mgr

Anna Kaczanowska

Dietetyk

Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika na kierunku zdrowie publiczne, specjalność dietetyka. Żywieniem i dietoterapią interesuję się od wielu lat,a… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Dzień dobry.Mam 160 wzr.57 lat i 96 kg.Jestem po 2 operacjach ginekologicznych ,przyjmuje chormon w postaci zastrzyku .Mam problem ze schudnięciem ,byłam już kilka razy u dietetyka ,ale bez rezultatu .Mój problem polega na tym iż opiekuję się mamą po udarze i naprawdę nie mam czasu na przygotowywanie… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Anna Kaczanowska

  witam,
  po pierwsze musi Pani zjadać posiłki w odstępach około 4 godz, nie jeść po 19, owoce jeść tylko do 15( około 200g/dzień), menu powinno bazować na warzywach, pieczywo i produkty zbożowe wybierać… Więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika na kierunku zdrowie publiczne, specjalność dietetyka. Żywieniem i dietoterapią interesuję się od wielu lat,a podróże, które mnie fascynują, pozwalają mi poznać różnorodne kultury i” kuchnie świata”. Na co dzień pracuję w Poradni dietetycznej , gdzie zajmuję się poradnictwem i leczeniem żywieniowym. Moja praca jest dla mnie pasją, dlatego staram się promować zdrowy styl życia i prawidłowe żywienie na licznych szkoleniach, wykładach,organizowanych dla każdej grupy wiekowej- od przedszkolaków po słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku .
  Obecnie rozpoczynamy nabór do programu ODCHUDZANIE Z KLASĄ- rozpoczynasz kurację odchudzającą , lecz nie możesz na niej wytrwać? Ten program jest właśnie dla Ciebie!

  raz w tygodniu spotkania motywacyjne- wzajemne wsparcie , porady psychologa, wskazówki dietetyka
  indywidualna dieta dla każdego Uczestnika
  masaż wyszczuplający ud- gratis!

  Zapisy do programu ODCHUDZANIE Z KLASĄ pod numerem tel: zapraszam!

Specjalizacje

 • Zdrowie Publiczne

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum UMK

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam, bardzo rzeczowa wizyta, przyjemna, każde wątpliwości zostały rozwiane. Zdecydowanie na plus.

  mgr Anna Kaczanowska2017-01-25

  dziękuje Pani Sandro! mam nadzieję, że wspólnie osiągniemy wszystkie zamierzone cele!
  pozdrawiam i do zobaczenia na wizycie kontrolnej!

 • E

  Bardzo polecam wizytę u pani Ani. Pełne zadowolenie, rezultaty widoczne już w 2 tygodniu diety. Menu odpowiednio dobrane do mojej osoby w produkty które lubię oraz wyeliminowane produkty których nie lubię, smaczne i bez głodówki a wręcz przeciwnie. Prawdę mówiąc nie nazwałabym tego dietą lecz zdrową żywnością. Pani Ania jest bardzo miłą i sympatyczną osobą z podejściem do ludzi, potrafi doradzić oraz zmotywować. Warto było jechać 80 km na spotkania z panią Anią( choć można by i powiedzieć że 600 km) i z tego względu miałyśmy kontakt mailowy który nie stanowił problemu dla diety. Wizyty dostosowane także wg pacjenta. Pełne zadowolenie i wielka pochwała. Polecam poradnie AVOKADO wszystkim którzy chcą skorzystać z porad dietetyka. Pani Ania naprawdę dostosowuję się do pacjenta. Z wyrazami podziękowania.. Emilia :)

  mgr Anna Kaczanowska2016-09-19

  dzień dobry Pani Emilio! bardzo dziękuje za tak pozytywne słowa, takie opinie jeszcze bardziej mnie motywują!! pozdrawiam i do zobaczenia!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła i sympatyczna osoba widać, ze zna się na rzeczy. Daje dużo rad i konsultuje się z pacjentem odnośnie tworzenia jadłospisu.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Przygodę zaczęłam ale podejście Pani Ani profesjonalne...przede wszystkim potrafi słuchać a ja dzięki temu potrafię rozmawiać pozdrawiam do zobaczenia

  mgr Anna Kaczanowska2016-06-30

  Pani Kamilo- dziękuje za ciepłe słowa,
  pozdrawiam i do zobaczenia na wizycie kontrolnej!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła Pani :) dostałam wiele wskazówek o których nawet nie miałam pojęcia już na pierwszym spotkaniu. Teraz czekam na jadłospisy :) jupiii!

 • W

  Dzięki pani Ani schudłem już 15 kg (w ciągu ponad roku, ale po całym życiu odchudzania, to mnie cieszy, lepiej powoli, ale nieustająco w dół). Dzięki wielu cennym, fachowym radom i zaleceniom oraz diecie poprawiłem poziom żelaza (chronicznie niski) z 30 do 90. Poprawiły się wyniki cholesterolu. Zachęta i motywacja ze strony pani Ani pomaga mi walczyć z nadwagą. Pani Ania uzupełnia to, co ominęli lekarze; naprawdę jest za co dziękować. Wdzięczny pacjent; WM

  mgr Anna Kaczanowska2016-06-30

  bardzo dziękuje- takie opinie dodają skrzydeł!
  pozdrawiam i do zobaczenia na wizycie kontrolnej!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam! To dopiero początek a juz widać efekty diety. Kompetentna i bardzo miła osoba. Dieta dobrana indywidualnie z uwzględnieniem wszystkich upodobań, stylu życia, systemy pracy.

 • W

  Profesjonalizm, takt, szacunek do pacjenta i ogromna wiedza. Jeżeli dodam do tego fakt, że kilogramy lecą, z głodu nie umieram a raz na dwa tygodnie spędzam czas z przemiłą osobą, która w bardzo przystępny sposób omawia moje problemy związane z nadwagą i kreśli fajne wizje na przyszłość - to może być tylko Pani ANIA.
  Ogromnie żałuję, że zmuszony jestem zakończyć kuarację ze względu na stan zdrowia (co ja mówię - zawiesić a nie zakończyć). Ale po wyleczeniu natychmiast wracam do Pani Anny. I nie tylko dlatego żeby nadal pozbywać się swojego "nadbagaźu", ale przede wszystkim podziękować za to, że dzięki sugestiom Pani Ani uniknąłem bolesnych zabiegów bowiem swoimi radami pomogła mi prawidłowo zdiagnozować moją chorobę, czego nie potrafiło zrobić kilku lekarzy różnych specjalności.
  Serdecznie dziękuję Pani Aniu. Do zobaczenia
  Wiesław

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalna obsługa, sympatyczna pani Ania, która odpowiada na wszystkie nurtujące nas pytania.. Dieta smaczna bez głodowania, zróżnicowana, a co najważniejsze z zadowalającymi efektami ;)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Kilogramy lecą w dół bez głodowania. Każde pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Bardzo polecam panią Anne.