Anna Kowska - Polańska, psycholog Oleśnica

mgr Anna Kowska - Polańska

Zapisz

Psycholog, Psychoterapeuta więcej

5 opinii

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (4)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

plac Teatralny 3, Stare Miasto, Wrocław
Gabinet Psychoterapii-Anna Kowska-Polańska

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Przelew na konto

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu
Płatność po konsultacji

U tego specjalisty zapłacisz wygodnie po konsultacji. Zobacz więcej


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 160 zł


Przyjmuję: dorosłych

Sposób płatności: Przelew na konto

Zapłacisz po konsultacji online.

Opłatę za sesję należy uiścić w dniu konsultacji lub wcześniej.
Numer konta: PKO BP **************************
Anna Kowska- Polańska
W tytule proszę wpisać imię i nazwisko i datę konsultacji

1. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Pacjenta lub późne przybycie na Konsultację online przez Pacjenta
Pacjent może odwołać Konsultację online do 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia. W celu odwołania Konsultacji online, Pacjent może użyć linka wysłanego przez Profesjonalistę lub może odwołać Konsultację online za pomocą Serwisu. Opłaty za Konsultację online zapłacone przez Pacjenta z góry zostaną w takim przypadku zwrócone przez Profesjonalistę, przy czym zwrot powinien nastąpić w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej. Profesjonalista upoważniony jest do zatrzymania nie więcej niż 5% wysokości opłaty stanowiącej koszty dokonania zwrotu.
W przypadku, gdy (i) Pacjent odwoła Konsultację online na mniej niż 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia, (ii) Pacjent nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) Pacjent spóźnia się do Konsultację online co najmniej 10 minut, Konsultacja zostanie odwołana. Profesjonalista zachowuje prawo do:
Profesjonalista zachowuje prawo do pobrania wszelkich należnych za Konsultację online opłat, co oznacza, że Pacjent jest zobowiązany do ich uiszczenia na rzecz Profesjonalisty,
Pacjent nie otrzyma zwrotu zapłaconej z góry opłaty za Konsultację online.

2. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Profesjonalistę lub późne przybycie na Konsultację online przez Profesjonalistę
W przypadku, gdy (i) Profesjonalista odwoła Konsultację online, (ii) nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) spóźnia się co najmniej 60 minut w Konsultacji online, opłaty uiszczone przez Pacjenta z góry zostaną zwrócone przez Profesjonalistę, w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej.
Pacjent nie ma jednak prawa do otrzymania zwrotu opłaty, jeżeli (i) odwołanie Konsultacji online, (ii) nieuczestniczenie w Konsultacji online lub (iii) spóźnienie Profesjonalisty było uzgodnione z Pacjentem
.
3. Zasady dodatkowe
W przypadku wystąpienia innych sytuacji niż opisanych w pkt 1 i 2, Pacjent nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu Opłat zapłaconych za Konsultację online.
Pacjent musi zwrócić się bezpośrednio do Profesjonalisty o zwrot wszelkich opłat. ZnanyLekarz nie jest adresatem żądania zwrotu opłat.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub reklamacji związanych ze zwrotami opłat, Pacjent musi skontaktować się bezpośrednio z Profesjonalistą.


W przypadku nadużycia postanowień Polityk (np. w celu otrzymania nieuprawnionego zwrotu opłaty), zwrot opłaty nie będzie dokonany.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Słowackiego 5, Oleśnica
Centrum psychologiczne w Oleśnicy

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Witam serdecznie, Z wykształcenia jestem psychologiem i psychoterapeutą. Ludzie, od zawsze zaciekawiali mnie różnorodnością swoich charakterów, tempe...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Kryzys życiowy
  • Stres
  • Kryzys zawodowy
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Psychoterapia
  • Psychologia kliniczna

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


160 zł

Konsultacja onlineSłowackiego 5, Oleśnica

180 zł

MindHill Centrum Psychologiczne


plac Teatralny 3, Wrocław

160 zł

Gabinet Psychoterapii-Anna Kowska-Polańska

Pozostałe usługi


Słowackiego 5, Oleśnica

MindHill Centrum PsychologiczneSłowackiego 5, Oleśnica

180 zł

MindHill Centrum PsychologiczneSłowackiego 5, Oleśnica

180 zł

MindHill Centrum Psychologiczne


plac Teatralny 3, Wrocław

160 zł

Gabinet Psychoterapii-Anna Kowska-Polańskaplac Teatralny 3, Wrocław

260 zł

Gabinet Psychoterapii-Anna Kowska-Polańska

5 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii-Anna Kowska-Polańska

Współpracuję z Panią Anią od roku i jestem bardzo zadowolona z efektów. Pani Ania kompleksowo podchodzi do problemu, w ciekawy, niekonwencjonalny sposób. Przy tym jest bardzo ciepłą osibą i łatwo sie przed nią otworzyć. Jestem wielką fanką metody EFT, którą Pani Ania mi poleciła i którą często wykorzystujemy na terapii. Swrdecznie polecam!


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Centrum psychologiczne w Oleśnicy poradnictwo psychologiczne

Bardzo dobre podejście do pacjenta, po 10 minutach przestałem się stresować i mogłem skupić się na problemie,


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: MindHill Centrum Psychologiczne

Profesjonalne podejście do sprawy oraz mila atmosfera pomogly mi otworzyc sie oraz wyciagnac odpowiednie wnioski. Szczerze polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo polecam terapię u Pani Anny Kowskiej-Polańskiej. Jest profesjonalnym i skutecznym psychologiem. Pomaga pacjentom zrozumieć ich problem i przez niego przejść. Spotkania odbywają się w przyjaznym otoczeniu, gdzie można poczuć się swobodnie i pokonać opór przed terapią oraz skupić się tylko na swoich problemach. Jest osobą bardzo empatyczną, życzliwą i nieoceniającą pacjentów. Serdecznie polecam.

mgr Anna Kowska - Polańska

Dziękuje za podzielenie się swoją opinią oraz za zaufanie i możliwość towarzyszenia Tobie w tym procesie. Pozdrawiam serdecznie.


M
Użytkownik zweryfikowany

Gorąco mogę polecić udział w terapii u p. psycholog Anny Kowskiej. Jest osobą bardzo ciepłą i miłą, bardzo godną zaufania – co jest potrzebne w otworzeniu się oraz zwierzeniu ze swoich problemów. Pani Anna w procesie terapii profesjonalnie pomaga zrozumieć swoje problemy – niczego nie sugeruje, pozwala pacjentowi dojść do własnych wniosków. Jednocześnie jest bardzo cierpliwą i wyrozumiałą osobą - której serdecznie dziękuję za okazaną pomoc.

mgr Anna Kowska - Polańska

Dziękuje bardzo za zaufanie, cieszę się ,że mogłam Pani pomóc. Pozdrawiam serdecznie.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

4 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

zazywam takie leki lerivon,acipreks czuje sie po nich zle bo spada mi cisnienie i nic mi sie nie chce.czy wizyta u psychologa moze mi pomoc

Dzień dobry, w pierwszej kolejności zachęcałabym do wizyty u psychiatry, i skonsultowaniu z nim czy te objawy są normalne przy tych lekach, warto to zgłosić. Czasem jest to kwestia czasu po jakim leki zaczynają działać, a czasem trzeba zmodyfikować dawkę lub zmienić , dołożyć inny lek. Taką informację i pomoc można uzyskać u lekarza psychiatry. Wizyta u psychologa/ psychoterapeuty może pomóc w zrozumieniu natury i przyczyny problemów oraz pomóc w ich samodzielnym rozwiązywaniu. Często bardzo pomocna jest psychoterapia na której człowiek może lepiej poznać siebie samego, swoją psychikę i jej mechanizmy. Dzięki takiemu rozeznaniu łatwiej jest radzić sobie z różnymi emocjami, problemami życiowymi i relacjami z innymi ludźmi.
Pozdrawiam serdecznie

mgr Anna Kowska - Polańska

Witam, od bardzo dawna mam problemy sam ze sobą, mianowicie czuje się jakbym nie był sobą, mam nie swoje myśli, mam dziwne tiki, ruchy, odruchy, od gimnazjum czuje się okropnie źle, to znaczy, czuje ucisk w klatce, codziennie jestem przybity, nie widzę sensu w swoim życiu, przerasta mnie wszystko, podstawowe czynności, myślę o samobójstwie, miałem zamiar udać się do psychologa i opowiedzieć o wszystkich moich uczuciach, odczuciach i obawach, ale niestety sytuacja w rodzinie to uniemożliwia, dla mamy nie mam żadnych problemów i wymyślam tylko żeby nie chodzić do szkoły, byłem raz u psychologa szkolnego, to powiedziała że jestem "gówniarz i niedorajda", ojciec alkoholik ale o tym nie chce rozmawiać, nie radzę już sobie, co mam robić w takiej sytuacji?

Dzień dobry,

Rozumiem, że doświadczasz trudnych emocji i myśli na temat siebie i świata który Cię otacza . To co czujesz jest bardzo ważne i nie powinno się tego bagatelizować. Być może Twoja sytuacja w rodzinie jest trudna i potrzebne jest wsparcie. Takie sytuacje i doświadczenia zawsze warto skonsultować z psychologiem/psychoterapeutą, to mogłoby Ci pomóc. Oprócz psychologa szkolnego są różne miejsca i osoby gdzie mógłbyś dostać wsparcie. Jeżeli znasz jakiegoś innego psychologa to zachęcam do kontaktu. Możesz również zadzwonić na bezpłatny telefon zaufania dla dzieci i młodzieży - 116 111- będziesz mógł tam z kimś porozmawiać o swoich problemach. Jeżeli jest ktoś jeszcze w Twojej rodzinie ( bliższej lub dalszej) z kim mógłbyś porozmawiać to warto to zrobić, to bardzo ważne żebyś nie był w tej sytuacji sam. Pozdrawiam sredecznie

mgr Anna Kowska - Polańska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Witam serdecznie, Z wykształcenia jestem psychologiem i psychoterapeutą. Ludzie, od zawsze zaciekawiali mnie różnorodnością swoich charakterów, tempe...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Kryzys życiowy
  • Stres
  • Kryzys zawodowy
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Psychoterapia
  • Psychologia kliniczna

Powiązane wyszukiwania