Mgr

Anna Kosińska verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

Adresy i kontakt

Szukasz dietetyka? Pacjenci polecają:

Małgorzata Michno
Małgorzata Michno
Dietetyk
Kraków
Wizyta u Pani Małgorzaty przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Jest osobą bardzo kompetentną i cierpliwą.Wszystkie… więcej

Aleksander Celiński
Aleksander Celiński
Internista, Lekarz rodzinny, Dietetyk
Jasnogórska 11, Kraków
polecam Pana doktora z całego serca. Bardzo miły i kompetentny lekarz. Zadaje dużo pytań, diagnozuje złożone… więcej

Maria Brzegowy
Maria Brzegowy
Dietetyk
Kraków, Kraków
Wspaniała i przede wszystkim profesjonalna Pani dietetyk. Uważnie słucha pacjenta, analizuje wyniki, doradza… więcej

Mateusz Durbas
Mateusz Durbas
Dietetyk
Wielopole 18a/5, Kraków
Wizyta u p. Mateusza przebiegła niezwykle profesjonalnie i rzetelnie. Wyczerpująco przeprowadzona analiza składu… więcej

Magdalena Szymańska
Magdalena Szymańska
Dietetyk, Specjalista medycyny naturalnej
ul. Św. Gertrudy 8/6, Kraków
Bardzo serdeczna i profesjonalna pani doktor :) pomimo tego, że jestem zapewne uciążliwą pacjentką i dość często… więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

  • Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum zdobyła tytuł magistra dietetyki, dwukrotnie otrzymując stypendium Rektora dla najlepszych studentów. Wcześniej dyplom dietetyka uzyskała kończąc studia licencjackie na Akademii Medycznej we Wrocławiu.
    Udziela porad dotyczących zdrowego stylu życia, kładąc nacisk na dopasowanie diety do konkretnego pacjenta, zarówno w zdrowiu i chorobie. W szczególności specjalizuje się w terapii nadwagi i otyłości, dietetyce chorób układu pokarmowego oraz żywieniowym wsparciu leczenia zaburzeń odżywiania. Wchodzi w skład zespołu terapeutycznego Oddziału Dzieci i Młodzieży Kliniki Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, pracując głównie z pacjentami z anoreksją i bulimią. Dodatkowo, wiedza dotycząca interakcji leków z żywnością, pozwala jej na edukację pacjentów i zwrócenie szczególnej uwagi na ten, często zapominany, aspekt leczenia farmakologicznego.
    Interesuje się psychologią odżywiania się i w swojej pracy zwraca uwagę na różne aspekty funkcjonowania człowieka. Uważa, że szczególnie ważne jest zrozumienie pacjentów, dla których nieprawidłowe nawyki żywieniowe są często tylko wierzchołkiem góry lodowej ich problemów.
    Od czasu studiów uczestniczy w licznych konferencjach naukowych i szkoleniach specjalistycznych, co pozwala jej na ciągły rozwój i doskonalenie swoich umiejętności. 
    Jedzenie zawsze było dla niej niezwykle ważne. Ciągle eksperymentuje w kuchni, modyfikując klasyczne przepisy tak, by zachowując smakowitość potraw, zastąpić część produktów zdrowszymi odpowiednikami.

Usługi

Gabinet dietetyczny - Proporcja

ul. 29 listopada 27, Skawina, małopolskie

Pytania od pacjentów

Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Brak opinii

mgr Anna Kosińska nie ma jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Dodaj opinię

Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG