla mnie bardzo ważne, żeby pacjent czuł się osobą a nie przypadkiem. Dokładne badanie i omówienie planu leczenia jest kluczowym elementem osiągniecia sukcesu leczniczego. Cieszę się, że myślimy podobnie.
  Pozdrawiam Anna Makowska

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BIELIK Gabinet Stomatologiczny

  Zasugerowałam się bardzo dobrymi opiniami i zapisałam się na wizytę, niestety jestem zawiedziona. To była moja pierwsza wizyta, więc poprosiłam o kontrolę i informację jak ma przebiegać dalsze leczenie. Wspomniałam również, że czasami czuję lekki ból z jednej strony. Pani doktor nie przeprowadziła przeglądu wszystkich zębów, tylko od razu zajęła się leczeniem zęba, który wg prześwietlenia mógł boleć. Na koniec umówiła mnie na kolejną wizytę, gdyż jej zdaniem ząb obok nadaje się do szybkiego leczenia, "bo próchnicę widać gołym okiem". Na następny dzień udałam się do innego stomatologa, gdzie okazało się, że wskazany ząb wcale nie jest popsuty, tylko wypełnienie ma już swoje lata, ale żadnej próchnicy nie ma, a ewentualny ból może wynikać z nadwrażliwości. Poza tym został przeprowadzony generalny przegląd z informacją co należy wyleczyć, zaproponowano również usunięcie kamienia, czyli to czego oczekiwałam od pani Makowskiej, a nie otrzymałam...

  Anna Makowska2018-02-12

  Dziękuję za opinię.

  Zawsze wsłuchuję się w sprawę z jaką zgłasza się pacjent ,tak aby spełnić jego oczekiwania,jednocześnie pracując zgodnie z zasadami sztuki ,według najnowszych standardów. Rozwiązuję problem, z którym pacjent się zgłosił, informuję go o tym co będzie robione. Podczas rozmowy z Panią zrozumiałam,że lekki ból zęba, o którym Pani pisze był przyczyną zgłoszenia się na wizytę. Zatem jeśli przedmiotem wizyty jest ból, to zajmuję się zębem, który z największym prawdopodobieństwem go powoduje i na to przeznaczam wizytę. Na wykonanie badania potrzebuję dodatkowego czasu-zazwyczaj przewidziana jest godzina. Poświęcam ten czas na omówienie potrzeb leczniczych pacjenta i planu leczenia, bez pośpiechu. Wykonuję wtedy kompleksową diagnostykę rentgenowską, badanie wewnątrz i zewnątrzustne. Próchnicę powierzchni bocznych zęba często można wychwycić dopiero na zdjęci RVG.
  Pozdrawiam Anna Makowska

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BIELIK Gabinet Stomatologiczny

  Dokładny i cierpliwy dentysta.
  Podczas zabiegów dentystycznych czuć profesjonalizm i duże umiejętności doktor Anny Makowskiej.

  Anna Makowska2018-02-07

  Dziękuję za opinię.
  Sukces leczenia jest możliwy dzięki precyzji, co jak widzę jest receptą na sukces. Cieszę się, że leczenie spełnia oczekiwania.
  Pozdrawiam Anna Makowska

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: BIELIK Gabinet Stomatologiczny

  Bardzo staranne i dokładne podejście do leczenia. Bez pośpiechu na wizyte przewidziana cała godzina.

  Anna Makowska2018-02-07

  Dziękuję za opinię.
  Czas jaki poświęcam na wizytę jest zawsze dopasowany do wykonania leczenia w najwyższej precyzji i skupieniu- najczęściej jest to godzina. Cieszę się, że dla pacjentów jest to również zaletą.
  Pozdrawiam Anna Makowska

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Wymagam od siebie bardzo dużo w mojej pracy, dlatego oferuję pacjentom leczenie z najwyższą starannością. Skupiam się na potrzebach pacjentów i poświęcam wiele czasu na wysłuchanie zgłaszanych problemów zdrowotnych. Patrzę na pacjenta całościowo, analizuję stan zdrowia ogólnego i dobieram bezpieczne leczenie. Razem z pacjentem ustalamy priorytety i dążymy do wybranego celu. Zawsze proponuje znieczulenie przed zabiegami i dbam o to by podanie znieczulenia było jak najmniej wyczuwalne poprzez zastosowanie żelu znieczulającego. Największą nagrodą dla mnie jest zadowolenie pacjenta i nieschodzący z twarzy uśmiech. Cieszę się ze wspólnie wypracowanego sukcesu, bo daje mi to energię do dalszej pracy. Po pracy myślę co pysznego ugotować, gdzie wybrać się na wycieczkę rowerową i jak miło spędzić czas wśród bliskich.

Specjalizacje

 • Chirurgia stomatologiczna