Adresy (2)

Gnieźnieńska 21, Bydgoszcz
dietoterapie.com


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka
52 525..... Pokaż numerPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 150 zł

Konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta) • 100 zł

Konsultacja dietetyczna + jadłospis 7-dniowy (opis) • 400 zł +2 więcej

Konsultacja dietetyka + przygotowanie jadłospisu 14 dni • 600 zł

Konsultacja pierwszorazowa + Program żywieniowy na 30 dni • 1 000 zł


Zapłacisz podczas umawiania konsultacji online. Czekamy na Twoją płatność 30 minut – jeśli w tym czasie nie zostanie zrealizowana, będziemy musieli odwołać Twoją rezerwację.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Moje doświadczenie

O mnie

Jako dietetyk kliniczny, pomagam osobom chorym, w tym na : endometriozę, SIBO, ZJD, Hashimoto, celiakię insulinooporność. Mam duże doświadczeni...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Choroby tarczycy
 • Choroba Hashimoto
 • Choroby przewodu pokarmowego
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy
 • Monash University - Monash FODMAP

Specjalizacje

 • Dietetyk kliniczny


Znajomość języków

Polski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja dietetyczna


Gnieźnieńska 21, Bydgoszcz

od 150 zł

dietoterapie.com


Konsultacja online


Gnieźnieńska 21, Bydgoszcz

150 zł

dietoterapie.com


150 zł

Konsultacje online

Pozostałe usługi

Konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)


Gnieźnieńska 21, Bydgoszcz

100 zł

dietoterapie.com

wizyta kontrolna trwająca 30 min100 zł

Konsultacje online


Konsultacja dietetyczna + jadłospis 7-dniowy


Gnieźnieńska 21, Bydgoszcz

400 zł

dietoterapie.com

Pierwsza konsultacja trwa 60 minut, a w pakiecie znajdują się jeszcze 1 konsultacja kontrolna po 30 min. oraz plan żywieniowy na 7 dni (termin przygotowania planu - 14 dni).400 zł

Konsultacje online

Pierwsza konsultacja trwa 60 minut, a w pakiecie znajdują się jeszcze 1 konsultacja kontrolna po 30 min. oraz plan żywieniowy na 7 dni (termin przygotowania planu - 14 dni).


Konsultacja dietetyka + przygotowanie jadłospisu 14 dni


Gnieźnieńska 21, Bydgoszcz

600 zł

dietoterapie.com

Pierwsza konsultacja trwa 60 minut, a w pakiecie znajdują się jeszcze dwie konsultacje kontrolne po 30 min. oraz plan żywieniowy na 14 dni (termin przygotowania pierwszego planu - 14 dni).600 zł

Konsultacje online

Pierwsza konsultacja trwa 60 minut, a w pakiecie znajdują się jeszcze dwie konsultacje kontrolne po 30 min. oraz plan żywieniowy na 14 dni (termin przygotowania pierwszego planu - 14 dni).


Konsultacja pierwszorazowa + Program żywieniowy na 30 dni


Gnieźnieńska 21, Bydgoszcz

1 000 zł

dietoterapie.com

Pierwsza konsultacja trwa 60 minut, a w pakiecie znajdują się jeszcze 4 konsultacje kontrolne po 30 min. oraz plan żywieniowy na 4 tygodnie (termin przygotowania pierwszego planu - 14 dni).1 000 zł

Konsultacje online

Pierwsza konsultacja trwa 60 minut, a w pakiecie znajdują się jeszcze 4 konsultacje kontrolne po 30 min. oraz plan żywieniowy na 4 tygodnie (termin przygotowania pierwszego planu - 14 dni).

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
36 opinii

A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: dietoterapie.com Konsultacja dietetyka + przygotowanie jadłospisu 14 dni

Pani Hania zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Duży profesjonalizm i wiedza. Odpowiedziała szczegółowo na moje pytania. Dała mi nadzieję, że moje dolegliwości jelitowe znacznie zmniejszą się. I tak się stało! Zaproponowała dietę, która dała efekty już po 2- óch tygodniach. Dla osoby borykającej się z takimi problemami jest to niesamowita ulga. Bardzo dziękuję! Na pewno będę pod stałą kontrolą :)

mgr Hanna Szpunar-Radkowska

Bardzo się cieszę pani Aleksandro. Sama wiem jak to jest ważne. Czasami nawet nie wiemy, że może być lepiej i komfort życia może się znacznie poprawić. Trzymam kciuki.


N
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacje online konsultacja online

Bardzo sympatyczna kobieta. Wie jak rozmawiać z pacjentem. Konkretna potrafi odpowiedzieć na zadane pytanie. Mimo pierwszej konsultacji bardzo polecam bo mało jest takich osób które angażują się w to co robią.

mgr Hanna Szpunar-Radkowska

Dziękuję pani Natalio za pozostawioną opinię. Cieszę się z naszej współpracy. Pozdrawiam serdecznie.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: dietoterapie.com konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)

Współpraca z Panią Hanią to czysta przyjemność. Profesjonalizm, wiedza i zawsze dobre słowo wsparcia - to cechy, które szczególnie wyróżniają Panią Hanię. Szybka reakcja i świetna komunikacja podczas współpracy - pod każdym względem jestem zadowolona :-) Pani Hania pomogła mi na wielu płaszczyznach mojego zdrowia, a spotkać takiego specjalistę w dzisiejszych czasach to rzadkość :-) Bardzo polecam!

mgr Hanna Szpunar-Radkowska

Bardzo dziękuję. Serce rośnie i taka opinia daje motywację do dalszej pracy. Wszystkiego dobrego.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje online Konsultacja dietetyka + przygotowanie jadłospisu 14 dni

Współpracę z Panią Hanną podjęłam zaledwie kilka tygodni temu, ale dotychczasowe efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Poprawa samopoczucia niemal natychmiastowa, pierwsze efekty w postaci utraty wagi - co wydawało się niemożliwe przy moich licznych chorobach i kiepskich wynikach badań. Kontakt z panią Hanią bezproblemowy, w razie pytań odpowiedzi na maile tego samego dnia, ew. w dniu następnym. Dieta jest dopasowana indywidualnie, do potrzeb. W każdej chwili można przesyłać swoje uwagi i są one brane pod uwagę przy tworzeniu kolejnych jadłospisów. Po wielu latach prób czuję, że w końcu znalazłam odpowiednią osobę, która pomoże mi powrócić do zdrowia i prawidłowej wagi ciała. Pełen profesjonalizm.
Polecam z całego serca.

mgr Hanna Szpunar-Radkowska

Dziękuję, też z całego serca. Dlatego wybrałam dietetykę kliniczną, ponieważ wyniki badań i obszerny wywiad są taką bazą, która pozwala zmienić wiele rzeczy. Dużo zdrowia pani Agnieszko.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: dietoterapie.com konsultacja dietetyczna

Ogromna wiedza i zaangażowanie. Właściwy adres dla osób z problemami ZJD i Sibo. Po pierwszej konsultacji wierzę że w końcu problemy się skończą. Polecam

mgr Hanna Szpunar-Radkowska

Dziękuję panie Szymonie, cieszą mnie te słowa ogromnie.


E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: dietoterapie.com konsultacja dietetyczna

Wizytę u Pani dietetyk Hanny Szpunar- Radkowskiej oceniam pozytywnie. Pani Hanna w przystępny sposób wyjaśniła, jak odpowiednia dieta i zmiana nawyków żywieniowych może wpłynąć na poprawę zdrowia córki. Cieszę się, że trafiłyśmy do gabinetu Pani Hanny i mam nadzieję, że zastosowanie się do zaleceń otrzymanych na konsultacji oraz dieta ułożona prze Panią Hannę spowodują, że problemy żywieniowe córki ustąpią. Dodam, że Pani Hanna jest miłą i empatyczną osobą. Szczerze polecam

mgr Hanna Szpunar-Radkowska

Bardzo dziękuję. Do dzieciaków mam słabość, to fakt :). Będziemy walczyć i musi się udać.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje online Konsultacja dietetyka + przygotowanie jadłospisu 14 dni

Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty, duża wiedza i skrupulatnie przeanalizowanie wyników badań z wyjaśnieniem. Pani Hanna odpowiedziała na wszystkie moja pytania, rozwiała wątpliwości i pomogła podjąć decyzje odnośnie dochodzenia do lepszego zdrowia - nawet jak przekroczyłyśmy czas wizyty:) jestem bardzo pozytywnie nastawiona co do efektów naszej przyszłej pracy

mgr Hanna Szpunar-Radkowska

Dziękuję pani Kasiu, jeśli czas pozwala, to staram się odpowiedzieć na wszystkie pytania. Cieszę się bardzo z naszego rodzinnego spotkania. Było mi bardzo miło.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacje online Konsultacja pierwszorazowa + Program żywieniowy na 30 dni

Bardzo merytoryczna wizyta, duże doświadczenie, szeroka wiedza, bardzo dobra atmosfera podczas rozmowy. Profesjonalna osoba z nie przerośniętymi ego. Gratuluję. Czuję , ze uzyskam dużo wsparcia w niełatwym procesie rozwodzenia się z Sibo. Wyrazy szacunku Anna S

mgr Hanna Szpunar-Radkowska

Dziękuję pani Anno, jest mi niezmiernie miło i dziękuję za cenną opinię. Wszystkiego dobrego.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: dietoterapie.com konsultacja dietetyczna

Jestem bardzo zadowolony z przebiegu wizyty. Konkretne pytania i przyjemna atmosfera. Polecam serdecznie.

mgr Hanna Szpunar-Radkowska

Bardzo dziękuję i czekam na kolejne spotkanie.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: dietoterapie.com konsultacja dietetyczna

Nie jestem otyła, na nic nie choruję, natomiast chciałabym się zdrowo odżywiać, dlatego umówiłam się na wizytę do mgr Hanny Szpunar-Radkowskiej, aby dowiedzieć się, czy moja wiedza na temat zdrowego żywienia czerpana głównie z programów telewizyjnych i z internetu jest rzetelna. Pani magister zweryfikowała moją dietę (oczywiście okazało się, że popełniam sporo błędów), padała mi wiele cennych wskazówek odnośnie zdrowego odżywiania, które już zaczęłam wprowadzać. Bardzo polecam taką wizytę wszystkim, którym zależy na zdrowiu własnym i rodziny. Pani magister jest bardzo zaangażowana w swoją pracę, wizyta w przemiłej atmosferze.

mgr Hanna Szpunar-Radkowska

Dziękuję bardzo za tak przychylną opinię. Pozdrawiam serdecznie.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

5 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Witam, czy chora na hashimoto (z duza nadwaga)powinna byc na specjalnej diecie, czegos unikac lub na stale wykluczyc? dziekuje za odpowiedzi

  Zgadzam się z powyższym. Dietę powinno się zawsze dobierać do konkretnego pacjenta, wyników badań, wywiadu żywieniowego. Hashimoto bardzo często idzie w parze z czymś jeszcze. Często są to insulinooporność czy zespół jelita drażliwego, więc przeprowadzenie wywiadu żywieniowego przez doświadczonego dietetyka jest tutaj kluczowe.

  mgr Hanna Szpunar-Radkowska

 • Czy zmniejszenie dziennego spożycia cukru do minimum pomoże w odchudzaniu czy jest to obojętne i najważniejszy jest ujemny deficyt kaloryczny?

  Eliminacja cukrów prostych, to ważny aspekt. Przestrzegam przed stosowaniem diet niskokalorycznych, gdyż może mieć to konsekwencje zdrowotne. Dietetyk powinien przeprowadzić wywiad, obejrzeć wyniki badań i na tej podstawie ustalić plan postępowania. Bardzo ważne jest ustalenie odpowiedniej wartości makroskładników - białek, węglowodanów i tłuszczów. Oczywiście u osób z nadwagą stosuje się obniżenie kaloryczności posiłków, ale zrównoważone. Podstawą jest edukacja żywieniowa pacjenta, bo często problem leży u podstaw.

  mgr Hanna Szpunar-Radkowska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jako dietetyk kliniczny, pomagam osobom chorym, w tym na : endometriozę, SIBO, ZJD, Hashimoto, celiakię insulinooporność. Mam duże doświadczeni...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Choroby tarczycy
 • Choroba Hashimoto
 • Choroby przewodu pokarmowego
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy
 • Monash University - Monash FODMAP

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Dietetyk kliniczny

Staże

 • praktyka w Szpitalu Pediatrycznym w OlsztynieZnajomość języków

Polski

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania