Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
30 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Niesamowity człowiek i lekarz. Zawsze gotowa pomóc, doradzić, nieważne czy w godzinach pracy czy poza nimi. Zawsze odbiera telefony! Nie liczy się Jej czas, pieniądze; ale patrzy tylko na dobro pacjenta. Dzięki Pani doktor mam dwie śliczne córki . Nie znam lepszego lekarza, z większym zaangażowaniem i profesjonalizmem. GORĄCO POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Ostrzegam pacjentki wysyłane przez lekarzy z Promienistej do doktor Kurywczak!!!
  Promienista nie ma od 2013 roku umowy z NFZ. Pacjentki, które nie stać na płacenie za zabieg na Promienistej skierowywane są do Dr Kurywczak ze Szpitala Świętej Rodziny na Jarochowskiego. Nie wiem co to za układ i czym kieruje się Dr Kurywczak, ale z pewnością nie dobrem pacjenta. Ja zostałam skierowana tam na zabieg usunięcia niegroźnej, chodź dużej torbieli i ewentualnie usunięcia 1 jajnika. Panią Doktor przy przyjęciu skierowania interesowało tylko kogo upoważnię do uzyskiwania informacji o moim stanie zdrowia. Trzykrotnie upewniała się, że tylko siostrę podaję. Ponieważ skończyłam 45 lat, więc wzbudziło to moje obawy. Przyszłam jednak we wskazanym terminie na operację przezbrzuszną (laparotomia) Pomimo, że byłam na oddziale dzień wcześniej, Pani nie pofatygowała się nawet żeby być przy jakimkolwiek moim badaniu, lub żeby przeprowadzić ze mną rozmowę. Inny lekarz uspokoił mnie, że nie ma mowy, żeby wycinali mi macicę i obydwa jajniki, jeśli nie mam raka. Chciałam usłyszeć jeszcze takie zapewnienie od samej Pani Doktor, ale niestety była nieosiągalna rano przed zabiegiem. Spóźniła się do szpitala, a kiedy już przyszła, to poszła od razu na operację. Po przebudzeniu dowiedziałam się, że wbrew zapewnieniom usunięto mi macicę z jajnikami i jajowodami. Zapewniam, że nie było ku temu żadnych podstaw. Badanie histopatologiczne niczego nie wykazało. Nie wiem, czym kierowała się ta kobieta. Usłyszałam tylko, że na drugim jajniku było wiele pęcherzyków, z których w przyszłości mogły utworzyć się guzy, dlatego podjęła taką decyzję. Po 2 tygodniach okazało się, że doszło do uszkodzenia pęcherza, mam przetoki pęcherzowo- pochwowe. Mocz wycieka cały czas ciurkiem przez pochwę. Operacja naprawcza możliwa po 3 miesiącach nie udała się. Następna po 4 miesiącach. Na razie 7 miesięcy chodzenia w pieluchach, czy wielkich wkładkach. Do powikłań pooperacyjnych może dochodzić, ale w moim przypadku nie doszłoby do nich, gdyby lekarka nie poszerzyła zabiegu bezpodstawnie. Dzisiaj dowiaduję się, że moją sąsiadkę inny lekarz z Promienistej kieruje sąsiadkę do usunięcia guza do Kurywczak. Również ma 45 lat. Ona oczywiście szuka teraz ratunku gdzieś indziej, ale obawiam się, że wiele kobiet zaufa swojemu lekarzowi z Promienistej i trafi do Dr Kurywczak. Mam nadzieję, że chociaż uda mi się ostrzec te kobiety, które wcześniej zajrzą na tą stronę.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Najlepszy ginekolog na świecie . Prowadziła ciaże mojej mamy i do dziś jestem zdrowa jak ryba. Ciąża przebiegała jak najlepiej bez zadnych skutków. Nie wiem co wy ludzie do pani doktor macie. Pozdrawiam

 • Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Doktor Kurywczak. Jest to niezwykle rzeczowa , konkretna osoba o ogromnym sercu :) Z Panią Doktor przeszłam już wiele ... 2 poronienia , szereg badań , macica dwurożna. Pomogła mi jak tylko mogła ! Bardzo dziękuję Pani Doktor za wszystko co Pani dla mnie zrobiła !!!! ....Między innymi dzięki Pani pomocy mam szansę w przyszłości na największe szczęście , które może spotkać kobietę :)

 • Nie polecam Pani Kurywczak! Wręcz radzę się trzymać jak najdalej. Prowadziła moją ciążę która poroniłam, po poronieniu zapisała mi tabletki na stymulacje jajników (bardzo dużą dawkę!) bez wcześniejszych badań hormonalnych oraz bez monitoringu po których czułam się koszmarnie. Kiedy zgłaszałam jej że źle się czuję po tych tabletkach usłyszałam,że tak może być. Konsultowałam mój stan zdrowia i zalecone leczenie przez dr Kurywczak z 3 lekarzami i wszyscy byli zgodni,że te tabletki tylko mi zaszkodziły i mogły spowodować powstanie torbieli. Na szczęście poszukałam innego lekarza, który odrazu zrobił mi badania hormonalne i zaczął szukać przyczyny poronienia. Naprawdę odradzam tą lekarkę!!!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • K

  Leczyłam się u Pani doktor dwa lata, hsg bez badań biocenozy! 6 stymulacji, bez kontroli wzrostu pęcherzyków, jedna stymulacja zakończona powodzeniem, niestety Pani doktor nie zauważyła ani na pierwszym, ani na drugim usg, że ciąża pozamaciczna. w siódmym tygodniu trafiłam do szpitala, bo straciłam przytomność i miałam silne krwawienia. Pani doktor przyjechała i zrobiła operację. potem chciałam się jeszcze u niej leczyć, ale kiedy przypisała leki antykoncepcyjne bez badań, dałam sobie spokój. po 2,5 roku miałam zrobioną laparoskopię na polnej - lekarz, który wykonał operację, prof. stwierdził, że czegoś takiego jeszcze na oczy nie widział. po laparotomii którą wykonała dr Kurywczak - prawy jajnik i jajowód przyrosły do jelit i ściany macicy, macica również. Nie polecam!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • NIE ZNAM TEJ PANI ALE Z DOSWIADCZENIA WIEM ZE NIGDY NIE CHODZI SIE DO KOBIET GINEGOLOGÓW....JA OD LAT CHODZE DO FACETA I JESTEM ZADOWOLONA OBECNIE JESTEM W 8 MIESCIACU CIAZY ZAGROZONEJ DZIEKI SZYBKIEJ REAKCJI DOCZEKAM SIE DZIDZI....POLECAM POLNA I RASZEIE....POZDRAWIAM

 • Jak widać jeden lekarz, mnóstwo skrajnych opinii. Ja dołączę do tych pozytywnych. Pierwsze dziecko rodziłam bardzo długo. groziło jej niedotlenienie, a żaden z lekarzy na nie raczył czegokolwiek z tym zrobić. Dopiero, kiedy przyszła jej zmiana, zauważyła, że coś jest nie tak i zaraz podjęła kroki. Szybko wylądowałam na stole operacyjnym, a po jakimś czasie wiele osób przyznało, że uratowała życie mojemu dziecku. W ogóle jej nie znałam. kiedy rodziłam drugie dziecko, ona też się mną zajęła. Dr Kurywczak przeprowadziła obie moje cesarki. Nigdy nie zauważyła, żeby była pazerna. Ale to są moje odczucia. Dla mnie najważniejsze jest to, że dzięki niej mam dzisiaj dwie śliczne i zdrowe córeczki. A było naprawdę niebezpiecznie!

 • Potwierdzam opinię że to lekarz nastawiony tylko na "kasę".5 lat temu (zaznaczam że wcześniej byłam pacjentką Pani Doktor) trafiłam z krwawieniem w 4 tygodniu ciąży do szpitala do Pani Doktor prosząc o pomoc . Nie dosyć że czekałam w poczekalni prawie godzinę aż łaskawie ktoś się mną zajmie to kiedy w końcu Pani doktor zrobiła USG stwierdziła że ciąża jest zagrożona i zamiast przyjąć mnie na oddział kazała jechać do domu,położyć się i czekać a wieczorem przyjechać na wizytę prywatną do gabinetu na ul.Maków Polnych.
  Niestety wieczora nie doczekałam.Po południu trafiłam na Polna gdzie stwierdzona po dobie pobytu poronienie.
  Myślę że gdyby wtedy lekarz zareagował inaczej nie straciłabym dziecka.
  Odradzam i nie wierzę w to że to lekarz z powołania

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • LEKARZ Z POWOLANIA!!!!!!DOSWIADCZENIE POPARTE WIEDZA !!!!!DZIEKI TAKIM LEKARZA JAK PANI DOKTOR MOZNA JESZCZE MIEC NADZIEJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Dziekuje

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

233

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

1900

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.