Adresy (2)

aleja Wojska Polskiego 11/4, Szczecin
Pracownia Diagnozy i Terapii Psychologicznej


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
91 835..... Pokaż numerPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 130 zł

Konsultacja psychologiczna • 130 zł

Psychoterapia indywidualna • 130 zł


Przyjmuję: dorosłych

Sposób płatności: Przelew na konto

1. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Pacjenta lub późne przybycie na Konsultację online przez Pacjenta
Pacjent może odwołać Konsultację online do 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia. W celu odwołania Konsultacji online, Pacjent może użyć linka wysłanego przez Profesjonalistę lub może odwołać Konsultację online za pomocą Serwisu. Opłaty za Konsultację online zapłacone przez Pacjenta z góry zostaną w takim przypadku zwrócone przez Profesjonalistę, przy czym zwrot powinien nastąpić w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej. Profesjonalista upoważniony jest do zatrzymania nie więcej niż 5% wysokości opłaty stanowiącej koszty dokonania zwrotu.
W przypadku, gdy (i) Pacjent odwoła Konsultację online na mniej niż 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia, (ii) Pacjent nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) Pacjent spóźnia się do Konsultację online co najmniej 10 minut, Konsultacja zostanie odwołana. Profesjonalista zachowuje prawo do:
Profesjonalista zachowuje prawo do pobrania wszelkich należnych za Konsultację online opłat, co oznacza, że Pacjent jest zobowiązany do ich uiszczenia na rzecz Profesjonalisty,
Pacjent nie otrzyma zwrotu zapłaconej z góry opłaty za Konsultację online.

2. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Profesjonalistę lub późne przybycie na Konsultację online przez Profesjonalistę
W przypadku, gdy (i) Profesjonalista odwoła Konsultację online, (ii) nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) spóźnia się co najmniej 60 minut w Konsultacji online, opłaty uiszczone przez Pacjenta z góry zostaną zwrócone przez Profesjonalistę, w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej.
Pacjent nie ma jednak prawa do otrzymania zwrotu opłaty, jeżeli (i) odwołanie Konsultacji online, (ii) nieuczestniczenie w Konsultacji online lub (iii) spóźnienie Profesjonalisty było uzgodnione z Pacjentem
.
3. Zasady dodatkowe
W przypadku wystąpienia innych sytuacji niż opisanych w pkt 1 i 2, Pacjent nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu Opłat zapłaconych za Konsultację online.
Pacjent musi zwrócić się bezpośrednio do Profesjonalisty o zwrot wszelkich opłat. ZnanyLekarz nie jest adresatem żądania zwrotu opłat.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub reklamacji związanych ze zwrotami opłat, Pacjent musi skontaktować się bezpośrednio z Profesjonalistą.


W przypadku nadużycia postanowień Polityk (np. w celu otrzymania nieuprawnionego zwrotu opłaty), zwrot opłaty nie będzie dokonany.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

Psycholog, psychoterapeuta w trakcie szkolenia do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Systemowego, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnie...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Nerwica
 • Alkoholizm
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu,

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja online


130 zł

Konsultacje Online

Czas trwania wizyty - 50 minut


Konsultacja psychologiczna


aleja Wojska Polskiego 11/4, Szczecin

130 zł

Pracownia Diagnozy i Terapii Psychologicznej


130 zł

Konsultacje Online

Pozostałe usługi

Psychoterapia indywidualna


aleja Wojska Polskiego 11/4, Szczecin

130 zł

Pracownia Diagnozy i Terapii Psychologicznej


130 zł

Konsultacje Online

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pracownia Diagnozy i Terapii Psychologicznej psychoterapia indywidualna

Niedawno zakończyłam swoją roczną psychoterapię i jestem zachwycona jej pozytywny rezultatem, który osiągnęłam przy współpracy z panią Anią. Wykazała się ona dużą cierpliwością, empatią i zaangażowaniem, co pozwoliło mi opowiadać o swoich problemach z dużą swobodą. Dzięki temu poprawę swojego zdrowia psychicznego zaczęłam czuć już po kilku wizytach. Przede wszystkim jest ona wspaniałym człowiekiem, ze świetnym poczuciem humoru oraz dużym doświadczeniem życiowym, a jej uwagi bardzo często okazywały się celne i stanowiły klucz do rozwiania mojego problemu. Z całą pewnością mogę polecić panią Anię każdemu, komu zależy na profesjonalnej pomocy psychologicznej i jeszcze raz dziękuje za okazane mi wsparcie!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pracownia Diagnozy i Terapii Psychologicznej Inny

Do pani Ani trafilem z polecenia. Moja terapia trwala prawie 2 lata, ale juz po pierwszych spotkaniach czulem się znacznie lepiej, widzialem ze cos zaczyna sie zmieniac. Polecam każdemu. Pani Ani jest cierpliwa, konkretna i ma bardzo duzą wiedzę. To nie bylo moje pierwsze podejscie do psychoterapii, ale tym razem potraktowalem sprawe powaznie i opłaciło sie. Świetny psycholog.


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje Online konsultacja psychologiczna

Z pełna odpowiedzialnością polecam Panią Anne Kic. Jest profesjonalistką ale też dobrym człowiekiem. Trafnie ocenia problem po czym szybko znajduje rozwiązanie, które poparte jest ogromną wiedzą, zaangażowaniem i doświadczeniem.


E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W innym miejscu

Pani bardzo miła, konkretna. Po pierwszej wizycie wyszłam od pani z nadzieją na lepsze jutro. Od razu rozpoznała mój problem i powiedziała jak będziemy dalej pracować aby wyjść na prostą.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Pracownia Diagnozy i Terapii Psychologicznej

Bardzo miła, sympatyczna osoba, godna zaufania. Pani doktor wysłuchała mnie z zaangażowaniem, wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze co pozwoliło na szczerą rozmowę, która wpłynęła bardzo pozytywnie na moje samopoczucie.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Pracownia Diagnozy i Terapii Psychologicznej

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Zostałam wysłuchana i otrzymałam wsparcie, jakiego potrzebowałam. W trakcie sesji panowała przyjazna atmosfera, zachęcająca do rozmowy - a takze spokój, swoboda i poczucie bezbieczeństwa - nieocenione w tak trudnej dla mnie sytuacji. Pani Ania, to wspaniały specjalista - a przy tym ciepła i miła osoba. W kilka miesięcy postawiła mnie "na nogi", po stracie najbliższej osoby. Dodam jeszcze tylko, że długo opierałam się przed pierwszą wizytą. Od zawsze sceptycznie nastawiona, nie wierzyłam w pomyślność terapii psychologicznej. Myliłam się. Polecam bardzo Panią Anię!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne EuroMedis

Trafiłam do Pani Ani w krytycznym momencie mojego życia z syndromem DDA. Uważałam się za silną osobą z poczuciem, że zawsze dam sobie radę. Dużo czytałam, starałam się sama sobie pomóc. Na tamten czas zawaliło się w moim życiu wszytko począwszy od sfery zawodowej, prywatnej, zdrowia. Poczułam, że nie daje już rady. Pani Ania mimo tego, że jestem osobą nieufną wspaniale przeprowadziła mnie przez terapię. Dzięki niej stanęłam na nogi. Zaczęłam odkrywać własne ja. Zbudowałam dojrzały związek. Nabrałam pewności siebie i odbudowałam się jako kobieta i człowiek. Uwagi Pani Ani były niezwykle trafne i pomogły mi zrozumieć wiele mechanizmów mojego postępowania. Polecam całym sercem!


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne EuroMedis psychoterapia indywidualna

Po dwóch latach terapii wiem, że trafiłam w dobre ręce. Wzrosła moja samoocena, kontakt z moimi uczuciami, poprawiła się jakość relacji... Długo mogłabym wymieniać, a w sumie ciężko opisać rewolucję, jaką udana terapia robi w życiu. W skrócie: polecam.


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne EuroMedis

Trafiłem do pani Ani Kic po ciężkim rozstaniu, przed tym byłem jeszcze u psychiatry, który dał mi leki, ale zalecił też terapię. Pracowałem nad sobą długo ale wyszedłem na prostą. Według mnie bardzo dobry psycholog,mogę polecić.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne EuroMedis

Trochę zajęło mi zabranie się do napisania opinii.
Chodziłem do Pani Ani przez okres około półtora roku. Zauważyłem w sobie ogromną przemianę. Jestem dużo szczęśliwszą osobą aktualnie - dzięki właśnie Pani Ani. Polecam serdecznie!

Dziękuję Pani Aniu!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

4 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mam 21 lat i jestem studentem studiów technicznych. Czuję się zagubiony. Od kiedy pamiętam zawsze musiałem coś udawać, grać. Nauczyłem się z tym żyć, natomiast po pójściu na studia uświadomiłem sobie, że nie przeżywam życia tak, jakbym chciał. Przez te wszystkie przemyślenia stałem się dość aspołeczny, chociaż to skomplikowane, najlepiej czuję się w gronie starych znajomych. Bardzo zamknąłem się w sobie, przez co osiągam słabe wyniki na uczelni, a wiem, że stać mnie na znacznie więcej. W zasadzie od końcowej klasy liceum do pierwszego roku studiów miałem objawy nerwicy. Próbowałem z nią walczyć i kto wie, może nawet udało mi się ją pokonać, natomiast obecnie często towarzyszy mi uczucie pustki, jestem otępiały i w zasadzie każdy dzień jest taki sam, bardzo nudny. Próbowałem się poukładać bez pomocy specjalisty - na konsultację nie pozwalała mi duma, natomiast teraz sądzę, że do tego dojrzałem. A być może jest to burzliwy proces przemian osobowości (spotkałem się z terminem co siedmioletniego okresu zmiany osobowości) ? Jeśli ktoś z Państwa jest w stanie określić co mi dolega, będę wdzięczny za odpowiedź.

  Dzień dobry,
  dobrze słyszeć, że Pana postawa dot. korzystania z pomocy specjalisty uległa zmianie. Odnoszę wrażenie, że trudno Panu doświadczyć pozytywnych emocji. Ten stan, zważywszy na to, ze trwa już kilka lat, może być bardzo uciążliwy. Warto przeanalizować, jakie jest podłoże opisywanych przez Pana symptomów. Tym bardziej zachęcam do umówienia się na wizytę. Pozdrawiam, AK

  mgr Anna Kic

 • Jak pisze do dziewczyn/y na portalach randkowych oraz czayach czyli badoo, sympatia fotka itp, inne typy portali randkowych
  Oraz czatach randkowych , zauwazylem ze nie odpisuja niektore odpisuja ale nie wszystkie.Uwazam, zauwazylem ze mam wrazenie ze jestem malo przystojny, srednim typie oraz ze dziewczyny maja za wysokie wymagania.
  Pisze do dziewczyn to co znajdr coekawego o pasjach, zainteredowaniach to co na zdjeciu ma wstawione.
  Jak inaczej napisac wiadomosc do dziewczyn/y aby odpisala i czemu nie odpisuja a niektore odpisuja

  Dzień dobry,
  powody dla których użytkowniczki tego typu portali decydują się odpisać lub nie odp na Pana wiadomość mogą być różne - być może są już zaangażowane w konwersację z kimś innym, mogą mieć inne oczekiwanie wobec nawiązywanych w ten sposób znajomości. Nie ma jednego skutecznego sposobu pisania, który zagwarantowałby odpowiedź drugiej strony. Warto zdać się na własną intuicję i nie zniechęcać się :) pozdrawiam i życzę powodzenia, ak

  mgr Anna Kic

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Psycholog, psychoterapeuta w trakcie szkolenia do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Systemowego, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnie...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Nerwica
 • Alkoholizm
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu,

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Poradnia Zdrowia Psychicznego Centrum Medyczne Euromedis
 • Poradnia Towarzystwa Rodzin i Przyjaciół Dzieci Uzależnionych POWRÓT Z U w Szczecinie
 • Ośrodek Terapeutyczny Readaptacyjno – Rehabilitacyjny w Anielinie
Zobacz więcej


Powiązane wyszukiwania